Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 novemberére várható babák. fórum

2010 novemberére várható babák. (beszélgetős fórum)


1 2
50. marineva77 (válaszként erre: 49. - Orsibigyu)
2010. ápr. 19. 14:59
nem gond, ha nincs sok időd, mi akiknek már van gyerekük ezt nagyon meg tudjuk érteni. :D gyere nyugodtan, jelentkezz be csak egy helló vagy elmondod, hoyg hogy vagy vagy épp ami foglalkoztat. aztán ha lesz időd, akkor visszaolvasod a reakcióinkat a hsz-dre.gyere nyugodtan, szívesen látunk
2010. ápr. 19. 08:12
Nem tudom, nekem sok időm nincs, nem tudom ha érdemes lenne bekapcsolódni..meggondolom.
2010. ápr. 17. 23:07
Orsi, nincs kedved átjönni hozzánk? szívesen látunk és tényleg felesleges lenne visszaolvasni. sokan kapcsolódnak be még most is.nem baj ha újra és újra előjön egy téma
2010. ápr. 7. 10:46
Jah és utánaolvastam, szívhang a 6 hét végére várható, u.h. nyugi.
2010. ápr. 7. 10:43

Hogy viseled a terhességet?

Én mint mondtam épp rosszul, nagyon irigylem azokat akik azt mondják hogy semmi bajuk nem volt terhesség alatt...

45. orsibigyu (válaszként erre: 44. - Vvicus)
2010. ápr. 7. 10:42

Ez igaz, bár én tanulgatom a leckét...látom a barátnőmet aki 8 hónaposan halott babát szült. Ő mindig mondja hogy ha fele annyit stresszeli magát talán nem így lett volna vége ennek a szép álomnak. Nekem már az is csoda hogy teherbe estem, és biztos vagyok benne ha meg kell szülessen ez a baba akkor minden rendben lesz és ha nem akkor mindenkinek így jobb. Sajnos vannak dolgok amik nem a mi kezünkben vannak és csak rontunk vele ha izgulunk.

Én tegnap és ma szörnyű epekrízisben szenvedek, szegény babaámnak nem tudom milyen táplálék jut mert a WC-ben landol még a viz is, de tudom hogy erős, szívós kis ember és túl fogjuk élni mindketten.

Nehéz betartani, de sajnos az élet sok veszélyt tartogat, mégsem élhetünk úgy hogy mindig félünk...

Engem anyukám az örületbe kergetett az aggódásával, 14 éves koromig egy táborba sem engedett el, kirándulásokra is mindig elkísért.

A világ legdrágább embere, de nem szeretnék ilyen anya lenni.

44. vvicus (válaszként erre: 43. - Orsibigyu)
2010. ápr. 6. 15:20
Oké persze, de ezt könnyű mondani és nehéz betartani...:-)
43. orsibigyu (válaszként erre: 41. - Vvicus)
2010. ápr. 5. 16:31
Hinni kell hogy minden rndben lesz.. aggodni tilos...
42. orsibigyu (válaszként erre: 37. - Marineva77)
2010. ápr. 5. 16:27

akkor miert hiszed, ha nem hiszed?

nem vagyok megbantva, elmondtam a velemenyem, nem tudok bekapcsolodni egy uj forumra, el kellene olvassak egy csomo szoveget hogy tudjam mirol beszeltek mar es mi lehet uj tema

nekem ez sok es nehez...ha osszevonjak, vagy nem lesz kivel beszelgetni, mint mondtam elfogadom..

41. vvicus
2010. ápr. 1. 10:01

Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál, nem volt még szívhang. 8mm-es a szikhólyag. 5 hetes terhességnek felel meg. 2 hét múlva kell visszamenjek. Rettentően remélem, hogy minden rendben lesz. Dokim azt mondta, jó jel, hogy vannak terhességi tüneteim.

2010. ápr. 1. 09:01
Boldog babavárást, jó egészséget minden kismamának. Veletek örülök, drukkolok, én is novemberre várok egy ujabb babát, a hatodik unokámat.
2010. márc. 31. 20:40
Amugy elmagyaraznad honnan jon ez az ellensegeskedes?
2010. márc. 31. 20:40
en sem hiszem..sajat dontes...evvan....
37. marineva77 (válaszként erre: 36. - Orsibigyu)
2010. márc. 31. 20:37
nem hiszem, hogy megbántottunk volna...
2010. márc. 31. 20:02
Én maradok ennél a fórumnál, aki a másikba is be tud kapcsolodni az akkor írjon oda, én itt maradok és oda soha sem fogok írni hogy ne kelljen ott is keresgélni. Aki ezzel a csoportal tart jelezze aki a másikkal az meg élvezze. 2-3an is jól el lehet beszélgetni. Vagy a szomszédokkal ismerősökkel, ha senki nem marad.
35. marineva77 (válaszként erre: 34. - 127f14054c)
2010. márc. 27. 20:25

megnézte, ne bántsd :D lehet az egész fórum címét beírta és ezért nem dobta ki, hogy van már ilyen.


Ellenben tényleg jobb lenne egy fórum, hogy ne kergessük egymást...


ja én elméletileg nov 9-én szülök

2010. márc. 27. 09:57

SZiasztok


Orsi..mielott kiirtad volna a forumot miert nem nezted meg, hogy letezik mar egy pont ugyanolyan nevu forum?

Szolni kellene Hoxanak, hogy vonja ossze oket.....az en szereny velemenyem az, hogy nem kellene ket tabor legyen a novemberi bababsoknal....az meg nem fair, hogy ket ugyanolyan forumra irkalunk, nagyjabol ugyanazoknak az embereknek..aztan futkosunk innen oda, hogy ki mit irt.A masik forumot amugy hamarabb nyitotta marineva77...meg marcius 6 an.


Ja..en masodik babamat varom november 3 ra:-)

33. Kriszti0711 (válaszként erre: 32. - BollerKrisz)
2010. márc. 25. 19:59

Szia!

Gratulálok!:) Megy a drukk!

2010. márc. 25. 19:42

Sziasztok!


Én is csatlakoznék. Nov 30-ra vagyunk kiírva a kalkulátorok szerint, mert doki még nem látott. Mi mostanra terveztük a tesót és első próbára bejött. Remélem minden rendben lesz. Egyáltalán nem vagyok rosszul, csak állandóan aludnék, mint a kislányommal 3 éve. Remélem a tesó is lány lesz. Drukkoljatok érte.

2010. márc. 25. 18:19

Én csak néha émelygek, de ez biztos azért van, mert a teszt előtti estén megbeszéltem magammal, hogy nem fogok hányni:D Eddig bejött!

A cicim katasztrófa, fáj, mint az állat:) Már van is egy melltartóm ami nagyon kényelemtelen, még jó, hogy karácsonyra kaptam:)

30. vvicus (válaszként erre: 29. - Orsibigyu)
2010. márc. 25. 12:06

Hú, víztől hányni? Az a nemsemmi.

Nekem hányingerem nincs, a gyomrom ég rettentően, és a büdöstől felfordul a gyomrom. Meg a parfümöktől is.

2010. márc. 24. 20:28

Sziasztok!

Mi végre holnap megismerjük a kis pontocskát közelebbről, megyünk a dokinénihez, remélem egészséges...biztos az.... Amugy ma az ásványvíztől hánytam, de jobban is vagyok.

28. vvicus (válaszként erre: 26. - Kriszti0711)
2010. márc. 24. 09:33

Szia! Majd mindenféleképpen számolj be, mi volt az orvosnál. Mi kábé egyszerre eshettünk teherbe. :-) Nekem dokim azt mondta, most még semmmit nem látna, én ezért megyek jövőhéten hozzá.

Ó, és lassan már minden terhességi tünetet produkálok, mondjuk nekem nem reggeli rosszullét, hanem délutáni/esti van. Reggelente tök dinamikus vagyok, na de délutántól! Tegnap a derekam meg a csípőm majd beszakadt, fájt a hasam, rossz volt hajolgatni, az erős szagoktól megőrülök, parfümöt nem is tudok használni. A cicijeim nekem is nagyon be vannak durranva, már a melltartó is zavar. Tiszta pattanás lettem, gyomorsavam van, puffadok...:-) Hányinger az ma volt, de nem volt vészes, ettem egy banánt és elmúlt, de a gyomoréges nagyon rossz. Étvágyam nem sok van, nem is bánom. A hányáson kívül azt hiszem minden van. De mondtam páromnak, hogy nem bánom, ez azt jelenti, hogy növekszik a babóca. :-)

27. Kriszti0711 (válaszként erre: 24. - Orsibigyu)
2010. márc. 24. 05:12

Szia!

Nagyon komoly tüneteim még nincsenek, néha egy kis émelygés, szédelgés, ami durva az a cicim. Úgy be van durranva, hogy alig tudok hozzáérni:D

Én mondjuk nov. 22-re várom a babát a kalkulátorok szerint!

26. Kriszti0711 (válaszként erre: 23. - Vvicus)
2010. márc. 24. 05:11

Örülj neki, ez csak nagyon keveseknek adatik meg!:))) Én is azt hittem, hogy pikk-pakk sikerül, erre majdnem 2 évet kellett várnunk rá! Nem baj, de megérte!

Ja, én ma megyek dokihoz, szorítsatok, hogy minden rendben legyen!

25. Kriszti0711 (válaszként erre: 22. - Vvicus)
2010. márc. 24. 05:09

Szia!

Ne izgulj nekem is görcsölget, nyilallgat a hasam! Azt mondják a lányok, hogy ez természetes:)

Én március 17-én teszteltem, nekem akkor már 6 napja meg kellett volna jönnie. Mondjuk nekem nem volt soha óramű pontosságú. Ma vagyok a 41. napon:)

Jobbulást kívánok!

2010. márc. 23. 18:13

Sziasztok!

Kicsit eltüntem mert megjött a férjem Hollandiából és azt mondta mindent be kell pótólni. Sokat voltunk szabadban, dokinéninél is,és látogatóban stb. Ezért nem írtam.

Most csütörtökön megyünk megnézzük hogy milyen a baba.

Van akinél már jelentkeztek a rosszulétek? Mert nálam igen, de én november 8ra várom.

23. vvicus (válaszként erre: 21. - Kriszti0711)
2010. márc. 23. 08:03
Most olvastam, hogy Nektek már régóta várt baba. Én meg még mindig nem térek magamhoz, hogy egyszeri nemvédekezés, peteérés után, és besikeredett. :-)
22. vvicus (válaszként erre: 21. - Kriszti0711)
2010. márc. 23. 08:01

Szia!

Köszi. :-)

Hát, nem tudom, mikor megyek. Most fogom hívni az orvosom. Kissé sokként ért a dolog. Egy hónapja kezdtem el szedni a femibiont, meg voltam orvosnál, hogy minden rendben van-e, és áprilistól akartunk belefogni. Megelőzött minket a pici. :-))

Ma késik 9. napja, vasárnapi napon szokott megjönni, szerda hajnalban teszteltem pozitívat. De nekem azóta a vasárnap óta görcsölget a hasam, hogy meg kellett volna jönnie, így mindig azt hittem, hogy na majd ma. Meg ráadásul beteg vagyok, és azt hittem, azért. De biztos, ami biztos, inkább csináltam egy tesztet tegnap, tök egyértelmű volt.

Neked mikor lett pozitív a teszt?

21. Kriszti0711 (válaszként erre: 20. - Vvicus)
2010. márc. 23. 05:48

Szia!

Gratulálok!:)

Én meg 22-re, holnap megyek dokihoz!

Te mikor mész?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook