Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 Oltások fórum

2017 Oltások (beszélgetős fórum)


2017. jan. 26. 13:09

Én nem oltatok kötelezőn felül semmit.

Mindenkinek szíve joga eldönteni, de én is azt tudom ajánlani keress egy jó védőnőt, vagy egy gyerekorvost aki elmondja pro-kontra véleményét mikor mit érdemes beadatni, nem adatni.

7. szafaripók (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2017. jan. 26. 11:27
Azért bizonyos esetekben ezek a nem kötelező oltások több 10 ezer forintba is kerülhetnek. Bocs, de a doki nem döntheti el, hogy én azt beadassam-e, vagy se.
2017. jan. 25. 20:51
Nekem semmit nem ajánlott a doki,azt mondta majd a védőnővel megbeszélem.Pénteken jön,kíváncsi vagyok ő mit fog majd javasolni.
2017. jan. 25. 16:57

Már bocsánat, nem off akar lenni, de ez borzasztó, hogy mostanában a szülőre van bízva!!

Keressetek egy jó védőnőt, aki őszintén megmondja, mit érdemes, mit nem.

azért nekünk akkoriban a doki vállalta ezeket, nem is engedte, hogy a szülő kénye-kedvére döntsön.

2017. jan. 25. 16:08
A bárányhimlő ellenit és a meningococcus ellenit adattam be pluszba.Na meg a pneumococcus ellenit,mert akkor még az nem volt kötelező.
2017. jan. 25. 16:02

Bukós a babád igaz? A rotát én nem adattam be, mert a kisfiam sokat bukott, a rota elleni pedig szájon ád adható, vagy bent marad vagy nem, ha bent is marad se ad teljes védelmet, ehhez képest nem olcsó.

Szerintem a többin ráérsz gondolkozni. A rota ellenit kell kitalálni hirtelen, 6 hónapos korig adják be de ha jól tudom több részes. Meningococcus ellen beadattam a Nimenrixet, ez se olcsó de veszélyes betegség ellen véd.

A bárányhimlő ellenivel még én se tudom mi lesz. Hajlok afelé, hogy be fogom adatni.

2. Polihisztor (válaszként erre: 1. - 30ed059098)
2017. jan. 25. 16:01
Miért nem mondtad neki: Hát maga az orvos!
2017. jan. 25. 15:58

Ma kérdezte a gyerekorvos hogy milyen oltásokat kérünk a babának.Hát fogalmam sincs.Ő nem ajánlott semmit.


Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék ezzel a témával kapcsolatban.


Milyen kötelező és nem kötelező oltások vannak most?


Melyiket érdemes a nem kötelezőkből beadatni(persze azért pénzfüggő is)

Elöre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook