Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2019 szeptemberi babák fórum

2019 szeptemberi babák (beszélgetős fórum)

1 2 3
73. Pitypang78 (válaszként erre: 72. - Danzel21)
máj. 23. 18:47

Szia,

17 hetesen, BPD: 39mm, AC: 126mm, FL: 25mm.

máj. 22. 17:44

Sziasztok!

Mekkora volt a babátok 18 hetesen ?

71. Hani12
máj. 17. 10:09
Sziasztok! mi a 24. héten járunk, sokat mozog, rugdalja a hólyagomat rendesen :-) jövő héten megyek cukorterhelésre. Nálunk úgy néz ki fiú lesz, akkor a Huba nevet kapja. Ha kislány, akkor nem tudjuk...
70. Pitypang78 (válaszként erre: 69. - Judit0402)
máj. 13. 15:34

Szia, nálunk holnap kezdődik a 21. hét, szerintem annyira jó, mikor már így mocorognak. Én szerencsére teljesen jól vagyok, a nehezen viselt elején nem hittem, hogy lesz ilyen ;) Lányomnál semmi bajom nem volt, most nem volt könnyű az eleje.

Kinél van már tuti befutó név?

máj. 12. 18:07
Hali csajok. Nagy a csend . Ki h van? Mi ma vagyunk 20+3. Mar mocorog szepen. Masfelhet es megyünk a 2.genetikaira mar nagyon varom. Ki h viseli a kismamaságot?nekem a derekam sajnos sokat fajdogal. Tapaszt szoktam ra kapni.
máj. 2. 16:40

Nem enged hozzászólást törölni, úgyhogy akkor újrakezdem... ( Önálló életet él a telefonom..)

Tehát a doki a baba kisujjában nem látta a középső porcot. ( + a 12 hetes uh-n a köldökzsinórban az általános 3 véna helyett csak 2-t találtak) Ez a két dolog már utalhat rendellenességre. Megcsináltattam az anyai vérből történő Nifty-tesztet ,mivel magzatvizet nem engedtem venni. Annyit kell tudni, hogy az én kisujjam nagyon görbe és valószínűleg ez is állhat a háttérben. Görcsbe voltam másfél hétig.. Ma megjött az eredmény,ami negatív lett és egy egészséges kisfiút hordok a szívem alatt,aki valószínűleg anyucitól örökölni fogja a kisujját!! Annyira boldog vagyok,hogy egészséges!!

máj. 2. 16:32

Sziasztok!

Megosztom veletek az én kis történetemet.. 21+4 hetes kismami vagyok. A 2. nagy UH-n a doki a kisújjába

66. Karolina1302 (válaszként erre: 62. - SzabinaV)
máj. 2. 16:31
Szia! Én is Szeptember 8-ra vagyok kiírva! :-) Kisfiú vagy kislány??
ápr. 29. 19:28
Sziasztok. Most voltam a 2dik nagy uh-n. 240g es kislany. 19hetesek leszünk csüt.
64. SzabinaV (válaszként erre: 63. - Deby28)
ápr. 28. 17:47
Szia :) hát mi nem tudjuk sajnos. Én fiúnak láttam, de a doki pont akkor nem azt figyelte, neki nem az volt a prioritás. Később meg már felhúzta kezeit, lábait a Picúr, szóval semmit nem lehetett látni.
63. Deby28 (válaszként erre: 62. - SzabinaV)
ápr. 27. 11:11
Szia! Szeptembe 2-ra vagyok kiírva első baba kislány.21hetes 5napos
ápr. 25. 22:34
Sziasztok! Csatlakoznék hozzátok, most találtam rá a csoportra. :-) 20 hetesek vagyunk, első babóca, szeptember 8-ra vagyunk kiírva.
ápr. 22. 17:20
Minden kismamának kellemes húsvétot🐰
ápr. 18. 12:03
Sziasztok ma voltunk a 18 hetes ultrahangon minden rendben, kicsit nagyobbnak találta a gyomrot de szép egészséges kisfiú!
59. Pitypang78 (válaszként erre: 51. - Judit0402)
ápr. 11. 07:22
Nekem a kávé + c-vitamin legtöbbször beválik, próbáld meg, hátha...
ápr. 11. 06:28
Sziasztok! Megjött a mintavétel eredmény: negatív és 100%, hogy kisfiú a kromoszómák alapján :) nekem is nagyon fura, de jó lesz megtapasztalni mind a két nemet :) kislányom reménykedik azért, hogy lány lesz ;)
ápr. 10. 15:38
Sziasztok. Derekfajasra jó tipp. Balam bevallt 2napja semmi. A dr nonel voltam es elpanaszoltam a derekamat . Kaptam ra tapaszt. Ezt sportoloktol kezdve mindenkinek ajanlanak. 3-5nap utan lejon. De vmi super. A baba szepen fejlodik holnap mar 16.het
56. Hani12
ápr. 10. 14:59
Ma voltam a 20.hetes uh-n, baromi gyors volt a doki, sietett valahová. Azt mondta minden rendben, és még mindig úgy néz ki kisfiú :-) Nagyon örülök neki, de valahogy még nem tudom elképzelni, hogy fiú ruhákat veszek...
55. Hani12 (válaszként erre: 51. - Judit0402)
ápr. 10. 14:55
Hát, én feladtam, és gyógyszert veszek be, Panadolt. Dolgozom, így muszáj gyors megoldás. De nekem nem fáj gyakran. Állítólag jó rá, ha a lábadat forró vízbe áztatod, de tényleg forróba, illetve nekem a nyak, fejmasszázs is szokott segíteni. Nekem van, hogy a kávé is segít, most meg tudom inni, az első terhességemnél nem ment le. Ja, és sok-sok folyadék!
ápr. 10. 13:56
Sziasztok mi holnap megyünk uhra remélem minden rendben lesz és megmutatja magát. Jön a kislányom is hogy végre láthassa a tesot. Legyen mindenkinek szép napja!
ápr. 9. 17:21

Sziasztok! Kivel miújság???

Én a 18. héten megtudtam, hogy majdnem biztos, egy kisfiú lakozik a pocakomba ! :-)

Jövőhéten lesz a 20. hetes uh. Remélem ott is minden rendben lesz! :-)

Elmúltak a hányós reggelek is ( többnyire 😂😁)

52. Angelov85 (válaszként erre: 51. - Judit0402)
ápr. 4. 07:10
Erre a megoldás engem is érdekelne!!!
ápr. 4. 06:06
Sziasztok. Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok hogy fejfájásra milyen praktikáitok vannak?vizes borogatas, sok folyadek ezeken mar túl vagyok. Azt hittem h elmúlt a fejfájos időszak de tegnap reggel óta faj.
50. Hani12 (válaszként erre: 46. - Danzel21)
ápr. 1. 12:59
Az első terhességemnél azt hiszem 26-28 hetesen voltam 3D uh-n, ott mondták biztosra, hogy két lány. Most a 12 hetes, szintén magán uh-n fiút mondtak, nekem furcsa volt, hogy ilyen korán, de állítólag meg tudják mondani. Hát kíváncsi leszek... :-)
ápr. 1. 09:04
Sziasztok, gondolkodtatok már a babakocsiról? Ki milyet választ?
48. Pitypang78 (válaszként erre: 46. - Danzel21)
márc. 28. 11:58
A lányomnál a 16. héten,kromoszómák alapján, a magzatvízvétel eredményeként, most még várunk az eredményre. 14 hetes vagyok most, 12. héten nem látszott, nem akart a doki tippelni ;)
47. Judit0402 (válaszként erre: 46. - Danzel21)
márc. 28. 06:50
Sziasztok. Nalam a 12hetes uh-nal azt mondtak h valószínűleg fiú . Viszont majd a kesobbi uh-ra tudjak biztosabbra mondani. Így nem éltem még bele magam , a lenyeg h egeszseges legyen. Ma vagyok 14hetes :)
márc. 27. 12:29

Hány hetesen tudnátok meg a babátok nemét ?

Nekem ma azt mondták kisfiú lesz .

45. danzel21 (válaszként erre: 44. - Ágio8405)
márc. 27. 12:28
Beszélem az orvosommal ,és azt mondta ,hogy valószínű hogy 1 héttel előbb fogant. :)
44. Ágio8405 (válaszként erre: 43. - Danzel21)
márc. 26. 15:30
Nem. De akár az is lehet picit előbb fogant.
1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook