Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020 áprilisi babák fórum

2020 áprilisi babák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
86. Tapmancs2 (válaszként erre: 85. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 15. 19:06

Szegénynek már nem marad amit megehet, annyi mindenről letiltottam már 😄😕 De igazad van arra hondolok h a kajától vagyok rosszul amit megeszik!


Dolgozni sem tudok menni mert napközben is csak úgyvrandom öklendezek, nem még ha megérezném odabent a kollégák "szagát" cigi, az ebédjük, ügyfelek 😫


Bízzunk benne hogy elmúlik, már abban is nagyon bíztam mondjuk hogy a 12 héten elmúlik hát nem.. Nem baj a 16 héten el fog!! Nem lehet hogy ilyen legyen mind a 9 hónapunk! 😉


Amúgy most rendeltem valami hiper szuper gyömbér tablettát, terhesen is lehet szedni. Holnap jön meg, majd írok véleményt! ☺️ (a gyömbér teát is próbáltam mondjuk az semmit nem csinált 🙄)

85. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 84. - Tapmancs2)
2019. okt. 15. 18:50

Dehogy! Nem a férjedtől undorodsz, csak az ilyen ételek szagától, amit megeszik. Erre gondolj!


Esetleg beszéld meg vele, hogy pl fokhagymás ételt kerülje pár hétig, amíg elmúlik ez a szakasz, nehéz dolog ez.


A buszon egyik nap mellém ült egy szakadt, büdös nő, 3 megállóval előbb kellett leszálljak, különben lehet hányok.


Én nem csak a szagoktól, alapból reggelente, van néha este is, de az már ritkább, ezért remélem már csak 1 hónap és jönnek a szebb részek. Bár a cukrom miatt nem hiszem, amikor leesik akkor is úgy érzem behányok, tartok tőle, hogy így marad a végéig . 😣

84. Tapmancs2 (válaszként erre: 83. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 15. 18:39
Hányni én is akkor szoktam, hogyha olyan szagot megérzek, de borzasztó.. Illetve ami még kicsinál.. Ne nézzetek hülyének légyszi 😄 Az emberek szájától rosszul vagyok méterekről megérzem mit ettek, mit ittak. A múltkor a férjem sülthúst evett és a fokhagymát 2 napig éreztem a szájából (hiába mosta). Azóta ha csak erre gondolok vagy a közelembe jön már öklendezek 😫 Szóval nem bírok neki egy puszit se adni hetek óta ☹️ Remélem elmúlik, mi lesz így velünk? Lesz egy közös gyermekünk de megundorodok tőle?
83. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 82. - Tapmancs2)
2019. okt. 15. 18:25

Én is állandóan hányok, már 5 hete.. Elvileg elmúlik a 16.heten, elsővel elmúlt.

Minden szagra úgy reagálok, hogy azonnal hányok,ha nem tetszik.


Nem tudom fiúra utal - e, lányommal ilyen nem volt.


Hogy érted, hogy a férjedtől is? :)

2019. okt. 15. 18:17

Sziasztok!

Jómagam is csatlakoznék hozzátok. Gratulálok mindenkinek, nagyon jó olvasni hogy örültök és, hogy minden oké! ☺️ Én jelenleg 13+2 hetes vagyok. Már túl vagyunk a genetikai teszteken az uh rendben volt és a Nifty folyamatban van. Úgy néz ki tökösöm lesz 😄💙 de ez még nem 100%. Egyébként hogy vagytok? Csodálatos dolog ez és imádom a gyerekem már most, de én a halálomon vagyok 8 hete már. Állandó hányinger néha hányok is. A szagokról nem beszélve.. A férjemtől is rosszul vagyok. ☹️ Emiatt aggódom is nagyon, mert nagyon szeretem és félek h így mi lesz!? Nálatok mi a helyzet?

2019. okt. 13. 16:59

Sziasztok! 😊

Voltunk a kombinált teszt 2. részén, mindent rendben találtak ☺️ Viszont csak harmadszorra sikerült az UH ugyanis meg sem volt hajlandó mozdulni a kishölgy 😅


Ti hogy vagytok?

80. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 79. - Györgyi08)
2019. okt. 9. 12:12

Igen én is így láttam az árakat kb.. Elég húzós, nekem egy kombinált lesz, igazából nem muszáj,mert nincs probléma, és a korom is rendben, de megcsináltatom.

Az 20-50 ezer között van..

79. Györgyi08 (válaszként erre: 78. - E9d12f9aa7)
2019. okt. 9. 09:33

Prenatestet pl csinálnak a Czeizel Intézetbe 75ezertől 180ezerig bezárólag attól függ melyik csomagot csináltatod meg.

Én még a panoráma testen gondolkodtam mert azt már a 9. héttől meg lehet csináltatni, de sajnos túl duci vagyok így a testömeg indexem alapján az is csak a 12. héttől csinálnák meg.

78. e9d12f9aa7 (válaszként erre: 76. - Nussancs90)
2019. okt. 9. 07:47

Mennyibe kerül ez a PrenaTest?


Hol csináljátok?


Amúgy sziasztok! 2020 áprilisban, vagy májusban születik a babám, elvileg április,de mivel 30, úgy nem tudni.


11 hetes vagyok 🙂 jövő héten lesz a genetikai ultrahangom.

77. Elena13 (válaszként erre: 76. - Nussancs90)
2019. okt. 9. 07:43

Szia! Én is úgy tudom, hogy 3mm-ig oké, afölött kóros csak. Ne aggódj, minden rendben lesz 😊🤞🏽

Mi pénteken megyünk az UH-rá, akkor leszek pont 13 hetes,

2019. okt. 8. 18:17
Sziasztok, nekem ma volt a genetikai UH-om. 12 hetes+5 napos vagyok, de a baba 68 mm volt, ezert 13 hetesnek mondtak. Minden tokeletes volt, kiveve a nyaki redo: 2.8mm. Az orvos nagyon beparaztatott, pedig az orrcsont szepen latszott es en azt hittem 3mm alatt jo... na mindegy, PrenaTestet csinaltatunk, 2 heten belul lesz eredmeny. Szurkoljatok, hogy minden rendben legyen.
2019. okt. 3. 11:59

Mi is túl vagyunk a 12. heti UH-n. :) Orrcsont látszik, tarkóredő rendben és ficergett is nekünk egy kicsit. <3

Mi is kombinált tesztet csináltattunk, elvileg kb. egy hét mire megvan a vérvétel eredménye.

74. Elena13 (válaszként erre: 73. - Györgyi08)
2019. okt. 3. 07:17

Szia! Gratulálok neked is ☺️

Mi egy kombinált szűrésen voltunk/vagyunk. Győrben a Kyncsben csinaltatjuk, 10hetesen voltam először akkor ott csináltak egy ultrahangot, utána pedig vervetelre küldtek, az már a kórházban volt, aztán majd jövő hét pénteken megyünk vissza a 13. Héten a hosszabb uh-ra, ott nézik már az orrcsontot, nyaki redőt, lehet kiderül már hogy kisfiú e vagy kislány, és itt lesz meg a vérvétel eredménye. Ez azt hiszem az alap csomag, volt még egy, annak Nifty volt a neve

2019. okt. 2. 15:48

Sziasztok! Csatlakoznék én is a csoporthoz bár én még csak most töltöm a 8. hetemet és az én babám még csak 8milis :)

Sajnos a saját nőgyógyászom nem tudja elvállalni a terhesgondozásomat mert ő a Jánosban dolgozik és szerinte rám sajnos nem elég felkészült a kórház (pajzsmirigy alulműködés, IR, Leiden mutáció :()

Abban szeretném segítségeteket kérni h Ti voltatok e vagy mentek e Prenatestre vagy Panorámára és ha igen melyiket választottátok?

Köszönöm szépen!

72. Elena13 (válaszként erre: 71. - Kormi1985)
2019. okt. 2. 15:05

De jó! 😍😊

Mi jövő pénteken megyünk a szűrésre, azt mondtak ha szerencsénk van meg tudjak már mondani kisfiú e vagy kislány ☺️

Viszont sajnos be kellett ma mennünk a nőgyógyászatra, reggel volt egy kis világos barnás folyasom, nagyon megijedtem, már előfordult egyszer de akkor minden rendben volt, ma is szerencsére. De úgy voltam vele inkább menjek többször “feleslegesen” mint egyszer későn... 5,2 cm, izgő-mozgó ☺️ Jó volt látni, pénteken töltjük be a 12. hetet. Orulnek neki ha nem lenne már semmi probléma 😞

2019. okt. 1. 07:09
Tegnap megvolt a 12 heti genetikai ultrahang! Minden rendben, jók a méretek, megfelelő a tarkóredő, látszik az orrcsont! Tökéletes pindurka! 5 cm és úgy ficergett, hogy csak na! 😍🥰
70. Kormi1985 (válaszként erre: 67. - Manci90)
2019. szept. 25. 21:31

Az első gyerkőcnél vártunk a 12. hétig a bejelentéssel. Most már a pozitív tesztet is megmutattuk! 😊

Már a barátok is tudják, muszáj volt elmondani, mert nem akartak békén hagyni, hogy miért nem iszok alkoholt egy buliban. Próbáltunk terelni, hogy szigorú diétán vagyok, amibe nem fér bele a pia, de átláttak a szitán! 🤣

69. Manci90 (válaszként erre: 68. - Nussancs90)
2019. szept. 22. 16:18

Mi úgy vagyunk vele, hogy ez a titok csak addig titok, ameddig ketten tudunk róla. :D

A szüleinknek elmondtuk volna, viszont a bővebb ismerősi kört egyelőre nem akartuk beavatni, ehhez viszont az kell, hogy a leendő nagymamák ne tudjanak semmiről... :D Megkíméltük őket a némasági fogadalomtól. :)

68. Nussancs90 (válaszként erre: 67. - Manci90)
2019. szept. 22. 13:28

Azta, de ügyes vagy, mi nem tudtunk titkot tartani.😅 A szuleinknek egybol elmondtuk ahogy kiderült hogy pozitív a teszt. ( Akkor voltam 5 hetes.) Mindenki nagyon orult, a 8. heti UH utan meg elmondtuk a nagyszüleinknek is. A legjobb barátaink is tudjak. A munkahelyemen szerintem a 13. heten fogom bejelenteni. (10+3 hkm vagyok) ❤️🤗

Olyan boldogok vagyunk legszívesebben világgá kürtölnénk. 💕🙏🏽🙌🏽

2019. szept. 22. 12:37

Lányok, ki hogy áll a nagy bejelentéssel? :)

Mi egyelőre a nagyszülőknek se szóltunk, majd a 12.heti UH-ról kapnak 1-1 fotót, ha minden rendben lesz. Lesz nagy öröm, meg sírás, ebben biztos vagyok. :)

Ti elmondtátok már valakinek, vagy ti is megtartjátok magatoknak a 12.hétig?

66. Manci90 (válaszként erre: 65. - Nussancs90)
2019. szept. 22. 12:34

Örülök, hogy nálatok is minden rendben. :)

Én is voltam kontrollon, itt sincs már hematóma, úgyhogy kicsit megnyugodtam. :) Megint nagyon sokat nőtt, már igazi baba formája van, 37mm. <3 Elvileg pont betöltöttem a 10. hetet az UH napján, de mivel nekem nem volt óramű pontosságú a ciklusom, így lehet, hogy nem teljesen pontos a számítás. Majd a 12.heti UH-n kiderül hányadán állunk, addig sem kell már sokat várni szerencsére. :)

65. Nussancs90 (válaszként erre: 63. - Manci90)
2019. szept. 20. 05:33
Szia! Szuper örülök, hogy minden rendben azóta! En ma vagyok 10hetes. Voltam kontrollon. A hematoma felszivodott, a baba 3 cm es 171 volt a pulzusa. Az uterogestant en is szedem meg, de a következő 4 hétben fokozatosan el fogom hagyni. 🤗❤️ Minden rendben lesz nektek is, ne aggódj! Boldog babavárást!😘
2019. szept. 15. 14:48
Sziasztok lányok! Csatlakoznék 😍. Ma vagyok 7 + 4. Kiírt dátum 04.29. Valszeg én leszek a sereghajtó 😀. Múlt héten voltam dokinál, tisztán kivehető szívhang, egyenletes pulzálás. Első baba. Óriási boldogság van 😍. Mindenkinek szívből gratulálok a babához!
63. Manci90 (válaszként erre: 62. - Nussancs90)
2019. szept. 14. 17:03

Sziasztok!

Én ma vagyok 9 hetes és 2 napos. :) Nekem is van hematómám.

6+2 voltam az első UH-nál, a 3 mm-es babónknak már akkor vert a pici szíve. <3

A hematóma akkor még nem látszódott, viszont 3 napra rá barnás folyás miatt visszarohantam a dokihoz, akkor derült ki. Kaptam Utrogestant és Progesteront, ezektől másnap elmúlt a barnás folyásom, azóta nyugi van. A doki szerint, ha nincs panaszom, ráérek a 12. héten menni hozzá legközelebb. Az egyértelmű volt, hogy a pici szépen fejlődik, mert a 3 nap alatt 5 mm-t nőtt!:D Viszont lassan elfogynak a bogyóim, így jövő héten visszamegyek receptért és megkérem, hogy nézzünk rá újra. Jó lenne látni, hogy minden rendben van. :)

Boldog babavárást mindenkinek! :)

2019. szept. 10. 14:12

Sziasztok,

Gratulalok minden kismamanak! :)

Most talaltam ra erre a forumra. En 8 hetes es 5 napos kismama vagyok, szeptember 4-en voltam ultrahangon es a baba 1.6 cm volt 166-os pulzussal. :) Az orvos azt mondta minden rendben viszont van egy ket centis hematoma (veromleny) a mehfalamban...

Szeptember 18-an ranez, mert szerinte fel fog szivodni, de eleg ijesztoen hangzott... Valaki hasonlo cipoben?

2019. szept. 10. 12:04
De jó olvasni 🥰 gratulálok
60. Elena13 (válaszként erre: 59. - Kormi1985)
2019. szept. 10. 07:48
De jó, gratulálok! ☺️ Mi múlt héten voltunk és hasonló jó híreket kaptunk 😊
2019. szept. 9. 20:38

Nemrég voltunk dokinál!


Minden rendben, 2 cm-es, 8+4 hetes a pindurkánk! Dobogott a kicsi szíve és már mocorgott is!

🥰😊

58. Netty80 (válaszként erre: 56. - Pönka)
2019. szept. 5. 16:37

Gratulálok :)

Hány hetesen mentél?

Én jövőhét csütörtökön megyek ( 6 hetes) .. úgy izgulok 🥰

57. Kormi1985 (válaszként erre: 56. - Pönka)
2019. aug. 29. 07:46

De jó! Gratulálok! 😃

Nekünk még messze a szept. 9. 🙄

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook