Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2012.Maya Naptár- Földrengés, járványok, természeti katasztrófák, igen gyors ütemben megvalósulni látszanak a dolgok, mi a véleményed? fórum

2012.Maya Naptár- Földrengés, járványok, természeti katasztrófák, igen gyors ütemben megvalósulni látszanak a dolgok, mi a véleményed? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
90. f8db0709b8 (válaszként erre: 88. - Spinneli)
2011. jan. 30. 17:28
ÍGY VAN!Csak hogy mindenki hallja:)
89. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 88. - Spinneli)
2011. jan. 30. 17:26
köcce :)
88. spinneli (válaszként erre: 85. - Kmeli)
2011. jan. 30. 17:25

A netikett szerint a nagy nyomtatott betű kiabálást jelent-mégha szerinted nem is, akkor is.

:)

87. Kmeli (válaszként erre: 86. - F8db0709b8)
2011. jan. 30. 17:25
Isten ments! Ha én vitatkozok,az ennél sokkal csúnyább szokott lenni :)
2011. jan. 30. 17:23
Ne vitatkozzatok már légyszi!:)
85. Kmeli (válaszként erre: 83. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 30. 17:21
Nálad lehet hogy kiabálást jelent,nálam nem.Tudod,a caps lock-ot nyomatékositásra szokták használni.És nem feltételez jó fület,mert nem kiabáltam.Tehát túlnyomás lehet a füledben :)))
84. Kmeli (válaszként erre: 81. - Huldra)
2011. jan. 30. 17:19
Figyelj.Én nem arra irtam hogy homályos a világnézete valakinek,ha nem ért velem egyet.Azért irtam,mert itt most a legtöbben olyan dolgokról beszéltek,amiről egy árva szót nem ejtettem.Világvégét hajtogattok,holott totál más témát vetettem fel,csak sajnos nem mindenki érti,sőt rendesen félreérti.
83. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 82. - Kmeli)
2011. jan. 30. 17:17

Tudod, a neten, ha valaki caps lockot használ, az a kiabálást jelenti... ennyike.


Azért, ha messzire hallok, az jó fület feltételez :D na hagyjuk :D

82. Kmeli (válaszként erre: 79. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 30. 17:16
Valami baj lehet a füleddel ha idáig elhallasz,ráadásul rosszul....
81. Huldra (válaszként erre: 75. - Kmeli)
2011. jan. 30. 17:13
Azért nem feltétlen homályos a világnézete annak, aki nem osztja ugyanezt a véleményt. Korábban írtad, mindenki azt hisz, amit akar; én szeretnék pl. megmaradni a saját elmém sekélyes posványában.
2011. jan. 30. 17:11
VILÁGBÉKEEEE!
79. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 74. - Kmeli)
2011. jan. 30. 17:10
Te ideges vagy valamiért??? Vagy mit kiabálsz? :D
2011. jan. 30. 17:10
Minden régebbi kultúrában a 2012-tő léávő időszak a változás , méghozzá óriási változások időszaka. " Az igazszág" eljövetele- több helyen így jellemezték. Ugye most lépünk be majd a vízöntő érájába (ha jól tudom) elhagyva a halakat (amely a negatívitásokról volt híres)
77. Gavrilo1 (válaszként erre: 72. - 8b1fdce826)
2011. jan. 30. 17:07
Ahol én lakom a szabadegyetem tv-s előadásaiban egy elismert professzor tartott előadásokat , elvetve az evoluciót.
76. Kmeli (válaszként erre: 72. - 8b1fdce826)
2011. jan. 30. 17:05

"2012-ben az egek tudása a földre látogat"

Nostradamus -ENNYI!-

75. Kmeli (válaszként erre: 68. - 8b1fdce826)
2011. jan. 30. 17:04
Na végre valaki akinek a felfogását éa világnézetét nem fedte el a szürke homály
74. Kmeli (válaszként erre: 64. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 30. 16:58
Előjött,de nem A VILÁGVÉGÉRŐL,VÁGOD?
73. spinneli (válaszként erre: 70. - Trinitas)
2011. jan. 30. 16:57

Én azt vettem észre, hogy azoknak akik huzamosabb ideig ezekkel a témákkal foglalkoznak, pont, hogy rengeteg ideje van.

:)

72. 8b1fdce826 (válaszként erre: 66. - Trinitas)
2011. jan. 30. 16:57

Így van. Az evolúció egy természetes folyamat, de az emberi fejlődés irányítottnak látszik, és rendkívül gyorsnak ami egyértelműen kizárja a természetességet.

Szerintem hamarosan kiderül az igazság ezügyben is, és hasztalan lesz a tagadás, félrevezetés.


"2012-ben az egek tudása a földre látogat"

Nostradamus

71. f8db0709b8 (válaszként erre: 68. - 8b1fdce826)
2011. jan. 30. 16:56
Pont erről irtunk,de egyesek szerint világvége lesz:)
70. Trinitas (válaszként erre: 69. - Spinneli)
2011. jan. 30. 16:56

örülök, hogy nem állunk le egymást győzködni...


arra nincs idő :DDDDDDDDDD

69. spinneli (válaszként erre: 47. - Trinitas)
2011. jan. 30. 16:55

ez nem belekötés-simán ellenőrizheted, ha M. Hazlwood nevét beütöd, hogy mi jön ki.

Tehát nem lehet valalmi nemzetközileg nagyon elismert szaktekintély-ez persze nem dönti meg a teóriádat, de minimum megkérdőjelezi.


Ez nem hit kérdése, hanem egyszerűen két gondolatsor összerakása-amit vagy bevállalsz, vagy nem.


Tőlem mindenki úgy retteghet a világvégétől, vagy kis zöld sörnyektől ahogy jólesik.

:)

2011. jan. 30. 16:51

:) Azért kicsit vicces, hogy sokan leegyszerűsítik a maja naptárt, és egyszerűen azt állítják, hogy ők addig(2012ig) számolták az időt. Azért ne feledjük el, hogy egy rendkívül fejlett civilizáció naptáráról van szó.

Mindenképpen egy fordulópontot jelöl, ami nem jelenti azt hogy kihal az emberiség, de elég nagy változások történnek.

2011. jan. 30. 16:50
En is azt vallom, hogy regen is voltak ilyen esetek, csak nem kurtoltek szet a vilagban, miert is? Mert nem volt mivel. Nem volt televizio, radio, internet meg plane. Szelsoseges dolgok mindig is voltak, es lesznek is. Nem mindent ennyire drasztikusan felfogni. Ahogy regen is haltak meg influenzaba az emberek, ma is, csak felfujjak ezt is. Sot, mar kulon nevet is kapott a kor ... :D
2011. jan. 30. 16:47

Érvek az evolúció ellen:


Túl gyors a korábbi fejlődéshez képest az emberi civilizáció felemelkedése. Évmilliókig tartott, míg egyszerű szerszámokat kezdett használni az ősember, a Cro-magnoni ember pedig megjelenése után 50. 000 évvel már űrhajósokat küld a Holdra.


2009-ben genetikai vizsgálatok bebizonyították, hogy az emberi génállomány egyes változásai nem az evolúció szerint, folyamatos kiválasztódás szerint történtek meg, hanem egyszerre, azonnali mutációval!!!


A civilizációk fejlődésében is sok a furcsaság: Kr előtt 27. 000 és 11. 000 között visszafejlődés és jelentős népességcsökkenés. Kr. e. 11. 000 ismét megjelent egy sokkal fejlettebb civilizáció jelent meg.

Kr. e. 7400 és 3800 körül történik jól elkülöníthető ugrásszerű fejlődés, tehát kb 3600 éves periódusban.


A 4500-az hanyatlás után pár száz évvel jelentek meg a Sumérok, akik a kultúrát és a tudást addig nem látott szintre emelték.

Ma már tudjuk, hogy minden tőlük ered.


A sumérok azt állítják eredetükről, hogy isteneiknek köszönhetik minden tudásukat. Ezek az istenek viszont nagyon is emberi tulajdonságokkal rendelkeztek: háborúztak egymással, emberekkel házasodtak. . stb

A sumérok tudták, hogy isteneik az égből szálltak alá. . mindezt számos lelet is alátámasztja. Űrhajókkal érkeztek, űrruhát viseltek. . stb.


Biblia:


"A Nefilimek voltak a földön

Azokban a napokban és aztán is

Midőn az istenek fiai jöttek

Az emberek lányaihoz

És ezek szültek nekik

Ők ama hősök, kik ősidőktől fogva

híresek voltak:

A sém népe"


A sém eredetileg űrhajót jelentett. . más forrás szerint ők az annunakik.

Technikájuk csak egy kicsit volt magasabb mint jelenleg az emberé. Nem távoli galaxisok küldöttei tehát. . ráadásul genetikájuk nagyon hasonlít a miénkhez.

Időről időre hazalátogattak égi lakhelyükre majd visszatértek a földre.

A sumérok azt állítják, hogy naprendszerünk 12 égitestből áll.


Az 1983-ban felfedezett majd eltusolt bolygó a Planet x nevet kapta. . más néven ő a Nibiru. Egyesek szerint egy törpecsillag és akörül kering az Annunakik bolygója. Elnyújtott pályán közlekedik, és érdekes módon kb 3600 éves periódussal tér be a Naprendszerünkbe.


A legelső teremtéstörténet ami tulajdonképp a Napendszer kialakulását beszéli el:


Kezdetben a Nap (Apszu) létezett, körülötte keringnett a Merkúr (Mummu) a Vénusz (Lahamu) a Mars (Lahmu) és Tiámat.


Később alakultak ki a külső bolygók: a Jupiter (Kisar) a Szaturnusz (Ansar) az Uránusz (Anu) és a Neptunusz (Éa).

A külső űrből egy új bolygó tört be a naprendszerbe, amit Marduknak neveztek el. A tömegvonzások hatására a pályák megváltoztak, majd ez a bolygó ütközött Tiámattal.


"Kettévágta Tiámat törzsét. . "


Az egyik félből alakult ki a Föld, a maradékból a kisbolygó övezet. Tiámat holdja a Kingu a Földhöz kapcsolódott, belőle lett a Holdunk.

A Szaturnusz egyik Holdja a Gaga is kiszakadt a pályájáról, belőle lett a Plútó.


A feltételezések szerint ezért lehetséges, hogy a két faj genetikája hasonló, mert az ütközéssel keveredtek a dolgok, és az élet alapjai el lettek hintve.


Úgy tűnik, hogy kezdetben az űrhajósok energiaforrások után kutattak.Az Annunakik űrhajói négyszer voltak csak gyorsabbak, mint a mieink napjainkban, és csak akkor tudtak a Földre jönni, mikor erre járt a Nibiru. Ha későn indultak vissza, akkor nem érték el a pályáján visszainduló bolygót, várniuk kellett egy nibirui évet.


Az emberek életkora


Az emberiség hajnalán az életkor elérte a 900 évet. Ez nem valamiféle rossz számolás, nem holdév, hanem a mai év. A Vízözön után kezdett csökkenni, és több mint 20 generáció alatt lecsökkent 100 év körülire.

Egyik magyarázat szerint, az istenek mondták a Vízözön után, hogy nem szerencsés, ha ilyen hosszú életűek az emberek, és ekkor történt olyan genetikai változás/változtatás, mely a rövidebb életet eredményezi.

Másik magyarázat szerint a genetikai kísérletek következtében eleinte az ember DNS-ében dominánsabb volt az Annunaki vonal, mely hosszabb életet is jelentett. Később inkább a földi DNS-ek kezdtek dominánssá válni.

Harmadik magyarázat szerint, mivel a Vízözön túlélői nem sokan voltak, ezért a testvér, rokon házasságok a DNS hibák kihangsúlyozásához vezettek.


Tény, hogy az emberiség hajnalán, nem volt ismert az öregedés. Az öregedés csak a Vízözön után jelent meg, meg is ijedtek az elején, hogy mi ez. (aki olvasta a bibliát, azt is olvasta, hogy az emberek kezdetben valóban több száz évig életek)



Nibiru a Wikipédia szerint:


A Nibiru egy feltételezett bolygó a naprendszerünkben, amelyet William Pickering és Percival Lowell matematikai számításai alapján valószínűsítenek. Miután a tudósok megvizsgálták a bolygók mozgását, rájöttek, hogy egy eddig ismeretlen, jelentős tömegű bolygó is található a naprendszerben, bár azt egyenlőre nem sikerült megfigyelni. A naptól való nagy távolsága miatt a bolygó becsült nap körüli keringési ideje több mint 3500 év lehet. Összetételéről, méretéről, tömegéről jelenleg nem állnak rendelkezésre pontos információk. A bolygót emlegetik még X-bolygó néven is. 1980-ban a NASA bejelentette, hogy sikerült megtalálniuk a bolygót, ám hetekkel később közölték, hogy tévedtek, és a bejelentés vaklárma volt.


A Nibiru és a sumerok [szerkesztés]


A Nibiru sumer eredetű szó, Marduk főisten égi otthonát jelöli. Marduk főisten, miután megölte az Anunnakikat (a legenda szerint ők az égből érkezett megszállók voltak), felköltözött égi otthonába, a Nibirura



...és a legújabb hír: A SETI nemrég bejelentette, hogy 3 objektum közeledik felénk, jelenleg a Plútónál járnak. Majd mindezt vissza vonta. Volt erről szó a Morning show-ban is.

2011. jan. 30. 16:44
_Jobb ötletem nem volt, és a világvége, ha az én életem alatt bekövetkezik, akkor előveszem a szakállas öregembert,a mennyországban az tuti:D
64. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 63. - Kmeli)
2011. jan. 30. 16:41
Azért, gondolom, beszélgetni lehet róla, nem, ha már előjött a téma :)
63. Kmeli
2011. jan. 30. 16:40
De látom a felfogás még mindig nehéz.Ki beszél itt VILÁGVÉGÉRŐL?????? Ezt a szót én meg sem emlitettem,ti lovagoltok rajta.
2011. jan. 30. 16:39
Volt a mi naptárunknak is egy átreformálása. Valami ilyesmi történik a maja naptárral is csak ők előre kiszámolták, hogy mikor kell ezt megtenni, ahhoz, hogy pontos legyen.
61. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 58. - 8b1fdce826)
2011. jan. 30. 16:38
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook