Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 novemberi babák fórum

2013 novemberi babák (beszélgetős fórum)


45. Baby83 (válaszként erre: 44. - Baby83)
2013. márc. 4. 21:40
*elhalt
44. Baby83
2013. márc. 4. 21:39
Gratulálok mindenkinek!:)Sokunknak voltak a mensi előtt is tünetei.Valaki puffad is közületek?Én eddig igen,de ma nem annyira és meg is ilyedtem,nehogy valami baj legyen!Nekem is volt 1,5 éve egy ehlat terhességem!:(
43. davider (válaszként erre: 42. - Orwella)
2013. márc. 4. 12:37
Hát lehet már régóta vagyok a hoxan valahol tuti beszéltünk:-)))
2013. márc. 4. 12:36

Gratula Dius és davider!

davider, mi már valahol biztosan találkoztunk, de nem emlékszem, hogy hol. zso3695 volt a korábbi felhasználóm.

Sajnálom a sok vetélést, szívből remélem, hogy most sikerrel jártok!

41. davider (válaszként erre: 40. - Dius14)
2013. márc. 4. 12:29
Köszönöm viszont mindenkinek drukkolok:-)))
40. Dius14 (válaszként erre: 38. - Davider)
2013. márc. 4. 12:24
Nagyon szorítok nektek! :)
39. davider (válaszként erre: 38. - Davider)
2013. márc. 4. 12:18

Ja és nekem a kalkulátor ír oktober 29. És november 1. is szoval passz mikorra varhato:-))))


Egyik ezt masik azt ír:-)

2013. márc. 4. 12:17

Ja én 5 hetes 6 napos vagyok...elvileg:-)))

Holnap megyek Uh.

Nekem ez a 8. és egyben utolsó lombik beültetésem volt....5. beültetésből már van egy lányom ő 5 éves múlt szilveszterkor:-))))

Remélem most a pocaklakó/lakók velem maradnak végre még 8 hónapig......


2 elhalás 4 vetélés volt eddig szóval izgulunk,hogy minden oké legyen:-))

37. Dius14 (válaszként erre: 35. - Ludi.)
2013. márc. 4. 12:06
Ahogy én számolom a kalkulátorral olyan 5 hetes lehet! Az első babánk lesz!
36. Dius14 (válaszként erre: 34. - Zoé00)
2013. márc. 4. 12:05
Nagyon hamar volt hányingerem, fájnak a melleim, szédülök, és nagyon sokat tudnék aludni! :)
35. Ludi. (válaszként erre: 33. - Dius14)
2013. márc. 4. 11:53

Szia! Gratulálok!

Hány hetes (mármint a babád:)? hányadik babátok?

34. Zoé00 (válaszként erre: 33. - Dius14)
2013. márc. 4. 11:46
Es mik voltak azok? Egyébként gratulálok, ma mi Dénes rendben lesz :)
33. Dius14
2013. márc. 4. 11:45

sziasztok! Gratulálok mindenkinek! :)

én 25.-én meg 27.-én pozitívat teszteltem!

Múlt héten mentem volna dokihoz, de közbe jött neki egy szülés! :) úgyhogy ma megyek! nagyon izgulok és várom már az UH-ot! 2011-ben volt egy nagy vetélésem, úgyhogy nagyon izgulok!

Nekem is korábban jelentkeztek most a tünetek!

32. Ludi.
2013. márc. 4. 10:24

Nekünk mindegy, h kisfiú, vagy kislány.. de tényleg:)

Ha lány, örülünk, mert már van egy, babáznak, játszanak majd együtt,

ha fiú, akkor meg azért, mert 1 kislányunk, 1 kisfiunk lesz:))

31. Ludi. (válaszként erre: 30. - CccErika)
2013. márc. 4. 10:01
Köszi: )
2013. márc. 4. 09:54

Sziasztok!


Gratulálok Ludi!


Én is álmos vagyok állandóan,és fáradt. A melleim fájnak, sűrűn kell pisilnem. Szerencsére még eddig nincs hányigerem.


Nagyon szeretnék lányt. Elsőre is lányt vártam, de örülök, hogy fiú lett. :)

29. davider (válaszként erre: 28. - Orwella)
2013. márc. 4. 09:51
Bátran vállalkoznék ikrekre és mivel lombik baba meg van az esély kettőt kaptam vissza:-)))
2013. márc. 4. 09:29

Zavar valakit, hogy í fórum nyílt? Csináljunk inkább zárt klubot?


Tudom, tudom, mindegy, csak egészséges legyen. De mégis. Ki mit szeretne? Fiút, lányt? Esetleg van bátor jelentkező ikrekre? :)

Én valamelyik nap azt álmodtam, hogy vegyes páros lettek.


Ezek az első hetek mindig olyan lassan telnek. Jó lenne, ha már két hét múlva lenne, és a saját szememmel is meggyőződhetnék róla, hogy minden rendben.

27. Ludi.
2013. márc. 4. 09:18

Remélem nem lesz semmi baja!

Lányom szokta azt játszani, hogy levetődik/leül hanyatt a hasunkba, és mivel már 12 kg... Mondjuk én eddig is megkértem, hogy ne csinálja, de a többiek hagyták, ezért nem tudja, hogy ez nem vicces.


Neked a 9 hónapos (akkor 18 hónapos) mellé egy ikerpár, hááát igen, elég kemény lenne!

2013. márc. 4. 09:08

Nem lesz semmi baja, nyugi. :)

Az én fiam is folyton engem nyúz, nagyon anyás. Mikor hogy ér, kézzel, foggal, könyékkel, lábbal. Nálunk szinte folyton ezt hallhatják a szomszédok: "aú!, Hé, óvatosan!, Engedj el, ez fáj!". :D

Én nagyon remélem, hogy nem ikrek, akkor aztán tényleg felköthetném a gatyám.


Zoé: Nekem konkrétan nem volt jelem előtte, egyszerűen csak éreztem, hogy terhes vagyok, és kell venni tesztet. :)

25. davider (válaszként erre: 24. - Ludi.)
2013. márc. 4. 08:52
Nem hiszem,hogy bármi bajt okozna még nagyon pici a babó nem hiszem,hogy oont eltalálta de óvatosan:-)))
24. Ludi.
2013. márc. 4. 08:17

Köszi: )


Nekem is nagyon fura (ezért is teszteltem előbb) nagyon korán terhes tünetem volt/van.


Hányingerem van, és nem bírok ébren maradni.

Előző terhességemnél sokkal később volt, amikor nem tudtam eldönteni, hogy mit tudnék megenni, aminek el bírtam viselni a szagát. Viccelődtem is, hogy tuti ikrek, hogy ilyen erősek a tünetek :)


Tegnap a kislányom beleugrott a hasamba: ( szerintetek nem lesz tőle baja a kicsinek? Nektek nem volt ilyen? szegény 1,5 évesem meg nem tudta mi bajom, hogy így megijedtem.

Kezdődik a terhes para :(

23. Zoé00
2013. márc. 4. 08:07
Sziasztok! Először is szívből gratulálok mindenkinek, boldog baba várást kívánok :) Azt szeretnem kérdezni, hogy volt-e valami jele a nem várt menstruació, a pozitív teszt elott hogy baba költözött a pocakotokba??
2013. márc. 4. 07:19

Üdv köztünk, Ludi! :)

A digitális nekem is nagyon bevált, sima csíkkal mensi előtt olyan kétértelmű lett, de a digitális átverhetetlen. :)


Nekem vannak tüneteim, ami elég furcsa, mert még elég korai. Ma vagyok 5+1 hetes.

Hányinger gyakran, de főleg evés után, és mellérzékenység. Sírni tudnék, mikor a 9 hónapos fiam abba kapaszkodva óhajt felállni.. :)

Ja, és az álmosságot ki ne hagyjam. Egész nap szédelgek, tök mindegy, hogy 5 vagy 9 órát alszom-e.

21. Ludi.
2013. márc. 3. 15:51

Sziasztok!

Én tegnap és ma teszteltem pozitívat : ))) a tegnapi nagyon halvány volt, de a mai már jobb, és vettem egy digitálisat is, az is + lett: )) (pedig csak holnap kellene/nem kellene megjönnie) November 12-ét írt a kalkulátor.


Mi még nem mondjuk el senkinek, majd ha a doki is megerősíti, hogy megvan, jó helyen van.


Nekünk van egy 17 hónapos kislányunk.

20. beka83
2013. márc. 1. 03:06

Sziasztok!

En a 8. het kornyeken megyek orvoshoz. En is a csaladnak elmondom az orvos utan, a baratoknak meg nem tudom, lehet hogy nekik is akkor vagy kicsit kesobb.

Van valakinek mar valamilyen tunete?

19. Baby83
2013. febr. 28. 18:44
Sziasztok!Gratula mindenkinek!Én 26.-án teszteltem pozitívat!Nov.7.-én érkezik majd a kalkulátor szerint!Én a 6-7.hét körül megyek orvoshoz,h tuti jó helyen van-e!Izgulok, mert 1,5 éve volt egy elhalt terhességem,így elég nehéz várni!
2013. febr. 28. 11:23

Én a nyolcadik héten tervezem. Fiammal is akkor voltam.

Családtagok jó kérdés. A szűk családdal megvárom a dokit, mindenki másnak csak a 12. hét után.

17. CccErika (válaszként erre: 16. - Orwella)
2013. febr. 28. 10:47
Köszi! :) Én március végén-április legelején szeretnék orvoshoz menni. Kb akkor 9 hetes leszek.
2013. febr. 27. 07:06

Erika, neked is gratula! :)

Ki mikor megy dokihoz? Én szerintem várok most egy darabig, Somával is feleslegesen mentem korán, csak visszahívtak két hétre rá.

Olyan 8. hét körül megyek majd hozzá szerintem. :)

Sajna itt az UH külön van, nem tudom egyben lezavarni. Kicsit tartok a terhességtől, kettesben egy 9 hónapossal menni mindenhová, várni... Meg aztán ő igazán két emberes, gézengúz gyerkőc, és még másfél éves sem lesz, mire a pici megszületik.

Mikor mondjátok el a családtagoknak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook