Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 augusztusban születendő babák... fórum

2009 augusztusban születendő babák... (beszélgetős fórum)


2008. dec. 15. 21:07
Sziasztok én májusi vagyok kicsit olvasgatalak benneteket én is 19 voltam mikor szültem én sem bántam meg anyukám nekem se örült se az elsőnél de még a másodiknál sem nekem is írígy hogy jól meg vagyunk most már nem is beszélünk. Nem bántam meg most már 10éves elmúlt a fiam el sem tudnám képzelni hogy ne legyen.
2008. dec. 15. 20:51
Ja amugy sziasztok, csak veletlenul kukkantottam be, es egy par biztato szot akartam szolni. Gratula kismamak, amugy fel labbal en is itt vagyok koztetek, julius 31.
2008. dec. 15. 20:25
Encsi ne aggodj, a te edesanyad is megbekel, amit karjaba fogja azt a csopseget. Elvetetni, soha!!!!!!!!!!!!!en is ennyi voltam, mikor elosszor terhes lettem, de nem bantam meg semmit.
2008. dec. 15. 20:24

Andili orulok, hogy sikerult elmondani anyukadeknak, es nagyon orulnek a picinek. Hisz az egy kisbaba, aminek csak orulni lehet...

Tina, neked meg szoritok, gondolok rad, es bizz benne, hogy anyukad egyszer megbekel. Hidd el, hogy legbelul nagyon orul, csak szerintem nagyon szeret, es nem tudja elfogadni, hogy mar nem vagy csak az ove.

Mikor a kisfiamat vartam, meg csak 19 eves voltam, akkor erettsegiztem, parom 2 eves egyetemista volt, a torpikent meg jonni akart. De hal istennek, nagyon jol fogadtak, anyukam mintha erezte volna, majdnem sirt a boldogsagtol, szegeny apucikam, aki mar sajnos nincs velem, meg majd le fordult az asztaltol. soha nem fogom elfelejteni azt a pillanatot, de megis jol sult el. csak azt sajnalom, hogy apucikam a masik kisunokajat mar nem lathatja, es a kisbabam soha nem fogja megismerni azt a kisembert, akit en ugy imadtam.

80. encsi03 (válaszként erre: 78. - 2db84fb50d)
2008. dec. 15. 19:48

Tina!

Az én anyám sem örül neki!Azt mondta, ha normális vagyok, elvetetem.Nos...Akkor én NEM VAGYOK NORMÁLIS!!!És nem is leszek!

Én örülök ennek, akárhány éves vagyok!

Ne csüggedj, de azért szorítok, hogy a nagyi örüljön a te kis manódnak!!!

: )

79. encsi03 (válaszként erre: 72. - Pocak0515)
2008. dec. 15. 19:46

Helo mindenkinek!!!

Ma már biztosan kiderült, hogy kisbabánk lesz!! Ma akartam elmenni dokihoz, de az egyik védőnő barátnőm mondta, hogy ráérek januárban, meg ne piszkálják a bébit, és nehogy baja legyen.

Mi még picik vagyunk: 5 hetesek.

Ma elmondtuk mindenkinek, hogy baba érkezik a családba!

Átestem azon is, hogy megmondtam anyának!!!

Már alig várom, hogy lássam a kis manómat. Már ma látni akartam, csak azért nem mentem el dokihoz, hogy nehogy baja essen az én kicsimnek!

Mindenkinek jó egészséget kívánok.

Nagyon boldog vagyok, hogy kismama lehetek!!!!

Puszi

2008. dec. 15. 18:39
Sziasztok,jó nektek,hogy örülnek a szülők.Mi 6éve vagyunk házasok,3.5éves a fiam,de anyu még mindig nem fogadta el,hogy férjhez mentem.Ő most sem fog kiugrani a bőréből örömében,azt várja titkon,hogy haza költözök,nem hogy újra gyereket szülök a páromnak,féltékeny és ezért romlik is a viszonyunk.Legszívesebben nem is mondanám meg még neki.
77. 6c5f346e46 (válaszként erre: 75. - Andili)
2008. dec. 15. 18:32
encsivel kevertelek össze...bocs...
76. 6c5f346e46 (válaszként erre: 75. - Andili)
2008. dec. 15. 18:30
jaaaaaj,akkor összekevertelek,bocsi...
75. Andili (válaszként erre: 74. - 6c5f346e46)
2008. dec. 15. 18:21
szia! egyáltalán nem volt nehéz..de nem is nekem okozott gondot:) én is ötletnek írtam le:)
74. 6c5f346e46 (válaszként erre: 73. - Andili)
2008. dec. 15. 18:12
ugye,hogy nem is volt olyan nehéz???a papa aranyos...a mamák meg azért vannak,hogy elérzékenyűljenek....:D
73. Andili
2008. dec. 15. 16:20
sziasztok! én 20 percenként járok pisilni, meg derékfájás, esténként cicifeszülés, de mindegyik elviselhető...nekem az első babám lesz:) szüleimmel már közöltem, jönnek hozzánk szentestére..és mondtam,csak egy gond van, h nem tudom,h fogunk elférni 5-en az asztalnál ( ami 4személyes):) de ki az ötödik? kérdezték..mire én,h hát a pocaklakóm:) anya egyből sírva is fakadt! apa ma már hasizomgyakorlatokat csinál,mert nem akar nagypapa kinézetű lenni:) mintha ezen múlna...
2008. dec. 15. 16:10

Hú Mezzy, de szupi neked! Te már láttad is a picit, hallottad is a szívdobogását! Irigyellek, de várok türelemmel jövő hétig!

Nem is tudom, hogy mi a jobb: ha az ember viszonylag korán tudja meg, hogy terhes, vagy ha csak a nyolcadik héttől biztos benne orvosi vizsgálat után... Nekem ez volt a kisfiamnál, de most már a második hete aggódom. Nála viszont tudtam, hogy baba van, de valahogy, valamiért nem volt ilyen para bennem.Ott volt hányinger, tudtam, hogy nem lehet baj, de most... Semmi nincs!


Encsi! Mi volt a dokinál veletek????

71. 6c5f346e46 (válaszként erre: 70. - Szabina1984)
2008. dec. 15. 13:59

az én párom még nem simiz,azt mondja,majd ha már mocorog...biztos más lessz,majd ha már látta a képet...mindjárt haza ér...a kislányom is szerintem már nagyon várja...

ezekkel a méretes keblekkel,amiket a pasik imádnak rajtunk csak az a baj,hogy nem tartanak örökké,miután a szoptatásnak vége,leeresztenek...nem baj,megéri...

2008. dec. 15. 13:48

Sziasztok, latom a felelem mindenkiben megvan. nem vagyok egyedul, de ez normalis. Kicsit csak akkor fogunk megnyugodni, amikor a kisbogarainkat a karjainkban foghatjuk, de onnantol kezdve meg masfajta felelmek, aggodasok jonnek. Nok vagyunk, anyak, ez igy termeszetes.

A tuneteim nekem is csillapodnak, nadragok szoritanak, cicik nonek, szupi, ott tartok lassan, hogy szilikon sem fog kelleni:-)))a ferjem nem gyozi dicsergetni, nezegetni.

Sok simi a pocakra, vigyazzatok magatokra, kismanokra.

69. bzsé
2008. dec. 15. 13:46

Sziasztok! Jó sokan lettünk.

Én általában elég szarul vagyok, állandóan éhesen, de minden kajától undorodok. Elég nehéz igy ezt kibírni.

Jó Neked, hogy láttad már a kicsi szivét dobogni!!

Mi karácsonyra akarjuk megmondani a a papáknak mamáknak, szóval mindenkinek. 29.-én megyek uhra, remélem nem kiabáljuk el karácsonykor a jó hírt!

68. 6c5f346e46 (válaszként erre: 66. - Marcsi06)
2008. dec. 15. 13:44
szerintem az nem gáz,ha nem vagy rosszúl,örűlj neki...én 75Bs melltartót hordok,de most ott tartok,hogy kicsi...kell vennem nagyobb méretet,mert megőrülök tőle,olyan szűk...de ha nincs rajtam,akkor az zavar....
67. 6c5f346e46 (válaszként erre: 65. - Pocak0515)
2008. dec. 15. 13:41
én már megvagyok...feltettem a képeim közé Őkelmét,szuper volt látni,ahogy dobogott a szive,elnéztem volna még egy darabig...minden rendben van,remélem veletek is...majd lessz jövő hétfő is...én január 6.án megyek UHra megint...akkor védőnő,tanácsadás,sűrű lessz a nap,ki kell vinnem a munkahelyre a táppénzes papirt....jaaaaj....de az még sokára lessz....
66. marcsi06 (válaszként erre: 64. - Camomille)
2008. dec. 15. 13:00

Helló

Én is ugyanígy vagyok. Amikor a kisfiamat vártam még meg sem kellett jönnie már akkor annyira fájt a cicim hogy alig bírtam a melltartót elviselni rajta. Nekem még semmi tünetem csak nem jött meg a hasam sem fás nincs felpuffadva sem cicik sem fájnak.

2008. dec. 15. 11:54

Mezzy! Szerintem a második babáknál hamarabb nő a pocink, mint az elsőnél. Vagy az is lehet, hogy ilyenkor már tudatosabban (jobban) odafigyelünk a hasunk növekedésére, mint az első babánál, nem?

Ma nekem sincs semmi tünetem. Teszek-veszek, a kisfiammal játszok, és nem érzek semmit a derékfájáson kívül.Remélem, hogy minden rendben van?! Olyan messze van még jövő hét hétfő...!

2008. dec. 15. 10:17

Sziasztok!

De jó, hogy ilyen sokan leszünk, várom, hogy igazán beinduljon a fórum.

Nekem semmi tünetem nincs aggódom is, mert a kisfiammal ilyenkor már annyira fájtak a cicik,hogy nem tudtam hason aludni.

63. 6c5f346e46 (válaszként erre: 61. - Pocak0515)
2008. dec. 14. 20:27
most kezdjük a 8.hetet...én két hete hoztam a páromra a frászt a pozitiv tesztemmel...nem számitottunk a kis jövevényre,nem volt tervben,de már apa is megbarátkozott vele,már csak azon izgúl,hogy egy legyen nehogy ikrek legyenek...holnap kiderűl...
62. 6c5f346e46 (válaszként erre: 56. - Encsi03)
2008. dec. 14. 20:25

a szagok azok engem is zavarnak,a földi mogyorót ették a gyerekek mellettem,meg a banános csokit,azt hittem elájulok a szagától...a párom megkért főzzek neki egy jó füstölt csűlkös bab levest...majd el ájúltam a szagától,nem,hogy még enni belőle....borzasztó volt...

de azt furcsálom,hogy nekem amikor felkelek,kissebb vérnyomás ingadozáson kivűl semmi bajom,aztán napközben elkap a hányinger és egésznap kitart...

arra mondjon nekem valaki valamit,hogy miért van az,hogy a 8.hetet kezdem,de akkora pocim mintha 3 hónapos lenne...az elsőnél 4 hónapig hortam ugyan azokat a gatyákat,amit terhesség elött,mire lecseréltük kismama gatyóra,most pedig már nem jön rám semmijen cuccom...

ikrek?????neeeeeeeeeeeeeeeeem.....

2008. dec. 14. 20:18

Hú, csajok! Írjátok meg holnap, hogy kinek mit mondott a dokija?!

Mezzy! Te hanyadik hétbe vagy most?

60. 6c5f346e46 (válaszként erre: 53. - Encsi03)
2008. dec. 14. 20:15
én telefonon mondtam meg anyukámnak,hogy én kismama ő meg nagymama lett,ismét,mert nekem már a második...örűlni fog,hidd el,én is holnap megyek a dokihoz,most csinálja az első igazi ultrahangot...a múltkorit nem mutatta meg,csak ő látta,akkor nézte csak meg,hogy van-e baba vagy nincs..éssssss volt...
2008. dec. 14. 20:13

Igen, ha lehetne én kisfiút szeretnék!!!

De azt sem bánom, ha lány lesz!

:)

2008. dec. 14. 19:43
Bár ez még korai, és teli vagyunk aggodalommal, kérdéssel, gondolatokkal, de gondolkoztatok már azon, hogy milyen nemű baby-t szeretnétek most?
2008. dec. 14. 19:33

Engem a szagok nem zavarnak még, de aztán még ki tudja, hogy mi lesz?! A kisfiamnál minden tünet hat hét után kezdődött: hányinger, cicifájás, érzékenység a szagokra, fáradékonyság. Szóval ha most is ilyen terhességem lesz, akkor még van időm... :)

A hasam nekem is fel van puffadva rendesen és olyan érzésem van, mint ha meg akarna jönni. A derékfájás pedig szinte folyamatos.

Én Bp.-n fogok szülni.

2008. dec. 14. 19:25
Én a szagokra vagyok elég érzékeny, sőt ma reggel mikor felkeltem nagyon fájt a derekam. Hál'Istennek hányingerem eddig nem nagyon van és volt. Amit nagyon furcsának és gyanúsnak találtam, hogy hirtelen melegség jön rám, annyira melegem van, hogy azt érzem, hogy elájulok. Nektek is van i
2008. dec. 14. 19:23

Encsi! Először is boldog szülinapot így utólag is! Szép kis ajándékot kaptál szülinapodra! :)

Szerintem, ha jó a viszonyod anyukáddal, akkor simán fogja fogadni a híreket, mert négy év együtt valakivel, az már nem kis idő a mai világba! Bár személy szerint én 19 évesen nem vállaltam volna még gyereket annak ellenére sem, hogy ma már 10 éve vagyok együtt a párommal és 27 vagyok, de minden tiszteletem annak a nőnek, aki fiatalon mer/t gyereket vállalni!

Szóval szerintem nyugodtan, higgadtam mindent meg lehet beszélni! Sok sikert hozzá!

Írd meg, hogy fogadták a híreket...?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook