Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010-re tervezett babák fórum

2010-re tervezett babák (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Myrthil (válaszként erre: 12. - Emelint)
2009. ápr. 6. 14:08

Nálunk az a gond, hogy eddig nem dolgoztam.

Még tanulok, bár nem sok van vissza. Lett volna egy állás, csak.... Hiába, ilyen időket élünk.

Úgy, hogy nem tudom, miből nevelem fel, nem akarok szülni... :S

12. emelint (válaszként erre: 9. - Myrthil)
2009. ápr. 6. 13:52
Hát igen, én is állást keresek 3 hónapja! Sajna eddig nem sok sikerrel! :(
11. emelint (válaszként erre: 10. - Mimmo33)
2009. ápr. 6. 13:51
Köszönöm!
10. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Emelint)
2009. ápr. 6. 13:08

Szia!

A legbiztosabb az, ha nem körzővel, vonalzóval álltok neki a baba projectnek! Ne "görcsölj" sokat mert az csak megnehezíti a teherbeesést!

Csak lazán. A baba úgyis akkor fog jönni, amikor szeretne.


Sok sikert!

9. Myrthil (válaszként erre: 7. - Emelint)
2009. ápr. 6. 13:00
Előtte kellene egy kicsit dolgoznom, csak közben a meló nem jött össze :(
8. 10d89b51ea (válaszként erre: 6. - Emelint)
2009. ápr. 6. 11:41
Szia emelint! Köszönöm:)))
7. emelint (válaszként erre: 5. - Myrthil)
2009. ápr. 6. 11:26
Szia! Miért kell csúsztatni a dolgot?
6. emelint (válaszként erre: 4. - 10d89b51ea)
2009. ápr. 6. 11:25
Sok sikert a beültetéshez! Nagyon szorítok, hogy jól sikerüljön!
2009. ápr. 5. 19:08

Szia!

Én is nagyon szerettem volna 2010-ben belevágni a dologban, de úgy néz, még várnunk kell egy kicsit vele :(

2009. ápr. 5. 15:03
igen, mi is 2010-re tervezzük, jövő hónapban lesz a beültetésem:)) Tehát 2010 lesz az én babás évem:))
3. emelint (válaszként erre: 2. - Khatif)
2009. febr. 6. 12:58
Köszi az észrevételt. Igazából próbálok a legbiztosabbra menni minden gyógytea Jónás naptár stb... Ha pedig tényleg nem sikerül, akkor próbálkozunk később. Bár nagyon jó lenne ha sikerülne. Amúgy most derült ki, hogy lehet nem is februárban megy ki párom, hanem még idén augusztusba (de jön haza szabira). Lényeg a lényeg, még idén szeretnék babás lenni:) Majd meglátjuk hogy sikerül-e...
2009. febr. 6. 10:45

Szia,


Nem akarlak elkeseriteni, de a babak altalaban nem akkor jonnek, amikor mi szeretenenk. Nagyon konnyen elofurdulhat, hogy nem fog pont szeptemberben szulni. Nem Tudom mikor megy ki a parod, de lehet ujra kellene gondolnod ezt az idozites dolgot.


Ha nem hazsnalsz mindenfele teakat es ovu tesztet akkor konnyen megesthet, hogy kell egy fel ev - ev mire babas leszel. Meg ha a legtokeletesebb idoben vagytok egyutt is akkor is csak 20% a fogantatas eselye es persze, akkor meg meg is kell tapadnia.


Sok sikert a babahoz

2009. febr. 6. 10:34

Sziasztok!


Remélem többen lesznek, akik hozzászólnak ehhez a fórumhoz.


Én egy 20 éves fiatal vagyok 24 éves párral, lakással, munkával, autóval. És nagyon tervezzük a babát. Párom katona, és 2010 februárban kimegy Afganisztánba egy fél éves misszióra, és a babát 2010 szeptemberében szeretném világra hozni. Tehát a babaprojekt 2009 végén indul.


Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mik azok a teendők, hogy egészségesen, erősen kitudjam hordani az én egészséges picikémet. Illetve egyéb tanácsok is érdekelnek. pl.: Milyen babakocsit, kiságyat érdemes venni, mik a szükségtelen dolgok stb.


Remélem tudtok tanácsokat adni!


Előre is köszönöm.

Üdv: Ági

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook