Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2010 augusztusára várt babák fórum

2010 augusztusára várt babák (beszélgetős fórum)


19. rinike
2009. nov. 13. 14:48
Sziasztok! Már régóta szeretnék ájrinnal és s700-zal egy babaváró fórumba tartozni, mert mindkettőtöket olvaslak. :-)Ha nekem ez a hónap sikerülne, akkor október 4-re lennék kiírva. Remélem ezért, hogy nekem is itt a helyem veletek.
18. ájrin (válaszként erre: 16. - S700)
2009. nov. 13. 14:47
Hogy vagy?
17. ájrin (válaszként erre: 15. - Nusza)
2009. nov. 13. 14:46

Megsokazorozza az ember erejét a cél:)

Én sem tudtam volna elképzelni magamról két évvel ezelőtt, hogy naponta (akár többször is) hasba szúrom magam.

Megedződik az ember:)

16. s700 (válaszként erre: 7. - Ájrin)
2009. nov. 13. 14:43

:-)

Így igaz!

15. nusza (válaszként erre: 14. - Ájrin)
2009. nov. 13. 14:41

Na jó, de azért nagyanyáink spontán lettek terhesek. Azért ez mégiscsak művi dolog, kicsit meg van erőszakolva a szervezet.

Eddig a Decapeptylt kaptam leállításnak 13 napig, tegnap kezdtem a Fostimont. Ez is kb annyi lesz. Hétfőn megyek uh-ra és vérvételre, akkor mondják meg a továbbiakat, egyenlőre csak vasárnapig tudom, hogy mennyit kell adni.

Igen első lombik, úgyhogy nekem még minden vicc új.:) De a párom szerint egy HŐS vagyok. Hát persze, mert annyira várom, hogy nem is érdekel mi fáj, hol fáj.

14. ájrin (válaszként erre: 12. - Nusza)
2009. nov. 13. 14:32

Hát a szurik nagyon durvák valóban...ingerült voltam tőle én is.

Hányadik napon tartasz? Első lombik?

13. ájrin (válaszként erre: 12. - Nusza)
2009. nov. 13. 14:31

Annyira nem veszem szigorúan. Tegnap feküdtem, és még a hétvégére tervezem, de utána azért már tenni-venni fogok. Az a lényeg, hogy megtapadjon, az pedig hétvégéig lezajlik.

Lehet, hogy olvastad az előző naplómban, hogy sikeres volt az előző is (csak a vége kevésbé) ott viszont nem tudtak semmit a lombikról a munkahelyemen, ezért mennem kellett dolgozni. Akkor szombaton volt a beültetés, és hétfőn már dolgoztam. Mégis megmaradt...

Nem ezen múlik, inkább a pozitív lelki beállítottságodon és a stresszmentességen. Ha az agyad eldönti, hogy terhes leszel, kimehetsz akár kapálni is, úgyis az leszel:)

Ha ez nem lenne igaz, akkor mi sem lennénk, mert nagyanyáink még azért "húzták az igát" rendesen...(értsd kevésbé gépesített háztartás, földművelés..stb)

12. nusza (válaszként erre: 9. - Ájrin)
2009. nov. 13. 14:21

De jó hogy ezt írod!:) Egyébként félelmetesek ezek a szurik, hogy mennyire dolgoznak az emberben!

Főleg annak milyen lehet, akinek összevissza van a ciklusa és nem nagyon tudja mikor van peteérése.:)

Mennyire veszed szigorúan ezt a fekvést? Én úgy terveztem hogy két hetet leszek táppénzen és szigorúan veszem. nehogy már ezen múljon. Akkor inkább kibírom.:)

11. nusza (válaszként erre: 5. - S700)
2009. nov. 13. 14:12

Szia!

Jó egészséget és csodaszép babavárást kívánok!:)

10. Dóry87 (válaszként erre: 3. - Ájrin)
2009. nov. 13. 14:11

Köszönöm szépen!

Szorítok nektek tiszta szívemből!:)

9. ájrin (válaszként erre: 8. - Nusza)
2009. nov. 13. 14:09

Aha, fekszem. Férjdrágám csinált nekem egy kis asztalkát és azon van a laptopom (nem az ölemben) mellettem vagy fél méterre. A billentyűzet van az ölemben.


Egyébként meg a babácskáidra visszatérve: már Ő(k) most növekednek Benned, csak még kis petesejtek.

A terhességet is az utolsó menszesz idejétől számolják. Sőt azt hiszem vannak kultúrák, ahol nem a tényleges világrajövetelhez, hanem a petesejt idejétől számolják a horoszkópot.

Na ammegmilyen:)

8. nusza (válaszként erre: 6. - Ájrin)
2009. nov. 13. 14:05

Köszönöm!:) Maradok. Hogy a kiscsöppem /csöppeim/már most is tudja mennyire hiszek benne!:)

Te most fekszel?

7. ájrin (válaszként erre: 5. - S700)
2009. nov. 13. 14:04

Szia Drága!:)

De jó, hogy itt!

Igaz, mit csodálkozom, megbeszéltük, hogy együtt, meg miegymás:)

Pussz!

6. ájrin (válaszként erre: 4. - Nusza)
2009. nov. 13. 14:03

Szia!

Nagyon örülök, hogy írtál. Maradj itt, higgy magadban!

Minden a fejedben dől el!

(mindemellett pedig szurkolok!:))

5. s700
2009. nov. 13. 14:03

Sziasztok!

Én is jelentkezem!

Nekem 11-én volt a beültetésem, szintén fagyasztott embrióból és ha jól számolom, akkor augusztus 2. lesz a mi napunk!

Sok sikert és boldogságot mindenkinek!

Remélem jó sokan leszünk itt hamarosan!

4. nusza (válaszként erre: 3. - Ájrin)
2009. nov. 13. 13:58

Szia Ájrin!

Először is szeretném elmondani, hogy egyike vagyok az olvasóidnak. Folyamatosan olvasom mi történik veletek, és bár sosem írtam, veled örültem és néha bizony veled sírtam. Most boldog vagyok és tudom, hogy ott marad veled ez a kis drága.

Boldog vagyok azért is, mert lelket öntesz belém. Azzal ahogy írsz. Ha nagyon magam alatt voltam, akkor is kihúztál belőle. Nekem kb. két hét múlva lesz a leszívás. Szóval remélem én is idetartozhatok majd és augusztusra én is anyuci lehetek. Borzasztóan várom, hogy elteljen ez a két hét.

3. ájrin (válaszként erre: 2. - Dóry87)
2009. nov. 13. 13:48

Köszönöm szépen! Nagyon szép kisfiad van, megnéztelek:) Gratulálok hozzá!

Jövő ilyenkor már az enyém is ekkora lesz, mint a Tied:)

2. Dóry87 (válaszként erre: 1. - Ájrin)
2009. nov. 13. 13:45

Én ugyan nemvárok auguszusra babát, mert most júlusban született meg a kisfiam!

De gratulálni szeretnék és soki sikert!Remélem tényleg minden rendben lesz veletek!:)

2009. nov. 13. 13:39

Sziasztok!


Nagyon nagy hittel és bizakodással megnyitom ezt a fórumot.

Lombik programban veszek részt és tegnap kaptam vissza az én kis Kincsemet. Most még csak pár napos (és sok kis sejtecskéből áll) de már itt van és tudom, hogy bújik szorosan hozzám, fészkeli be magát a kis helyére.


Számítások szerint 2010. augusztus 03-a a kiírt időpont, amikorra várom a kis Babácskámat.


Beszélgessünk, fő az optimizmus!:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook