Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013 januári babaprojekt fórum

2013 januári babaprojekt (beszélgetős fórum)


138. holdem (válaszként erre: 137. - Jambesz)
2013. febr. 11. 11:37
Háát...ha már van valami, és úgy is szokott kezdődni, akkor én nem bizakodnék. Nekem is ma lesz esedékes. Szórakozik valamit a hasam, úgyhogy szerintem érkezni fog, csak pici késik, hogy megszivasson.:)
137. jambesz
2013. febr. 11. 11:22
Sziasztok! En mara nem varom, ma vagyok a 28. napon es szombaton elkezdtem barnazni. De hasfajasom nincs meg, mert mindig erzem egy-ket nappal elotte, h meg fog jonni, de most nem. Tudom viszont, h nem lehet baba, mert tegnap volt egy kis verzes is, par csopp, ami viszont mar azt jelzi, h keszulodik megjonni. A ciklusaim 27-28 naposak, ezert mar tegnapra is vartam, de nem jott. Ma meg csak nagyon enyhe barna van, kevesebb, mint tegnap. Aminek viszont nagyon orulok, h nem egy hettel hamarabb kezdodott ez a maszatolas, hanem csak 1-2 nappal korabban. Mi a velemenyetek, lehet meg remeny a babara? :-) Nem torok ossze mar, ha megis megjon, mert majd sikerul a kov. honapban max. Es most teszek ra magasrol. :-)
136. Li Dzsin (válaszként erre: 135. - Holdem)
2013. febr. 9. 10:05

Szerintem csak bebeszéled :D

Nekem szoptatás utá szokott ilyen lenni, amikor Zsozs sokáig szopozik.

135. holdem
2013. febr. 9. 09:07
Valakinek volt már ilyen baja? Pár napja irtózatosan viszket a mellbimbóm. Ez valami gondra utalhat, betegség, vagy egy újabb jel, amit bebeszélek magamnak? :D
134. holdem
2013. febr. 8. 20:41
Nekem mióta letettem a bogyót, azóta indul barnásan a vörös csoda. Szerintem ez nem kóros egyébként.
133. Monika:87 (válaszként erre: 131. - Jambesz)
2013. febr. 8. 16:22
A parom pont valentin-napra kapott idopontot, protekcioval! A maganrendelesen is ugyanannyit kell fizetni, max. 5.000-rel tobb es 1 honap a varakozasi ido!!! Tapasztalat!
132. Monika:87 (válaszként erre: 130. - Flora05)
2013. febr. 8. 16:20
Igen, nekem is nagyon keves. Tegnap szinte semmi, ma picivel tobb, de semmi. Menstruaciom idopontja a mai nap, vasarnap tesztelek! 1tizedet esett vissza a hom, remenykedek!!! :)
131. jambesz (válaszként erre: 128. - Monika:87)
2013. febr. 8. 13:24
Marcius vegen, akkorra kaptunk idopontot a korhazba, de lehet, h elobb megejtjuk egy maganrendelesen.
130. Flora05 (válaszként erre: 126. - Monika:87)
2013. febr. 8. 13:05
Én is barnáztam vasárnap estétől szerda estig, de nagyon kevés volt. Hétfőre nem vártam.
129. jambesz
2013. febr. 8. 12:59
Koszi! :-) Akkor en most a 11. dpo-n vagyok.
128. Monika:87 (válaszként erre: 120. - Jambesz)
2013. febr. 8. 12:54
Mikor lesz a ferjednek eredmenye az ondovizsgalatrol?
127. Monika:87 (válaszként erre: 124. - Li Dzsin)
2013. febr. 8. 12:52
Dpo a peteeres utani napok!!! :) Nem azt mondjuk, hogy peteeres utan vagyok 1 nappal, hanem az 1.dpo!
126. Monika:87 (válaszként erre: 123. - Jambesz)
2013. febr. 8. 12:50
Dpo a peteeres utani napok? Pl:ha szerdan 6-an volt peteeresed, akkor ma a 2.dpo-n vagy! :) Szerintem ettol fuggetlenul meg lehetsz terhes. Nekem a 12.dpo-n negativ volt a tesztem, azota nem csinaltam es ma vagyok a 16.dpo-n es 2 napja van 2-3 csepp barnazasom. Mara vagy holnapra varom a baba jelet! :) Ha minden igy marad, akkor vasarnap tesztelek! En ugy tudom, h menstruacio idejen elofordulhat a kis barnazas. Csajok, ti is igy tudjatok? Tapasztalat?
2013. febr. 8. 12:11

Tegnap végre eldobtuk a gumit.

Bár még nem hiszem, hogy visszaállt a ciklusom a szülés után, de 12 napja volt a utolsó mensesem. Ha ezek után elsőre összejönne a kiskölyök, nagyon röhögnék :D :D :D

124. Li Dzsin (válaszként erre: 123. - Jambesz)
2013. febr. 8. 12:10
Ezt én sem tudom, bár mindenhol a dpo-ról olvasok :D
123. jambesz (válaszként erre: 121. - Monika:87)
2013. febr. 8. 10:19

Mi az a dpo? Ennyire meg nem merultem bele a dolgokba...:-) Koszi a drukkot! :-)

En is kivanom mindenkinek, aki szeretne, h sikeruljon, h teljesuljon a vagya! :-)

122. jambesz
2013. febr. 8. 10:16

Szia! Nem, nem merek homersekletet, mert mar ugy voltam vele, h tojok az egeszre, szinte vartam, h mar mikor kezdek el ujra barnazni. Erre most meg semmi, johogy ujra ezen kattogok... reggel csinaltam egy hulyeseget, volt otthon egy teszt es ellottem, holott tudom, h meg korai, hisz ket vagy harom napom van meg a nem vartig. De ez annyira rossz igy, bizonytalan minden, de a remeny megis ott van! :-)

A 14. napon most pont nem voltunk egyutt, de elotte igen, utana is, viszont sztem nekem nem pont akkor van pe. A dokinal pont a14. napon voltunk, azt mondta, h erett tuszot lat, minden oke.

121. Monika:87 (válaszként erre: 120. - Jambesz)
2013. febr. 8. 08:30
Szia! Mersz homersekletet? Fontos lenne!!! Peteereskor egyutt voltatok? Hanyadik dpo-n tartasz! Drukkolok, h babad legyen! :)
120. jambesz
2013. febr. 8. 06:40

Sziasztok! Megígértem magamnak, hogy nem fogok kattogni a témán, de úgy örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot. :)

A véleményetekre lennék kíváncsi, röviden vázolom a helyzetet:

Két és fél éve próbálkozunk a babával, eddig sikertelenül. Két éve volt egy polipom, amit eltávolítottak. Nem volt semmi szövődmény. Rá fél évre, ami most már másfél éve lassan, elkezdődött menstruáció előtt, hol 4-5, hol egy 7 nappal előtte a barnázgatás, de már nagyon zavaróan. Túl vagyok vagy 5 hormonvizsgálaton, peteérés nézésen stb... minden rendben, a doki szerint tankönyv szerinti vagyok. :) A férjemnek márciusra van időpontunk spermavizsgátra, végre sikerült rávenni. :) És ami a lényeg most, hogy már vártam a barnázást a napokban, de semmi. Két napja, ami a 23. nap volt, úgy éreztem, mintha megakarna jönni, fájdogált nagyon tompán a hasam, és kétszer volt is ilyen nagyon halvány rózsaszín valami, de azóta semmi. Nekem a barnázás azt jelenti, hogy szó szerint barna, sokszor vérzés is volt előtte. Legutóbb már úgy mentem a dokihoz, hogy nem is feltétlenül a babatéma a legfontosabb, de ezt a barnázást, vérzést menstruáció előtt tüntesse el nekem...mert már nagyon bosszantó. Azt mondta, hogy az eredményeim nem indokolnak gyógyszereket, rendben vagyok. Ettől még teherbe eshetek, azt is mondta. Tovább mentünk, hogy akkor a férjem következik, mert nálam addig nem tudnak mást nézni, csak ha a férjem eredményei jók, akkor jöhet a petevezeték átfújás stb...de csak akkor, ha indokolt. Szóval bejelentkeztünk andrológushoz, mire a férjem megjegyezte fél szóval egyszer, hogy lehet, hogy addig nem is lesz rá szükség, mármint márciusig...és most nincs barnázásom...emellett nem érzek mást, mert most nem szakad le a derekam még, mint előtte szokott...csak a 23. napon éreztem, hogy fáj. Szerintetek reménykedhetek? :) Gyanús volt ezt a két beszólás, hogy lehet, hogy nem lesz rá szükség (andrológusra), meg a dokié, hogy ettől teherbe eshetek... :) Nagyon bízom benne, hogy MOST sikerül, de nem esek kétségbe akkor sem, ha mégsem, de fura érzésem van. :) Elnézést, hogy mégis hosszúra sikerült, de egyelőre ezt nem tudom és nem is akarom ismerőssel, baráttal, családdal megbeszélni, megosztani a "reményeimet", mert mi van, ha mégsem úgy lesz... A véleményeiteket viszont szívesen venném. :) Köszönöm! :)

119. holdem
2013. febr. 7. 10:38
Jó lenne. tiszta hülyeség, hogy nem lehet rögtön tudni. :S
2013. febr. 7. 08:56
Sziasztok! Nincs valakinek ultrahang szeme, h belenk lasson!??? :) Ja, es valami lato is jo lenne, aki kuldeni a babokat hozzank!!!! :)
117. holdem (válaszként erre: 116. - Dili78)
2013. febr. 7. 07:03
Jóó lesz az :) Nekem még 4 nap a nemvárt. De valamiért egy csöpp olyan előérzetem sincs, hogy ne jönne. :S
116. dili78 (válaszként erre: 115. - Holdem)
2013. febr. 6. 07:17

Helyzetjelentés...

Mensi továbbra sincsen,hajnali hő 37.1

tegnap esti teszt /facell olcsó 25-ös/időn belül full nega,de persze mire hazaértem tescóból,becsíkosodott!

Ezt úúúúgy utálom!!!

de! Ezt a "szellem" vagy "száradási"csíkos tesztet azért lefotózom nektek!!!

Érdekességképp,hátha mégiscsak baba lesz a végén!

Kéne vennem valami normális tesztet,de a clearblue közel 2000 volt tegnap a rossmanba!

115. holdem (válaszként erre: 114. - Monika:87)
2013. febr. 6. 07:10
Én csak lelkesen nemvárom. Addig nem tesztelek..
2013. febr. 5. 18:22
Sziasztok! Mi 9.honapja szeretnenk magunkhoz hivni a babat, pentek - szombat kornyeken mar remelem pozitiv lesz a tesztem! :) Valaki tesztel mostanaban?
113. Li Dzsin (válaszként erre: 106. - Momani)
2013. febr. 5. 18:21
Nekem is csak az elmaradás volt eleinte a tünet. Mondjuk nem is volt sok próbálkozós hónapunk, lehet ha nem elsőre sikerül jobban odafigyeltem volna az esetleges jelekre :)
2013. febr. 5. 18:20
Idézem a dokimat: "Lehet nekiállni gyártani!" :D :D
111. holdem (válaszként erre: 105. - Momani)
2013. febr. 5. 18:11
Mindennek örülönk, ami jó :)
110. holdem (válaszként erre: 107. - Flora05)
2013. febr. 5. 18:10
juhuu :) jó jel.
109. holdem (válaszként erre: 106. - Momani)
2013. febr. 5. 18:10
Remélem majd elnövöm. :)Ez még csak a 2. próbálkozós hónap, szóval majd gondolom alábbhagy a kémlelődésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook