Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2007.Október- Novemberi babák fórum

2007.Október- Novemberi babák (beszélgetős fórum)


1 2
2008. júl. 30. 15:49
Nálunk semmi! Észrevétlenül bújnak azok a fogak! Talán 1 ici picit nyűgösebb, de ezen kívül nincs más változás!!! De ezek még csak a metsző fogak...várjunk a rágókig !!!
50. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 49. - AnciPanci)
2008. júl. 30. 15:37

hogy viseli a fogzást?

nálunk hála istennek csak nagyon ritkán kell segítséget alkalmazni. Eddig csak egyszer, de akkor már tényleg nem tudtam mit csinálni szegénykémmel...megkapta a Dologélt és csillapodott is a fájdalma:)))

2008. júl. 30. 14:57

képzeljétek!!!

Tamás felállt a hétvégén, és bújik az 5. és 6. fogacskája is!!! Nem aprózza el!!! Kettesével termeli a fogakat!!! :o)

48. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 45. - Danica16)
2008. júl. 15. 09:26
az ülés nálunk is később jött.
47. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 43. - AnciPanci)
2008. júl. 15. 09:25
nálunk talán úgy 1 hét volt...azt már írtam, hogy kapaszkodva lépeget a bútorok mentén?körbesétálja a lakást.Állati.
2008. júl. 14. 21:46
nálunk a térdelésből jött az ülés.
2008. júl. 14. 18:09
de igazából Tomi előbb állt fel segítséggel, mint ülni tudott, inkább az állásból jött az ülés.
2008. júl. 14. 18:08

magától tomi még nem állt fel, mármint segítség nélkül de szerintem már hamarosan az is menni fog, most azt csinálja, hogy kinyomja magát minden végtagja kinyújtva popó mered az égbe és egy kézzel valahol matat :))

úgyhogy igazából nem tudom mikor fog állni...

viszont tegnap megtette első pár még ügyetlen lépését egyedül :))

43. AnciPanci (válaszként erre: 37. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 14. 17:50
a térdelés után kb. mennyi idő míg feláll??? Tudom, hogy változó, de mégis???
2008. júl. 14. 17:45
mi pedig péntek óta ülni is tudunk!!! Már igazán "ember szerű"!!! :D
2008. júl. 14. 17:44

gratula

:o)

2008. júl. 14. 10:49
és ma már koccant a kanál :)
2008. júl. 10. 13:49

8 és négy fog... hmm... nálunk most indult meg a két első alsó majdnem egyszerre, így hetek kérdése és már két foga lesz :)))


ma reggel meg kinyomta magát négyézláb minden végtag kinyújtva, úgyhogy szerintem nem sokára lesz valami abból az önállóan állásból :)) mostanában egyébként is gyakran engesi el a kapaszkodóit, kisebb nagyobb sikerekkel :))

2008. júl. 10. 13:05

jujj

:D

2008. júl. 10. 12:55
Térdel?Akkor hamarosan szaladhatsz utána!Nálunk is így kezdődött..
36. d4ae7d0bb0 (válaszként erre: 35. - AnciPanci)
2008. júl. 10. 12:54

Nem,a mi kajánkból még nem kap(bár ennyi idősen elméletileg kaphat a lavasből zöldségeket),még nem akarom eröltetni a sós dolgokat.Külön főzőcskézek neki,zöldségekből a kápin és karalábén kívül mindent eszik(amit engednek),gyümiből alma,barack,stb. nem sorolom fel mind,csak banánt nem eszik(utálja)és citruféléket(1éves kor előtt nem lehet).

Én a gyümiket rizs-,kukorica- és kölespehellyel sűrítem,pár napja pedig a puffasztott kölesgolyót is bevetettem...imádja!

35. AnciPanci (válaszként erre: 33. - D4ae7d0bb0)
2008. júl. 10. 12:48

8 fog???? Azta... Nekünk most jön a felső 2, ezzel együtt 4 fogacskánk lesz! :o) Tamás még "csak" mászik, és feltérdel midenütt..pakol, nyomkod, tép...! Egy pillanatra sem lehet magára hagyni! Szerintem a térdelésből hamarosan az állás következik! Jjajjjj nekem! :o)

Mi szerencsések vagyunk, nem érzékeny semmire, vagy még nem derült ki??? De nincs kógondunk a kajákkal!

a minden alatt mit értesz??? Azt amit Ti esztek???

2008. júl. 10. 12:47

Nálunk a reggeli fél7 körül van(táp,mivel másfél hónapja már nem szopizik...ő akarta így:(((),10-kor tízórai(táp+gyümi),14h felé ebéd(táp+főzelék husival,vagy nélküle),17h felé uzsi(gyümi) és fél8 felé vacsi(szójapép).

Éjszaka nálunk alvás van már 3hónapos kora óta:))))

Csak az elmúlt 2hétben volt egy kicsit rázósabb,sokszor felébredt...2hét alatt 6(!) foga jött ki.

2008. júl. 10. 12:42

Sziasztok!

Az én fiam nov.3-án született 3630g,49cm.Azóta már óriási,egy hónapja 72cm és 8 és fél kg volt.

A héten bújt ki a 8.fogunk(én is hallottam,hogy ami korán jön,korán megy,de mit csináljak?Most akart kibújni.)6 hónaposan felállt,mászik,jön megy, a bútorok szélébe kapaszkodva "sétál",pakol ezerrel.

Mivel sajnos tőlem tejérzékenységet örökölt,így tejes cuccokat nem kaphat,de ezen kívül mindent eszik...a csibehusit imádja.

2008. júl. 10. 12:26

a mi napirendünk a következő: reggel, az éjszakáról maradt tápszer..ha maradt, ha nem akkor is az..:o) Tízóraira gyümölcs tejpéppel (1 alma-1 bármi), ebédre húsos főzelék + gyümölcs, délután gyümölcs + tejpép,hogy laktatóbb legyen, de csak kevéske tejpép, vacsorára , 6-8 között tejpép kevés gyümölcsel, lefekvés előtt, akkor is ha fél órája evett tejpépet még lecsúszik 1 dcl tápszer, és éjszaka ha felkel még 2 dcl tápszer!!! És még mindig 3 óránként eszik nappal, éjszaka pedig 4-6 között ébreszt, mert üres a pocakja!!!! :o)

Nappal képes megenni tízóraira vagy uzsira két egész gyümölcsöt összeturmixolva!!!!!! Én sem tudok ennyit enni!!! :D

2008. júl. 10. 12:21

Az igazság az,hogy az én kisfiam egy zabagép! Nem véletlenül 9 kiló! :o)

Megeszik mindent..vagyis a sárgabarack kivételével! Azt túl savanyúnak találja! :o)

Zóldségek közül szereti a répát, a brokkolit, a zöldborsót, a krumpit, salátát, paradicsomot...szóval mindenevő! Leginkább üvegeset kap, de próbálkozok én is párolgatni neki ezt-azt! Gyümölcsből viszont szinte csak "igazit" kap! Alma, banán, őszi, körte! Amit üvegeset kap, az olyan amit én nem tudok megcinálni itthon, pl.: alma-szőlő-rizs, alma-málna, alma-eper, alma-őszi-rizs,(ez a kedvence)! Azért én már adok neki néha a mi ebédünkből is kóstolót, tegnap pl. paprikáskrumlit evett (1 kockácska krumli, szétvágva), előtte zöldbableves levét kapott! Ezeket is megette..,mint mindent! És nem lett tőle se pöttyös,az emésztésén sem vettem észre semmit! Szóval, nekem ezzel nincs problémám!

2008. júl. 9. 21:11
Tomi mennyire eszi a zöldséges ételeket?
2008. júl. 9. 21:11

Tomim tejérzékeny szóval nagyon le van korlátozva, hogy mit ehet...

egyenlőre nagy harcot vívok, hogy egyen végre zöldségeket is, mert délelőtt tízóraira kap gyümölcsöt amiből egy üveggel is képes lenne megenni, de a zöldségből max fél üveggel vagy még annyit se :(

mi is inkább üveges ételt adunk, de igyekszem főzni is neki, amire eddig nem nagyon volt időm, mert örültem, ha kijutok a konyháig :)

most azzal próbálkozom, hogy zöldséges ételeket főzök neki és velünk eszik, de ez sem igazán jött még be eddig. próbálok nem elcsüggedni :)

napirend kb így néz ki reggel tápi (gyümölcspéppel bolondítva, mert a tejmentes nem túl jó ízű magában) tízórai gyümölcs, délkörül főzelékféle/ vagy végül gyümölcs, délután gyümölcspép, este fürdés utén táp

2008. júl. 9. 21:04

még egyszer sem volt ilyen gondunk, minden babától kérnek egy igazolást, hogy makk egészséges, úgy tudom hogy a vizet is vizsgálják

szerintem nem kell ennyire félni ;)

2008. júl. 9. 20:52

A Te bébid miket eszik???

Én olyan "gyáva" vagyok, csak bébiételt, tejpépet, babakekszet, friss gyümolcsöt és tápszert kap!

És a Te Tomid???

2008. júl. 9. 20:50

köszi!

megnézem..

Az az igazság, picit idegenkedek a babaúszástól! Tudod eddig Tomi még senkivel nem fürdött együtt, így lehetséges hogy hamarabb , vagy nagyobb esélyel kap el valami bacit! Ti nem betegedtetek meg egyszer sem?

2008. júl. 9. 14:44

[link]

ez a honlapja, itt megtalálsz minden információt, nem tudom ez nincs-e messze nektek

2008. júl. 8. 11:10

A Pólus Hotel-be járunk, épp nyári szünetünk lesz szeptemberig

de tudom ajánlani, nagyon jó :)

2008. júl. 8. 10:02
Ti hova jártok babaúszásra??? Én a Rubin hotel oldalán néztem, de nem tudom mi alapján kellene választanom.
2008. júl. 8. 07:09
nem hiszem hogy késő lenne, mikor mi kezdtük voltak ott másfél éves babák is :) persze ők másik csoportba kerültek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook