Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020. októberi babák fórum

2020. októberi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. ápr. 19. 08:07
Sziasztok. 9 éve nem hoxáztam... Anno a 2009 októberi babák és a 2011 júliusi babák tagja voltam. Bár nem volt betervezve egy 3. baba, de örülünk neki és nagyon várjuk. Szeretnék csatlakozni a társasághoz, ha lehet ☺️
92. Agoti
2020. márc. 22. 11:27

Szia! Üdv köztünk ☺️


Csatlakozz ehhez a csoporthoz, ott aktívabbak vagyunk: [link] 🙂

91. Évi87
2020. márc. 22. 09:37
Sziasztok. 12 hetes kismama vagyok. Szeretnék csatlakozni hozzátok. 10. hétig teljesen normálisan zajló terhességem volt, aztan sajnos vérezni kezdtem. Ultrahangon hematomát állapított meg a dokim.A baba teljesen egészséges volt. Járt keze lába :) Azóta táppénzen vagyok. A vérzés hol előjön, utánna elmúlik. Tele vagyok aggodalommal. Kérdésem az lenne volt-e valakinek hasonló tapasztalata?
2020. márc. 3. 12:23

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok! :)

Mindenkinek gratulálok!

Nálunk van már két gyermek és megszületett bennünk a vágy tavaly még egy gyermekre és augusztusban megfogant a baba. Teljesen jól voltam, de sajnos 12.5 hetesen megállt a szíve, nem tudni miért. Műtéti úton volt befejezve a terhesség. 😢

Eleinte úgy éreztük nem szeretnénk újra próbálni. De aztán ahogy gyászoltunk és engedtük el a történetet, újra megjelent a vágy. Továbbra is szedtük a vitaminokat majd meglátjuk hogy érezzük a dolgot.

Most februárban pedig ,műtét után a 4. hónapban állapotos lettem. Ma vagyok 6 hetes terhes. Jövőhét végén megyek ultrahangra. Remélem ezúttal minden rendben van, lesz és érkezik a szivárvány gyermek a családunkba 🙏🏼🍀💕😊

89. Orsheka (válaszként erre: 88. - Agoti)
2020. febr. 27. 09:09
Koszike! Már jövök is olvasgatni, mi újság veletek :-)
88. Agoti
2020. febr. 26. 21:49
Szia! Gratulálok és üdv köztünk! ☺️ Felvettelek a klubba 🙂
2020. febr. 26. 20:49
Sziasztok Kismamik! Szívesen csatlakoznék hozzátok. Orsi vagyok, 34 éves. Ma voltam először dokinál, 7+3 vagyok, már láttam a szívverést. Van már egy 2 éves kisfiunk.
86. Agoti
2020. febr. 25. 04:14

Sziasztok! :) Először is gratulálok nektek!


@Pandora88: Felvettelek a csoportba ☺️


@Keva81: Keress rá a csoportra a Keresőbe és jelentkezz a klubba, akkor tudlak felvenni 🙂 (Egyébként én csak kombinált tesztet tervezek, amennyiben más nem lesz indokolt 🤷🏻‍♀️ Szóval ebben személy szerint nem tudok jó tanácsot adni 😅)

85. Keva81
2020. febr. 24. 22:25

Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni a zárt csoporthoz.

Ma volt az első uh vizsgálat. A mért méretek egyeznek a terhességi korral, ma vagyunk 6+6 naposak.

Már pulzált a kis szívkezdemény. :-)

Nagy a boldogság, mert tavaly júniusban sajnos elvesztettünk egy babát, már az első uh-on nem volt szívműködés. :-( Reméljük ezúttal minden rendben lesz. Első sorban arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen genetikai vizsgálatokat végezetet el. A korom miatt (39) magasabb a kockázat és szeretnénk biztosra menni (már amennyire lehet). Köszönöm! :-)

2020. febr. 24. 21:25

Sziasztok.

Csatlakoznék. Ma voltam másodszorra dokinál. 7+1 naposnak mérte. Dobog a kis szívecskéje. 🙂 Igaz 12.18án volt meg utoljára, de ezek szerint jó későn fogant. Egyelőre okt. 11et írtak a papírra.


Szép estét Nektek. 🙂

83. Agoti
2020. febr. 24. 01:51
Körülbelül igen 🙂
82. Bettiboldog (válaszként erre: 81. - Agoti)
2020. febr. 23. 20:04
Koszi, hogy felvettel! Lehet, hogy a meret alapjan irta akkor ezt a 4 hetet,csakhat az meg pont ilyen fiatal terhessegnel, ilyen "szuper" geppel nem lehet mervado szerintem. Es a szivhang az csak 6.hettol van, ugye jol tudom?
81. Agoti
2020. febr. 23. 16:31

Szia! Fel is vettelek a csoportba 🙂

Ez érdekes. Nekem január 8-án volt az utolsó menzeszem és az alapján 6 hetest is írtak csütörtökön a papírra. Lehet, hogy valamiért nem a terhesség, hanem a magzat korát írta? Csak mert arra kijönne a 4 hét 🤔 Bár nem tudom, hogy ilyen létezik-e 🤷🏻‍♀️

2020. febr. 23. 15:21

Sziasztok! En is jelentkeztem a zart csoportba. Penteken voltam ultrahangon, egyelore csak esztekas neni vizsgalt meg, mivel az orvosom marc.4.-ere adott idopontot :(

En pontosan tudom, hogy jan.18.-an fogant a baba, az utolso menstruaciom jan 7.-en volt, megis sak 4 hetesnek irtak a papiron. Pedig szivhangja is volt. Szerintetek ez mit jelent?

2020. febr. 20. 17:44
Jelentkeztem a zárt klubba, sokkal jobb lesz ott :)
2020. febr. 20. 17:35
Sikerült. Újdonságok között találtam
2020. febr. 20. 17:33

Én hiába kerestem nem találtam a zárt csoportot.

Én próbáltam babaneten is nézegetni hátha lenne jelentkező h minél több anyukaval kapcsolatban legyek

2020. febr. 20. 16:35
Én hétfőn megyek dokihoz, 6.+2 naposan ciklus szerint, megy a drukk mindenkinek!!!
75. Eni36 (válaszként erre: 74. - Agoti)
2020. febr. 20. 16:24
Megtaláltam 😍
74. Agoti (válaszként erre: 73. - Eni36)
2020. febr. 20. 16:16

Köszönöm ☺️


Csak írd be a keresőbe, ki kéne dobnia 🤔

73. Eni36 (válaszként erre: 72. - Agoti)
2020. febr. 20. 15:52

Agoti gratulálok 😍

Nem találtam meg a zárt topicot🙁

72. Agoti
2020. febr. 20. 14:12

Minden a legnagyobb rendben 🥰 pulzál a szívecskéje és CRL 5,6 mm 😍


Csináltam zárt klubot, gyertek: 2020. októberi babák

71. anett095 (válaszként erre: 69. - Agoti)
2020. febr. 20. 10:08
Szia. Jövő héten én is pont 6+1-en megyek. Ciklus szerint kicsit több lenne, de mindig 4 napos eltolódásban vagyok kíváncsi leszek látszik-e valami. Nekem még mindig a világon semmi tünetem nincs. Remélem most nem jelent rosszat.
2020. febr. 20. 07:32

Varjuk a fejlemenyeket Agoti. Izgulunk veled.

Nekem a doki 6 hetesen mondta hogy mar elvileg lesz szivhang.ugyhogy ha pontos a ciklusod es nem kesobb fogant akkor hallani fogod szerintem.

De ha veletlenul nem akkor se gond még.

A zart klub jo otlet.

69. Agoti
2020. febr. 20. 06:28

Üdv minden újnak! :)


Én ma megyek dokihoz, 6+1 hetesen. Tudom, kicsit korai, de reménykedek már a szívhangban 😍 (Sajnos a következő időpont kb a létező összes helyi nőgyógyászt végigtelefonálva március 10...)

Lényeg, hogy szorítsatok! ☺️


Egyébként ne hozzunk létre egy zárt klubot? 🤔

2020. febr. 19. 23:41

Sxiasztok! En is itt vagyok! Az elmult par hetben allandoan nezegetem, hogy indult-e mar ilyen forum es most veegre!😊

Mi masfel eve probalkozunk, de hosszas vizsgalodas utan kiderult, hogy pajzsmirigy problemam van. Aztan ere kaptam gyogyszert , es most vegre pozitiv lett a tesztem! Merhetetlenul boldog vagyok! Januar 7.-en volt az utolso menstruaciom. Meg azt kell rolam tudni, hogy 2018 oktobereben elveszyettuk a babankat. 18 hetes terhes voltam es dawnszindromat mutatott ki a genetikai teszt. Ugy dontottuk, hogy nem tartjuk meg. Van mar egy egeszseges kisfiam, aki most 3 eves. Igy nem volt kerdes a dontesunk. De ettol fuggetlenul egy soha fel nem dolgozhayo veszteseg. Ezutan sehogy sem estem teherbe. Persze minden vizsgalatot magamnak jartam ki.semelyik orvos mem kuldott sehova. Ez az en tortenetem.remelem most minen rendben lesz, bar azertcelege be vagyok tojva. Ee orulok, hoy itt lehetek!😊

2020. febr. 19. 21:54

Hat en anno a ket elvesztett baba utan addig nyígtam a dokimnal mig elintezte a kivizsgalasokat.

IR, pm alulmukodes, alacsony progi szint, alacsony d vitamin... Ez minde kijott. Ezeket orvosoltuk es a harmadik megmaradt.

Most ugy vagtunk bele hogy ezeket rendbe tettem ujra.


A hcg eredmenyem megjott.

Ugy tunik rendben van. Tobb mint dupla. 9400

Halkan orulok.

Hetfon meglatjuk leszve szivhang, de talan jo az irany 😊

Kitartas mindenkinek

2020. febr. 19. 20:02

Sziasztok


Én már túl vagyok a doki látogatáson,

December 31-én volt az utolsó mentruációm, január 29-én volt az első pozitív tesztem ami elég halvány volt. Utána 3 naponta csináltam újat és hol erősebb hol halványabb volt. Eléggé ráparáztam főleg h nagyon feszült a hasam, ami az előző két gyereknél az elején soha csak a 2. trimesztertől.

Így nagyon vártam a dokit ami február 13-án volt nagy kétségek közt izgatottan feküdtem le.

Szerencsére megnyugtatott hogy minden rendben van van szívhang jó helyen tapadt meg szóval úgy néz ki nagycsaládosok leszünk.

Azóta a hasfeszülés enyhült viszont a cicim alig bírja elviselni a melltartót. Étvágyam talán most kezd alább hagyni és a kávét nem kívánom.

2020. febr. 19. 17:08
Meg én már ezekben a jelekben sem hiszek… Múlt hónapban volt egy csomó jel mielőtt elment és akkor mondta a doki hogy igazából egy átlagos kismamának az első két hónapban nincsen semmilyen jele és hogy ezeket tudja produkálni a szervezetünk is. Közben két barátom is terhes, az egyik az 5. héttől kezdve a teát is kihányja, a másik 4 hónapos és egyszer se hányt... nem lehet ebbe se kapaszkodni...
64. Lencsilány (válaszként erre: 63. - Anett095)
2020. febr. 19. 16:55
Én jövő hétfőn megyek dokihoz, számolom vissza az órákat!!! Nekem a múltkor azt mondták hogy kettő vetélés után már kezdődhetnek a kivizsgálások... De amennyire lehet próbálok pozitívan hozzáállni, egy csomó embernek összejön és nincsen semmi komplikáció, folyton azt mondom magamnak hogy én is köztük leszek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook