Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 novemberi babák fórum

2009 novemberi babák (beszélgetős fórum)


2009. febr. 24. 15:08
Mi az a Jónás módszer, csokilány?
11. Adrienn1986 (válaszként erre: 6. - Edit1102)
2009. febr. 24. 14:01
Hát hányingerem az nekem is volt tegnap este meg ma reggel!De én szerintem ez csak pszichés dolog!Amúgy tesztelni azért nem akarok hamarabb mert a múltkor is megjött 28. napra!Ja és aznap teszteltem negatívat utána délután megjött!Szóval inkább várok!
10. zuppa
2009. febr. 24. 14:00
Mindenk leendő Anyukának gratulálok és nagyon szép babavárós időszakot kívánok!Most mennem kell, a lurkóm már követel. :) Sziasztok!
2009. febr. 24. 13:58

Csokilány!

Nekem is dec. 15-én halt meg a baba szerintem. Persze később derült ki.

Egy védőnő ismerősöm mondta, hogy nekik a prof azt tanította, hogy nem kell várni 3 hónapot. De pszichésen nem mindegy, mikor fogan a következő, el kell gyászolni a babát. Ld. [link]

Én úgy érzem, ez megtörtént, nagyon sokat dolgoztam rajta.

8. zuppa (válaszként erre: 5. - Edit1102)
2009. febr. 24. 13:51
Nekünk a második babánk a pindurka, van már egy 16 hónapos gyönyörű kisfiunk.
7. Csokilány (válaszként erre: 5. - Edit1102)
2009. febr. 24. 13:48

Szia Edit!

Először is gratulálok a + teszthez. Olvasom, hogy júliusra vártál egy babát. Nos én is a júliusi babavárók között voltam, de 2008.12.15-én közölték, hogy nincs szívhang. Annyira boldog vagyok, hogy neked ilyen hamar sikerült. Én még nem mertem próbálkozni. A Jónás-módszert tanulmányoztam ezerrel, és pont tegnap mondtam a páromnak, hogy március 2-7 között megpróbálhatnánk, de aztán elbátortaladondtam. Viszont most, hogy olvastalak...hm..hm.

Az orvosod mit mondott, mennyit várj, vagy tudja már, hogy + lett a teszt. Egyből sikerült?

Millió kérdésem lenne.......

Mégegyszer gratulálok!!!!

2009. febr. 24. 13:37
Nekem már egy héttel a fogantatás után hányingerem volt, pedig akkor a teszt még jócskán nem mutat semmit. Szóval, Adrienn, nyugodtan hagyatkozz a megérzéseidre. Bár már lehet, hogy jelezne most is a teszt. Én is két-3 nappal előtte csináltam, mint ahogy esedékes lett volna a menzesz.
2009. febr. 24. 13:35

Én is gratulálok neked, Noémi, legalább mesélhetsz nekünk a tapasztalataidról. Hogy vagy most? Mekkora a babád?


Zuppa, neked hanyadik? Nekem még az első, de nem az első próbálkozás. A júliusi csoportban indultam, de elvesztettem a babát a 10 héten karácsony előtt. Szerencsére hamar jelentkezett újra... :-)

2009. febr. 24. 13:35
Sziasztok!Én még csak csütörökre nem várom!De nincs a menszi megjön érzésem pedig szokott lenni és a hőm is 37,1!Ennyit még sosem mértem!!!!
2009. febr. 24. 13:29
Sziasztok!Nálunk is úgy néz ki, hogy nov.1-én újabb babánk lesz! :)
2009. febr. 24. 13:21

Gratulalok :-)

Een mar kicsit elolrebb jarok ugyan... Szeptember vegere varjuk... :-)

2009. febr. 24. 13:17

Szia!


Hívlak, bár még talán nem is tudod, hogy babát vársz... De remélni biztosan reméled... :-)

Amint megvan a két csík, itt a helyed köztünk!


Ezennel ünnepélyesen megnyitom fórumunkat november 2-i babaváróként...


Edit

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook