Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014. őszi Clostysoknak fórum

2014. őszi Clostysoknak (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
658. girl62
2015. okt. 7. 10:44
Sziasztok! Ha valakinek maradt Clostylbegyt tablettája (bontatlan dobozban), érdekelne, természetesen kifizetem! Írj privit!
657. dolorka (válaszként erre: 656. - Nyuszkrisz)
2015. okt. 6. 14:25
Szuper, gratulálok! Örülök, hogy a végső nehézség ellenére minden rendben veletek :) szép nagy baba :) Nőjjetek nagyra, es legyetek nagyon egészségesek! :)
656. nyuszkrisz (válaszként erre: 655. - Dolorka)
2015. okt. 5. 20:55

Szia!

Szeptember 30-án 11.19-kor megszületett Levente. 3500 gr, 54 cm, gyönyörű hajasbaba :))))

Aznap reggel bementünk a terheléses vizsgálatra, a doki szólt, hogy rögtön megyünk a műtőbe, és a diagnózis közlését követően 45 perc múlva kint is volt a pici! Szennyezett magzatvíz, gyengülő szívhang, nyakratekert köldökzsinór, mindemellett teljesen zárt méhszáj. Ezek voltak az indokok.

No, mindez a túlhordás miatt is, hiába mondtam mindenkinek!

A lényeg, hogy teljesen egészséges, jól vagyunk, és ma jöhettünk haza :)))

655. dolorka (válaszként erre: 654. - Nyuszkrisz)
2015. okt. 4. 08:51

Na??? Nálatok nem fektetnek be a kórházba a 40. hét betöltése utan? Nalunk sajnos igen.

Mi nagyon jol érezzük magunkat itthon, óriási a boldogság, a legnagyobb csoda a világon :)

654. nyuszkrisz (válaszként erre: 651. - Dolorka)
2015. szept. 29. 16:53

Semmi :( Éjjel 00:02-kor indultak gyengébb fájásaim, majd másfél óra után elmúltak. Már tervezgettem az indulást :) Vicces lett volna, mert férjemnek ma van a szülinapja.

Doki azt mondta, ez az ingadozó oxitocin szint miatt van. Holnap fájásmérés újból, szeretnék konzultálni az orvossal, mit tervez. Elvileg pénteken telik le az ultrahang szerinti kiírás (a másik már rég elmúlt), gondolom, lesz EST, kérdés, hogy még most, vagy majd csak hétfőn...

Nem gondoltam volna, hogy így túlmegyünk :)))

Veletek mi újság? Hogy megy az összeszokás otthon?

653. dolorka (válaszként erre: 652. - Girl62)
2015. szept. 29. 14:20
Szia! Nekem nincs!
652. girl62
2015. szept. 29. 13:13
Sziasztok! Ha van valakinek megmaradt Clostylbegyt, akkor érdekelne, kifizetem. Írj privit!
651. dolorka (válaszként erre: 649. - Nyuszkrisz)
2015. szept. 29. 10:46
Naaa?? :)
650. girl62
2015. szept. 27. 17:24
Sziasztok! Sürgősen érdekelne clostylbegyt tabletta bontatlan dobozban! Természetesen kefizetem. Recept is jöhet.
649. nyuszkrisz (válaszként erre: 648. - Dolorka)
2015. szept. 26. 09:32

Köszi szépen!

Még mindig semmi, a tegnapi NST is negatív, megvizsgálta a méhszájamat is, és ez alapján sincs semmi készülődés.

...pedig a fájdalmaim folyamatosak, már olyan, mintha 2 hete folyamatosan menstruálnék :(

Hétfőn megyek legközelebb.

648. dolorka (válaszként erre: 647. - Nyuszkrisz)
2015. szept. 25. 12:13

Köszi, nagyon nagyon boldogok vagyunk :)

Lilien a neve, 3120 grammal es 54 cm-rel született. Csodaszép, állandóan alszik, nagyon lustacska, enni is csak almaban akar :) a császár nem volt kellemes, pedig gondoltam, ha erzestelenitenek, akkor legalabb nem érzek semmit, de hat nem éppen igy volt. De sebaj, minden kellemetlenséget megér hogy itt szuszog mellettem :)

Te hogy vagy? Szorítok nagyon :)

647. nyuszkrisz (válaszként erre: 646. - Dolorka)
2015. szept. 23. 08:24

De jó!!! Szeretettel gratulálok!!!

Milyen keresztnevet vélasztottatok? Súlya mennyi lett? Te hogy vagy?

Nálam NST negatív, most pénteken újra kell menni, még jövő péntekig így lesz, mert az UH alapján akkor töltöm be a 40 hetet. Addig nem háborgatják :)

Gyomorsavam az egekben, éjszaka már rosszul alszom.

646. dolorka (válaszként erre: 644. - Nyuszkrisz)
2015. szept. 23. 07:05

Szia! Tegnap 13.12-kor megszületett csodaszép kislányunk :)

Reggel mar nem engedtek haza nst-ről, 4-5 perces fajasok voltak es bő két ujjnyira nyitva voltam. Császár lett a vége, nem fordult be. Csodajó érzés ez :) nálad???

645. girl62
2015. szept. 22. 09:41

Sziasztok!

Ha van valakinek eladó clostylbegyt, sürgősen érdkelne bontatlan doboz, vagy recept! Ha több van az is jó.

Természetesen kifüzetem és a feladási díjat is állom.

644. nyuszkrisz (válaszként erre: 643. - Dolorka)
2015. szept. 21. 11:48

Akkor tényleg nincs sok idő hátra! Ha biztos a császár, nem szokták hagyni, hogy beinduljon :) Beszéld meg a dokiddal, tuti segíteni fog. Neki is jobb munkaidőben, mint mondjuk hétvégén éjjel :))))

Kíváncsi vagyok!

majd jelezz, ha van valami :)))

643. dolorka (válaszként erre: 642. - Nyuszkrisz)
2015. szept. 21. 08:31

Én is holnap megyek nst-re ujra, nekem mutat fajasokat, de közel sincsenek olyan erősek ott, mint itthon a jóslók. Egyik nap nekem is másfél órán at jöttek a fajasok, mar voltak 5 percesek is, de aztan elmultak.

Nem bánnám, ha mar császárral kell szülni, akkor legalabb nem kellene megvárni, hogy beinduljon a szülés vagy esetleg a 40. hét betöltése után meg be is fektessenek.

Bízom benne hogy mar napok sincsenek vissza :) nekem egy hete 2600 gr volt a baba, azt mondta a doki, hogy nem kicsi, mi sem vagyunk nagyok.


Mar nagyon nagyon várjuk!!! :)

2015. szept. 21. 08:21

Szia! Azt hittem, már megvan a baba, hisz egy ideje eltűntél :) A császárnak pozitívuma, hogy tervezhető, így lehet, hogy a héten már lesz is babád?!

Én is nagyon-nagyon örülnék, ha lenne már valami! A vizsgálatok semmit sem mutatnak, még 1-2 hetet jósolnak a szakemberek. Sajnos 29-én az idősebb dokim lelép külföldre, pedig ígérte, hogy ő is bejön a szülésre. Így a fiatallal szülök, és olyan jó lenne, ha többet lenne velem, mint az elsőnél...

Holnap megyek újra NST-re, hátha lesz valami. A baba már 3 kg felett van :) Szépen mocorog.

Valamelyik éjszaka olyan erősek voltak a jósló fájások, hogy azt hittem, indulni kell. ...de másfél óra után nyom nélkül elmúltak.

Várakozunk...

641. dolorka (válaszként erre: 640. - Nyuszkrisz)
2015. szept. 20. 09:03

Szia! Bírjátok még egyben? Én már nagyon szeretném, ha ki akarna bújni a kiscsaj :) egyetlen gondom csak, hogy még mindig farfekvéses, úgyhogy sajnos készítenem kell a lelkem a császárrá.

Amugy az nst is mutatja mar a fajasokat, de nem rendszeresek, ugyhogy még csak várjuk a csodát :)

2015. szept. 8. 20:23

Én is túl vagyok a vérvételen és az NST-n is. Utóbbi maga jó élmény volt, csak nem tudtam a dokimmal találkozni, mert műtőben volt. Így egy idegen doktor értékelte ki, de minden negatív volt. Egy hét múlva kell mennem újból, és akkor lesz az utolsó UH is, amit nagyon várok, kíváncsi vagyok, mekkora a legény :)

Nekem az NST-t végző nő (aki egyben szülésznő is) mondott pár dolgot a magzatmozgásról és a fekvésről is. Ahogyan a műszert felteszik, abból könnyen lehet következtetni a babó fekvésére :) Még mindig fejvégű, szerencsére.

Már elkeztem vele kommunikálni, hogy simán szülünk, és ügyesek leszünk. Lehetőleg szeptember utolsó napjaiban. Az én dolgom a tágulás, ő meg szépen bebújik a szűlőcsatornába, és gyorsan kijön :))))))) Tudom, hogy furcsa lehet mindez, de nekem működik. Ma az NST-n először nehezen tudták feltenni a műszert, mert annyira mocorgott, de "beszéltünk", és pár perc múlva nyugalomban volt.

639. dolorka (válaszként erre: 638. - Nyuszkrisz)
2015. szept. 8. 11:37

Na milyen volt az nst? En is túlestem ma a vervetelen is.

Hogy érted hogy jo az nst a baba paramétereinek ellenőrzésére? Nalam csak a szivhangot mutatta, meg azt sem tudtak megmondani, hogy befordult-e. Na, majd hatha holnap a védőnő :)

638. nyuszkrisz (válaszként erre: 637. - Dolorka)
2015. szept. 6. 15:52

Minden nap vannak apró fájások, de semmi komoly.

Kedden NST és vérvétel.

Nekem anno a fájásmérések nem mutattak semmit. Különösen az utolsó alkalommal, mikor avval küldtek haza, nem lesz itt semmi, menjek vissza 4 nap múlva. Este meg beindult a szülés, erős fájásokkal :)

Az NST viszont nagyon jó a babó paramétereinek ellenőrzésére!!!

637. dolorka (válaszként erre: 636. - Nyuszkrisz)
2015. szept. 4. 19:19

Minden rendben volt az NST-n, egyszer volt minimális fájás, de a doki szerint minden rendben. Kicsit keményedek, vannak jóslók, de a lényeg hogy a 36 hét megvan :))

Te jobban vagy?

636. nyuszkrisz (válaszként erre: 635. - Dolorka)
2015. szept. 3. 08:20

Szia!

Milyen volt az első NST?

Tegnap iszonyú rosszul éreztem magam, baba is izgett-mozgott, azt hittem, indul valami...

635. dolorka (válaszként erre: 634. - Nyuszkrisz)
2015. aug. 31. 08:27

De jó, örülök hogy minden rendben :)

Most mar nekem is van pici haskemenyedes, éjjel mar volt pici jóslófájás is, de szeretnék még legalabb 2 hetet kihúzni, van meg teendőnk :)

Kíváncsian varom a csütörtöki NST-t :)

634. nyuszkrisz (válaszként erre: 633. - Nyuszkrisz)
2015. aug. 29. 07:54
Minden rendben, méhszáj zárt. Az első NST szeptember 8-án lesz + vérvétel is.
633. nyuszkrisz (válaszként erre: 632. - Dolorka)
2015. aug. 25. 16:58

Én most pénteken (28-án) megyek, de nem lesz UH, csak sima vizsgálat. Megbeszéljük a fájásméréseket is, bár előzetesen azt mondta, a 37. héten kezdjük.

Vannak jobb napjaim, máskor már kissé fáradtabb vagyok, az apró görcsök is megvannak.

632. dolorka (válaszként erre: 631. - Nyuszkrisz)
2015. aug. 19. 07:58

Szia!

Minden rendben volt a dokinál, szepen növöget a kiscsaj, 2133gr, teljesen zárt a méhszáj, az egyetlen negatívum, hogy farosan fekszik, úgyhogy nagyon szuggerálom, hogy minél előbb forduljon be. Ha addig nem lesz semmi, akkor szeptember 3-án megyek NST-re, 17-én pedig újra a dokihoz. Mar nagyon varom hogy elteljen ez a 2 hét :)

Hétvégén ha minden jól megy, mi is bevásárolunk és szobát festünk, aztan szeptemberben azt mondta a doki hogy súllya alapján már jöhet :) csak forduljon be, nem akarok császárt!!!

Nálad miújság?? Mit mondott a doki??

631. nyuszkrisz (válaszként erre: 630. - Dolorka)
2015. aug. 14. 10:53

Szia Dolorka!

Hogy vagy? Majd írd meg, mit mond a doki 17-én!

Én nagyon nehezen bírom a hőséget, sőt elkezdtem vizesedni, jönnek fel a kilók, vannak jósló jellegű fájások is, a hasam lefelé húzódott. Jövő héten beszélek a dokival, elvileg 20-a után találkozunk, ha addig nem történik valami. Egyébként simán ki lehet még húzni ebben az állapotban pár hetet, így nincs bennem pánik :) A szobába minden esetre megvettem a babaszekrényt, és a ruhákat is hamarosan elpakolom :)

630. dolorka (válaszként erre: 629. - Nyuszkrisz)
2015. júl. 30. 19:24

Szuper, hogy minden rendben. Ez már lassan tényleg a finish :) hogy elrepült ez a 31 hét, még most izgultunk a pozitív tesztért :)

Én a héten megint megkaptam egy egyéjszakás lázas-hasmenéses valamit a hidegfronttal együtt, de szerencsére 1 nap alatt megint elmúlott. Kicsit akkor megijedtem éjszaka, mert begörcsölt a gyomrom, és húzódott le a hasamra is, már mértem, hogy hány percenként jönnek, de aztán szerencsére a nospa segített. Mondtam a férjemnek hogy ha most bemegyünk éjjel a kórházba és az orvosom szabin van, tutira befektetnek még a maradék 5 hétre. De szerencsére elmúlott. Most 17-én megyünk újra dokihoz, utána a cél nekünk azt mondta a doki, a szeptember 3. :) De azért nem bánom, ha utána is még picit benn marad :)

2015. júl. 28. 15:33

Szia! Lepény jó helyen továbbra is, érik szépen, magzatvíz átlagos. Baba fejvégű, minden paramétere OK, súlya 1800 gr :) A legutolsó UH szept. 15-én lesz.

Az én dokim is szabadságon aug. 17-ig :) ...de valószínű, inkább aug.20 után keresem majd, mert az mondta, egy hónap múlva szeretne látni.

Jó, hogy a fájásmérések nem a régi szisztéma (35. hét) szerint mennek, hanem csak a 37. héten kezdődnek. Nekem nem mutattak semmit legutóbb, haza is küldtek, hogy 4 nap múlva menjek vissza, erre estére megindult a szülés erős fájásokkal :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook