Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 novemberi babák fórum

2013 novemberi babák (beszélgetős fórum)


225. pimpi3
2013. aug. 1. 14:28

Jövöhéten visszamegyek ahoz a dokihoz akihez szoktunk menni,mert akinél most voltam az semmit nem ért! Most írattam ki ventolint,mondtam a háziorvosnak hogy ha megcsipkednek a bogarak meg is fogok fulladni!Igy kiírta!A többi meg majd kiderül a #ivőhéten! Amugy ma megint ájuldozok :( a párom már teljesen ki van töllem!Most ment el melózni és rámparancsolt hogy semit-sehova!

Kérdésre:Mi két használt babakocsit vettünk,a neten találtam és itt a mi falunkba!A nagy az nagyon fullos,de dög nehéz,alig használták!A másik kicsit fakóbb de baja nincs,az pont jó lesz ha buszozni kell!Amugy 28 lett volna a kettő de lealkudtam 20-ra!És rendes volt a csaj mert másnap megjelent nállunk egy szatyor babarucival,pléddel :)

224. opi1
2013. aug. 1. 07:08
Sziasztok, babakocsi ügyben kíváncsiskodok, milyet vettetek már, vagy fogtok venni? Milyen szempontok szerint? És kb milyen árban? Lengyel márkájút újonnan de olcsóbban, vagy jobb minőségűt de használtan?
223. Szeleszte22 (válaszként erre: 222. - Pimpi3)
2013. júl. 31. 17:19
Ha asztmás vagy, akkor kellett volna kapnod. Nekem anno azt mondta a tüdőgyógyász nincs annál rosszabb, ha a kismama megfullad. Legalább ventolint adhatott volna, ami hörgőtágító.... próbálj meg maszek úton elmenni valahova.
222. pimpi3
2013. júl. 30. 22:31
Sziasztok!Ma elmentem a tüdőgondozóba,nem kaptam semmit,közbe meg majd meg fulladok :( Tegnap se aludtaaaam semmit!Ebbe fogok beleörülni! Fuldoklok és ugy húzódik a lábam hogy eg percet nem tudok fájdalom nélkül lenni :( szerintetek mit csináljak?
2013. júl. 29. 08:36
sziasztok nekem ir em van ami miatt meg van kotve kezem labam a szenhidratokkal kapcsolatban 160gr ot lehet ennem. en az elso idoszakban fogytam 3 kgot amit behoztam osszesen igy 4 kgot hiztam most vagyok 23 hetes.
2013. júl. 28. 20:30

Sziasztok!

A fiaim januàrban voltak 5 ès 8 évesek.

Hízàs kapcsàn én 18 utàn nem nagyon eszek ha mégis egy pohàr tej vagy gyümi.Nehéz nekem is mert az első fiammal sokat hìztam és alig ment le.Pròbàlok Norbi update szerint enni.Eddig 3,5kg hìztam most vagyok a 23héten.

2013. júl. 26. 18:02

Szia!

Én is ugyanúgy táplálkozom,mint terhesség előtt,26 héten vagyok,és elvileg 6-7 kg jött fel.....De sehová máshová,csak a hasamon látszik,a popsim,combjaim tök ugyanakkorák.

Egyébként az sem mindegy szerintem,ki mennyi vizet tart pl. vissza.

És még 100 másik tényező is befolyásolja ezt amúgy!


Valaki a levegőtől is hízik,ilyenkor pedig biztos hajlamosabb a szervezet raktározni.


Én is napi egyszer eszem egy kis főtt ételt,általában husi,zöldség,nem eszem semmi cukrosat,csak ch csökkentett dolgokat,és mégis....


Ez a természet rendje ezek szerint!

218. pimpi3
2013. júl. 26. 14:45
Sziasztok!Én 25 hetes terhes vagyok,nov.2.-re írtak ki,de az uh szerint jó másfél héttel előrébb járok!34 éves vagyok,van már két nagylányom.14-17 évesek!Ez a picurka is kislány lesz :) most a héten derült ki!Én alapbol kövér vagyok,ugy is hogy egyszer már sikerült sokat fogynom!A naplómba minden benne van hha valakit érdekelne!Már most 10 kilót felszedtem,ma voltam a védőnőnél és ki van akadva!Alapbol sok a betegségem azért van a kövérség is :( nem egyszerü ez a terhesség sem,de probálok helyt állni!Amugy szerintetek mit kéne tennem hogy ne hízzak!Elmondtam a védőnőnek mi a napi kajám de nem hiszi el!Szerinte nem híznék ha ezt enném!Lassan már nem is fog érdekelni mit mondanak! Valameikötök nem fog véletlenül cegléden szülni?
217. Bri83 (válaszként erre: 216. - Szeptember6)
2013. júl. 26. 13:19

Köszönön szépen!Hát igen hihetetlen,de azért akkor lesz tutira biztos amikor megszületik! :) Hallottam már meglepetésekről!

Gratulálok neked!

Mennyi idősek a gyerekeid?

Kitartás ehez a meleghez!

Szép napot!

216. szeptember6 (válaszként erre: 215. - Bri83)
2013. júl. 25. 08:53

Szia !De jò gratulàlok!!Nekünk is két fiùcska utàn kislànyunk lesz.

Hihetetlen és még egyenlőre felfoghatatlan,nem?

215. Bri83
2013. júl. 20. 15:03

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!

Én most vagyok 22 hetes.11-én voltam uh-n és minden rendben van a babával és végre úgy néz ki hogy sikerült a kislány!

Hogy bírjátok ezt a meleget?

2013. júl. 9. 08:09

Egyébként én meg vagyok elégedve Kecskeméttel.Nem a legkorszerűbb DE nem ki lehet bìrni amikor szülsz vagy császàroznak utána ùgyis csak a babára figyelsz.

Annyira várom màr hogy ott tarthassak a finisben!Csodaszép lesz ismét!!

2013. júl. 8. 09:05

sziasztok!

örülök hogy végre én is irhatok ide,mert ez azt jelenti hogy én is babát várok.november 19-re vagyunk kiirva és nagyon várjuk már.szépen mocorog és jol fejlődik,még nem tudni hogy fiu-e vagy lány,de majdcsak kiderül.ö a második babám.a nagyobbik már 3 és fél éves január 22én lesz 4 éves nagylány.

212. Bri83 (válaszként erre: 211. - Kriszti0327)
2013. júl. 2. 07:19

Szia Kriszti!

Van fogadott orvosod vagy szülésznőd?

Nekem nincs egyik sem és szerencsére csak jókat hallottam eddig a kórházról!

Szép napot és jó babavárást!

211. Kriszti0327 (válaszként erre: 210. - Bri83)
2013. jún. 28. 22:06

Szia!


Igen én,de én október 31-re vagyok kiírva!

210. Bri83
2013. jún. 28. 11:01

Sziasztok!

Én a 4. babámat várom és november 20-ra vagyok kiírva.Van valaki aki a Janh Ferenc Délpesti kórházban fog szülni?

2013. jún. 26. 18:53

Sziasztok!

Èn a két kisfiam utàn a 3.babàmat vàrom november 22-re vagyok kiìrva de csàszàr lesz ìgy 15.-e körül megszületik.Kecskeméten fogok szülni.

208. baby3 (válaszként erre: 194. - Sipike85)
2013. jún. 14. 18:17
Nagyon köszönöm a vállaszokat. Sokat segítettél!
207. Szeleszte22 (válaszként erre: 206. - Szeleszte22)
2013. jún. 12. 09:38
lehet tőle kérdezni. Van egy másik védőnő a vassasban ő adta ki a beutalókat a vérvételre, és a belgyógyászatra. Azért gondoltam 10 kémcső vérre, mert az endodoki adott még egy pajzsmirigy hormonokat lekérő beutalót, amire azt mondta csapja hozzá a többihez... A szűk kis lyuk váróterem nem valami bizalomgerjesztő, reggelente 80/40 a vérnyomásom kávé nélkül, szóval eléggé neccesen szoktam bírni az éhgyomri vérvételt, mert nem találják az összeesedt vénáimat, remélem azért ott jól szúrnak.
206. Szeleszte22 (válaszként erre: 205. - Sipike85)
2013. jún. 12. 09:36

Szia


Jah vagy úgy:) Nekem is van egy védőnőm, aki kijött lakáslátogatásra, beírkálja a kis kartonomat

205. sipike85 (válaszként erre: 203. - Szeleszte22)
2013. jún. 12. 07:53

Szia,

okés, várom :) A vasas szent péter utcában van egy olyan, hogy terhesgondozás, arra kell azt hiszem 4x elmenni minimum. Nekem pl a védőnőm más, mint akihez a terhesgondozásra járok. De majd elmesélem :)

Az afp vizsgálat gondolom, amire küldtek, 6-8 kémcsővel fognak vért levenni, ne ijedj meg, kicsit soknak tűnik, de gyorsan végeznek. Viszont várni elég sokat kell, egy szűk kis lyuk a kismama vérvételen a váróterem sajnos.

204. KAnna26 (válaszként erre: 200. - Zaya86)
2013. jún. 11. 23:05

Igen, alapjában véve jók a tapasztalataim a kórházzal. =) Csodákat itt sem kell várni, de az ellátó személyzet többnyire kedves és segítőkész volt.

No igen, az valóban negatívum volt, hogy vajúdáskor nem lehetett velem a férjem (őt ez sokkal jobban zavarta mint engem, én akkor már nagyon a vajúdással voltam elfoglalva = )), ha tudtam kimentem hozzá, de volt olyan "kedves" nővér, aki visszaparancsolt és inkább aludni küldött. Nem zártam a szívembe.

Persze, Raft dr úr a választottam, nekünk nagyon bevállt!

203. Szeleszte22 (válaszként erre: 201. - Sipike85)
2013. jún. 10. 10:27

Szia


megkaptam az emailt, válaszolok is. Terhesgondozás? pontosan mit takar....ha a védőnőre gondolsz ott voltam kedden kinyomott egy halom vérvételi papírt és pénteken szúrnak majd meg a 2-es kórházban. Utána megnézett egy sztk-s orvos, hogy rendben van-e a baba.

202. Szeleszte22 (válaszként erre: 198. - Vanda87)
2013. jún. 10. 10:25

Szia Vanda!


Én is gratulálok neked, én nov 28-ra vagyok kiírva még az is lehet, hogy összefutunk:):):) Nekem első baba és hát eléggé tanácstalan vagyok a dolgokban, meg ugye a fene tudja mi vár rám a klinikán.

201. sipike85 (válaszként erre: 196. - Szeleszte22)
2013. jún. 9. 22:52

szia,

én is szegedi, nov 15-re kiírva :) írok majd emailt ha gondolod és megoszthatjuk a tapasztalatokat. Terhesgondozáson voltál már?

200. Zaya86 (válaszként erre: 199. - KAnna26)
2013. jún. 8. 20:11

Akkor ezek szerint meg voltál elégedve a kórházzal... :)

Nekem első baba lesz... szóval még tapasztalat híján vagyok...arra tudok építeni, amit ugye a neten találok...Mondjuk az nem igazán szimpi,hogy vajúdás alatt nem lehet veled a Párod, vagy akit szeretnél. Illetve csak olyan formában, ha Te mész "ki" hozzá.

Neked ez nem volt kellemetlen?

S megkérdezhetem, hogy ha van fogadott,akkor ki az orvosod? :)

199. KAnna26 (válaszként erre: 195. - Zaya86)
2013. jún. 7. 23:02

Szia!


Igen, én is ott tervezem- immár másodszor. = )


Mindenkinek további szép estét!

198. Vanda87
2013. jún. 7. 21:09
Szia Szeleszte! Gratulálok! Bár bajai vagyok, szegeden szülők, nov 30ra vagyok kiírva..
197. Spigi28
2013. jún. 7. 09:31
Én november 26ra vagyok kiírva, de nem szegedi vagyok. Bp-en fogok szülni.
2013. jún. 7. 09:14

Sziasztok


Én november 28-ra vagyok kiírva szülni, jelenleg 15 hetes szegedi kismama vagyok. Van köztetek szegedi, aki szintén novemberi babát vár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook