Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 őszétől indulunk a bölcsibe fórum

2009 őszétől indulunk a bölcsibe (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
654. vikasz
2009. dec. 31. 17:24
BÚÉK Mindenkinek!!!
653. kathlee
2009. dec. 25. 11:14
Mi is mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk!
652. vikasz
2009. dec. 24. 22:47
Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!
651. Dorka29
2009. dec. 23. 22:11

Nem tudom, mikor keveredik ide legközelebb..


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

650. Dorka29 (válaszként erre: 649. - Panna77)
2009. dec. 16. 19:57
:))
649. panna77 (válaszként erre: 648. - Dorka29)
2009. dec. 16. 19:50

Sziasztok!


Látom lassan minden gyerek megszokja a munkahelyet. :-)


Én ma fél 3-tól negyed 4-ig könyörögtem Panninak, hogy menjünk haza. :-)

648. Dorka29 (válaszként erre: 646. - Trapiti)
2009. dec. 16. 19:37

:)) De jó!


Blanka a héten kezdett el úgy bemenni a csoportba, hogy nem kellett az ajtóig kézben elvinnem.

Ma már az öltözőből beszaladt egyedül, utána kellett szólnom, hogy legalább egy puszit adjon.:)) Visszajött, adott, de már puszi közben súgta, hogy 'moszt beszajadok, jóóó?':))

647. böbe83 (válaszként erre: 646. - Trapiti)
2009. dec. 14. 20:03
jó így rábízni a bölcsire a gyereket :)
646. trapiti
2009. dec. 14. 19:56

Sziasztok!


Köszönjük mi is a köszöntéseket :)


Lucának ma szuper napja volt a bölcsiben :) Aludt 3/4 órát és a többi időben is csendben pihengetett. Fél 3-ra mentem, de akkor még csend volt, utána pedig kiszólt Zsuzsa néni, hogy még uzsonnáznának is, Luca csak utána került elő hihetetlenül hagymaszagúan :))))) Az első szava az volt amikor meglátott: "Szia Anya, szeretlek Anya, jó volt a bölcsi, jövünk máskor is" :))))))

645. böbe83
2009. dec. 14. 18:01

Sziasztok

Boldog névnapot a LUCÁknak tegnapra!!!

Nálunk most Berci van itthon és Bori megy a bölcsibe...Bori egy hétig nem volt, visított mikor ma bemthagytam:S

644. kathlee
2009. dec. 14. 09:29
Köszönjük a köszöntéseket! :)
643. vikasz
2009. dec. 13. 21:45

Sziasztok!


Kathlee, Trapiti boldog névnapot kívánunk Lucáitoknak mi is! :)

642. panna77
2009. dec. 13. 20:15

Sziasztok!

A Lucáknak boldog névnapot kívánunk!

641. kathlee (válaszként erre: 639. - Dorka29)
2009. dec. 13. 12:40
Köszönjük szépen! :)
640. trapiti
2009. dec. 13. 10:44

Sziasztok!


Dorka :) köszönjük!!!


Kathlee Lucájának mi is BOLDO NÉVNAPOT kívánunk! :)


Mi még nem tudom, megyünk-e holap bölcsibe... Luca nagyon szeretne, már az orra sem folyik annyira, és elmúlt a hasmenése. Majd holnap reggel a doktornéni megmondja, mi legyen...

639. Dorka29
2009. dec. 12. 18:56

Sziasztok!



Trapiti, Kathlee, nem tudom, hogy holnap lesz-e időm Hoxázni, ezért ma kívánok Lucáitoknak nagyon boldog névnapot!:)

638. kathlee (válaszként erre: 637. - Vikasz)
2009. dec. 12. 12:31

Szia!


Remélem nálunk nem így lesz! Remélem keddre rendbe jön és megkaphatja a bárányhimlő ismétlőjét. Már a helyi óvikban megkezdődött a járvány, szerencsére a bölcsit még elkerülte.

637. vikasz
2009. dec. 10. 22:38

Sziasztok!


Trapiti, jobbulást Lucának!

Kathlee, nálunk is így kezdődött a betegség. Egy hétig köhécselt, főleg éjjel és reggel, aztán hirtelen belázasodott. Most meg zöldet fúj. remélem nálatok nem ez kimarad és hamar elmúlik a köhögés is.


Megrendeltem Liliennek a karácsonyi ajándékokat. Trapiti naplójában láttam a sapientino játékokat, nagyon megtetszett. Rendeltem is egy hasonlót, csak micimackós változatban. Kap még más játékokat is meg könyveket, mert imádja.

Fölfedeztem gyerekkorom könyveit, pl. a Télapó és ezüstmackót, Boribont, ezeket nagyon szerettem és most újra kiadják. Rendeltem is belőlük, illetve egy kistesóra felkészítő mesekönyvet :)

636. kathlee
2009. dec. 10. 16:07

Sziasztok!


Mindenkinek jobbulást!

Mi is benéztünk délután a Doki néninkhez, mert Luca napok óta köhög, főleg éjjel. Szerencsére nem talált semmi komolyat, tiszta a tüdeje és a torka sem piros. Vszínű egy kis megfázás. Hátfőn megy bölcsibe.

635. trapiti
2009. dec. 10. 14:12

Sziasztok!

Ma 10-kor haza kellett hoznom Lucát a bölcsiből, hasmenése van + folyik az orra + fáj a pocija

:(((((

634. vikasz
2009. dec. 9. 22:07

Köszi Csajok! Ma még eléggé bágyadt és nyafogós volt szegénykém. Az orvosnál is végigsírta a vizsgálatot, pedig erről már leszokott. De ma olyan kedve volt, hogy mindenért nyafogott.


A bölcsiben nálunk is vannak alvásgondok, de inkább azért mert a többiek felébresztik a zajongással Lilient. Van pár apróság akik, ha felébrednek nem tudnak csendben maradni. Lilien pedig csendben tud aludni. Sokszor volt, hogy ő is csak fél órákat aludt, aminek az lett az eredménye, hogy este kezelhetetlen hisztis lett a fáradságtól.

633. trapiti
2009. dec. 9. 12:36

Sziasztok!


Liliennek jobbulást kívánunk!!!


A mai napról még nem tudok sokat, reggel simán és örömmel ment be játszani Luca :)

Pár mondatot sikerült beszélnem a mi gondozónéninkkel, nagyon aranyos volt. Azt mondja, minden rendben Lucával, szót fogad, vidám, nem sír, játszik, eszik, és végülis alszik is, ha nem is sokat. Kérdeztem, mi volt az a "verekedés" amit a másik gondozónő említett. Zsuzsa néni szerint semmi komoly, kicsit meglökte az egyik kisfiút, de ilyesmi azért előfordul, vagyis nem volt annál durvább az ügy (gyanítom, hogy a másik Zsuzsa néni kedvencét sikerült Lucának kipécpznie erőpróbálgatás céljából... és gyanítom azt is, hogy nem volt véletlen a lökdösődés, valószínűleg fel akarta hívni magára a figyelmet... a kisfiú nemsokára ovis lesz, és mindenki teljes erőbedobással próbálja szobatisztaságra szoktatni, így nyilván a többi gyerek úgy érzi, rájuk kicsit keveseb figyelem jut...)

Ma fél 3-ra megyek Lucáért (lehet hogy kicsit előbb, hogy halljam, hogy mi történik), aztán megyünk a szemüvegéért.

632. Dorka29 (válaszként erre: 626. - Trapiti)
2009. dec. 9. 12:03
Hogy sikerült a tegnapi és a mai napotok? (Tudom, hogy még a mai nem járt le, de nem tudom, mikor leszek gépközelben legközelebb.:)
631. Dorka29 (válaszként erre: 624. - Trapiti)
2009. dec. 9. 12:02

Blanka sem aludt egyáltalán, már hónapok óta, míg otthon voltunk.

Aztán a bölcsikezdéskor meglepően simán ment a délutáni alvás, de amióta nem járnak ki az udvarra és nem fárad le, megint nem alszik, csak akkor, ha ilyen esős-szomorú idő van.


A héten viszont valószínőleg pont az idő miatt,mindennap aludt, és így 21 előtt nem lehet letenni, ami viszont nekem fárasztó.:(

De hát ez van.:)

630. Dorka29 (válaszként erre: 629. - Vikasz)
2009. dec. 9. 11:57
Sajnálom, jobbulást Liliennek!
629. vikasz
2009. dec. 8. 22:02

Sziasztok!

Lilien belázasodott a bölcsiben és nem szóltak egész nap nekem. Azt gondoltam ilyenkor szólnak a szülőnek. Mikor a bölcsibe értem vettem észre, hogy mennyire bágyadt, és a tekintetén is látszott, hogy nincs rendben. :( úgyhogy ismét kényszerszünet következik...

628. panna77 (válaszként erre: 627. - Kathlee)
2009. dec. 8. 21:28
Nagyon köszönjük!
627. kathlee
2009. dec. 8. 17:21

Sziasztok!


Panna! Panninak nagyon sok boldog születésnapot kívánunk!

626. trapiti
2009. dec. 8. 11:39
Ma reggel vittem két kiló mandarint és rákérdeztem a gondozónőnél... nem a sajátunknál, hanem a másiknál, mert a héten ő van délután. Nem volt könnyű menet, azt mondja tegnap azért adta ki, mert már negyed órája ébren volt. Kérdeztem, egyéb gond volt-e, zavart-e valakit, azt mondta nem. Végül talán sikerült megértetnem vele, hogy nem az a cél, hogy minél kevesebbet legyen velem a gyerek, de ha dolgozom, akkor fél 7-től 3-ig lesz ott, jó lenne, ha ehhez sikerülne hozzászoktatni, és nem akkor ordítana utánam, amikor már nem tudok eljönni a munkahelyemről... arról nem is beszélve, hogy a többiek nyugalma mellett az én gyerekemnek is szüksége van a pihenésre, jó lenne, ha a bölcsőde meg tudná oldani... Végül bban maradtunk, hogy ma fél 2-re megyek, de ha nincs nagy gond, akkor csk 2 után adja ki... remélem Luca partner lesz benne :)
625. böbe83
2009. dec. 8. 10:39

Sziasztok

Ma hazaküldték Borit, h. kötőhártya-gyulladása van. 9 körül érte mentem, gondoltam piros szemeket látok, vagy valami. De semmi, csak dörzsölte...Szívesen hazahozom, amíg itthon vagyok, de, ha dolgozom, akkor nem szeretném, ha mindennel haza kéne hozni, még azzal is, ami csak feltételezett betegség:S

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook