Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 januári babaprojekt fórum

2013 januári babaprojekt (beszélgetős fórum)


78. dili78 (válaszként erre: 77. - Holdem)
2013. jan. 30. 20:12

pont most estem gondolkodóba,hogy megvárom a pénteket vagy a szombatot.

Úgyis farsangolunk,holnap még lefoglalom magamat jelmezgyártással.../de majd elválik,reggel hogyan ébredek/

77. holdem (válaszként erre: 74. - Dili78)
2013. jan. 30. 19:52
Én mindenesetre nagyon szorítok, és várom a híred :)
76. dili78 (válaszként erre: 75. - Dili78)
2013. jan. 30. 07:53

Bocsika..Invinoveritas...

nem tudok olvasni...

75. dili78 (válaszként erre: 73. - F0d623b3f2)
2013. jan. 30. 07:52

Hát igen! Pedig azt írják sok helyen,hogy ez a pozitúra nem túl kedvező..hát én ezt eddig nem vettem észre.

Innoveritas...Nálatok mi a probléma?

74. dili78 (válaszként erre: 71. - Holdem)
2013. jan. 30. 07:46
Hát nálam is benne van a pakliban,hogy pszichésen érzem ezeket,de pl tegnap volt összebújás apával és utána jó 5 percig úgy bekeményedett az alhasam,hogy csak na! /és sokkal érzékenyebb voltam belül..xd../ Hát holnap reggel ellövök egy tesztet,mert ha ez nem pszichés akkor mutatnia kéne valamit...végülis az utolsó lehetséges időponttól is már 11.dpo lesz ..úgyhogy csajok drukkoljatok,holnap reggel mindenképp hírekkel jövök! jó vagy rossz....
73. f0d623b3f2 (válaszként erre: 56. - Dili78)
2013. jan. 30. 07:26
Bizony ez a poz eredményezi a legmélyebb behatolást így sokaknak bejön. :) nekünk sajnos nem ezen múlik de a doki szerint ha tényleg "bekerülnek" a katonák akkor ok mar tudjak mi a dolguk és menetelnek előre (max 20 perc)
2013. jan. 30. 07:19

Baby83, sajnálom..:/

dili78, Neked pedig szorítok, hogy minden jól menjen. Párom ma éjjel ér haza, vagy holnap délután. Naptár szerint le vagyunk maradva, de megígérte, hogy jövőhónapban hazajön időben. :))

71. holdem (válaszként erre: 67. - Dili78)
2013. jan. 30. 07:18
Nekem is ezt csinálta az előző körben. Én sem tapasztalatm még ilyet soha magamon. Szóval szerintem sikerült pszichésen bemegyarázni magamnak... Remélem nálad nem csak vaklárma lesz :)
70. dili78 (válaszként erre: 69. - Momani)
2013. jan. 29. 12:45
Hát a derekam és az alhasam egyre jobban fáj,és néha belenyilall a szeméremcsontomba.Erősödik a gyanú bennem.Meg ma kinyitottam a fiam uzsisdobozát,amiben vlmi csokis trutyimaradék volt...10 percig öklendeztem...Szóval most már kezd izgatni a dolog..de hétvégéig még várok,nem pocsékolunk pénzt tesztekre! Majd szombaton...ha kibírom addig./ami nem bizti,mert tesztet már vettem./
69. momani (válaszként erre: 67. - Dili78)
2013. jan. 29. 08:26
Hát ez tényleg elég konkrét jelnek vehető a tested részéről, hát kíváncsi leszek, de szerintem miért tévednél, gondolom eddigi terhességeiddel tudsz hasonlítgani, bár az igaz, hogy minden terhesség más, de ezeke a jelek szerintem is egyértelműek! Hajrá!
68. momani (válaszként erre: 64. - Baby83)
2013. jan. 29. 08:22
Szia! Hát sajnálom, de nem ám elkeseredsz, még nagyon az elején vagytok! Csak optimistán előre....jön az majd, tuti!
67. dili78 (válaszként erre: 62. - Momani)
2013. jan. 28. 19:12

Na.Ciklus .hu szerint,elvileg ma vagyok 8.dpo...

Így néz ki az e-havi próbahónap..

jan 6.a 1 ciklusnap...együtt voltunk...16.a...19.e...21.e ...ovu elvileg 20.a,de szerintem 19 volt...vagy tudja a csuda,de hogy elkaptuk az tuti.

Tüneteim...fájó cici/sose fáj/,folyamatos alhasi feszülés,ami kisugárzik a derekamba.sosincsen mensi előtt...és néha bele belenyilall a hasamba vlmi,bár nem ugyanoda.És ma felfaltam 800 gramm olivabogyeszt...szóval ki tudja.ebből még bármi lehet..szóval 3.a 4.e körül kéne megjönni.De remélhetőleg nem fog...

2013. jan. 28. 18:51

Hali!

Nálam meg végre megjött a várva várt vöröstámadás :D A Cerazette elhagyása után 25 nappal, bár csak mutatóba. A lényeg h van, kíváncsi vagyok mikorra fog beállni rendesen a ciklusom. Szülés előtt óramű volt, remélem nem fog sokat változni.

Jah, és ma végre vettem terhesvitamint is :D

65. holdem (válaszként erre: 64. - Baby83)
2013. jan. 28. 16:01
Ez a tipikus esete annak, mikor a tested szivat :) ehh
64. Baby83
2013. jan. 28. 15:44
Sziasztok csajok!Ma lett volna a nemvártam napja, reggel még azt hittem,hogy baba lesz,h nem jött meg reggel,szúrkált a petefészkem,hőm az egekben...erre 1 órája nagyon erős görcsök közepette megjött!:(Ez volt a 2.próbálkozós hónapunk...:(
63. momani (válaszként erre: 59. - Be8496c644)
2013. jan. 28. 10:17
Szia, feladni nem kell, az csak ahhoz jó, hogy tudd a testedben mi mikor zajlik. Aztán majd ha éppen akkor jön "apuci" haza, nagyobb az esély szerintem. Veszíteni valód nincs vele, ha van hozzá időd és kedves szerintem érdemes 2-3 hónapon keresztül "vesződni" vele, tényleg nem tart semmedig. Én is nekilátok februárban, hátha a 7 évvel ezelőtti helyzethez képest, most változott valami. Mivel 3 hónap szünetet rendeltek el a műtét miatt, éppenséggel ráérek.
62. momani (válaszként erre: 55. - Dili78)
2013. jan. 28. 10:12

Sziasztok csajok!

Hát a papa jól mondta, nem vagy semmi. És én csak szurkolni tudok neked, hogy így legyen.

Te azok közé a nők közé tartozol, aki genetikaliag erre van kódova, "ősanya" típus, már ami a megtermékenyülést illeti, az tuti. A pozitúrát akkor majd én is előnyben részesítem,....:):), ha letelkik a 3 hónap türelmi időnk. Férjem fog neki örülni, én nem annyira, mert nem egy 50 kg-os nőci vagyok.

61. holdem (válaszként erre: 60. - Li Dzsin)
2013. jan. 26. 16:22
Eddig nekem sem tűnt fel. Vagyis nem tudatosult bennem. Még szerecse, hogy felnőtt emberek vagyunk, és ismerjük a testünket :)
60. Li Dzsin (válaszként erre: 54. - Momani)
2013. jan. 25. 16:48

Erről eszembe jutott valami.

Mióta menstruálok minden hónapban (vagyis a fogigátló szedése előtt) volt tojásfehérje-szerű nyákom. Most, egy gyerek szülése után kellett rádöbbennem, h ez nagy valószínűséggel a peteérésemet jelzi :D

59. be8496c644 (válaszként erre: 53. - Momani)
2013. jan. 25. 16:27
Nah, én meg épp ma adtam fel a hőmérőzést. :) Mert úgy voltam vele,hogy feleslegesen méricskélem, ha nincs is itthon apa :D.
58. Li Dzsin (válaszként erre: 56. - Dili78)
2013. jan. 25. 16:14
Édes :)
57. holdem (válaszként erre: 56. - Dili78)
2013. jan. 25. 15:48
hehe :)
56. dili78 (válaszként erre: 55. - Dili78)
2013. jan. 25. 14:09

És még valami érdekesség csajok!!!

A babacsinálós sexpozició...

Én még mindig úgy lettem terhes,hogy bizony én voltam felül....Sosem gyertyáztam,még csak kispárna sem...

Erről jut eszembe...

Tegnap állok a pénztárnál a Spárba,3 gyerekem mint az ördög olyan rosszak..Jött egy kb 80 éves papa,és úgy foghegyről megjegyezte,hogy nem tőlem fog kihalni az emberiség!!! Hát ha rajtam múlik biztosan nem,bár ez a baba terveim szerint az utolsó...

55. dili78
2013. jan. 25. 14:04
Bevallom őszintén,én még sosem mértem hőt,sosem ovuteszteltem...Nem irogatom a ciklushosszokat sem,csak úgy nagyjából tudom,hogy 28-29-30 napos.Csak most,hogy babát szeretnék ,jegyzem fel a ciklus.hu-ra,mikor is volt együttlét...Mert a teszteléssel én is türelmetlen vagyok!!! Január 6.án volt a ciklus 1 napja...együtt voltunk mensi alatt is,meg 16.án,19.én..21.én...Ciklus.hu szerint ovu 20.a környéke,ami nagyjából stimmelhetett is,ha a hasfájást nézzük...Ovu óta viszont folyamatosan pici hasfájás van,ami sosem szokott lenni amúgy csak babásan,bár ez lehet attól,hogy egyéb esetben,nem figyelem ugyebár....Soha életemben nem volt köztes vérzésem,meg barnázásom sem.De valahogyan mindig megéreztem...hogy baba van,már a pozitív teszt előtt is...konkrétan tudom hülyeség,de most is ezt érzem..bár lehet pszihés,de még sosem csapott be..szóval még kb 1 hétig reménykedek...
54. momani (válaszként erre: 53. - Momani)
2013. jan. 25. 09:19

Ja igen ezt még elfelejtettem!

Ha valaki tényleg kíváncsi arra, hogy mikor van peteérése - vagyis, hogy a nagyátlagnak megfelelően 28 napos ciklust figyelembe véve, valóban a 13-15 nap között - akkor szerintem nem nagy dolog 2-3 hónapon keresztül a reggeli felkelés előtt még az ágyban erre 2 percet szentelni, csak hogy tudja nálam mi a helyzet. Ugyanis van akinek tényleg nem középidőben emelkedik meg a hője, hanem kicsit később, vagy kicsit korábban. De ez csak az én véleményem.

53. momani (válaszként erre: 50. - Be8496c644)
2013. jan. 25. 09:14
Szia, szerintem esély van rá. Abból gondolom, mert nekem pld. a kalkulátor szerint 7 hetesnek kellett volna lenne, mikor dec elején elmentem a dokihoz, és ő mondta, hogy éppen betöltött 6 hét a műszerek alapján , valószínű azért mert ciklus utolsó napjaiban termékenyülhetett meg. Én egyébként a hőmérős módszerben jobban hiszek, mint mindenféle kalkulátorban, de tény, hogy azok is viszonylag jól megtippelik, főleg, ha olyat használtál, amelyben legalább az utolsó 4 hónap mensturációs ciklusait megkérdezi a program. Én mielőtt az első gyermekem fogant, 3 hónapig minden nap mértem a hőmet a reggeli felkelés előtt - de talán erről már írtam is valakinek - és azzal beállítottam a dolgot, és meggyőzödtem róla, hogy nekem tényleg akkor van-e mikor az orvosok és szakkönyvek azt úgy gondolják. Most, hogy a második babán "dolgoztunk" nem csináltam ilyesmit még ov kalkot sem, csak spontán voltunk, van aki nem akar erre ennyire "rágörcsölni", ha nem 36 lennék mondjuk, hanem 26 akkor engem sem hiszem hogy érdekelne egy ideig. De nyilván ha valaki már közel egy éve próbálkozik, és tényleg szeretnem gyermeket, azért valamit csak tesz azért, hogy ezeke a dolgok tisztázódjanak. Szerintem.
52. holdem (válaszként erre: 49. - Szili76)
2013. jan. 24. 15:37
Az a lényeg. :) Nekem még semmilyen tapasztalatom nincs ezügyben. Minden hónapban lelkesen nemvárom. :)
51. szili76 (válaszként erre: 50. - Be8496c644)
2013. jan. 23. 20:14
Elvileg nem sok esély van rá, de a természet sokszor áthúzza a mi számításaink:)
2013. jan. 23. 20:01
Ha 26.-án lesz ovuláció a kalkulátor alapján, akkor 30.-án van még esély? Lehet, hogy hülyeségeket kérdezek, de soha nem számolgattam ilyeneket eddig.
2013. jan. 23. 19:53

Sziasztok!

Mi is próbálkozunk a párommal 5 hónapja. Karácsonykor majdnem sikeredett de sajna nem tapadt meg rendesen.Próbálkozunk tovább és kezdődnek a komolyabb kivizsgálások De optimista vagyok:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook