Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008. 07. 03. – Boldogság érkezett: Bertold a neve fórum

2008. 07. 03. – Boldogság érkezett: Bertold a neve (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 2008. 07. 03. – Boldogság érkezett: Bertold a neve

2009. aug. 22. 00:48

Sziasztok! Elnézést, hogy még nem tudtam reagálni a hozzászólásaitokra, de éppen 19.-én lett aktív, és ugye a következő nap már ünnep, és nekünk bőven van programunk. Ígérem, jövök vissza, amint tudok, remélem, még a hétvégén sikerül.

Köszönöm Nektek a dicsérő szavakat, és örülök, hogy Ti is szépnek látjátok a történetünket...hisz nekem is nagyon szép...a legszebb!

Két célom volt a cikk megírásával: az egyik, hogy megőrizzem magunknak, a másik, hogy esetleg mások erőt tudjanak meríteni belőle. Úgy látom, Dinus, Neked már sikerült...már ezért is megérte "papírra vetnem" :-).

13. BBZS
2009. aug. 21. 15:42

Szia Timi!


Gratulálok a kisfiadhoz! Az én gyermekemet is így hívják és nem is olyan sokkal idősebb a Te Bercidtől. Szintén császárral érkezett, végigsírtam a történeteteket. További sok örömet a családban!

12. Pici04
2009. aug. 20. 11:41

Szio Timi!

Nagyon szepen leirtad az "esemenyeket",mintha ma lett volna az a juliusi nap.;)

Mar azt hittem vmi gubanc van es nem jelenik mar meg a cikked.Hoxa is ember es felejthet.;)

2009. aug. 20. 08:24

Én nagyon szeretném megköszönni, hogy megosztottad velünk ezt a csodálatos történetet. Hatalmas erőt adott, és most újult erővel várom a mi nagy napunkat. Én is nagyon meghatódtam olvasás közben.

Sok-sok boldogságot és jó egészséget kívánok Neked és a Családod minden tagjának!

10. Dyna22
2009. aug. 19. 17:50
Gyönyörű a történeted!Gratulálok nektek!Sok boldogságot és egészséget!
2009. aug. 19. 16:39

Szívből gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz!!!

Csodálatosan írtad le a szülésedet,megkönnyeztem.

Jó egészséget és továbbra is sok örömöt és boldogságot Nektek!

2009. aug. 19. 14:46

Engem is megríkatott a szép történeted!:-)

Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!

2009. aug. 19. 14:10

Ez gyönyörű volt, ismét jót bőgtem.

Sok boldogságot, sok egészséget nektek a továbbiakban is.

2009. aug. 19. 13:41
Nagyon vártam már hogy itt is olvashassam a történetet :) Puszi innen is a nagyfiúnak :)
2009. aug. 19. 12:40

Szia!

Gratulálok a kisfadhoz, nagyon jól leírtad az eseményeket. Kívánom, hogy legyen még részed hasonló boldogságban.

2009. aug. 19. 12:19
En nem soktam elerzekenyulni a szulestorteneteket olvasva, de most gomboc van a torkomban. Gyonyoru csaladod van!
2009. aug. 19. 11:14
Gratulálok,fantasztikusan leírtad a szülésed-születés történeteteket! A hozzáállásod példaértékű! Sok boldogságot, és érezd magad úgy mint most nagyon sokáig!
2009. aug. 19. 10:56

Na ez igen, csodaszépen írtál le mindent, megkönnyeztem.

Gratulálok a kis Bercihez, nagyon aranyos baba, jó egészséget és hosszú boldog életet kívánok NEKTEK.

2009. aug. 19. 10:03
"A gyermekvállalás: hatalmas döntés. Döntésed arról, hogy szíved ezentúl a testeden kívül fog szaladgálni, örökre szól."
Ezt a történetet valójában már egy éve kellett volna megírnom, hisz most ünnepeltük Kiscsemetém 1. születésnapját. Mégis, mindenre úgy emlékszem, mintha tegnap történt volna. Az emlékeimben még mindig élesen élnek a vajúdás és szülés percei.

Ugrás a teljes írásra: 2008. 07. 03. – Boldogság érkezett: Bertold a neve

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook