Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 májusi babák fórum

2020 májusi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
20. amanda0521 (válaszként erre: 12. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 21. 19:11

En idén szültem, még friss minden 😅.

Nekem majd 9 hetesen kell menni, addig várni kell. Utana kezdődik az egész ceco...

A cukor majd a 2. trimeszteri labornál lesz nézve.

Csomagot elveg kellene h kapj, én kaptam tavaly júniusban mikor a fiammal voltam előszőr védőnönél.

Igen, a toxoplasma fizetős. Legalábbis én fizetősön voltam.

2019. szept. 21. 17:02

Sziasztok!

Én ma vagyok kereken 6 hetes, lombikbabócával. Tegnap voltam (még a lombikos orvosnál), volt már szívhang és minden rendben.

Saját nőgyógyászhoz majd október első hetén megyek csak, addig izgulok, hogy minden rendben legyen.

18. Sandra92 (válaszként erre: 17. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 21. 11:16
De édes! 😊🤣🤣 Biztos nagyon cuki a lányotok! Hogy hívják?
17. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 16. - Sandra92)
2019. szept. 21. 10:57
Igen, nagyon örül, fiút akar,lány szóba sem jöhet nála 🙄😂😂😂
16. Sandra92 (válaszként erre: 14. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 21. 10:43

Igen túl lazán sajnos. De reméljük minden a legnagyobb rendben lesz. 😊

Akkor már igazi nagylányod van! 😊 Gondolom örül a kistesónak.

15. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 14. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 21. 10:36
1 hónap múlva 13
14. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 13. - Sandra92)
2019. szept. 21. 10:36

Gratulálok! ☺️



Igen, hallottam, hogy Anglia lazábban veszi a terhességet, 2-3 vizsgálat van összesen.


A részemről nekem jobban tetszik a hazai, több vizsgálat, hisz valahol megnyugtat.


1 lányom van, 12 éves. 🙂

2019. szept. 21. 10:31

Sziasztok! 😊

Én elvileg 5 hét 3 napos vagyok. 😊

Jelenleg még Angliában lakunk, itt teljesen más a rendszer, mint otthon, szóval orvos még nem látott. Mondjuk ahogy hallottam másoktól lehet nem is fog.. Az első ultrahang 12 hetesen van, azelőtt csak akkor foglalkoznak veled ha valami baj van. (Akkor sem biztos..😣) De semmi baj,elmehetünk magán ultrahangra, ami közel 30ezer forint átszámítva xD ja és ott sincs orvos. De szeretnénk látni őt és megnyugodni, így tervben van egy a 8.héten.

Amúgy én szédelgek néha, fájnak a melleim már jó ideje, fáj a derekam..és néha kocsit fájdogál még a hasam. 😊 Pár napig bármit meg tudnék enni olyan éhes vagyok és azonnal kell, utána pár napig meg semmi nem kell.. Nálam ezek váltakoznak.

Nálunk csak a férjem tudja, ő már az első pozitív teszt után, az öcsém, vele együtt lakunk itt kinn, és a legjobb barátnőm, aki otthon lakik és nemrég született meg a gyönyörű kislánya. 🥰😊

Nálunk kicsit bonyolult itt minden. 😁 Vannak lakótársaink is, akik nagyon jó barátaink, nekik se ártana hamarosan, csak épp nyaralnak. Meg persze a családnak otthon. De mindenképpen csak azután, hogy lesz szivhang. Ugyanis nálunk ez dupla örömhír, mert a terhesség 32-35 hete között hazaköltözünk Magyarországra. 😊

Hú bocsi, ez kicsit hosszúra sikeredett. Egyébként mindenkinek gratulálok ! 🥰 Régóta próbálkoztatok? Mennyi idősek a gyerekeitek?

12. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 11. - Amanda0521)
2019. szept. 21. 09:53

Cuki lehet az a body, már én is néztem ki minden fajta feliratosat 😂😂


Köszi! Remélem nektek sem lesz gondotok.



Te már voltál védőbe?


Én tegnapelőtt először, teljesen megdöbbentem, hogy minden máshogy van, mint régen, oké,mondjuk több, mint 10 év eltelt, de anno kaptunk ilyen kis csomagot magazinokkal meg minden, tök vártam 🤣


Mar nem nézik a cukrot sem, lehet később, de semmi ilyen nem volt... Emlékszem az elsővel tetőtől talpig lemértek mindenhol.


Most semmi.

Aztan a kiskönyv, azon kiakadtam, én inkább több A4-es, fénymásolt összehajtott lapnak hívnám, még füzetek sem, se egy fotó benne, fekete - fehér és vékony, mint a hajszál, régen adtak erre is, máig megvan az 1.kiskönyvem,gondolom nem fér bele a keretbe....



Aztán már a toxoplasma vizsgálatot is fizetni kell, ha jól értettem 6000 Ft.


Most nem tudom, hogy akkor kell fizetni ha nem a nőgyógyászom, hanem a háziorvos írja ki, vagy fordítva... Eddig TB alapon történt.


Tök jó, hogy fizetjük 😂

11. amanda0521 (válaszként erre: 10. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 21. 09:37

De kis cuki a kislányod ❤❤. Kis cserfes 😍 A kisfiam még nem tudja elmondani, rendeltem neki egy "nagy tesó leszek" bodyt, azt adjuk rá amikor talizunk a családdal.


Az komoly lehetett. Remélem most meg fogod úszni és nem leszel ennyire rosszul.

Nemely doki képes túltolni a dolgokat, gondolom elővigyázatosságból tartott bent.


Nekem voltakn ilyen dolgaim, marmint a hidegrázas és társai. Nekem azt mondtak h hormonok. De persze beszélj a dokival, az a biztos. De tuti minden rendben van 😉

10. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 9. - Amanda0521)
2019. szept. 21. 06:32

A család már tudja, azt hiszem azonnal megtudták.

Várni akartam, de a lányom mindenkinek elmondta, hogy lesz tesója , szóval felesleges volt tagadni tovább . 😂


A hányásra visszatérve, nekem ez még nem is olyan súlyos, lányommal 2- szer kerültem kórházba hányás miatt, amúgy 6-szor fogtak bent, mert a fogadott orvosom olyan volt,ő anyámmal is ezt csinálta. Hát az nem volt szép emlék, utálom a bezártságot.


Szóval annyit hánytam, hogy kiszáradtam és infúzió kellett.


Most másik orvosom van, szerintem ő nem tart bent majd... De még nem tudom.


Aludni én sem nagyon, gyakran felébredek és gyakran megy a hőm 37 fölé, plusz ráz a hideg, ilyen dolgok az elsővel nem voltak, ezt hétfőn meg is beszélem az orvossal. .

9. amanda0521 (válaszként erre: 8. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 21. 05:39

Ezt a hányós dolgot át tudom érezni...ez nálam csak fokozódni fog, ismerem magam 😜.

Én is félve teszteltem. Azt hittem beképzelem a tüneteimet, ráadásul most kezdtem edzésre járni, de a cickóim olyan teltek lettek, és a reggeli kv is visszaköszönt...és van h sprintelek a wcre, mert amit ettem nem tetszik Minikének 😂. Viszont fura h nem tudok aludni. A fiamnál ez kesőbb kezdődött 😏


Családnak mikor mondjátok el?

8. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 5. - Amanda0521)
2019. szept. 20. 21:40

Lassan erősödnek, ilyesmik voltak nekem is, sőt én nem is tudtam, hogy terhes vagyok, akkor jobban vigyázok magamra, pont mikor megbetegedtem volna, az előtt mentünk nyaralni 3 nappal.

Nem betegedtem meg de nem gyanakodtam, volt hogy késett 1-2 napot.

Még a jéghideg tengerben is ücsörögtem, igaz nem olyan sokat, szerencsére.


Aztan hazajöttünk, majd fura volt, hogy még semmi, vártam pár napot, mert eddig mikor teszteltem rá másnap mindig megjött és csak csalódás volt.


Na aztán most pozitív lett, 6 hetesen derült ki, hogy baba lesz.


Utána csak kis hasfájás, meg a derekam, azt gondoltam lehet felfáztam, elmentem dokihoz, aztán mondta, hogy ez baba, pihenjek most sokat, és egyéb dolgok miatt veszélyeztetett terhesség.


Szóval most 8 hetes vagyok, és hányok ezerrel. 🤷‍♀️🙂🙂🙂🙂

De nem baj, valahol azt olvastam, hogy akkor biztos legalább, hogy fejlődik. 🤗🙂

7. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 6. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 20. 21:18

Jajj, igen írtad, hogy mik a tüneteid... Bocsi 🤣

Épp most adtam ki mindent, nem nagyon vagyok magamnál még.

6. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 5. - Amanda0521)
2019. szept. 20. 21:16

Gratulálok én is! ☺️


Mar 2 hete vannak tünetek, hányás, hányinger, szédülés, egész nap, nem csak reggel.

Az első gyerekemmel csak reggeli rosszullétek voltak.

Ha éhes vagyok reggel erősebb az inger, ha hamar nem kapok be valami kaját, máris hányni kell.

Szóval ha felkelés után gyorsan eszünk enyhül, nálam, de van amikor nem.


Most például kijött a vacsi is az imént, épp mikor elkezdtem írni a választ neked , meg a terhesvitamin is kihanytam , vagy lehet pont attól hányok...most vettem be, mert reggel nem szerencsés, de úgy tűnik most se volt az.


Neked vannak tünetek?

5. amanda0521 (válaszként erre: 3. - E9d12f9aa7)
2019. szept. 20. 20:49

Gratulok Namélia 😊. Én a kisfiammal január 28-ra voltam kiírva, február 4-én született meg 😜


Hogy vagytok? Van már tünetetek?

Nekem csak görcsölget a hasam, és émelygek..kíváncsi vagyok most meddig fog tartani a rosszullétes korszak 😂

4. amanda0521 (válaszként erre: 2. - Sandra92)
2019. szept. 20. 20:47
Szia Sandra 😊. Gratulálok ❤. Ha minden igaz 4+2, picike még 😁. Te?
2019. szept. 20. 20:14

Sziasztok!

8 hetes vagyok :)


Elvileg április 30, de átcsúszhat májusra.. ☺️

2019. szept. 20. 19:11
Sziasztok! 😊 Gratulálok Amanda0521!! Nekünk is így tűnik, hogy úton van az első babánk. 🥰 Te hány hetes vagy?
2019. szept. 20. 17:23
Sziasztok! Nagyon úgy tűnik hogy jön a 2. babánk 😁. Gyertek, csatlakozzatok majusi babások 😍
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook