Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 nyarára bombanő leszek! fórum

2013 nyarára bombanő leszek! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
90. Annette (válaszként erre: 78. - Seby_ke)
2012. nov. 27. 16:14
Nekem a szüleim is vidéken laknak, és mikor náluk vagyok akkor kis földutakra, nyílt részekre szoktam kijárni, persze olyan cipőben amit nem sajnálok. Én is utálom ahogy megbámulnak, közben meg rajtuk is van vagy 20 kiló felesleg..-.- mindennek meg kell találni a módját, ne zárkózz be:)
2012. nov. 27. 15:28
azt akartam írni, hogy a vékonyság és fiatalság nem minden :)
2012. nov. 27. 15:27

Érdekes, hogy a legtöbb nőnek nyáron jön el az a bizonyos pont. A Január 1 után persze.


Nekem is az volt az alap, hogy úristen hogy nézek ki.De az igazi lelki löketet egy munkatársnőm adta.Én 35 vagyok, ő 10 évvel fiatalabb.Nem egy nagy szám a csaj, nem vékony, inkább izmos. De ahogy ez teszi magát mindenki előtt.ahogy nőből, pasiból kicsikarja, hogy dícsérjék, és egyebek, annyira irritáló számomra, hogy nagyon.


Rólam mindig mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok, figyelek magamra, csak a plusz kilók a bibik. Na ez a csaj egyszer annyira irritált, hogy elhatározta, titokban rivalizálok vele.Egyszerűen eldöntöttem, hogy jobban fogok kinézni nálad....


Ha sikerülne lefogynom, így is lenne.Mert a vékonyság és fiatalság ugyebár nem mindegy, a csaj olyan ízlésficamos, hogy felöltözni nem tud rendesen, és a viselkedése is hagy maga után kívánni valót bőven.


Szóval egyszerűen elhatároztam, hogy én leszek itt a bombanő.... :)

87. a98cd6a056 (válaszként erre: 83. - Seby_ke)
2012. nov. 27. 15:23

Én is állandóan ráállok. :) De minek...szerintem rossz. :D


Igaz, fogytam 5 kilót már, de még így is 72 vagyok.Viszont ott, mintha elakadt volna a mutató.Centivel nem mérem magam, de lehet, hogy kipróbálom.Végülis ha 72 kilósan leszek vékony, az sem fog zavarni.


Fehérneműben szoktam a tükör előtt álldogálni, és látom, hogy itt ott alakul a testem.Nem nagyon, de simulgatnak a hurkák,meg ilyesmi.És a hasamat nézegetem sokat mert az nagyon zavar, ott pl. tök jó, hogy ha megfeszítem, akkor már érzem, hogy keményednek az izmok.

És a teljesítményemet szoktam még figyelni, pl. 1,5 hónapja még 5 db hasprést tudtam csinálni, most már 4-5X 30-at is tudok.

86. a98cd6a056 (válaszként erre: 78. - Seby_ke)
2012. nov. 27. 15:19

Először csak kacagnak rajtad.Aztán majd tátott szájjal néznek, és végül pedig sárgulnak az irigységtől. :) Csak erre gondolj. Ne törődj azzal, hogy mások mit gondolnak Rólad, főleg akkor, amikor valami nagyon szuper dolgot teszel. :D


Én is úgy mentem a konditerembe először, hogy úristen majd ott a cicamacák mit fognak szólni, meg hogy fognak nézni.Szerencsére nem mindenki ilyen, de aki meg ige, azon át kell nézni.

2012. nov. 27. 15:17
Megláttam a topic címet és rögtön azt gondoltam: Én is akarok bombanő lenni!!!:)
84. Limonádé 23 (válaszként erre: 83. - Seby_ke)
2012. nov. 27. 15:15

Sokban hasonlítunk.

Az igazi kattanás október 30án jött, és a naplód megtaláltam.

Az első bejegyzést,mintha én írtam volna!!

83. seby_ke (válaszként erre: 81. - Limonádé 23)
2012. nov. 27. 14:44

Én is a nyáron döntöttem el, hogy most már elég, de az igazi "kattanás" októbertől kezdődött.


83kilóval kezdtem, most 74 körül vagyok (a mérleg a szenvedélyem, nem tudom megállni, hogy ne álljak rá naponta legalább 2x, hol többet-hol kevesebbet mutat, ma reggel például 73,5-öt mutatott, majd kiugrottam a bőrömből, az előbb viszont 75,6 voltam).

82. seby_ke (válaszként erre: 79. - Limonádé 23)
2012. nov. 27. 14:26

Én bicajozok és trénerezek naponta min 40-40 percet és van, amikor kiegészítem Béres Alexandrával, vagy vmi más tornával, általában a youtube-on szoktam keresgélni.


A tegnap elkezdtem Jillian Michaels 30 day shred-jét, az a tervem, hogy végig is csinálom mind a 30napot.

81. Limonádé 23 (válaszként erre: 80. - Seby_ke)
2012. nov. 27. 14:03

Jaj köszönöm szépen!:)

Aranyos vagy!


te hol tartasz?

Megnézem van-e naplód!:)

80. seby_ke (válaszként erre: 77. - Limonádé 23)
2012. nov. 27. 13:56
Nahát, szép eredmény, gratulálok! Szerintem simán meglesz a 85 kiló!;)
2012. nov. 27. 13:56

Én is szeretnék futni..

De egyenlőre ennyi súllyal..

Majd tAvasszal biztosan belevágok!!


Most egyenlőre marad a duci tréning, mellé pedig elkezdtem Rékát.


Ti mit mozogtoK?

2012. nov. 27. 13:48
Én is nagyon szeretek futni, csak egy kis faluban élek, és itt sajnos rosszindulatúak az emberek...Ha kimennék futni, akkor biztosan kikacagnának, és megjegyzéseket tennének rám... Majd, ha még egy pár kiló lemegy akkor biztosan nem fog érdekelni senki véleménye...de már egyre jobban várom, hogy szaladhassak!
2012. nov. 27. 13:35

Sziasztok!


Én is szívesen csatlakozok, mint örök fogyózó!

DE ennek vége!


Az igazi életmódváltásom augusztus vége óta tart.

Nyáron 100 kg-val indultam.


Most 88kg vagyok.

December 23 ig látni szeretném a 85 kg-t, és az új évet innen kezdeni!:))

76. seby_ke (válaszként erre: 68. - A98cd6a056)
2012. nov. 27. 13:27

Persze, szívesen segítek bármiben, amiben tudok. Gratulálok a -5kilóhoz, és hajrá továbbra is! Ha már nekifogtunk, és idáig kibirtuk, akkor nem adhatjuk fel ezután sem!!:)

Centit mérsz? Azért kérdem mert nekem az utolsó két hétben alig ment le vmi a súlyomból, már-már olyasmi is megfordult a fejemben, hogy nekem sosem fog sikerülni, viszont a tegnap centit is mértem, és olyan jó volt látni, hogy az előző méréshez képest van változás. Hatalmas erőt adott, mától mindent beleadok, hogy karácsonyra 6-ossal kezdődjön a súlyom.:)

75. dianit
2012. nov. 26. 23:12
Én a nyáron nagyon kitartó voltam és heti 3-4 alkalommal futottam a Stadion salakján, már odáig fejlődtem, hogy egy órát tudtam futni megállás nélkül, majd jött a rossz idő és elmúlt a lelkesedésem. A múlt héten kétszer voltam edző teremben és a héten is menni fogok, szeretnék újra futni :)
74. a98cd6a056 (válaszként erre: 73. - AlBundy)
2012. nov. 26. 14:05

Igen, ezt megtapasztaltam már én is.És az is igaz, hogy az edzőterembe sem egyedül indultm, az első 2 alkalommal elcsaltam egy nagyon lelkes munkatársamat, aki a másodikra már kikopott mellőlem. :) Aztán pár hétig még úgy jártam, hogy nem akarok menni, de muszály.Mintha valami kötelező rituálé lenne. Most pedig már megyek mikor időm engedi, és tök jó.


Mindig arra gondolok, hogy ha nincs is kedvem menni, érdekes, de úgy jövök el, hogy húúú de jó volt.

73. AlBundy (válaszként erre: 72. - A98cd6a056)
2012. nov. 26. 13:55

Ez örök probléma.. Elkezdeni nem lehet otthon egyedül. A legjobb ha lemész az edzőteremben valakivel, de legalább a 2-ből az egyik tényező legyen meg..

Később, ha már annyira az életed részévé vált, lehet otthon is, de addigra megszereted a termet annyira, hogy lemenj..:)

72. a98cd6a056 (válaszként erre: 71. - Kkrisztina72)
2012. nov. 26. 13:42

Én kondi terembe kezdtem el járni.Az otthoni sportolással több bajom is volt, de a legsúlyosabb ez: a megszokott környezet és az egyedüllét nem ösztönzött semmire.Volt, hogy a kanapén fekve néztem a torna dvd-t, és csak kommentáltam...néha még kajáltam is közben. :)


Nagyon-nagyon nehezemre esett elmenni a terembe, egyedül,és az időbeosztásom is nagyon szoros.De nem bántam meg.


Egyébként az érdekessége a dolognak, hogy 1,5 havi edzőterem után most már tornázok otthon is, mert hiányzik a mozgás, ha nincs időm elmenni a terembe.


ilyenkor én egyébként Czanik Balázs vagy Katus Attila aerobicot használok.Nekem ezek váltak be.

71. kkrisztina72 (válaszként erre: 70. - A98cd6a056)
2012. nov. 26. 13:30
Épp valami letölthető torna videót keresgélek de semmi jót nem találok.
70. a98cd6a056 (válaszként erre: 1. - B14310253d)
2012. nov. 26. 13:22

Szia!


Én is így indulatm el, nem volt mellettem senki.És nagyon nehéz volt. A sportolásnak már nekiduráltam magam, de a kajálás része nekem sokkal nehezebb. Egy "zabálós" környezet mellett meg főleg...


Úgyhogy megértelek ebben, és remélem, hogy sikerül nekünk! :D

69. kkrisztina72 (válaszként erre: 11. - Dominós)
2012. nov. 26. 13:19
Én meg 40....És? :)Viszont gyönyörűek leszünk nyárra!!!! :)
68. a98cd6a056 (válaszként erre: 58. - Seby_ke)
2012. nov. 26. 13:19

Szia!


Kábé egy súlycsoportról indulunk. :)Remélem megosztod majd a tanácsaidat, és lophatok tőled jó ötleteket.És erőt... :)

2012. nov. 26. 13:13

Sziasztok!

Remélem én is bomba nő leszek! :)

Én 1,5 hónapja döntöttem el, hogy elég volt a hurkinváimból. 5 éve szedtem fel 20 kilót, 57-ról 77-re híztam.Azóta szépen tartottam, ráadásul még el is tunyultam, rászoktam az édességekre, már-már függő lettem.


Na de most elég lett.Egy másik nőnek köszönhetem az elszántságom. :)

Kondi terembe kezdtem járni, egy hónapig csináltam egy leves kúrát amit én találtam ki magamnak.Azóta lement 5 kiló.


A sportolást már elég jól beiktattam az életembe, már kezdem élvezni is, és ha kimarad, akkor hiányzik.Már csak a kajálást kéne valahogy rendbe tenni, de az még elég nehezen megy.most is Katalin nap van a munkahelyemen, itt figyel velem szemben egy rakat süti, keksz és üdítő, hááát, elég nehéz neki ellenállni...


:) :)

2012. nov. 26. 13:03
Én is :)
65. a9e26193e7 (válaszként erre: 64. - Annette)
2012. nov. 26. 12:52
Én is:)
2012. nov. 26. 12:23
De nagy csend lett itt... hol a kezdeti lelkesedés?:)
2012. nov. 24. 16:40
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok bár én nem szeretnék fogyni csak izmosodni ami talán még nehezebb. 57 kg vagyok ami a magasságomhoz nekem megfelel viszont van egy kamasz fiam és azért ahogy telnek az évek látszik, hogy ez már nem az a test mint valamikor volt. Föleg hasra és popsira kéne edzenem, edzöterembe nincs nagyon kedvem egyedül lejárni a fiam a párommal jár én akkor viszont többnyire dolgozom :( Elkezdtem naponta a 8 perc durva hasizmot edzeni, amit a youtubon találtam. Édességeket kéne visszafognom kicsit és több zöldséget gyümölcsöt enni, viszont a fiúk itthon megkövetelik a napi húst és sajnos munkában is többnyire azt eszek, bár amikor tehetem csak natúr. Párom adott 3 évet a következö babáig addig szeretném magamból kihozni a maximumot :)
62. floracska (válaszként erre: 61. - Annette)
2012. nov. 24. 11:26
Sapka-sál-kesztyű az kell olyankor. Nekem még nem volt semmi komoly betegségem, így egyelőre bátor vagyok :D
61. Annette (válaszként erre: 60. - Floracska)
2012. nov. 24. 11:15
Én is jártam míg nem kaptam egy szép tüdőgyulladást, azóta óvatos vagyok:D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook