Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2014 novemberi babák fórum

2014 novemberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. márc. 17. 16:06

palattina és Kisancsi,üdv itt,gratulálok nektek is :-)


Én dr.Mihályi Istvánt fogom megfogadni,a Margitba fogok szülni,vagyis ott fognak császározni.

448. Kisancsi82 (válaszként erre: 443. - Vrus21)
2014. márc. 17. 15:35

Sziasztok! Szeretnék és is csatlakozni Hozzátok! Nekem is február 6-án volt meg utoljára, múlt hét pénteken teszteltem, 26-án megyek először a nőgyógyászhoz. Nekem ez lesz a második babám, már van egy két és fél éves kislányom.

Nektek ki az orvosotok? Nekem Demendi Csaba, a Sote 2-n dolgozik, de a magánrendelésre járok hozzá.

Kedves vrus21, szerintem egy napra leszünk kiírva!:))

447. vrus21 (válaszként erre: 445. - Dorkadorka)
2014. márc. 17. 15:16
Szorítsatok,hogy minden rendben legyen,de természetesen este jön a beszámoló:)
2014. márc. 17. 15:00
Sziasztok. Én is csatlakoznék hozzátok. Ma nekem is sikerült egy pozitívat tesztelni. Nekünk ez a harmadik kisbabánk lesz.
445. dorkadorka (válaszként erre: 443. - Vrus21)
2014. márc. 17. 14:04
Jaj,de jó,majd kérjük a beszámolót. :-)
444. dorkadorka (válaszként erre: 442. - Kisszyyy)
2014. márc. 17. 14:03

Szia,üdv nálunk,és gratulálok!

Nekem a harmadik babám jön és talán jobban izgulok,mint az első kettőnél,úgyhogy ez sztem természetes.

443. vrus21 (válaszként erre: 442. - Kisszyyy)
2014. márc. 17. 09:20

Szia üdv a klubba, gratu a pozi teszthez:)

Természetes hogy izgulsz, szerintem ez normális,főleg az első babánál amikor minden új:)

Mi is az első babánkat várjuk, febr.6án volt az utolsó menim,és holnap megyek először dokihoz,remélem már látszik szépen minden:)

2014. márc. 17. 08:09

Sziasztok lányok!

Úgy néz ki,hogy a párommal mi is babát várunk.Második hónapja próbálkoztunk és tegnap pozitívat teszteltem és már késett 4 napot szóval elég valószínűnek tartom.:) Egyenlőre el se tudom hinni (úgy látom rajta hogy ő sem) hogy kisbabunk lesz.Az szerintetek normális hogy bár örülök neki,félek is egyben?Nálatok is van ilyen?Első babám lesz,gondolom ezért is van egy kis félelem...Én szerintem megvárom a jövőhetet és csak akkor megyek orvoshoz hogy legyen már szívhang is,addig majd még csinálok egy tesztet a biztonság kedvéjért!Nálam egyébként meg pont az van hogy nem tudok aludni,viszont hányingerem meg van éjszaka illetve reggel,de egyéb más tünetet eddig nem nagyon észleltem.

441. BoBi86 (válaszként erre: 439. - Vrus21)
2014. márc. 16. 19:56
Kipróbáltam! :) Fiút mutat :)
440. dorkadorka (válaszként erre: 439. - Vrus21)
2014. márc. 16. 17:54
Jaj,igen ez az ingás dolog.Én karikagyűrűvel ismerem :D
439. vrus21
2014. márc. 16. 17:25

Amikor anyukám terhes volt a következőt csinálta neki mindig az egyik barátnője egy arany lánccal amin medál volt..3 lány jött ki neki és van is neki 3 lánya:))) Nekem kicsit hihetetlen de amíg nem tud az ember biztosat addig találgat:)



Ez az a módszer: Tartsd a tárgyat gömbölyödő pocakod vagy felfelé fordított csuklód fölé, és figyeld, hogyan mozog. Amennyiben körkörösen indul meg, lányod lesz, ha viszont előre-hátra vagy oldalra mozog, akkor kisfiú növekszik a pocakodban. Egyesek szerint a módszer nemcsak a várandósság ideje alatt működik, de előzetesen is jóslatokba bocsátkozhatsz vele.

438. BoBi86 (válaszként erre: 437. - Dorkadorka)
2014. márc. 16. 15:01

Na akkor még nem éljük bele magunkat a kislányba. :) Meg mondjuk amúgy se. :) Azt mondják a kislány csak akkor biztos ha már megszületett. :)


Na igen ez a hajfestés is jó kérdés... A kispasimnàl 3 hónap után kb. 5-6 hetente szőkìtettem a hajamat. Most valamivel egyszerűbb mert barna. Színezni lehet nyugodtan úgy tudom és a lènyeg, hogy jól szellőző helyiségben csináld mert nem a bőrön keresztül felszívódó festék ártalmas hanem a belélegzett gőz. Ezt olvastam több helyen.

Én is már várom, hogy lehessen. Ez a vörös nekem nem oké! :D :D

437. dorkadorka (válaszként erre: 436. - BoBi86)
2014. márc. 16. 14:26

Nekem a 2 fiúnál teljesen más tüneteim voltak.Az elsőnél 3 hónapig végig öklendeztem,minden illatra nagyon érzékeny voltam.A másodiknál se émelygés,se öklendezés,a szagoktól sem voltam rosszul.Viszont mindkettőnél befeketedett az összes anyajegyem.

A hajamat most néztem,hát én csak ősz hajszálakra bukkantam.Apropó:hajfestés.Hogy álltok vele? Én gondoltam a harmadik hónapig nem festem be,utána muszáj leszek,eléggé őszülök.

436. BoBi86
2014. márc. 16. 13:18

Szép vasárnapot mindenkinek!


Én ma elkezdtem a 8.hetet. Minden hèttel közelebb vagyok a megnyugváshoz. :) Bááár hol van még nov.3. :)


Mi egyre jobban gyanakszunk apával hogy kislány lesz a kis borsó! :) Olyan tüneteim vannak amik a kisfiamnál nem voltak.Reggeltől estig émelygek, rosszul vagyok bizonyos szagoktól, rettenetesen pattanásos lettem és vörös lett már most a hajam. Nem is értem...


Lassan kezdünk lebukni is. Már ketten kérdeztek rá a héten, hogy jön-e a tesó. Mondták hogy a második hamarabb fog látszódni de nem gondoltam, hogy ennyire.


Házasélet teljesen oké. Doki is azt mondta. Illetve a kisfiamnál is a szülésznő hogy ha ettől baja lesz akkor mástól is lett volna. Azért az extrém dolgokat mellőzni kell de lehet nyugodtan.


További szép pihenős napot mindenkinek!

2014. márc. 16. 12:50
Egyébként nov. 6-ra vagyok kiírva :) :) :)
434. Madlena88 (válaszként erre: 425. - Athene01)
2014. márc. 16. 12:49

Szia Athene01!

Én napra pontosan 6 hetes voltam mikor voltam dokinál és mint írtam, már láttuk a szívhangot.

Nekem is első babám lesz, és mi úgy vagyunk vele, hogy tök mindegy a neme, csak teljesen egészséges legyen.

A házas élethez annyit, hogy szerintem lehetne, legalább is finoman, de én mostanában annyira nem akarom, nem kívánom, hogy teljesen el lennék nélküle, csak a párom miatt állok néha kötélnek :)

433. vrus21
2014. márc. 16. 12:42
Hozzászólva a témához ,mármint a sex részéhez ,én sok helyen azt olvastam hogy az első 3hónapban és az utolsó 3hónapban nem tilos de NEM AJÁNLOTT...és hogy miért??? a fokozott vérbőség miatt,..és ez összehozható a vetélés kockázattal az első 3hónapban...nem tudom hova tenni, de mi óvatosak vagyunk..vagyis hogy mondjam..inkább én dolgozok:))
432. BoBi86 (válaszként erre: 419. - Madlena88)
2014. márc. 16. 10:10
De jó! :)) Örülök! :)
431. dorkadorka (válaszként erre: 427. - Nyulovics)
2014. márc. 16. 08:04
Hát kíváncsi leszek ezekre a jóslásokra,pláne,ha nálam jönnek az ikrek :D
2014. márc. 16. 08:03

Jó reggelt!

A házasélet nyugodtan mehet,sőt a dokik javasolják is.

Később már úgyis nehézkes a dolog,úgyhogy hajrá :-)

429. tulipp (válaszként erre: 425. - Athene01)
2014. márc. 16. 08:02

ha zárt a méhszáj szabad a s...x

nekem az előzőnél a bicajt tiltották le, mert a medence mozog vagy mi, nem értettem de nem tekertem

2014. márc. 16. 07:34
Ja, amúgy valentin-napi gyerkőc a mienk :-)
2014. márc. 16. 07:32
Jó reggelt Mindenkinek! Mi a párommal inkább kisfiút szeretnénk, de tényleg az a legfontosabb hogy egészséges legyen. A jósláshoz kapcsolódva én február 21-én voltam, nekem 3 gyerkőcöt jósolt, azt mondta, hogy az elsőt már nagyon közel látja és kislány. Hát következő héten lett az első pozitív tesztem :-D tavaly öt hónapig próbàlkoztunk, most januárban megbeszéltük hogy elnapoljuk a baba témát, hát így sikerült :-) de nagyon örülünk! Szerintem a házasélet mehet ahogy eddig ;-)
426. vrus21 (válaszként erre: 419. - Madlena88)
2014. márc. 16. 07:16

DE jóóó hogy minden rendben van,:)))

Üdv minden új tagnak:)

2014. márc. 15. 22:23

Sziasztok!


Borso, tulipp, Edina gratulálok Nektek!


Egészséges legyen az a legfontosabb, de ha választani lehetne, akkor a párommal mindketten kislányt szeretnénk.


Madlena hány hetes, napos voltál, mikor a dokinál jártál? De jó, hogy már szívhangot is láttatok és minden rendben van. :)


Ti hogy álltok a házasélettel? Szabad, nem szabad? Mit lehet és mit nem?


Első baba és még nem voltam orvosnál.

Hányingerem néha van, néha nincs.


(5+4)

424. dorkadorka (válaszként erre: 419. - Madlena88)
2014. márc. 15. 20:03
De jóóó,nagyon várom a szerdát,hogy én is többet tudjak.
423. dorkadorka (válaszként erre: 420. - M.Edina)
2014. márc. 15. 20:02

Szia!

Üdvözöllek,és gratulálok! :-)

422. nyulovics (válaszként erre: 420. - M.Edina)
2014. márc. 15. 19:57
Üdv Neked, és gratula a Babához!
421. nyulovics (válaszként erre: 419. - Madlena88)
2014. márc. 15. 19:56
De jóóó, gratulálok :-D
420. M.Edina
2014. márc. 15. 19:27
Sziasztok! Csatlakoznék a klubhoz, 7+2 hetes terhes vagyok, okt vége, nov eleje körül várható a gyermek érkezése, remélem addig is minden rendben lesz. Kedden megyek UH-ra, az orvos már megállapította, hogy látszik az embrió és a szívműködés. Egyenlőre ennyi információm van.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook