Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2018. augusztusra kiírt kismamák fórum

2018. augusztusra kiírt kismamák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
226. cebdd5a823 (válaszként erre: 225. - Katus_88)
2018. jan. 19. 10:13
Ismerős, nekem is :) Az elején annyira beparáztattam magam, hogy rá kellett jönnöm, nem szabad túlzásba vinni a netezést a terhességgel kapcsolatban :D
225. Katus_88 (válaszként erre: 224. - Cebdd5a823)
2018. jan. 19. 10:09
Igazad van ;) csak olyan könnyen kétségbe tudok esni, első baba :)
224. cebdd5a823 (válaszként erre: 223. - Katus_88)
2018. jan. 19. 07:27

Szerintem ha a doki azt mondta, hogy minden rendben, akkor minden rendben. :) Én már nagyon óvatosan nézek mindent a neten, mert máshogy nem lehet... Ha mindent elhinnék, akkor nem is tudom, hogy bírnám ki ép ésszel a terhességet :D

Egyébként meg nem véletlen szokták mondani, hogy ahány terhesség, annyiféle ;) Mi se vagyunk ugyanakkorák, akkor a babáink hogy lennének? :)

2018. jan. 18. 19:32
Sziasztok! Tegnap voltam ultrahangon, 11+4 naposan elvileg és 34 mm volt a crl. Doki szerint minden ok, mozgott, vert a szìve, de a neten neztem es az alapjan már több mint 4 cm-nek kellene lennie. Ez normalis szerintetek? Vagy lehet vmi baj?
2018. jan. 17. 14:20
Én hál istennek teljesen jól vagyok, maximum kicsit aluszékonyabb vagyok és ennyi. Remélem ez így is marad :)
221. Happy24 (válaszként erre: 219. - Cebdd5a823)
2018. jan. 16. 20:50

Meg tudlak érteni. Volt egy nap és Nem

Hanyingertel keltem. Teljesen beparaztam, hogy baj van, de szerencsére semmi baj nem volt. Ameddig nincs erős gorcs, vérzés stb. addig nincs baj. Baratnomnek semmilyen tünete nem volt, azóta van egy 4eves kisfia :) nem vagyunk egyformák .

A sírás nalam is megvan. Kontrollálhatatlan :D csak a zsepi fogy ezerrel :D

220. Happy24 (válaszként erre: 217. - Monaaaaa)
2018. jan. 16. 17:14

Sziasztok!

Köszönöm kérdésed jól vagyok és a

Baba is.

Ma voltunk UH-n. Szerencsére minden rendben volt.Annyira izgultam, hogy elsirtam magam a rendelőben.de utána pedig már azért sírtam, mert volt szépen szivhangja, és már látni a kis buksijat karocskakat labacskakat 😍 bár meg nagyon nagyon pincurika. A tüneteim enyhülnek, vagy lehet már csak hozzászoktam nem tudom. Ami megmaradt az a fáradtság, de már nem tudok aludni csak feküdni a kanapén bambulva.

Ami nagyon zavar, az az hogy egyszerűen nem érdekel semmi: A munkámban végtelenül precíz vagyok szorgalmas, most pedig éppen megcsinálom amit megcsinálok. Szégyellem, de ez van. Remelem változni fog a helyzet.

2018. jan. 16. 15:47
A legnagyobb bajom, hogy én alapból nem is voltam rosszul, egyedül a cicijeim fájnak kb mióta pozitív lett a teszt, és amiatt, hogy nincs valami sok jele, annyira félek, hogy mi van vele. Persze arra utaló jel sincs, hogy baj lenne, de annyira érezném már a picit a hasamban :D Mondjuk nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én úgy egy hete mindenen bőgök. Pl ránézek a férjemre és elsírom magam, hogy mennyire szeretem. Vagy beszélek szüleimmel telefonon és máris sírok, hogy hiányoznak nekem (szombaton voltunk náluk :D ). Hihetetlen :D
218. Marjann (válaszként erre: 217. - Monaaaaa)
2018. jan. 15. 12:47

Mi meg vagyunk köszönjük! Szombaton vettük át az új lakásunkat, egyre izgalmasabb.

Holnap megyek nőgyógyászhoz, remélem ránéz a babára, mert én teljesen frászban vagyok, hogy biztos jól van-e. Szerencsére egy hete teljesen elmúltak a rosszulléteim, most magamnak generálom a pánikot.

2018. jan. 14. 12:20
Sziasztok! Hogy vagytok?
216. Drazsi7
2018. jan. 11. 19:13

Sziasztok :)

De jó olvasni ezt a sok jót :)

Én ma vagyok 8+4 hetes :) Jelenleg augusztus 19-re vagyok kiírva, február 7-én megyek 12 hetes uh-ra. Utoljára 27-én voltam, akkor voltam 6+3 hetes, 6mm volt a pici és már volt szívverése :) jó későre tette a következő uh-t :/ Most sajnos összeszedtem valamit, canesten hüvely tablettát kaptam, pedig azt mondta nem annyira piros a hüvely. Lényeg, hogy elmúljon, meg hogy a pici jól legyen. Már alig várom az uh-t!!!

Mindenkinek jó egészséget :)

2018. jan. 9. 15:36

Üdv és gratulálok! :)) Úgy néz ki, hogy a szeptemberi esküvő sokunknak tényleg szerencsét hozott :D

Na, kikértem a rákszűréses papírt és azt hittem hogy falba verem a fejem ott rögtön. Tévedtem, nem 2017 hanem 2016 augusztusi a papír :( tejóég, miért vagyok ilyen hülye ...

Remélem nem lesz gáz tizenvalahány hetesen levenni a mintát.

2018. jan. 9. 09:11

Sziasztok! :) Egy ideje (mióta tudom, hogy van baba :D) olvasom a fórumot, de most jutottam csak odáig, h csatlakozzatok hozzátok :) Nekünk is szeptemberben volt az esküvőnk és november volt az első hónap, h sehogy se védekeztünk és bumm :D Most vagyok 8 + 4 napos, mindjárt indulok első pofavizitre a védőnőhöz... Múlt héten voltam második UHn, vert a szíve és 10 mm :)

Egyébként még igazi rosszullétem nem volt, ami miatt félek is, hogy minden rendben van-e... De a legújabb tünetem, hogy mindenen bőgök... A férjem pedig nem érti, mi van velem, mert mióta ismer, nem látott kb sírni :D

213. nikoletta93 (válaszként erre: 212. - Marjann)
2018. jan. 9. 09:00
Uhh köszönöm, remélem még meglesz :)
212. Marjann (válaszként erre: 210. - Nikoletta93)
2018. jan. 9. 08:35
Szerintem ki tudod kérni onnan, ahol csináltattad. Én az SZTKba mentem most is és benne volt a rendszerben.
2018. jan. 8. 22:47
Ja és augusztus 25-re vagyok kiírva :)
2018. jan. 8. 22:47

Sziasztok! Ma voltam második UH-n, 10 mm a baba, és már van szívverése :) 7+2 napos vagyok. Megerősítették a terhesség tényét, lassan felkereshetem a védőnőt és kezdődik a buli :D

Apropó: tavaly augusztusban volt utoljára rákszűrésem, ezt mondtam is a dokinak, és emiatt nem csinált rákszűrést, csak keressem elő a papírt és el lesz intézve. Viszont nem találom a papírt :( lehet majd 12 hetesen rákszűrést csináltatni? Vagy később? Elrontottam jajj :(

209. Marjann (válaszként erre: 208. - Marjann)
2018. jan. 8. 22:40
Bocs az elírásokért, autocorrect nem a barátom.
208. Marjann (válaszként erre: 207. - Happy24)
2018. jan. 8. 22:39
Furcsa mód a natúr kölesgolyó egyből rendbehozott. Az emésztést eddig oké, remélem marad is, bár a vastabletta nem segít 😊 figyelj a sok rosta (nekem pl még nem terhesen, de sokat számított, amikor reggelire áttértek a natúr műzlire, zabkására), no meg víz és mozgás. Ennél többet szerintem nem tudsz tenni.
207. Happy24 (válaszként erre: 205. - Marjann)
2018. jan. 8. 21:48

Köszönöm szépen a válszt :) picit megnyugtattál :)

abban reménykedem én is, hogy 12 hét után abbamaradnak a kellemetlen tünetek, és nem lesz mit figyelgessek :D. Bár ezt is neten olvastam :D. egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne olvassak utána. Mindentől beparázok, tudom ez nem jó. Annyira gyoersan összejött a picurka, hogy pont ezért parázok. (nem görcsöltünk rá abszolút).

savval mit tudsz csinálni? az én emésztésem olyan lassú lett, hogy a csiga villám hozzá képest. ezzel egyidejűleg a savam is felmet, szinte marja a torkom.

206. Katus_88 (válaszként erre: 203. - Marjann)
2018. jan. 8. 20:15
Genetikaira 3 hét múlva megyek, csak ma megnézte a doki a babát és újrakalkulálta a terhességi kort a méret alapján, ìgy 9+4 vagyok, de azt mondta, hogy minden ok :)
205. Marjann (válaszként erre: 202. - Happy24)
2018. jan. 8. 15:22

Szia!


Nekem is nagyjából így volt az elején. Kb 2 hétig fájt a cicim, aztán elmúlt. A durva álmosság is 3 hétig tartott kb. A hányinger is olyan, hogy kimarad két nap, aztán rosszabb, mint előtte volt, aztán pár nap után megint elmúlik. De volt már olyan, hogy egyszerre ment a hasam, hánytam és vérzett az orrom. Itt már röhögnöm kellett :D

Szóval szerintem ezt egyéne váltogatja, van akinek egyáltalán nincsenek kellemetlen tünetei. Élvezd ki a "tiszta" napokat, amikor meg nem vagy oké, akkor kapaszkodj a gondolatba, hogy állítólag a 12. héttől már jobb lesz :) (én ma kezdtem kereken a 13. hetet és ma még nem voltam rosszul, remélem ez jó jel :) )

Ja és ne olvass túl sokat a neten! Én a múlt héten nagyon rosszul voltam (front+sav) és már odáig jutottam, hogy ha hiszek a fellelt cikkeknek, akkor leáll a májam és mind meghalunk :D

204. Csillag2017 (válaszként erre: 201. - Katus_88)
2018. jan. 8. 15:20
Szia. Nekem a 9. hét után már hasi UH volt. A kombinált is hasi volt.
203. Marjann (válaszként erre: 201. - Katus_88)
2018. jan. 8. 15:15
Ez már genetikai? Bár arra a 11. héttől mennél. Az már hasi volt nekem, előtte nem tudom mi van.
202. Happy24
2018. jan. 8. 12:47

sziasztok!

nagyon új vagyok az oldalon (habár már régóta él a regisztrációm), és magában a támában is. :)

jelenleg 7 +4 hetes kismama vagyok. Első babás :) 5 hetesen voltam dokinál, akkor a számított szülési dátum 2018.augusztus 23. uhh belekönnyezek a dátumba :)

Igaz sok mindenen elérzékenyülök :)


Örülök, hogy rátalalátam a kis csoportra :)


Lenne is egy kérdésem: természtesen dolog az, hogy a tünetek csak úgy jönnek mennek? két hétig émelyegtem szinte egész nap, most pedig annyira nem. lehet hozzászokott a szervezetem. Pedig azt olvastam, hogy 7 hét környékén erősödnek a tünetek.

Az alvásigényem rettentően sok lett, át tudnám aludni a napot.


Tudnátok tapasztalatokat megosztani tünetek ügyében? sajnos annyi minden rosszat olvasni ezügyben az interneten :(


Mindenkinek szép napot :)

2018. jan. 7. 17:20

Sziasztok!

Holnap leszek 10 hetes 2 napos terhes és megyek UH-ra. Hüvelyi lesz még vagy szerintetek már hasi?

Köszi

200. Katus_88 (válaszként erre: 199. - Marjann)
2018. jan. 6. 14:55
De jó ilyen pozitiv történeteket hallani :)
199. Marjann
2018. jan. 5. 12:55

Ma voltam genetikai uhn, szerencsére minden rendben. És végre nem csak egy krumplit láttam. Mondjuk leginkább a hatalmas orrát 😁

Majdnem elbőgtem magam a váróvan. Egy lány nagyon sírt, azt hittem baj van. Kiderült, hogy 3 éve szeretnének babát. Októberben műtötték, most jött kontrollra, ahol kiderült, hogy 13 hetes terhes 😀

198. Katus_88 (válaszként erre: 196. - Marjann)
2018. jan. 3. 20:40
Jobbulást :)
2018. jan. 3. 20:40

Én is dolgozom tegnap óta, nekem újév napján fájt a fejem, ittam kávét es elmult :)

Ne legyen rossz a lelkiismereted, a fájdalom a babának se jó..

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook