Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 februári pocakosok ide!!! fórum

2009 februári pocakosok ide!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
11532. Vica26
2013. jan. 5. 17:59
Boldog Új Évet Mindenkinek!!!! :)
11531. Leona79
2012. dec. 31. 19:02
Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek én is:) Nálunk a helyzet változatlan, rutinos közösségbe járók vagyunk:) Az orrfolyás állandó, bár nem annyira vészes, mint a bölcsiben.
11530. fildus
2012. dec. 31. 18:58

Boldog új évet mindenkinek!


Kinek, hogy megy az ovi. Milyen tapasztalatotok van?

2012. márc. 19. 10:24

Hellóka Csajok! De eltűnt mindenki mostanában, pedig pár hónapja még mindenki intenzíven irogatott ide! :(

Kinek hogyan telt a 4 napos ünnep???

11528. fildus (válaszként erre: 11526. - Leona79)
2012. márc. 11. 16:50
Nem tudom, nekem a munkahelyem csinálja az adóbevallást, beküldtem nekik a papirt :-)
11527. Leona79
2012. márc. 11. 15:04
Fildus Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!!!
11526. Leona79 (válaszként erre: 11523. - Fildus)
2012. márc. 4. 13:39
igaz, igaz:) khm... akkor kellene asszem a telefonos segítség. Pedig itt egy adóbevallásos fórumon azt mondták, hogy nincs olyan rubrika, ahol jelezni kellene a gyest.
11525. Leona79 (válaszként erre: 11522. - Esallay)
2012. márc. 4. 13:37
Nincs mit nagyon szívesen:)!!!!
11524. fildus (válaszként erre: 11522. - Esallay)
2012. febr. 29. 21:01
Itt is boldog szülinapot :-)
11523. fildus (válaszként erre: 11521. - Leona79)
2012. febr. 29. 21:01
Én tuti nem, mert 2010. novemberében felmondtam a gyed-et, mert visszamentem dolgozni.
11522. esallay
2012. febr. 29. 20:40
Leona, köszi a tortát, kedves tőled!
11521. Leona79
2012. febr. 29. 18:00
Fildus, Lilom nem véletlenül a tavalyi "kis" gyedről kaptátok meg az igazolást, (volt egy pár hónap:))mert hogy azt én is megkaptam.
11520. Mónika "Cica" (válaszként erre: 11518. - D89d9f2f77)
2012. febr. 28. 09:46
Arról én is kaptam papírt, hogy megszüntették a gyest! Hogy fog hiányozni az a plusz kis pénzike. :( :( :(
11519. fildus
2012. febr. 27. 20:55
Igen, kellett kapni papírt. Én is kaptam.
11518. d89d9f2f77 (válaszként erre: 11516. - Leona79)
2012. febr. 27. 19:02
szia!Én már meg kaptam a papírt,meg auzt is hogy megszüntették a gyest:/
11517. Mónika "Cica" (válaszként erre: 11516. - Leona79)
2012. febr. 27. 11:34
Passz, ezt én sem tudom! :(
11516. Leona79
2012. febr. 26. 14:18
Sziasztok! Csajszik azt szeretném kérdezni, a MÁK-tól kell-e a gyesről igazolást várni az adóbevalláshoz? Én semmit nem kaptam. A tavalyi 1 hónap gyedről kaptam tavaly is meg az idén is, de a gyesről semmit.
2012. febr. 16. 09:22

Helló Csajok!


Most volt időm, és feltöltöttem "Nóri születésnapjai" albumba a Bölcsis képeket, akit érdekel, nézze meg!!!

2012. febr. 15. 09:54

Sziasztok csajok!


Jól eltűnt ám mindenki, na jó én is ritkábban tudok csak jönni ide az oldalra! :(

De hát be inudlt a munka nálunk is, és amióta újra 8 órában dolgozom, alig van időm bármire is!

Bár jó hírnek, hogy sikeresen lefogytam 56 kg-ra, aminek örülök, hiszen tavaly nyáron még 70 kg voltam, a sok munka, a stresszelés kikészített teljesen, étvágyam szinte semmi, de egész jól bírom, na jó ennyit magamról!


Kicsi csajszikámnak tegnap volt megtartva a szülinapja a bölcsiben, vittünk be fényképezőgépet, és nagyon jó sok képet tudtak készíteni a gondozónők. :) Majd ha időm engedi, talán holnap fel is tudok tölteni majd belőlük, vittünk Sacher tortát, 3 szál gyertyát, üdítőket, és sajtos tallért, mert azt jobban megeszi Nóri és a csoport társai is. :D Attól féltem, hogy jól össze fogja magát kenni tortával, de csak a nadrágjára került egy picike folt. :D

Kapott egy szép barbie babát ajándéknak a bölcsiben, de fogalmam sincsen hova tehette, talán a játékos kosarába, én csak a képek alapján láttam, mert sajna mire haza érek a munkából addigra mindenki alszik és nem tudtam senkit sem kifaggatni, hogy mi is volt a bölcsiben!!!


Alvásról jut eszembe, este direkt beállítottam a telcsimet, hogy ébresszen 5.40-kor, hogy legyen időm észhez térni, meg Nórinak ruhát készíteni, jelzett is a telcsim, de lenyomtam, és csak 6.20-kor keltem ki az ágyból, mire leértem a földszintre addigra Nóri már fel volt öltöztetve, mondtam páromnak, miért nem jött kelteni, miért hagyta, hogy tovább aludjak, annyit mondott, hogy láttam, hogy baromira fárad vagyok, majd ő elviszi Nórit a bölcsibe, aranyos volt tőle, ne nagyon nehezen tudtam csak vissza aludni, de aztán csak sikerült bealudnom, és 8.30-kor keltem most fel, tiszta kóma vagyok, fájnak a végtagjaim, és ma ráadásul előbb is kell bemenni, mivel valami oktatást tartanak a cégnél!!!

2012. febr. 9. 10:57
Fent vannak a képek, akit érdekel nézze meg őket!!! :)
2012. febr. 9. 10:36

Sziasztok csajok!


A szombaton megtartott szülinapi bulija Nórinak maga volt a katasztrófa. :( Pedig lelkesen készültem rá! Az keserített el a legjobban, hogy nem olyanra sikerült, ahogyan én gondoltam, kihoztuk a tortát neki, ami nagyon szép lett, de abszolút nem érdekelte, pedig a kedvenc mese figuráját (Fifi a kis virág) formálta meg a torta! Ráadásul, amikor a gyertya fújásra került volna sor, akkor is eltakargatta az arcát, hisztizett, hogy ne fényképezzem. :( Rosszul esett, alig bírtam vissza tartani, hogy ne sírjam el magamat! Be is lett zavarva a szobába, hogy gondolkozzon el, amikor lenyugodott, azután már jobb hangulatban volt! Örült a játék baba kocsijának amit tőlem és páromtól kapott. :D Majd teszek fel pár képet, amit sikerült azért készítenem a buliján!


Nem tudom, hogy a bölcsiben mikor lesz neki megtartva, ugyanis szombaton este és vasárnap is kivittük szánkózni, mert olyan nagy hó volt, de ott is csak a hisztije volt, pedig szóltunk neki, hogy csukja be a száját, mert meg fog fázni a torka, és köhögni fog, mit ad isten hétfőn mikor készülődnénk a bölcsibe, "ugató" köhögéssel kelt, nem is vittük bölcsibe, másnap elmentünk a gyerekdokihoz, azt mondta, hogy ezen a héten nem is engedi bölcsibe, ma úgyis a 3 éves státusz vizsgálatra viszi párom meg anyukám, és akkor újra megvizsgálja Nórit a gyerekdoki, és remélhetőleg jövőhéten már engedni fogja bölcsibe, mert én javulást vettem észre nála, de hát a gyerekdoki dönt!!!


Talán sikerült majd megbeszélni a gondozónőkkel, hogy esetleg ha mehet bölcsibe, hogy kedden meg-e tartanák neki utólag a szülinapját, remélem belemennek majd, mert tegnap az az 8-án lett volna tartva, csak mivel beteg lett, így ez sajna kimaradt. :(


Én ma hivatalosan is 8 órában dolgozok újra, furcsa lesz, hogy nem este 8-kor lépek ki a cég kapuján, hanem csak este 10-kor. :(

11511. Mónika "Cica" (válaszként erre: 11510. - Esallay)
2012. febr. 8. 11:14
Köszike Nóri nevében is. :D
11510. esallay
2012. febr. 7. 11:12

Minden februári gyerkőcnek boldog szülinapot kívánunk!


Ritkán jutok ide, de gondolok rátok!!!

11509. esallay
2012. febr. 7. 11:10
Köszönjük a köszöntéseket!!!
11508. Mónika "Cica" (válaszként erre: 11507. - Kevian)
2012. febr. 1. 10:00
Úgy legyen. :D :D :D
11507. kevian (válaszként erre: 11506. - Mónika "Cica")
2012. febr. 1. 09:42
Én még nem kaptam ilyen papírt, pedig ugye mai nap kapom utoljára a gyest. Lehet elfelejtik és még kapom majd. :DDDD
2012. jan. 31. 12:36

Hellóka mindenkinek!


Ma megküldték a Magyar Államkincstártól a papírom, miszerint február 8-ával megszüntetik a gyesemet, kicsit szomorú vagyok, hogy ilyen hamar eltelt a 3 év, és hogy mennyire fog hiányozni az az összeg, de túl lépünk rajta! Ezért is dolgozom keményen (nemsokára újra 8 órában)hogy még több pénzünk legyen, hogy ennek a csodálatos kis csajszikámnak mindent megtudjak adni!!! :) :) :)

2012. jan. 30. 12:34

Helló mindenkinek!


Ma beszéltem Nóri gondozónőjével, hogy 8-án megtartják-e Nóri szülnapját, és mondta Ildikó, hogy természetesen, kérdeztem mit kell vinnünk? Annyit mondott, hogy cukrászdai, esetleg bolti tortát, és a számlát is be kell mutatnunk, meg ha úgy gondoljuk, akkor valami rágcsálni valót, meg 1-2 doboznyi rostos üdítőt, bár nem várják el, hogy ennyi mindent vigyünk, de annyit mondtak, ha mi így gondoljuk, akkor ránkbízzák! Meg kérdeztem a fényképezőgépet is, arra is nagyon aranyosan vlaszolt, hogy lehet bevinni, csak majd mutassuk meg hogyan kell kezelni a gépet, és ők mindent megörökítenek a torta fújásától kezdve mindent, sőt még az aznapi tevékenykedéseit is lefotózzák majd! :)


Szombaton elmentünk megrendelni a tortáját is, kértünk rá tüzijátékot is, gyertyát nem mert itthon van nekünk, meg rendeltünk még sajtos pogácsát is(ott helyben készítik el)mert após nagyon szereti a sós féléket (hiába nem lenne időm még sütögetni is), és így fizetünk majd 9000 Ft-ot, számítottam, hogy ennyi lesz az összeg, de nem is bánom, mert fantasztikus lesz, és tudom, hogy NÓRI IS ÖRÜLNI FOG, HOGY ILYEN CSODÁLATOS TORTÁT KAPHAT! :)A tavalyi tortája is 10.000 ft volt, de nem bántam, mert annak is nagyon nagyon örült!


Az ajándékát szerintem holnap délelőtt csomagolom be, és el is rejtem, mert ebben az apjára ütött, hogy minden olyan dolgot, amit nem szabadna látnia, azt tuti megtalálja, de majd gondosan elrejtem. :D


Végül Február 4-én lesz neki itthon megtartva, már riasztottam anyót is, hogy úgy készüljenek, hogy 4-én 14.00-15.30 között érjenek majd ide hozzánk, természetesen péntene hívtam anyósomat ez ügyben délelőtt nem vette fel pedig vagy 20x hívtam, erre mikor már javában dolgozom a munkahelyemen, akkor hív vissza hogy mit szerettem volna neki mondani, mondom neki, majd szombaton délelőtt felhívom újra, és elmondom, mivel a raktárban ahol dolgozom nem nagyon van térerő! De végül beszéltem anyósommal szombaton, és már nagyon várják február 4-ét!


Nóri is jól van, egyre többet beszél, a bölcsiben is folyamatosan fáj a kis szája, alig lehet lelőni, itthon kezd egy kicsit hisztike lenni sokszor, de tudjuk kezelni a helyzetet!


Február 9-én megyünk a 3 éves Státusz vizsgálatra is, ma szóltam is a bölcsiben, hogy 9-én nem viszem be, mivel 12.30-ra kaptunk időpontot, annyit mondott Ildikó, hogy azért majd szóljak 8-án nekik mégegyszer, hogy ne felejtsék el, hogy Nórit nem viszem 9-én!


További Szép Napsütéses Napot Kívánok Mindenkinek!

2012. jan. 27. 11:12

Sziasaztok csajok!


Akkor nem fogom fel olyan tragikusan ezt a dolgot! :)

Ma elmentem a Party kellékes boltba, és vettem zászló füzér szettet, 10m-es, két csomaggal vettem biztos ami biztos, mert úgy gondoltam, hogy a szülinapi bulijára Nórinak ilyennel fogom feldíszíteni az ebédlőt, tavaly meg tavaly előtt lufikat fújtunk fel, és azokkal díszítettünk, de az nagyon macerás, ezt viszont meg csak egyszerűen felakasztom, és már készen is van. :D


További Szép Napot Kívánok Mindenkinek, és Kellemes Hétvégét!!!

11503. Andyka888 (válaszként erre: 11501. - Mónika "Cica")
2012. jan. 26. 13:11

Ne gondolj semmire.Úgyis azt mondják bizonyos kor után elmúlik a gyerekeknek ez a bizonyos "Látó" képességük :P ha egyáltalán létezik ilyen...

Egyébként van a hoxán ilyesmi fórum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook