Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2011 decemberi babák fórum

2011 decemberi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
21569. Zebra25
2012. okt. 27. 11:43

Bébikém, egy igazi kis vagány csajszi a kislányod:) Mint az anyukája:)



Gajukám, Boti baba nagyon cuki:))))))) Igazi kispasi:)



Mindegyik babó nagyon édes a képen, nagyon cukik:)

21568. dbzsuzsi
2012. okt. 27. 11:00
látom mindenki nosztalgiázik!!!!
21567. Bebike85
2012. okt. 27. 10:37
Zebra! Folyamatosan töltöm föl a képeket a naplómba. Majd nézd meg őket. :)
21566. Bebike85 (válaszként erre: 21564. - Zebra25)
2012. okt. 27. 10:02
Fészbukon vanna fönt képek a babákról, de teszek a naplómba mindjárt, ok? :D
21565. Zebra25
2012. okt. 26. 23:59
Ma 1 éve, hogy 4D-n voltunk:)
21564. Zebra25
2012. okt. 26. 23:51

Nincs valami blogotok ahol lehet képeket nézegetni a babókról?

olyan kíváncsi vagyok már

21563. Zebra25
2012. okt. 26. 23:50

Bébikém, nem baj ha itt válaszolok Neked?

Mi jól vagyunk, növögetünk, alakulgatunk. Kende még nem igazán beszél és járni sem jár még, csak pár lépést tesz kapaszkodva. De Én nem bánom, másszon csak még jó sokáig:)

21562. Zebra25 (válaszként erre: 21559. - Gaju)
2012. okt. 26. 23:48

Jaj de jó Gajukám

jó lenne ha jönnél többször

biztos nagyon cuki lehet Botond

hát igen, 1 éve....sokminden történt 1 éve ilyenkor.

Mintha összebeszéltünk volna az ajikat illetően, bár Én még csak most készülök vásárolni, még semmit nem vettem meg mert időm az nem sok van sajnos

21561. Bebike85
2012. okt. 26. 22:58

Sziasztok! Én is bekukkantottam :D

Gaju! (De fura) Nem is rossz Botond! Egy édes cuki pofa!!! Jót választottam a lányomnak :D

21560. gaju (válaszként erre: 21558. - Zebra25)
2012. okt. 26. 22:54

Látom Kendéd is nagy lábon él! Botondnak is 21-es cipője van :)


Képeket is megtaláltam! Csodás gyerkőc! Ugyan olyan búgócsigája lesz Botondnak is, már a szekrényben van :) A hinta meg vaterán megtalálható, én is ott néztem. A dömpert meg szülinapjára kapja :D Micsoda összhang! :)

21559. gaju (válaszként erre: 21558. - Zebra25)
2012. okt. 26. 22:49

Fogalmam sincs már mikor :(


Face-en épp nosztalgia van :)


Bemásoljuk az 1 évvel ezelőtti hozzászólásokat.

Jól vagyunk köszönjük! Botond mint 7 ördög :) NA jó csak 6.

Hihetetlen hogy hogy repül az idő, megpróbálok többször jönni most már. Meg képeket is néznék rólatok!

És ti? Miújság?

21558. Zebra25
2012. okt. 26. 22:14

Juj Lányok, de jó, hogy jöttetek. Úgy hiányoztok. Hogy vagytok? Látom a fiúk lendületben vannak:)

Gajukám, bekönnyezett a szemem, pont mint akkor amikor olvastam az üzimet:)

Olyan rég beszéltünk

talán azóta nem is? vagy igen?

21557. gaju
2012. okt. 26. 21:53
Én is beléptem nosztalgiázni. Meg eszembe jutott hogy csütörtökön lesz 1 éve hogy írtam Zebrának hogy megszületett Botond baba :)
21556. nikita83
2012. okt. 26. 20:04

Sziasztok!


Én is néha benézek ide, de sokat nem kell visszaolvasni. :(

Emlékeztek még 1 éve? Izgulva vártuk az Ultrahangokat, a 4D-ket, tippelgettünk, ki fog hamarabb megszülni stb.

Mi jól vagyunk. Dávid 9 kiló körül van és 76 centi +-1.

6 fogunk van és már 5 lépést tesz meg egyedül. Imádom amikor rákészül hogy elindul és vigyorog mint a fogpasztareklámban.

Két hete nem szoptatok, szinte 2 hét alatt a 2 szoptatás nullára lecsökkent. De így is nagyon örülök, hogy 9 hónapig sikerült és szerencsére Ő se bújik, nem hiányzik Neki a szopcsi.

Remélem mindenki jól van!

21555. dbzsuzsi
2012. okt. 26. 17:54

Sziasztok!

Én is szoktam néha jönni olvasgatni,de most jó ideje nem voltam és meglepődve olvastam hogy mennyi hsz.van :)

Örülök neked Kinga,jó hallani rólatok!

Zebrácska,tudom hogy régen nem jelenztkeztem de a multkor szomoruan vettem észre hogy kitettél a naplódból! :(

volt valami oka vagy csak szelektáltál?

Amugy mi jól vagyunk a Zalán egy ördögfióka!

ő is mindent eszik,szopozni már nem szopizik sajna 7 hónapossan elfordította a fejét és nem kért többet :(

Kicsit nehezen dogoztam fel de hát ez van,ezt nem én döntöm el,két hétig még próbálkoztam aztán feladtam.

szóval mindent eszik már a drágám de nem egy nagy evő,pár kanál után megunja és alig bírok belédiktálni még egy kis kaját ,ebből adódóan nem egy vasgyúró a kicsim,az utolsó mérés szerint 10 hónaposan volt 7500gr és 72 cm,szóval jó kis karcsú :)

Foga 6 van de már látom a foginy alatt a köv. kettőt.

Menni még ő sem megy de ezerrel mászik ,felmászik mindenhová és a járás segítővel is kölzekedik de azt vettem észre hogy mászni azért még jobban szeret :)

Megtanult lejönni az ágyról hátrafelé,integet a kutyának de kizárólag csak neki és 7 hónapos kora óta mondja hogy nem :)

Na most hirtelen ennyi jutott eszembe!

Puszi

21554. Szidra<3 (válaszként erre: 21551. - Bka1)
2012. okt. 25. 21:42
Köszönöm szépen! :)
21553. Zebra25
2012. okt. 23. 00:07
Remélem jól telik a hétvége csajszik:Ö Aztán jön a 7köznap és gyertek csevegni picit:)
21552. Szidra<3
2012. okt. 20. 18:41
Szep hwtveget mindenkinek.
21551. Bka1 (válaszként erre: 21549. - Szidra<3)
2012. okt. 20. 15:33

Értem, nagyon is. Nekem meg a mérete miatt van ilyen érzésem, hogy nem baba már... Nellim 1,5 évesen sem volt ekkora, és még most is olyan babás. Villő meg... Ő meg egy lóbébi :D Tesóm kislányával szinte napra egyidős, és ő sokkal babásabb valahogy.

Próbálok minden pillanatot kiélvezni, mert én utoljára babázok, nem tervezünk több gyereket. Kiscsit furcsa is, mert az utóbbi 5 évben szinte folyamatosan vagy terhes voltam, vagy kisbabám volt. De teljesnek érzem így a családot, szóval nem bánom, csak szokatlan.


Szorítok nagyon, hogy hamar kopogtassona gólya, és jöjjön a kistesó. (És Zebrusnak is ;) )


Szép hétvégét Nektek!

21550. Szidra<3
2012. okt. 19. 21:47

Jaj Kinga. Most neztem a lsnykaidat. Mintha tundermesebol leptek volna ki.gyonyoruek es azok a gondor furtok. Caodaszep.ek

:)))))

21549. Szidra<3 (válaszként erre: 21547. - Bka1)
2012. okt. 19. 21:39

Aham ertem. Akkor olyan kismotorunk nekunk is van de Amina jobban szereti a harassegitot. Szerintem azzal tanult meg ilyen hamar jarni. Elsonek tolta a nyaron aztan egy kezzel csinalta s utana nar el is hagyta. Igen eleg hamar tanult meg mindent amit azert oszinten ici picit sajnalok is mert igy visszagondolva o szinte alig volt baba. Remelem erted. :)))))


De szeretem o a mindenem. Es mar szeretettel varjuk*varnank a tesojat. Ti szeretnetek meg babat.?

21548. Bka1 (válaszként erre: 21546. - Szidra<3)
2012. okt. 19. 09:30
Mit kap Panni: Egyelőre nem tudom, mert csak holnap tudunk elmenni nélküle vásárolni. Ruhát biztos, mert ruhamániás már most. Nagyon szerettem volna neki gyöngyöt, fűzni vagy má vannak vasalósak is, de sajnos mindent szétszórnak és Villő meg mindent a szájába vesz. Így arról lemondtam :( Viszont meglepi tortája lesz, egy barbie középen, és a torta lesz a ruhája. Még nem csináltam ilyet, remélem jól fog sikerülni :D
21547. Bka1
2012. okt. 19. 09:28

Mint legkisebb, muszáj volt kitalálnia, hogyan hívhatja fel magára a figyelmet :D Meg aztán folyamatos csacsogás-visibálás van körülötte egész nap. De ez nekem is új, mert ennyire hamar egyik sem szólalt meg :)

A bébitaxi az nem olyan, mint a járássegítő, hanem kb mint a kismotor. Csak négy kereke van, kocsi formájú. Van a hátulján kapaszkodó, annál fogva szokta tologatni is. Azért gondolom, hogy nem fog hamar elindulni, mert nagyon szeret mászni, és nagyon gyors is úgy. Aztán majd kiderül... A nővérei 11 hósan indultak el.

Nagyon ügyes Amina, hogy jár. Szerintem ritka, hogy ilyen hamar elindul a baba, inkább az első szülinap környékén szoktak csak. Büszke lehetsz rá nagyon <3 Néztem képeket, nagyon szépséges kislány, és irigykedem, hogy milyen szép hosszabb haja van már :) Nagyon csajszis!

21546. Szidra<3 (válaszként erre: 21543. - Bka1)
2012. okt. 18. 22:18

Szia Kinga! Nagyon nagyon! !!!! Orulok en is nektek. Ha az a bebeitaxi azt jelenti mint nalunk a tili toli vagyis a jarassegito akkor megnyugtatlak hogy bizony 1-2 het es szerintem elindul. Azt akkor futhatsz utana. :D

boldog szuletesnapot kivanok en is. Mit kap a.kis Panni? Milyen szep neve van. :)


Ahogy most olvastalak nekem meg leszakadt az allam attol hogy beszel.a kis Villod. Huhaaaaaaaaaaaaaa! nem.semmi. Nekem meg Aminam csak mimimimimi zik alandoan meg egesz nap a hablaty baba nyelven kommunikal.


Azert nagy gratula neki nem semmi eredmeny.:)

21545. Zebra25
2012. okt. 18. 10:07
Előre is boldog szülinapot az 5 éves nagylányodnak:)
21544. Zebra25
2012. okt. 18. 10:06

szia Kingám:) Ügyi csajosod van ám Neked is:)

Én őszintén szólva nem tudom mit vegyek Neki. Most névnapjára veszek egy mászó alagutat, de hogy karácsonyra meg szülinapra...nem tudom:S

Tortát csinálok, természetesen olyat amiből Ő is ehet, nehogy már Ő maradjon ki:)

Még mi is szopizunk szerencsére, bár azért már közel sem úszom úgy a tejben mint fél évvel ezelőtt. Akkoriban még minden hajnalban tokától bokáig tejcsis voltam:) Na de ez az időszak sem tart sajnos túl sokáig így kiélvezem.

Kende is eszik már sokmindent. Ugye csak azokat nem adom Neki amit nem szabad, pl. aprómagvasat meg ilyesmit.

De szeret enni.

Köszi lányok a köszöntést.

21543. Bka1
2012. okt. 18. 09:50

Na akkor írok én is :) Kinga voltam korábban :P



Nagyon jó olvasni rólatok aamer, nagyon ügyes Amina, hogy már jár :)))


Annyira gyorsan elment ez az első év. Villő ugye 26-i, így mi majd karácsonykor szülinapozunk. Tiszta ajándékdömping lesz :D De még fogalmam sincs miket fog kapnp. Ami tutu, az valami formabedobó, mert az pl nincs. De nekünk is rengeteg játékunk van, és főleg a nagyok játékaival játszik.


Villő se jár még, csak a bútorok mellett. Viszont profin mászik fel mindenre, és szerencsére lefelé is ügyes, háttal jön le. Hajtja a bébitaxit, megáll stabilna kapaszkodás nélkül. Szerintem ő se fog hamar elindulni, csak olyan egy éves kora körül. Nagy baba, 10 kiló felett van már, élvezet cipelni a fenekét :D Szopis még ő is. És be nem áll a szája, el se hiszem mennyi mindent mond már, pedig még 10 hós sincs. És az első szava az 'anya' volt <3


Puszi a babáknak, és nektek is csajok :)


Zebra: Kendének előre is boldog névnapot :) Aznap lesz 5 éves Pannim :o

21542. Szidra<3
2012. okt. 18. 00:56
De meg mindig szopizik sokszor 1 nap az etel mellett.
21541. Szidra<3
2012. okt. 18. 00:55

Jo kerdes. :)))))nagyon sokat gondolkozok.rajta. 2 tortat kap amibol 1csakis az ove lesz. Remelem a pladon nem lesz.tortas. Illetve ajandeknak mivel mar rengeteg jateka van igy az elso.1 eveibol kivalogatom a legszebb fotokat es ravasaltatom egy szep parna es takarora. Eddig ezt talatam ki neki.


Buli mindenkepp lesz. Ogen Amina mar mondent eszik.


Es nektek mi lesz az ajandek?

21540. Zebra25
2012. okt. 17. 20:40

És mit fog kapni Amina?

az már 1,5 hónap sincs:) nagy bulit csináltok? mindent eszik már?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook