Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 novemberi babák fórum

2013 novemberi babák (beszélgetős fórum)


255. pimpi3 (válaszként erre: 254. - Szeleszte22)
2013. aug. 17. 14:37
Én is azt szedek 500mg-os!2 szer 1 szemet!Szerinted lehet többet bevenni?
254. Szeleszte22 (válaszként erre: 253. - Pimpi3)
2013. aug. 17. 09:02

Szia.


én is görcsöltem a doki magnézium citri szedését javasolta amit recept nélkül olyan 300 ft-ért kapsz 10 szemet. én most 2*1-et szedek.

253. pimpi3
2013. aug. 17. 08:47

Köszönöm hogy probáltok segíteni! :)Jól esik mert kicsit elvagyok keseredve és szerintem kezdek depis lenni :(

Már nem vagyok lázas,szerencsére már a fájdalmak java elmult!Viszont a derék és hasfájás az nem!Ez miatt már lassan megörülök!Leginkább a jobb oldalam,és a hasam alja,néha még rá is kezd és görcsöl!A járás is nagyon nehezen megy!Tudom hogy dokihoz kéne menni de itt a faluba az most nincs,a másik városba is csak ügyelet!Ott semmit nem csinálnának,beküldene ceglédrre!Oda meg ha szégyen ha nem most nincs pénzem leutazni!Azt se tudom hoy jutnék el a vonattol a korházig!

Kicsit probálok türelmes lenni,remélem mulni fog!Szerencsére a picurkám mozgolodik rendesen!

A házat ma is csinálja a párom,de még mindig ezen is idegeskedek!Soha nem leszünk kész :( Nagyon sokminden összejött!Tuti befogok kattanni!

252. Claire81 (válaszként erre: 248. - Pimpi3)
2013. aug. 16. 22:12

pimpi3

Nekem a panadolt mondta a védőnőm, hogy azt és az algopirint szedhetem, de nem vettem be egyet sem, mindig hűtőfürdőztem amikor éreztem, hogy lázas vagyok.

2013. aug. 16. 22:11

SZiasztok!


Én egy 27 hetes kismama vagyok,november 18-ra vagyok kiírva! Eddig minden rendben van, csak annyi a probléma, hogy a köldökzsinórban 3 ér helyett 2 fut, így tegnap az orvosom azt mondta, hogy a 38.-ik héten vagy irányítottan megszülök, infúziós megindítással, vagy befekszem, és a kórházban várjuk meg amíg megindul a szülés...! Utána olvastam ennek az oxitocinnak, nem találtam túl jókat róla! Én a Péterfybe szülök.

250. Szeleszte22 (válaszként erre: 248. - Pimpi3)
2013. aug. 16. 14:51
szia engem 6 hetesen fertoztek le torokgyuszival akkor azt mondta a korzeti hogy ha lazasodok akkor panadolt vagy rubophent vegyek be algopirint nem szabad.
249. opi1 (válaszként erre: 248. - Pimpi3)
2013. aug. 16. 07:07
én úgy tudom hogy terhesség esetén többet árt a láz, mint 1-2 szem lázcsillapító gyógyszer. Esetleg kérdezz másnál is utána. Gyógyulást Neked.
248. pimpi3
2013. aug. 15. 22:06
Sziasztok!Remélem van köztetek valaki aki tud segiteni!Szerintem influenzás lettem :( Nagyon fáj mindenem,föleg a derekam,kezeim!Ezek nagyon :( nagyon köhögök,hánytam ma*!Na ésa legrosszabb fáj már a hasam alja is és 38 ,2 a lázam!Azt olvasom mindenhol hogy nem vehetek be gyógyszert,de akkor mit csináljak?Elég nagy a fájdalomküszöböm,de ezt már nehezen viselem!
247. pimpi3
2013. aug. 14. 15:20

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat :)

Voltunk a falunapon!A foci nagyon jó volt,bár csak negyedikek letteka fiuk!

Nagyon sokat foglalkozott velem a párom,nem hagyott egy percre se egyedül,de haza nem akart jönni!Nagyon elfáradtam,sok volt!Azóta nagyon bevagyok vizesedve!De csak kipihenem lassan!

Nemtudom mi lesz a cumisüveggel,jövőhónapba megvesszük és szerintem azt ami lesz monoron a DM-be !

Ma voltam fogdokinál!Nagyon ügyes...de nagyon féltem! :( volt egy gyökerem és igy is kihúzta hogy ez szájsebészetre tartozik!Most megy ki az inyekció hatása és elfelejtettem megkérdezni hogy bevehetek e valamit!Szerintetek?Jövöhéten be is tööm egyet!

Ti jol vagytok? Minden rendbe mindenkinél?

246. davider (válaszként erre: 243. - Pimpi3)
2013. aug. 13. 19:52
Hát én engedném sőt szoktam mondani menjen mar igyon egy sört valakivel mióta vállalkozunk csak azért dolgozik,hogy mindenünk meglegyen akkor ennyi jár neki plusz viseli a hisztis feleségét én nembánom ha megy :-))))
245. porcica79 (válaszként erre: 239. - Pimpi3)
2013. aug. 13. 07:49
Én is az üvegre szavazok! Szerintem kimosni is könnyebb. A kisfiamnál volt műanyag is és üveg is de nekünk az üveg vált be, 240 ml-es NUK-os volt és a Müllerben vettük. Kétszer leejtettem de semmi baja nem lett :D
244. Kriszti0327 (válaszként erre: 243. - Pimpi3)
2013. aug. 10. 15:59

Szia!

Én az utóbbi 1 hóban 2x is voltam hosszabb ideig buli-szerűségbe,viszont párom csak úgy megy,ha engem is visz,vagy ha van kedvem,egyedül nem.Tudja,hogy fáradékonyabb vagyok sokkal,mindig pisilnem kell,és most kevésbé bírom az éjszakázást pl.

És mikor én mondtam,hogy na jó,most menjünk,akkor fogta magát,és eljöttünk (holott tuti szívesen maradt volna).


Amúgy mindig mondom,hogy ha van kedve,tőlem függetlenül menjen nyugodtan,de tudja,hogy nekem szarul esik,ha én meg maradok itthon.

Tehát az én párom pl. egész jól tolerálja ezeket a dolgokat.


De mondd meg Neki,hogy mi a szitu,szerintem meg fogja érteni.

243. pimpi3
2013. aug. 10. 00:59
Sziasztok!Holnap falunap lesz nállunk!de focizik a párom,lesz 2-3 mire eredményhirdetés lesz!Este meg buli,és én nagyon félek :( Nem fogom birni,állandóan ájuldozok....Párom fél is akárhová jönnö velem,de mégsincs tekintettel rám :( Mit csináljak,ugy bánt a dolog,én nem birom ki hogy esetleg nélkülem menjen!Ti hogy vagytok ezzel?Ti engeditek a párotokat egyedül bulizni? És ő tekintettel van arra ha nincs kedvetek,vagy nem birjátok a bulit?
242. Cuki78
2013. aug. 8. 18:33
Sziasztok! November 25.-re várom a 2. fiamat! Tegnap voltam a 24 hetes vizsgálaton, picur 700 gramm kereken :), viszont ami megrémít, hogy a lepény már II. Fokú érettségit mutat :( A keringést is megnézték, azzal minden ok! Mi a véleményetek?
241. pimpi3
2013. aug. 7. 19:43

Köszi a tanácsokat!Kicsit tartok a müanyagtol,de lehet hogy azt veszünk.Azthiszem mindenképp veszek egy nagyot és egy teásat!

Ti hogy birtátok a mai napot? Én egésznap feküdtem!Csurom vizes ruhába,szédülök,hánytam,és igy is sikerült elájulni!Remélem hamar eljön az enyhülés mert ebbe beleörülöj :(

Picurkám nagyon mocorog!Tegnap és ma is!

240. davider (válaszként erre: 239. - Pimpi3)
2013. aug. 5. 20:02
Szerintem műanyagot vegyél hisz az üveg nehezebb később tudja felemelni plusz lehet nem is fogja szeretni a cumisuveget főleg ha majd pohárból itatod lehet nem is kéri:-)))
239. pimpi3
2013. aug. 5. 13:28

Sziasztok!Birjátok még ezt a meleget? Én teljesen ki vagyok! :( Tegnap és ma se nagyon tudok semmit csinálni!Hányok és állandóan ájuldozni akarok!Tegnap sajnos nem is sikerült megusznom!A fulladás se mulik!

Én cumisüvegeken agyalok!A nagylányomnál mi egyáltalán nem használtunk!A kissebnél pár hónapig igen.Üveget,valahogy nem volt szimpi a müanyag!Szerintetek milyet vegyünk?

238. davider (válaszként erre: 237. - Fodorandi83)
2013. aug. 5. 11:31

Így gondoltam bocs a linket:-)))

Szupi:-))

2013. aug. 5. 09:00

[link]


nekem ez van

236. fodorandi83 (válaszként erre: 233. - Davider)
2013. aug. 5. 08:58
szia ha megmondod hogy tudok képet rakni küldök persze
2013. aug. 5. 07:50
sziasztok 3 nap mulva leszunk 24 hetesek tegnap ejszaka a lanykam valahogy az oldalamon dobolt annyira furi volt ilyet meg nm ereztem.veletek volt mar ilyen? babakocsi: parommal gondolkozunk hogy ujonnan vegyunk egy olcso ket funkciosat amiben van mozes es sportosithati teliesitett es a babahordot kulon vagy vegyunk hasznaltat
234. opi1 (válaszként erre: 232. - Fodorandi83)
2013. aug. 5. 06:47
az Anmar hilux-ok 4 funkciósok, elég jó árban vannak, és mindenhol azt írják róla hogy strapabíró babakocsi, egészen újszülött kortól addig amíg kell.
233. davider (válaszként erre: 232. - Fodorandi83)
2013. aug. 4. 22:14
Az milyen ragsz képet róla??
232. fodorandi83 (válaszként erre: 231. - Daisybeagle)
2013. aug. 4. 16:17
Szia én babakocsiba az Anmar hiluxra esküszök én most olyat vettem a nagyságához meg mindenhez képesz igen stapa és könnyen tolható nagyon
2013. aug. 3. 13:37

Sziasztok!

Én nov.26-ra vagyok kiírva, és ma én is épphogy nem összeestem, ez vajon mitől lehet?

Babakocsi téma engem is érdekelne, kinek van már és milyen, tapasztalatok stb.

Én a Peg peregot néztem többször is, de nem hiszem, hogy megér 200 ezer forintot. A régebbi tipusok meg 2 tolókarosak, azt nem annyira jó tolni.

2013. aug. 2. 11:05
Sziasztok! Én is novemberre vagyok kiírva, pontosabban nov.28, de az ultrahangok alapján 2 héttel nagyobbat mutat mindenhol. Én az ÁEK-ban fogok szülni, van orvosom, de annyira nem vagyok megelégedve vele. Tud esetleg valaki ajánlani az ÁEK-ból orvost, aki vállal még szülést? A babáról: elég intenzíven rugdolózik már, éjszaka gyakran felébreszt, néha úgy kinyomja valamelyik testrészét, hogy körülötte bekeményedik a hasam.
229. davider (válaszként erre: 227. - Pimpi3)
2013. aug. 1. 23:16
Nekem is fájdalmasan mocorog Olívia kis csontos még es így jobban fáj ....vizelet tartás sajnos ez a terhességgel jár....:-(
228. davider (válaszként erre: 224. - Opi1)
2013. aug. 1. 23:14

[link]



Ez szerintem tuti jó es az ara is minden van benne sok mindent kell figyelembe venni kocsival,vagy gyalog jársz inkább stb.stb.:-))))

227. pimpi3
2013. aug. 1. 22:04

Tudom,de elég sokáig keresgéltem én is!

Kiváncsi vagyok mi van velem: Ugy forok mindenfelé a hasam hogy az már fáj! Remélem most fordul meg a picurk.m!Szeretném már kicsit élvezni a tehességet!

Ráadásul iszonyatosan felvagyok fujódva! Alig tudom visszatartani köhögésnél,nevetésnél a pisilést! Veletek volt már ilyen?

226. opi1 (válaszként erre: 225. - Pimpi3)
2013. aug. 1. 18:51
szerencséd volt, ügyesen választottál :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook