Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012 májusra kiírt kismamák fórum

2012 májusra kiírt kismamák (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 5. 19:53

Kedves Leendő Anyukák!


A Pécsi Tudományegyetem pszichológia szakos hallgatója vagyok, és a szakdolgozatom megírásához szeretném a segítségeteket kérni. Amennyiben kedvet éreztek hozzá, kérlek töltsétek ki az alábbi linken található kérdőívet, amely a várandós nők érzéseire, magatartására vonatkozó kérdéseket tartalmaz. A kitöltés név nélkül történik, és egyéntől függően 15-20 percet vesz igénybe.


Nagyon nagy segítséget jelentene számomra minden egyes kitöltő!


Ha bármilyen kérdés, észrevétel merülne fel bennetek a teszttel kapcsolatban, nyugodtan írhattok nekem a berecz.hajnalka@gmail.com címre.


Kérlek, hogy csak akkor töltsd ki, ha jelenleg gyermeket vársz!


[link]


(ezt a linket kell a böngészőbe másolni, hogy elérhetővé váljon a kérdőív)


Mindenkinek nagyon köszönöm!


Berecz Hajnalka

7. nri22 (válaszként erre: 5. - Funny)
2012. ápr. 4. 18:28

Szivesen beszélgetnék Veled emailben is. Ha van kedved írj nri22@freemail.hu ra.


Milyen vizsgálatokra küldtek?

6. nri22 (válaszként erre: 5. - Funny)
2012. ápr. 4. 18:22

Szia:)

Jaj az afp t ne is említsd.:(

Nekem 0,71 lett.

Elküldtek genetikára de ott mindent rendben találtak.És mivel még nem vagyok 30 így nem látták indokoltnak a magzatvíz vételt. 2 x voltunk 4 d n és a 12 hetes ultrahangon is minden rendben volt.

Hát remélem tényleg minden rendben lesz mert igazán nyugodt már csak akkor leszek ha a kezemben tartom és látom hogy minden rendben Vele.

Veletek mi történt?

5. Funny (válaszként erre: 3. - Nri22)
2012. ápr. 4. 16:36

Szia!

Én május 28.-ra és Tamás Márkunk lesz. :-)

Elég sok macera volt az elején alacsony AFP miatt és egy csomó vizsgálatra el kellett mennünk, de hál' Istennek minden rendben.

Ezen kívűl nem volt semmi problémám a gyomorégés és a hormonjaim bolondozásán kívül. :-)

Bár mostanában már érzem, hogy egyre többször kell lepihennem és nem jó, ha sokáig lóg a lábam.

Te hogy vagy ?

4. Funny (válaszként erre: 2. - 1246f1921c)
2012. ápr. 4. 16:34

Szia!

Megtaláltam, köszönöm!

De ez egy klub. Az imént jelentkeztem. :-)

2012. márc. 31. 08:39

szia.

Én május 31 re vagyok kiírva:) de még az is május:)))

Nekünk kislányunk lesz és Lilinek fogják hívni:)

Nektek?

Hogy érzed magad?

Milyennek mondható a terhességed?

2012. márc. 31. 08:39

Már van ilyen fórum. Keress rá, ott nagyobb az élet. :)

2012 májusi babák, de szerintem ha beírod keresőbe, hogy 2012 május ki fogja adni.

2012. márc. 30. 20:38
Olyan kismamakkal szeretnek beszelgetni, tapasztalatokat cserelni, akik majusra varjak gyermekuket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook