Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013-as baby-tesó projekt indul! fórum

2013-as baby-tesó projekt indul! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
179. Nadáné (válaszként erre: 169. - Pidiko)
2013. jan. 16. 08:07
Én is pozitív vagyok alapvetően, csak néha rám szokott törni a pesszimizmus. :)
178. pidiko (válaszként erre: 177. - Nagyné Évi)
2013. jan. 10. 12:47

Szia:)

neked is buék:)

mi jól vagyunk nekem úgy néz ki hogy borult a ciklusom mert mikor elvileg meg kellett volna jönnie az ovu teszt szerint akkor volt ovum így most várakozó állásponton vagyok.a mi lányunk pénteken volt másfél éves:)én nem szedek még vitamint a lányommal elevitet szedtem végig

2013. jan. 10. 12:43
Boldog új évet mindenkinek! Hol vagytok? Mi újság? Nekünk kb. 2-3 hónap múlva kezdjük a kistesó projektet:)Nórink most szombaton lesz 7hónapos. Van akinek ekkora kb. az első babája? Szerintetek érdemes elkezdenem vmilyen magzatvédő vitamint mostanában? Ti melyiket szeditek?
2012. dec. 26. 10:02
Sziasztok! Szerintem mindenki ünnepel, de nem sokára egyre aktuálisabb lesz minden, mert mindjárt itt van 2013 ;) Aki nézi a fórumot, mindenkinek kellemes ünnepeket és boldog új évet kívánok! :)
2012. dec. 20. 10:40

Sziasztok Lányok!

Kivel mi újság? El van veszve mindenki...

174. Nagyné Évi (válaszként erre: 172. - Pidiko)
2012. dec. 12. 06:56
Gondolom nem vették észre azt a pár millis szövetet, ami összeköti a két vesét...
173. pidiko (válaszként erre: 171. - Nagyné Évi)
2012. dec. 11. 14:51
köszi:)
172. pidiko (válaszként erre: 170. - Nagyné Évi)
2012. dec. 11. 14:51

Köszi:)

Én is kis különbség párti vagyok:)


Az se semmi ami nálad kiderült hogy hogy nem vették észre eddig azt is?

2012. dec. 11. 14:39
A pozitív hozzáálláshoz pedig nagyon sok erőt küldök így telepatikusan :)
170. Nagyné Évi (válaszként erre: 168. - Pidiko)
2012. dec. 11. 14:37

Köszi :) én is drukkolok mindenkinek! :) kis korkülönbség párti vagyok :)

olvastam, hogy te mit tudtál meg idén...hihetetlen, hogy mik vannak, a másik meg az orvosi hanyagság, hogy eddig nem vették észre...

én tavaly voltam hasi UH-n, mert pont mikor már terveztük első babánkat, sokat felfáztam és nem tudtam, mitől, pedig aztán figyelek mindig ilyen téren...aztán kiderült, hogy össze vannak nőve a veséim (=patkóvese) és mondták, ha szeretnénk gyerköcöt/gyerkőcöket, minél előbb "intézkedjünk"...érdekes, már kb. az 5. hasi uh-m volt és akkor derül ki egy születési rendellenesség...

169. pidiko (válaszként erre: 167. - Nadáné)
2012. dec. 11. 14:24
nekem az uram mondogatja mindig hogy pozitív hozzáállás és kezdem én is így érezni és most egész pozitív vagyok:)
168. pidiko (válaszként erre: 166. - Nagyné Évi)
2012. dec. 11. 14:23
akkor drukkolok hogy a tesó se várasson sokáig magára:)
167. Nadáné (válaszként erre: 165. - Pidiko)
2012. dec. 11. 14:18
Igen, én is mindig ezt mondom, hogy csakis pozitívan szabad a dologhoz hozzáállni. :)
166. Nagyné Évi (válaszként erre: 147. - Pidiko)
2012. dec. 11. 14:05
köszi ezt a fogadtatást:) Nóri nekünk a 2.hónapban összejött, tervezés előtt kb.2 hónappal elkezdtem szedni folsavat,aztán Femibion 800at és sikerült. De hát ki tudja, hogy a második mennyi időt kér...ezért kezdem el most is időben "feltölteni" magam :) a szülésem nem volt egyszerű, de pozitív élményként maradt meg bennem, de állítólag a második könnyebb ;) próbálok visszaolvasni, mik történtek eddig :)
165. pidiko (válaszként erre: 164. - Nadáné)
2012. dec. 11. 13:30
máshogy nem szabad hozzáálni csakis pozitívan
164. Nadáné (válaszként erre: 163. - Pidiko)
2012. dec. 11. 13:19

Milyen érdekes dolgokat tud meg néha az ember.

A hozzáállásod pedig példaértékű. Nem adjuk fel, küzdünk, amgí össze nem jön. :)

Ezzel én is pont így vagyok. Addig megyek, amíg azt nem mondja egyszer csak a doki bácsi, hogy gratulálok, ön kismama. :)))

163. pidiko (válaszként erre: 162. - Nadáné)
2012. dec. 11. 13:12

nem érzek semmit párom se látod a dokiknak se tűnt fel ha nincs a kaparás lehet sose derül ki.


és IGEN ettől függetlenül vagy egy csodaszép okos ügyes nagylányunk:)és nem adjuk fel lesz hamarosan tesója is:)Ha ez a hónap sikertelen lesz akkor megyek a dokihoz és kérek hormon labort meg csináltatok uh-t is.


mielőtt kiderült a dolog előtte volt szó laborról meg mindenről aztán ráfogta a doki erre az egészre a dolgot és azt mondta hogy closty ha egyszer segített próbáljuk meg most is hátha utána meglátjuk ha mégsem.

162. Nadáné (válaszként erre: 161. - Pidiko)
2012. dec. 11. 13:05

Hmmm még nem is hallottam ilyenről.

És egyébként azt érzékelted bármikor is, hogy 2 hüvelyed van? Vagy a párod ezt érzi?

És mért nem csinálnak vizsgálatot és vérvételt, hogy kiderüljön, és ne csak találgassatok? :O

De ezek szerint mindentől függetlenül van egy gyermeked, akit ki tudtál hordani, és ez már azért elég pozitív. Leaglábbis sztem.

Nálunk még fennáll az is, hogy a férjemnek van 1 herevisszere is. ELméletileg a dokik szerint teljesen jól működhet, de ha mégsem, ott van szerintük a másik, amivel simán lehet gyereket csinálni....de vizsgálatra azt mondta, hogy csakis akkor megy el, ha már minden gondot kiszűrtünk nálam, és mégsem jön a baba. :/

161. pidiko (válaszként erre: 160. - Nadáné)
2012. dec. 11. 12:52

nem titkok.

Szóval februárban egy elhúzódó vérzés miatt eü kaparásom volt és ott derült ki hogy van egy születési rendellenességem nevezetesen az hogy 2 méhem és 2 hüvelyem van. Az egyik méh csökevényes csak. Mikor a doki ezt közölte velem kiröhögtem hogy na de ez eddig mért nem derült ki megannyi hüvelyi vizsgálat hüvelyi uh és egy szülés/császár/ alatt??? nem tudott rá válaszolni.

Szóval nálunk nehezített a pálya így ezek után nem csodálkozom hogy nehezen jött össze a kislányunk.

A lényeg az hogy csak az egyik méhem alkalmas a terhességre így oda kell figyelnünk melyik hüvelybe élünk nemi életet. és akkor emellé vannak hormon problémáim is ami most erre a rendellenességre lett fogva de szerintem meg egy netes doki szerint is pco és ir na meg az én dokim szerint is az volt a rendellenesség kiderülése előtt.

160. Nadáné (válaszként erre: 159. - Pidiko)
2012. dec. 11. 12:44

Születési rendellenesség, ami februárban derült ki??? Eddig hol volt a dokik szeme? :O

Szabad tudni, hogy milyen betegség? Vagy inkább nem közlöd a nagyközönséggel?

159. pidiko (válaszként erre: 158. - Nadáné)
2012. dec. 11. 12:21
szerintem is de tapasztaltabb én se vagyok sajnos nekem eddig nem vizsgálták ki van-e ir meg pco is csak valószínű hogy van mindkettő tünetekből kiindulva na meg nekem van egy születési rendellenességem is ami február derült ki amire most rá lett fogva minden bajom.
158. Nadáné (válaszként erre: 157. - Pidiko)
2012. dec. 11. 12:17

Akkor szted is lehet, hogy a clostitól és az ir-től van a barnázás?

Mert én erre gondoltam, de biztos tapasztaltabb vagy nálam. :)

157. pidiko (válaszként erre: 156. - Nadáné)
2012. dec. 11. 12:05
akkor csináld így
156. Nadáné (válaszként erre: 155. - Pidiko)
2012. dec. 11. 12:04

Azt mondta, hogy 3 hónap múlva kell vv-i eredményekkel visszamenni.

Ha 1 hónapon belül nem jön meg, akkor 2 hónap múlva kell visszamennem.

Illetve ha hamarabb kismama lennék, akkor pedig szintén hamarabb kell visszamennem.

155. pidiko (válaszként erre: 154. - Nadáné)
2012. dec. 11. 12:00
szerintem ha kaptál ir-re gyógyit akkor várj még hogy hatása legyen és csak utána menj dokihoz. nem mondta hogy mikor menj újra megnézetni hat-e a bogyó?
154. Nadáné (válaszként erre: 153. - Pidiko)
2012. dec. 11. 11:56

Akkor várok még, hátha átmegy mensibe. :)

Meg sztem a closti miatt is, mert ha azt veszem 1. napnak, amikor a clostiból bevettem az 1. szemet, akkor ma vagyok a 31. napon, szóval lehet, hogy azért van ez a barnázgatás.

Akkor vv-re szted menjek vagy nem fontos?

153. pidiko (válaszként erre: 152. - Nadáné)
2012. dec. 11. 11:43
akkor szerintem az ir miatt van ez nálad a bogyótól meg a diétától elvileg rendeződnie kéne.ha az endo doki azt mondta a clostyra ne szedd be szerintem se szedd be
152. Nadáné (válaszként erre: 151. - Pidiko)
2012. dec. 11. 11:39

Igen, Ir-em van.

Azokat a gyógyszereket szedem, amit az endo doki felírt. Csak a clostira írtam, hogy nem hiszem, hogy beszedem a 3X1-et.

A diétát pedig nagyjából tartom. :)

Reggelire kb 30 g ch-t szoktam enni, ebédre meg 50 körül. Vacsi szintén kb. 30 g.

Elvileg a doki azt mondta, h 120 g, a papíromra azt írta, h 120-140 g, míg a belgyógyász rokonom meg azt mondta, h 160-at simán megehetek. :)

Egyelőre a 120-ra törekszem, és ha becsúszik más is, akkor nem esek kétségbe. :)

Azért néha ez, néha az (édesség) becsúszik. :)

A mozgáshoz meg lusta vagyok. :(


Akkor nem is kell vv-re beutaló gondolod???

151. pidiko (válaszként erre: 150. - Nadáné)
2012. dec. 11. 11:25

ezek szerint ir-ed van?

mert ha igen akkor szedd a gyogyit meg tartsd a diétát és mozogj akkor rendeződik.

150. Nadáné (válaszként erre: 149. - Pidiko)
2012. dec. 11. 11:22

Rendben. Lehet, hogy elmegyek hozzá

Egyébként ő felírta nekem a letrox-ot és a meforalt.

Most ezeket szedem. Azt mondta, h a meforaltól 1 hónapon belül kellene megjönnie, a legjobb, ha 2-3 hét múlva. 1 hete szedem...lehet, hogy attól barnázok...

Akkor csak annyi, hogy megmondom neki, hogy 4-5 napja barnázok, és hogy kérni szeretnék tőle beutalót hormonvizsgálatokra?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook