Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011-es babavárók! fórum

2011-es babavárók! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 2. 13:08
Ugyan még odébb van 2011, de biztosan vannak sokan úgy, hogy most, 2010-ben kezdenek el próbálkozni. Várok ide mindenkit, aki még vár picit, de 2011-re már anya szeretne lenni. Kiváncsi vagyok minden előzményre is, hogy ki miért vár a babával még pár hónapot. Valamint kiváncsi vagyok arra, hogy valaki kér-e kivizsgálást a teherbeesése előtt. Én mindenkinek ajánlom, hogy kérje...okuljon az Én példámból...2010. február 25-én születne első babám, ha kivizsgáltattam volna magam előtte, aug.11-én elvetéltem...azután se vizsgáltattam ki magam, mert az orvosok nem tartották indokoltnak...a második babám 2010 júli 21-én látta volna meg a napvilágot, de ő is elvetélt 2009. dec.28-án. Most várom, hogy helyreálljanak a hormonjaim, és februárban kivizsgáljanak, ha megtalálják miért történt (valószínűleg kevés progeszteront termel a szervezetem, de ez nem 100%, csak találgatás), és április-május tájékán próbálkozunk először a babával. Várlak Titeket!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook