Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 augusztusban születendő babák... fórum

2009 augusztusban születendő babák... (beszélgetős fórum)


174. 6c5f346e46 (válaszként erre: 173. - Hóemberke)
2008. dec. 22. 16:56
nem értem ezt a reggeli hányást,üres a gyomrod,hogy tudnál hányni???én max öklendezek és kinoz a hányinger de ennyi..
2008. dec. 22. 09:10

Szép jó reggelt mindenkinek!

Én kislányt szeretnék, hogy az állás döntetlen legyen a családban, de igazából teljesen mindegy, legyen minden rendben!

Van valaki köztetek, akinek a reggeli fogmosástól hánynia kell??? Egyik ismerősöm is így volt, már rég megszült, de azóta sem bírja a fogkrémet. Ez a reggeli hányás csak úgy jön, vagy émelygéssel kezdődik? Engem csak úgy elkapott ma reggel, nem hánytam, csak szenvedtem!

2008. dec. 21. 20:56
Sziasztok én kislányt :-))kisfiam már van és jó lenne egy hugica!!
171. 6c5f346e46 (válaszként erre: 167. - Hóemberke)
2008. dec. 21. 20:52
mivel már van két csajszi a családban,igy most jó lenne egy fiúcska...ti mit szeretnétek???
170. viki021 (válaszként erre: 165. - Hóemberke)
2008. dec. 21. 16:21

Szia!


Nekem már megszületett Hunor.Augusztus 17.-én.A tesók nagyon szeretik.Nem is hittem volna hogy így ragaszkodnak hozzá.A lányom nagyon ügyesen fürdeti a fiam pedig elszórakoztatja ha sír.Persze ő majd csak akkor tud vele igazán játszani ha nagyobb lesz.

2008. dec. 21. 10:04

A nasitól én is teljesen kész vagyok! Egyszerűen nem megy most le egy szelet csoki sem! Tegnap alig tudtam megsütni a mézes krémest karácsonyra, mert attól is kész voltam. Áh!

Rám még jók a régi cicitartók - érdekes. ÉS a nacikon se érzem nagyon vészesen, hogy már szűkek lennének. Bár a legtöbbnek azért már letűröm a terekát, mert azért egyik-másik nyomná a pocimat.

2008. dec. 20. 20:21
Nagyon ari a kislányod. Tudja már, hogy hamarosan nem lesz egyedül?
2008. dec. 20. 20:19
Szia Meezy! Igen, olvastam egy korábbi írásodban. Szegényke! Én ma megláttam a fiam csomagjában a mogyorót, úgy megkívántam, mind felfaltam!!! Anyu hozott banános csokit a csokigyárból, mindig is bele tudtam volna fulladni, de most nem megy. Ott a nagy dogoz, és nem tudom megenni! :) Érdekes. Te lányt vagy fiút szeretnél?
166. 6c5f346e46 (válaszként erre: 164. - Hóemberke)
2008. dec. 20. 20:15
én a tojás szagát nem birom és a földi mogyorót...meg a banános csokit...a lányom ette mellettem,rettenetes volt...na meg amikor a páromnak füstölt csülkös bablevest csináltam...jaaaaaaj,soha többet...
2008. dec. 20. 20:06
Viki, Bzsé, nektek hogy fogadták a kiskamaszok, hogy tesó lesz? Tudják már? Én már a tervezéskor elmondtam neki, nehogy sokként élje meg, ha már tuti.
2008. dec. 20. 20:04

Köszönöm nektek! Én már alig várom, hogy ölelgethessem a picikémet. :) A fiam nagyon örül, hogy lesz tesója. Tegnaptól kicsit émelygek, de ki lehet bírni. A melltartóim kicsik lettek, lassan veszek nagyobbakat.

Képzeljétek el, nem bírom az édességet!!! Anyukám sütött túrós táskát, mindig is imádtam, és felfordult a gyomrom a szagától is. egyet legyűrtem, de nem esett jól. Pedig nagy édességfaló voltam mindig is, csoki nélkül el sem tudtam kézelni a napot. Nektek van vmi kaja, amitől undorodtok?

163. 6c5f346e46 (válaszként erre: 161. - Pocak0515)
2008. dec. 20. 17:38
én már túl vagyok rajta...utálom a vérvételeket...
162. 6c5f346e46 (válaszként erre: 158. - Andili)
2008. dec. 20. 17:37
köszi,viszont....
2008. dec. 20. 15:42

Sziasztok!

Örülök, hogy egyre jobban bővül a körünk! Csak maradjon is így végig!!!

Lehet, hogy még korai megkérdezni, de hogy álltok a karácsonyi sütés-főzéssel? Nincs hányinger, vagy ilyesmi két kevergetés között? Én harmadik napja szedem az elevitet, de lekopogom, nincs émelygés se. Csak pisilni járok, de azt elég sűrűn. Ma levették a vért is. Hétfőn lesz meg az eredmény.

Ti már voltatok az első vérvételen?

160. viki021 (válaszként erre: 155. - Hóemberke)
2008. dec. 20. 14:48

Szia!!


Bocs hogy idepofátlankodok.Én az idén augusztusba szültem,de nekem már Hunor a harmadik babám.Ezt csak azért írom mert a nagy fiam nekem is 13 éves a lányom pedig 11.És NAGYON JÓ ÚJBÓL PICI BABÁT ÖLELGETNI ÉS PUSZILGATNI.Hidd le nagyon boldog leszel ha megszületik a tesó.Ehhez kívánok sok örömöt boldogságot és jó baba várást!

2008. dec. 20. 14:31
Gratulálok nektek én 8 hetes vagyok:-))Lehet aug elején szülök!!de júliusvégégre vagyok kiírva!!ahogy számoltam aug 3 !
158. Andili (válaszként erre: 153. - 6c5f346e46)
2008. dec. 20. 14:28

szia!majd hétfőn biztosabbat tudok mondani az árról..de a neten úgy néztem,h 6000ft lesz! szerintem ahány orvos, annyi ár, nem tudom,h igazából hogy van ez..

máe nagyon izgatott vagyok a hétfő miatt, remélem,h minden rendben lesz!

te meg vigyázz magatokra!

157. bzsé
2008. dec. 20. 12:28

Szia Hóemberke!


örülök, hogy ittvagy, mi vagyunk itt ketten az "öregek" :-))

Én is 36 leszek, és van egy 12 éves lányom. Ugyhogy legalább megoszthatjuk a tapasztalatainkat.

Én már voltam dokinál, láttam a babát, kaptunk is képet.

Vigyázz magatokra, és majd írd meg, mi volt a dokinál!

2008. dec. 19. 21:04
És még valami érdekes, a peteérés után pár nappal volt egy kis rózsaszín pecsétem, akkor már biztos voltam benne, hogy összejött a baba. Ez lehetett a beágyazódás kezdete.
2008. dec. 19. 20:34

Sziasztok!

Olyan jó, hogy ennyien vagyunk! :)

Én egy hete teszteltem pozitívat. :) Mivel én sem hittem a szememnek, teszteltem kettőt, mindekettő kétcsíkos lett. Nekem már van egy nagyfiam, 13 éves, úgyhogy furcsa lesz újra babázni, de nagyon boldog vagyok! Hétfőn megyek a dokimhoz.

Nálam a szokásos tünetek vannak, egyre jobban feszülnek a melleim, néha enyhén émelygek, és borzasztó álmos vagyok egész nap! Meg persze egyfolytában pisilni járok. A fiammal sem hánytam egyszer sem, akkor is csak émelyegtem, viszont akkor erős görcseim voltak, így azonnal kiírtak és kaptam gyógyszert. Most nem görcsöl a hasam, csak ha a köcsög főnököm felidegesít, akkor érzem, úh valszeg ki fogom iratni magam hamarosan.

Hihetetlen, de az első gyerekkel az 5. hónapban megkérdezték, hogy egyáltalán terhes vagyok-e, mert nem is látszik rajtam, most meg úgy érzem, napról napra dagadok. Nem jönnek rám az S-es kis szoknyácskáim, gatyóim, már most a 6. héten! És nő a hasim. De nem számít, a lényeg, hogy a babámnak jó legyen. Elevitet egy hete szedem, meg mielőtt beterveztük a babát, átnézettem magam a dokival, hogy minden ok-e. Az ötödik próbálkozásra fogant meg a drága.

154. r-iett (válaszként erre: 153. - 6c5f346e46)
2008. dec. 19. 19:39

Szia

Csak óvatosan a vásárlással mi (most ünnepek környékén) amikor csak megtehetjük éjszaka járunk a múltkor délután mentünk és rendesen féltem szinte össze tapossák az embert áttolják rajta a kocsit kész horror ilyenkor terhesen vásárolni menni mert hiába is látszik senkit se érdekel annyira hogy ne lökjön fel stb

153. 6c5f346e46 (válaszként erre: 152. - Andili)
2008. dec. 19. 18:32

az jóóóóó....megkérdezhetem mibe kerül felétek a magán rendelésen való részvétel???

én maszekba járok,de én a korházba,3000ft alkalmanként és 40000ft lessz a szülés,ha eljutunk odáig,tegnap egy pasas bele tolatott a pocimba a bevásárló kocsijával,nagyon fájt,aztán este meg is lett az eredménye,kicsit véreztem,nincs semmi baj,de eléggé megijedtünk,a párom magánkivűl volt,azt se tudta mit csináljon,egyszerre volt dühös és egyszerre láttam a szemében azt,hogy nem szeretné ezt a babát is elvesziteni,mert egyszer már átélte ezt a volt feleségével,ott elment a második baba...amennyire nem akarta ezt a babát,most annyira ragaszkodik hozzá,főleg mióta látta az ultrahangon...

152. Andili
2008. dec. 19. 16:47
hahó! voltam dokinál:) csinált rákszűrést..mivel uh. nem volt a rendelőben, 30-án akart csak csinálni:( mondtam,h még ünnepek előtt szeretném! végül a magánrendelésére még sikerült beférnem!:) hétfőn este már talán én is láthatom a kis pöttyömet:)
2008. dec. 19. 15:47

Sziasztok!

Ne linkelj kedveském még a végén kitiltanak!!:((



Mi újság kismamik?

2008. dec. 19. 15:37

itt is augusztusi kismamik vannak


[link]

2008. dec. 19. 15:35

sziasztok

csatlakozhatok?

elvileg én aug 25.-re leszek kiirva


ő lesz a 3 gyermekünk (ha velünk marad)

148. Andili
2008. dec. 18. 16:39
sziasztok! én holnap megyek dokihoz és nagyon izgulok...szorítsatok majd csajok! ha megjöttem, majd beszámolok!
2008. dec. 18. 15:20

most mennem kell

szia

146. camomille (válaszként erre: 145. - Hugi7705)
2008. dec. 18. 15:12

én a kisfiammam a 6. héttől szedtem 3x1 naponta,

de nekem dokim mondta

2008. dec. 18. 15:10
csak sima b6ot a bérestől

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook