Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013-as baby-tesó projekt indul! fórum

2013-as baby-tesó projekt indul! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
209. Nadáné (válaszként erre: 208. - Rekuczy)
2013. jan. 24. 09:09

Az aviva-tornán már gondolkodtam. Tavaly decemberben pont olyan szombatra esett a tanfolyam, amikor munkanap volt, így nem tudtam elmenni. De tervben van, hogy esetleg a következőre elmegyek.

A gyógyteák ízét nem igazán szeretem, meg hallottam olyat is, hogy hormongyógyszerekkel együtt nem lehet inni.

208. rekuczy (válaszként erre: 206. - Nadáné)
2013. jan. 24. 09:05
nem tudom ha hiszel a gyogynovenyekbe mi hasznaltuk gyuribacsi babavaro tearendszeret es aviva tornasztam ezeket is ki probalhatod ha hiszel bennuk
207. rekuczy (válaszként erre: 206. - Nadáné)
2013. jan. 24. 09:03
nekem a prolaktinomal lett baj majdnem az 1000-szerese lett a megengedetnek a tavalyeloti szules utan sehogyse tudtak elalitani a tejem ezert 2 evig folyamatosan folyt most pedig mikor Luca megszuletet es kelletvolna csak 3 hetig volt tejem utana mar csak eves utan jateknak hasznalta. Szedetek mindenfele gyogyszert vegul dostinex mellet fogant meg. es Utrogestant hasznaltam hogy megmaradjon igy is az elso honapba vereztem
206. Nadáné (válaszként erre: 205. - Rekuczy)
2013. jan. 24. 08:58

Milyen gyógyszerekkel fogant meg? És mit kellett azért szedned, hogy megmaradjon?

Remélem, hogy a clostival most nekünk is sikerülni fog. Habár azért tartom én is a vetéléstől, mert ugye ir-em is van, majd pm alulműködésem, illetve a progi szintem is alacsony volt, mikor legutóbb voltam vv-en. Ezek mind-mind vetéléshez vezethetnek legjobb tudomásom szerint.

Az ir-re és a pm-re szedek gyógyszert, viszont a progira nem kaptam.

Menzim még nem jött meg eddig, de lehet, hogy hamarosan megjön, mert ismét érzem, hogy fáj a hasam. :)

205. rekuczy (válaszként erre: 203. - Nadáné)
2013. jan. 24. 08:55
Nem sajnos gyogyszerekel fogant meg es majdnem elvesztetuk ot is es gyogyszerek segitsegevel maradt meg. Mi szeretnenk ikreket mondtam a ferjemnek szedje ossze magat es csinaljon mar ikreket van esely minket oldalrol es nagyon szeretnenk :). Na megjot mar a menzid?
204. Nadáné (válaszként erre: 202. - Nagyné Évi)
2013. jan. 23. 20:20

Köszi a drukkot. :)

Remélem, hogy holnap megjön, de még pénteken is jó nekem. :)

203. Nadáné (válaszként erre: 201. - Rekuczy)
2013. jan. 23. 20:19

Neked spontán összejött Luca? Bocsi, ha már leírtad, akkor figyelmetlen vagyok.

Ami pedig az ikreket illeti: hááááát nem igazán örülnék neki, ha ikrek lennének. Egyszerre csak egy legyen. :) Én maximálisan elégedett lennék vele. :)

202. Nagyné Évi (válaszként erre: 200. - Nadáné)
2013. jan. 23. 20:11
Drukkolok, holnap szerintem meg fog jönni! Kitartás!
201. rekuczy (válaszként erre: 200. - Nadáné)
2013. jan. 23. 17:54
Na de most sikeres lesz meglatod. Nekunk sem lett jo vege sajnos. Nekem is ismeros a clostis dolog bar nem clostival sikerult Luca de nekem is gyogyszerel sikeredet. Nagyon drukolok lasuk mikor jon meg. En meg azt varom hogy elmuljon mar tobb mint 3 honapja verezgetek volt kozbe 2 havim is de napi rendszeresegel pecsetelek. Most hogy el ne szoljam magamat de 2 napja nem jot egy csep se remelem abba marad vegre. A closti egy sezmpontbol jo lehet hogy ikreid lesznek tole :)
200. Nadáné (válaszként erre: 199. - Rekuczy)
2013. jan. 23. 14:47

Igen, izgalmas lett volna, ha sikerrel is járunk. :(

De sajnos pé nélkül nehéz volt. :(((

Nem, még nincs mensim. Csak várom a norcolut hatását. Vasárnap vettem be az utolsó szemet, elvileg 3-5 nap múlva kell(ene) megjönnie. Most azt várom, és a 2. napon kezdem el a clostit szedni.

199. rekuczy (válaszként erre: 197. - Nadáné)
2013. jan. 23. 14:37
juj de jo a naszuton a legizgalmasab. Nekem a kisfiam a naszuton fogant :). Nagyon jo hogy vegre van menzid mar nagyon drukolok. Ki mikor kell teszteljen?
198. Nadáné (válaszként erre: 196. - Nagyné Évi)
2013. jan. 23. 11:31

Így van, soha nem szabad feladni. :)

Mondjuk én most tényleg nagyon bízok ebben a clostis hónapban. :)

197. Nadáné (válaszként erre: 195. - Rekuczy)
2013. jan. 23. 11:23

Nálunk szept. 21-én kezdődött a nászutunk 1. napján. :)

De igazából lehet, hogy a miénket majd csak mostanság lehet próbálkozásnak nevezni, mivel nem igazán volt eddig mensim. :/

De most kaptam norcolutot, és remélem, hogy pár napon belül meg is jön tőle, aztán hajrá, jöhet a 2. clostis kúra. :)

196. Nagyné Évi (válaszként erre: 194. - Nadáné)
2013. jan. 23. 11:18
Így van, az lenne a legjobb, ha egymás után jönnének a pozitív tesztek. Elvileg tegnapelőtt ovuláltam, tegnap voltunk együtt. Ha most nem sikerül, majd sikerül később:) Egyszer csak bekopogtat a gólya ;)Úgy döntöttünk, lazán vesszük egyelőre, aztán ha pár hónapig nem jön össze,akkor nekiállunk "trükközni" (ovu teszt stb.)
195. rekuczy
2013. jan. 22. 13:49
Hajra csajok en most meg nyarig drukolok nektek aztan nyaron csatlakozok en is :). Nadane nalatok hogy all a helyzet mikor kezdodik a baba dolog?
194. Nadáné (válaszként erre: 193. - Nagyné Évi)
2013. jan. 22. 13:12

Szerintem a legizgalmasabb dolog a világon a babavárás. :)

Olyan jó lenne, ha mindannyian minél hamarabb babásak lennénk. :)

193. Nagyné Évi (válaszként erre: 192. - Rekuczy)
2013. jan. 22. 11:26
Hát, akkor Ti még óvatosan... :) igazán izgalmas dolgoknak nézünk elébe :) Egy új élet az egy hatalmas áldás...kívánom, hogy mindenkinek úgy teljesüljenek a dolgai, ahogy szeretné.
192. rekuczy (válaszként erre: 191. - Nagyné Évi)
2013. jan. 22. 10:15

Hajra ma kapd el es 2 het mulva kerunk egy pozitiv tesztet :).

En is elkapnam :) Nalam most eppen menzi van de szeretnenk a babaval megvarni minimum az agusztust terveink vannak az idenre es terhesen van ami nem menne :). Juj de izgi hogy mar kezditek a kisteso projektet. A menzim keset majdnem 2 hetet es mar felkeszultunk hogy uton a kisteso rendesen roszul eset hogy nem vagyok terhes :) pedig tudom hogy meg nem ajanlatos ennyi ido utan :)

191. Nagyné Évi (válaszként erre: 190. - Rekuczy)
2013. jan. 22. 09:47
Köszönöm a biztatást, szerintem elkapom ma a férjemet ;) Hát nem semmi, amin végigmentetek. Sajnálom, hogy ennyi minden történt és remélem, már minden rendeződött. Le a kalappal, ahogy rendeztétek a dolgokat. Majd írok ám még :)
190. rekuczy (válaszként erre: 189. - Nagyné Évi)
2013. jan. 22. 09:41

Tutti mar kezdhetitek az elso csaszarom utan 11 honapra lettem terhes Lucaval. Nekem sem volt konyu a fiamal 4.5 honapig minden visszajott a lanyomal 3 honapi mindegyikel ebben az idoszakba fogytam aztan a fiamal a 7 honapba baj lett nekunk sem volt egyszeru aztan utana elvesztetunk meg egy picit. Utana Lucaval az elso honapba vegig vereztem alig maradt meg es nagy nehezen gygyszerel sikerul 9 honap probalkozas utan. Normal szules utan 6 hetre mar a meh keszen all a kovetkezo babara. En is 7 orat vajudtam Lucaval 10 perces fajasokal alig tudtak megalitani az elozo csaszar miatt feltek hogy szepvalnak a varrasok. Na de en tudtam eros vagyok es reggelig kihuzuk. Nekunk sem volt egyik sem konyu de nem felek annak ellenere megerne meg egy ilyen edes babaert vegig csinalni. Lucat meg a 8-dik honapba se mondta a doktorno hogy eletbe marad a 9. dik honap kozepen mondta azt hogy na most mar remenykedhetunk.

Egy szoval azt akartam mondani hajra es a rosz emleket feledteti az az edes tunderke. Szerintem siman vagjatok bele.

189. Nagyné Évi (válaszként erre: 188. - Rekuczy)
2013. jan. 22. 06:40

Szia, nekünk 7ésFél hónapos a kislányunk és elvileg tavaszig várunk, de igazából szerintem mindegy, ha eldöntöttük, hogy szeretnénk. Én simán szültem, de vákumozták a picit, mert 17 órát vajúdtam. A védőnő azt modnta, elég, ha fél év eltelik és lehet próbálkozni. Nem tudom, hogy várjunk-e még 2-3 hónapot, vagy hajrá:) Ennyi szerinted számít a szervezetemnek? Te mit gondolsz? Én nagyon szeretném már a második babát, a férjem is, de mondta, hogy amikor én érzem, hogy kész vagyok rá, akkor mehet a dolog. A szülésem nehéz volt, lehet, hogy ettől is tartok még, de bennem van több ismerősöm szava, hogy a második könnyebb. Az első terhességem sem volt sétagalopp, 4 hónapig émelygés, aztán egyszer ügyeletre mentünk, mert begörcsöltem, elég sokat keményedtem stb. REmélem, a kislányom mellett más lesz, mert egy örökmozgó energiabomba, bár semmit nem lehet kiszámítani...

Azt hallottam, hogy császárnál a heg miatt vigyázni kell. De úgyis érzed, mikor állsz készen.

188. rekuczy (válaszként erre: 187. - Nagyné Évi)
2013. jan. 21. 21:27
Szia az elso gyerekem az 2 eves lenne marciusba. Luca baba a 3.dik gyerkoc masodik szulesbol o most 18-an toltote a 3 honapot. Mar most szeretnenk kezdeni a kisteso projektet de mar 2 csaszarom volt ezert muszaly varjunk 1 ev van elo irva de mi ugy gondoltuk hogy 10 honap utan neki allunk a projektnek kitudja ha nem egybol jon akkor hatha az 1 eves szulinapra mi is kapunk egy zebra tesztet. Nalatok mennyi idos a gyerkoc?
2013. jan. 21. 07:54
Szia rekuczy! de jó, hogy Te is csatlakozol, egyre többen leszünk :) Mekkora az első gyerkőc? Mikorra tervezitek a kistesót?
186. rekuczy
2013. jan. 20. 10:10
sziasztok most probalok vissza olvasni hogy kivel mi ujsag. Jelentkezek hozzatok mi is szeretnenk kisteso a pociba 2013-ba :)
185. Nadáné (válaszként erre: 184. - Nagyné Évi)
2013. jan. 20. 08:37
Akkor szerda, csütörtök. :)
2013. jan. 20. 07:52
Igen, amikor abbahagyod, onnantól. Nekem, 3., 4. napon szokott megjönni.
183. Nadáné (válaszként erre: 182. - Nagyné Évi)
2013. jan. 19. 18:19

Köszi!

Akkortól kell számolni a kb. 3 napot, amikor abbahagyom szedni? Vagy Neked mikor jött meg tőle?

182. Nagyné Évi (válaszként erre: 181. - Nadáné)
2013. jan. 19. 18:01
Mikor a mensivel voltak problémáim, nekem is Norcolutot írtak fel, hogy rendezze a dolgokat és az segített. Szorítok Neked!
2013. jan. 18. 08:00

Én várom a jövő hetet. Elvileg szerda körül kell megjönnie. Norcolutot szedek 2X2-t 5 napig, ma van a 3. napon.

Szóval ha minden igaz, akkor 1 hét múlva ilyenkor már mensi is lesz végre! :)

2013. jan. 18. 07:39
Lányok, írjatok ám majd, "hogy álltok", mert drukkolok Nektek. Izgalmas dolgok ezek :) Az Élet legizgalmasabb dolgai ;) Csak optimistán :)
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook