Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 nyarára bombanő leszek! fórum

2013 nyarára bombanő leszek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
60. floracska (válaszként erre: 59. - Annette)
2012. nov. 24. 11:03
Nálam a futás nem ér véget azzal, hogy jön a tél. Tavaly még hóesésben is futottam :D
2012. nov. 24. 10:58
Csajok, használjátok ki az időt míg nincsenek mínuszok és menjetek futni:) Minden reggel járok és nagyon jó érzés azzal kezdeni a napot:) Én már most utálom a gondolatot hogy pár hét múlva edzőterembe kell járni ezért is...:/
2012. nov. 23. 17:53

Sziasztok! Nagyon megtetszett a fórum neve...már várom is a nyarat :D


Csatlakoznék én is hozzátok! Október óta váltottam életmódot, azóta lement kb. 8 kiló, nem kínzom magam, nem éhezem, csupán megpróbálok minél többet mozogni és egészségesebben étkezni...Itthon tornászok, olyan mozgásformát választok minden napra, amit örömmel csinálok...mikor, mihez van kedvem:).


Most 74,5 kiló vagyok, szilveszterig szeretnék fogyni, majd utána "formálódni"...eléggé erős akarat és kitartás kell, én sem voltam mindig elég erős az utóbbi időben voltak hullámvölgyek(volt rá eset, hogy jól bevacsiztam,és elszúrtam mindent:(), de nem adom fel, nagyon elszánt vagyok , ezért is remélem, hogy együtt, egymást támogatva jobban fog menni és megfogjuk csinálni!

57. cicmic87 (válaszként erre: 1. - B14310253d)
2012. nov. 23. 17:40

Szia!

Most indítottam egy fórumot, igaz én nem akarok fogyni,de szerintem neked ebben is segítene!

Rubint Réka edzéstervéről lenne szó.

Szerintem az ételeket amit leírt azokat lehet helyettesíteni,csak az arányokra kell odafigyelni!!

Ha érdekel vágj bele, igaz ez egy 5 hetes edzésterv, de szerintem kezdésnek bőven elég lesz!!!!

56. b14310253d (válaszként erre: 55. - 5e0c262058)
2012. nov. 23. 15:54

igen, az biztos... :)

csak tudod sok az anyag, meg konkrétan nem írják le, hogy mit kérnek...általános tudnivalók...na de..az baromi sok is lehet.. :D

decembrtől kb. 5 hónapot adhatok magamnak...nagyon bele kell húznom :)

55. 5e0c262058 (válaszként erre: 53. - B14310253d)
2012. nov. 23. 15:40

Tyűűha, elég érdekesen hangzik!


Akkor gyakoroljál sokat! :)

Biztosan minden téren pozitívan hat majd Rád, ha azzal foglalkozol amit szeretsz!

54. b14310253d (válaszként erre: 52. - 5e0c262058)
2012. nov. 23. 15:36

persze vannak egyéb terveim is ha nem sikerül...de szeretném nagyon.

május-jun-júl. körül vannak a felvételik.

53. b14310253d (válaszként erre: 52. - 5e0c262058)
2012. nov. 23. 15:34

alkalmazott látványtervezésre szeretnék nagyon bekerülni :)

csak nagyon jól kell tudni rajzolni és én általános suliba rajzoltam utoljára...2 hete kezdtem el rajzolgatni, próbálkozni és nap mint nap fejlődtem és egyre jobb lettem.

és így gondoltam, hogy talán 5 hónap múlvára sokkal jobban ki tudom fejleszteni a tudásom...és lehet megpróbálkozom.

zenész voltam eddig, 3 éves korom óta egész mostanában csak zeneművészettel foglalkoztam de most érzem azt, hogy nem való nekem magam az előadóművészet, viszont színház mellett nőttem fel, mivel sok a művész a családomban és szeretnék ezen az oldalon maradni :)

mert nagyon tetszenek a tantárgyak amik vannak ezen a szakon.

sokat kell tudni...képzőművészet, művészettörténet, színháztörténet...

és most próbálkozom nekiállni jegyzeteket összeszedni, de nagyon nehéz.

mellette meg sokat rajzolok, egy rajztanár adott anyagot és próbálok gyakorolni, néha meglepődöm, hogy wow de jó, tényleg ahhoz képest, hogy 2 hete rajzolok...néha meg annyira bénázom.

szóval ilyesmi :)

52. 5e0c262058 (válaszként erre: 44. - B14310253d)
2012. nov. 23. 14:20
Mi az, ami érdekel, amit most tanulsz? Hátha tudok, tudnak Neked segíteni akár jegyzetekkel. Egyébként az adott egyetem könyvtárába ha beiratkozol, a tankönyveiket ki tudod hozni, max nem lesz vadiúj.
51. 5e0c262058 (válaszként erre: 43. - B14310253d)
2012. nov. 23. 14:17
A betegségek sokkal hamarabb elérik rövidtávon a vékonyakat. Inkább lennék duci!!! Úgy szeretném magam, ahogy vagyok, max sportolnék, és egészségesebb kajákból ennék többet. :)
50. Annette (válaszként erre: 49. - Panda37)
2012. nov. 23. 13:54
Már túl vagyok rajta:D azért köszönöm:)
49. Panda37 (válaszként erre: 48. - Annette)
2012. nov. 23. 13:44
Nézd meg Péntek Enikő tornavideóját. Ingyenes edzésprogramra is feliratkozhatsz és az oldalon is nagyon jó gyakorlatok vannak.
2012. nov. 23. 13:41
Tud valaki valamilyen nagyon kemény tornaprogramot főleg hasra? Leginkább letölthető vagy online érdekelne.. :) az étkezéseket a naplómba írom, nem szeretném azzal telepakolni itt a fórumot:)
47. floracska (válaszként erre: 45. - B14310253d)
2012. nov. 23. 11:12

Én jelenleg Pesten lakom (ide jártam az eltére, de nem tetszett, ezért váltok...). Veszprémi egyetemre szeretnék visszamenni (igen, ott is lehúztam egy évet már :)), úgy néz ki egyelőre vegyész szeretnék lenni. Csak már elpazaroltam 2 állami félévet azzal, hogy nem tudtam, mi is való nekem. És én középsuli után egyből egyetemre mentem.


Amúgy 2 szelet toast kenyér szerintem egyáltalán nem sok reggelire, hiszen picike szeletek... én amondó vagyok, lehet enni fehér kenyeret, csak keveset, és inkább reggelire, vagy esetleg ebédre. Sajnos én anyagilag nem engedhetem meg magamnak a teljes kiörlésű kenyereket. Néha szoktam barnakiflit enni, kornspizet, vagy magvas zsemlét, azokból 2-őt is megeszek reggelire, mert picit alacsonyabb a kalóriatartalmuk. Zsemléből szoktam maximum 1-et enni egy evésre.

A sajt miatt meg megint ne aggódj, hiszen zsírnak is szüksége van a szervezetre... meg amúgy is, a sajtban van fehérje, amire mindenképp szükségünk van.

2012. nov. 23. 08:09

de most ezek a lelki bajok, meg falásrohamok is annyira szomorítottak, hogy nem tudok normálisan koncentrálni a feladataimra és tanulásra.

jártam pszichológushoz, még pszichiátrián is voltam...szóval sokmindent tudok, hogy mit hogyan kell, de hiába jártam vagy járnék, mert jelenleg nem járok senkihez és sehová, ha egyszerűen én magam nem változom.

szóval...nekem kell akarni mindent.

és tudom, hogy van bennem annyi erő, hogy jobbá fordítsam az életem...kell lennie!

45. b14310253d (válaszként erre: 37. - Floracska)
2012. nov. 23. 08:03

hát...sokmindenki előtt még titkolom a dolgot, mert elég nagy falat hirtelen azt hiszem :D

te merre vagy? mit tanulsz?

44. b14310253d (válaszként erre: 31. - 5e0c262058)
2012. nov. 23. 08:02

hát igen...ez egy nagyon jó kérdés.

nagyon szeretnék külföldre kimenni, de egyelőre itthon szeretnék egyetemet befejezni és reménykedem, hogy hátha külföldön is el tudnék vele helyezkedni.

amúgy már 22 éves vagyok, jövőre leszek 23, szóval sajnos közben nem úgy alakult az életem, hogy már középsuli után mehessek továbbtanulni értelmes dolgot, hanem olyat tanultam, ami nem is volt az enyém...ezt persze csak most érzem.

na mindegy, ez is lelki baj, szóval...tele vagyok lelki gondokkal, jelenleg teljesen le vagyok nullázva, változtatni akarok sokmindenen az életemben, mert eléggé mélyponton vagyok, elkezdtem nagyon falni, rengeteget enni, úgy, hogy 1 hét alatt képes vagyok szinte 10 kilót hízni...

aztán most elkezdtem tanulni mást és mászból fejleszteni magam, de ez is még nagyon kezdetleges dolog, mert egyelőre internetes jegyzetekből tanulgatok, nincs lehetőségem most könyveket beszerezni. :(

43. b14310253d (válaszként erre: 30. - 5e0c262058)
2012. nov. 23. 07:57

amúgy köszike a drukkot, nagyon rámfér.

jéé neked híznod kell :D

hajrá, mindig irigylem az ilyen embereket...én soha nem voltam még ilyen helyzetben, hogy híznom kellett volna :D

42. b14310253d (válaszként erre: 30. - 5e0c262058)
2012. nov. 23. 07:56

nem, nemhiszem, hogy gondjaim lennének testileg, nem vagyok túlsúlyos, csak nagyon falásrohamos sajnos, ami lelki bajokból jön.

nagyon kemény harc ez most nekem, mert evészavaros vagyok, csak azt nem akartam mondogatni, mert elég sötét korszakú múltam, de mostantól nagyon keményen és határozottan szeretnék ezen változtatni.

2012. nov. 23. 07:52

sziasztok, jó reggelt! :)


Szuper csapat alakult, ennek nagyon örülök, akkor mindent bele mától :)

Máris szeretném bejelenteni, hogy reggelre megettem 2 szelet( hát még sajnos fehér) vékony toast kenyeret, nagyon kevés margarinnal, 1 vékony szelet csirkemell sonka...és hát 2 szelet toast sajt, ami lehet elég zsíroskás, mivel nem zsírszegény.

nagyon elrontottam a regggelim? lehet elég lett volna 1 szelet kenyér, de a 2 szelet nagyon pici volt.

ti mit esztek ma? sportoltok valamit?

nekem hirtelen itt most Rubint Rékám van, de nem igazán szeretem...már meguntam :D

én 164 centi vagyok, fogalmam sincs sajnos hány kiló, de én is 50-48 körül szeretnék mindenképp, addig meg sem állok :)

nemsokára veszek mérleget és csinálok magamról fotót is.

2012. nov. 23. 01:06
Fogyás alapfeltétele az elhatározás. Aztán teljeskiőrlésű , zöldségek, minimális cukor és zsír , olajból főleg oliva.
39. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 36. - Leoborta)
2012. nov. 23. 00:22
Nem neked írtam, drága...:))
38. dianit (válaszként erre: 37. - Floracska)
2012. nov. 22. 23:24

Én is pont ennyi vagyok kilóban, de a magasságom azért picit több a másfél méternél, nekem a célom 54 és 58 közt mozogni, se több se kevesebb. :)


Ami nekem bejött az egy ideig a kalóriaszámolás volt, de kiderült, hogy sokkal fontosabb a szénhidrátot számolnom, mert inzulinrezistens vagyok :( abba viszont már belebonyolodtam, hogy a kettőt együtt, de csak a CH számolgatással meg nem fogytam, szóval nem igazán értettem egy idő után, hogy mi van.


Mozgás terén a futás lett a kedvencem, főleg nyáron, mert akkor szabadban is lehetett, most télen nem merek kimenni, inkább edzőterem és csak irigykedve nézem az utcán futókat.


Mit igen és mit nem kérdésben nekem az egyik legfontosabb az lett, hogy minél többet főzzek magamra, mert akkor sokkal egészségesebb ételeket eszem és sokkal könnyebben tudom elkerülni a "rossz" alapanyagokat. (rossz alatt azt értem, amit az ir miatt nem ehetek pl. kristálycukor, méz, fehér liszt)

37. floracska (válaszként erre: 1. - B14310253d)
2012. nov. 22. 23:15

Én szívesen csatlakozom. 3 hete kezdtem újra a diétám, előtte 7 kilótól szabadultam meg. És még tartom. Most 67 és 68 kiló között vagyok, cél 50 alá lemenni (magasságom alig több, mint másfél méter, mielőtt valaki furán nézne :)))

Ja és én jövőre folytatom az egyetemet, mert melléválasztottam, ezért váltok. Te melyikre szeretnél menni és mit szeretnél tanulni?

36. Leoborta (válaszként erre: 34. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 22. 23:09
azt rosszul látod, mert 30 évvel ezelőtt én már a történelem része voltam :)))
35. Annette (válaszként erre: 33. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 22. 22:27
Köszönöm szépen! :))
34. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 11. - Dominós)
2012. nov. 22. 22:24
:DD Most látom magam előtt, ahogy kis Barbi-babaként a világra jössz 30 évvel ezelőtt:)))
33. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 28. - Annette)
2012. nov. 22. 22:22
Nagyon csinos vagy, gratulálok!
32. Annette (válaszként erre: 29. - B14310253d)
2012. nov. 22. 22:19
Igen, nagy nehezen sikerült elérni, most egy kis izmot akarok magamra szedni, mert abban nem bővelkedünk..:)
2012. nov. 22. 22:15
Még egy dolog, itthon szeretnél egyetemre járni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook