Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2012, avagy dimenzióváltás, az 5. dimenzió fórum

2012, avagy dimenzióváltás, az 5. dimenzió (beszélgetős fórum)


22. agnesss0129 (válaszként erre: 15. - Fa8f3f5c02)
2011. márc. 31. 21:17
köszi,hogy meg osztottad velünk,el olvastam végig,nagyon érdekes és el gondolkodtató volt:)
21. f2d31f6da6 (válaszként erre: 13. - Miszti3)
2011. márc. 25. 13:27
elhiheted képbenvagyok . ezért mondtam amit mondtam.
2011. márc. 25. 11:33

Sok minden történik pillanatnyilag a bolygóval. A mágnesség szintén változik. A naprendszer mágnessége, de főleg a nap nagy befolyást gyakorol az időjárásunkra. Megnövekedett a napfolt tevékenység, mely szoros összefüggésben áll a Föld rezgésszintjének - tudatosságának- emelkedésével, az éghajlatával, illetve a bolygó helyzetével is. A napfoltokat a Nap körül keringő bolygók gravitációs és egyéb interdimenzionális erői hozzák létre. A Nap a körülötte lévő bolygók interdimenzionális gravitációs jellemzőinek forgáspontja. Létezik egy interdimenzionális információ - gravitációs mintázás - amelyet a nap hoz létre a 24 órás nap minden pillanatában. Ahogy a planéták vonzást és taszítást gyakorolnak a naprendszer forgáspontjára (hatnak a Napra a gravitáció által), kihatnak a Nap viselkedésére. Ez a mintázat egyedi minden nap és ez metszi a Föld mágneses mezejét, amint azt a Nap kilövelli magából a napszél segítségével, ahogy azt mi nevezzük.

A napszél egy mágneses burok a Nap körül és leginkább multidimenzionális tulajdonságokkal rendelkezik. Ez a mágneses szél bombázza a Földet és ezt még látni is tudjuk! (Aurora Borealis jelenség). Az egyik gigantikus mágneses mező (a Nap) metszi a másikat (Föld). A tudomány ezt az egymást metsző jelenséget induktanciának hívja. Ebben az egymást metsző energiában történik a Nap információs mintájának átvitele (az adott pillanaté) a Föld mágneses hálójára. Most ez annak a bolygónak a mágneses hálója, amelyen élünk. Ez minden életet érint!


(Kryon egyik közvetítését használtam fel a hsz-ban. Azt hiszem, hogy én ilyen érthetően és szabatosan nem tudtam volna leírni, hiába értem ennek a 3D-s fizikáját.)

19. 6b006fc769 (válaszként erre: 18. - Fa8f3f5c02)
2011. márc. 25. 10:13
Elbeszélünk egymás mellett..
18. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2011. márc. 25. 10:10
Mivel az egész bolygó helyzete megváltozik, igen, ezek az előjelei vannak.
2011. márc. 25. 09:43

Gondolom azt azért mindenki tudja, hogy a Tűzgyűrűnek miért az a neve, ami.

Lehet, hogy tényleg lesz dimenzióváltás, világvége, jön a Nibiru, stb, de nem hiszem, hogy ezt pl. a Tűzgyűrűn lévő vulkánkitörések ill. földrengések jeleznék előre, illetve a napszél tevékenység is tudomásom szerint periodikus.

16. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 6. - F2d31f6da6)
2011. márc. 25. 09:13
nem félrevezetés, a napkitöréseket a kutatók is igazolják
15. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 2. - 22342e0151)
2011. márc. 25. 09:11
Ez egy interjú részlet, ha valakit érdekel: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
14. Miszti3 (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. márc. 25. 08:56
Ez így van, eddigi tudásom alapján csak megerősíteni tudom a fórumindítódat.
2011. márc. 25. 08:52

Nem szégyen utánajárni dolgoknak, ismereteket szerezni a témakörben, hiszen rengeteg forrás van már ehhez.

De ismeretek teljes hiányában gunyolódni, vagdalkozni, hogy marhaság, ez nem annyira helyénvaló...

Én a magam részéről már eddig 5 könyvet olvastam csak ebben a 2012-es témakörben, amiből már vannak mozaikok, amik kezdenek összeállni.

Az 5 könyv: Diana Cooper 2012 és azután, Kira Raa (mexikói) 2012 van választásod, Szabó Judit 2012 a felemelkedés utja, Walsch (10.kötete szól erről), Kryon (11. kötete). De ezeken kívül is majd minden ezoterikában jegyzett író kifejti a változásokat, melyekben élünk, és a közeljövőben várhatók. Ezekből is többet olvastam már.


Érdemes egy kis energiát fektetni, utánaolvasni a témának, okosabb, mint a másikakat, akik ezt megtették, leszólni, bolondnak titulálni.

12. f2d31f6da6 (válaszként erre: 5. - Zsüly18)
2011. márc. 25. 08:45
Dimenzio váltás . De nem úgy ahoy a topik nyitó leírta.
11. A2880
2011. márc. 25. 08:24
Mást mond az ezotéria,mást a jehova(nekem a a felvetésük erről badarság) mást a maja naptár,a NASA 2012-re,én inkább veszem tudomásul azt,hogy bolygónk felé közeledik valami,közel halad mellettünk,vagy ütközik,mint más megközelítést erről a témáról,de azért mindig elolvasok és meghallgatok mindent 2012-ről.
10. sutoczkine (válaszként erre: 5. - Zsüly18)
2011. márc. 25. 08:20
Én tudom mi lesz, világvége, de nem decemberben ahogy mások tudják hanem februárban. És, hogy miért akkor? Mert akkor leszek 30 :-DD
9. Miszti3 (válaszként erre: 6. - F2d31f6da6)
2011. márc. 25. 08:19
Nem megszűnik az elektromosság, de lesznek pillanatnyi zavarok, kimaradások, és valóban érdemes elmentenünk a gépekről fontos anyagokat.
2011. márc. 25. 08:15

Itt van egy magyarázat Kryontól, 2010-04-24-ai, Mt. Shasta, Californiai közvetítéséből ollóztam ki, én ebben hiszek:

Az első dolog amit tudatni akarunk veletek, a következő. A jég olvad. Ti ezt tudjátok. Amikor a jég olvad a sarkokon, hihetetlen súlyváltozás történik azokon a területeken ahol jég szokott lenni. Rettenetes változás ez a jég súlyában, néhol a szárazon, néhol pedig a vízen úszva, de a jég súlya mindig a sarkokon koncentrálódik. Amikor vízzé válik, a súly eloszlik egyenletesen a földgolyón. Ezért, gondolkozz csak: az a súly, ami a bolygó pólusain van, eloszlik folyékony állapotban szerte a föld kérgén. Ahogy a jég olvad, rettenetes változás történik a súlyarányokban a föld nagyon vékony kérgén. Emiatt a kéreg a súlynak megfelelően igazodik, vulkánokat és földrengéseket hozva létre. Nézd csak meg hol törnek ki a vulkánok, a sarkok közelében. Újra csak elmondjuk amit már mondtunk: Chile soha nem látta egyiket sem, de ott van egy vulkán, vagy kettő is amelyik valóban ki akar törni. Hogy ki fog-e törni vagy nem, attól a potenciáltól függ amiről ez a lecke szól.


Akit még részletesebben érdekel ez a téma, szívesen ajánlom, hogy olvassa végig ugyanennek a közvetítésnek a "A globális felmelegedés - nem tart sokáig" c. fejezetét. (Googlebe beírt szövegrész kiadja ezt a fordítást.)

Nekem Kryron a legfőbb tanítómesterem. Már vagy 20 éve. Nemcsak azért, mert az ENSZ-ben is már 7x fogadták-közvetített, ott is hitelesnek ítélik a tanításait, hanem Amerikán kívül is több földrészen ismert, már kultúrája van. Tudósok elött is értékelt, elismert tudásanyagot közvetít.

2011. márc. 25. 08:04
Nagy az Isten... :DD
6. f2d31f6da6 (válaszként erre: 1. - Fa8f3f5c02)
2011. márc. 25. 08:02
Ne vezess félre embereket. Nem pontos a leírásod, hogy mást ne mondjak nem szűnik meg az elektromos ellátás.
2011. márc. 25. 08:02
én nemtudom mi lesz 2012-ben de tartok tőle tényleg:)
2011. márc. 25. 08:02
Gyorsan nyomtassátok ki a hoxát én már el is kezdtem :-DDDDDDDDDDDDDDDD
3. umi86 (válaszként erre: 2. - 22342e0151)
2011. márc. 25. 07:58
:)
2011. márc. 25. 07:57
Ez az írás összefüggéstelen, és fals.
2011. márc. 25. 07:52

Először is a 2009-es év sorsdöntő lesz. A második részében különböző természeti katasztrófák fogják érni a Földet, amelyek közül egyesek területi veszteségeket fognak előidézni. A víz elönti a földeket és több part menti település érintve lesz. Majd növekedni fog a vulkáni tevékenység, ami ahhoz vezet, hogy olyanok fognak feléledni, amelyeket már rég kialudtnak gondoltak. Felerősödnek a földrengések és különböző területeken fognak egyidejűleg pusztítani. 2011-ben az emberiségnek egy erős napszéllel kell szembenéznie, amely képtelenné teszi az elektromos energia használatát. Az elektromágneses szelek törölni fogják az információs rendszereket, használhatatlanná téve azokat.

Egy olyan, mint bármilyen más időszak. A Föld elindítja a megtisztulást és nekünk mindannyiunknak vele együtt kell ezen keresztülmennünk. Nehéz időszak lesz, de ami jön, azért megéri. Valami más világ vár ránk. Nem tudom elmagyarázni neked, hogy megértsd. Ezeket a dolgokat meg kell élni, látni, másképpen nem tudod semmihez se viszonyítani.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook