Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016-ra kistesót szeretnénk fórum

2016-ra kistesót szeretnénk (beszélgetős fórum)


2015. okt. 8. 09:11

Sziasztok!

Én nagyon leputtyant vagyok lelkileg,muszáj kiírnim magamból!Három gyönyörű gyermek édesanyja vagyok.Kislányaim 10 évesek,kisfiam 20 hónapos.Lánykáim az előző házassagomból vannak de nagyon szeretik a nevelőapukájukat,3 éves koruk óta ő van melletük mint apa!

Én már nem akartam több gyereket a csajok után de nem tartottam volna tisztességes húzásnak hogy a férjem ne tudja meg milyen egy saját csemete,aki tényleg belőle is van.Így lett a kisfiunk akit imádunk mi is és a nővérei is.❤ Azt beszéltük meg hogy elég a 3 gyerek,van mindegyik fajtából!:)

De kb három hónapja rámtötr az érzés,hogy én szeretnék még kisbabát!Olyan érzésem van mintha nem lennénk még készen így!Persze a férjem nem akar.:( Pontosabban akarna csak nagyon elevenen él még benne a terhességem aminek a vége nem volt komplikációmentes és a rengeteg éjszakázást se feledte még el.Én viszont nagyon vágyom rá,és nagyon fáj hogy a drágám ilyen passzív a témában!:(

Mindenhol terhes nőkbe botlom,és a házban az emeleten is most hozták haza a szomszédaink a kisbabájukat.Hívtak babázni de képtelen vagyok átmenni!:( Jajj csajok én nem szoktam depizni de most nagyon pocsék a lelki világom.Tudom hogy a férjem szeret és én is őt de gonosz módon most nehztelek rá kicsit mert én belevágtam a kedvéért megint a terhességbe és a babázásba pedig aztán tényleg nem akartam nyolc év után előröl kezdeni!És most kerek perec nemet mond!megszakad a szívem!😞

Bocsi ha hosszúra sikerült!

Szép napot mindenkinek!😊

2015. szept. 29. 18:21

Sziasztok!


Nekem egy 3 éves kislányom van, és kb 2hónapja beszéd köztünk h jó volna egy tesó neki..ugyan Ő inkább a kutyusra szavaz de remélem azért majd kibékül a tesóval is ha lesz... :)

2015. szept. 14. 15:44
Kívánom, legyen olyan rendezett, kiegyensúlyozott életed, mint nekem!
2015. szept. 14. 13:05
Sziasztok, nekunk van egy ket eves kisfiunk. Es mi is kistesot szeretnenk mar egy ideje, egyszer ossze is jott 6 honap utan de spontan veteles lett a vege:(( Ez januarban volt, azota gyurunk ra nagyon. Lassan kezdek aggodni, h valami hormonvaltozas tortenhetett a terhessegem altt ami miatt most nehezkesen hozzuk ossze. Az elso baba elott is volt vetelesem de akkor mindig elsore sikerult teherbe esnem, es a harmadik meg is maradt:)
12. b00d33e65c (válaszként erre: 11. - Bababóca)
2015. szept. 13. 13:59

Imádom az ilyet!

Ha már humorizálunk rögtön boldogtalan az életünk!

Egyébként beszélgess róla bátran,annyi ilyen fórum van,hogy Dunát lehetne rekeszteni velük!!

2015. szept. 11. 13:39
Nem lehettek valami boldogok az életben, ha ennyi rosszindulat van bennetek! Miért ne lehetne egy gyermek után is beszélgetni a várandósságról? Minden terhesség más, mindenki ezt máshogy éli meg, akár egy személy is több várandóssága alatt... Nem értem! :D :D Sziasztok
10. 388b941089 (válaszként erre: 9. - B00d33e65c)
2015. szept. 9. 20:31
Igen, furcsa xddd
9. b00d33e65c (válaszként erre: 8. - 0c7adf8ee7)
2015. szept. 9. 18:08
Jóóóó,hát lehet elfelejtette a lényeget! :D
2015. szept. 9. 18:05
Tanácsok a teherbeesésre, várandóságról - egy 2 éves kisgyermek után?? Bocsánat :D
7. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. szept. 9. 14:53
:DD
2015. szept. 9. 14:41
Újra nem kezdeném előlről.....
2015. szept. 8. 19:41

Sziasztok! Mi is most jutottunk el arra a döntésre, hogy kistesót szeretnénk :)

Jelenleg gyesen vagyok itthon, mellette dolgozom 4órában, de ha a baba beköszönne nagyon örülnénk neki! :)

4. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. szept. 8. 16:40
(Y)
3. Bababóca (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. szept. 8. 16:33
Tessék?
2015. szept. 8. 15:31
Szóljál anyukádnak :)
2015. szept. 8. 14:26
Sziasztok! 2 éves kisfiunk mellé most szeretnénk kistesót, ha van kedvetek erről beszélgetni, tanácsokat egymással megosztani, akár a teherbeesésről vagy már a várandósságról, gyertek bátran :) Mindenkit szeretettel várok! Egy édesanya, és reméljük mihamarabb kismama :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook