Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 novemberi babák fórum

2007 novemberi babák (beszélgetős fórum)


186. kathlee (válaszként erre: 184. - Wn)
2008. jún. 24. 11:09
Hát sajna ezt nem lehet szabályozni. Nálunk van egy bunkó nő, aki olyan hangosan hallgatja a zenét, olyan mintha Luca szobályában szólna. Még szerencse, hogy jó alvó.
185. kathlee (válaszként erre: 183. - Wn)
2008. jún. 24. 11:07
Most ébredt fel. És sajna lekéstem a kakáról, mert azzal ébredt. Na, sebaj, majd ebéd után.
184. wn
2008. jún. 24. 10:54

Szegény Drágám,fél órát aludt.

A szomszéd házat tatarozzák,és amit művelnek felháborító.

Tanulók,nem elég,hogy egész nap nem csinálnak semmit,de ordibálnak,vagdalnak minden állványt,nem csoda ha nem alszik.

Ja és ezután következik a mi házunk.

Elköltözök!

183. wn (válaszként erre: 182. - Kathlee)
2008. jún. 24. 10:44

Szia!


Persze büszke vagyok rá,de nálam ez valahogy úgy van,hogy nem siettetem a dolgokat,mert azt szeretném ha lassabban telne az idő.Olyan sokat vártam rá,most meg olyan gyorsan nő.

A Te kislányod bilizik!Szerintem ez ritkaság ám ilyen korban!

Bébi alszik?

182. kathlee (válaszként erre: 181. - Wn)
2008. jún. 24. 10:24
Igen, tudom, hogy minden gyerek más. Csak ugye a szülő nagyon büszke arra, ha el tudja mesélni, na az én gyerekem már ezt is tudja. Én ilyenkor csak hallgatok, mert nem tudok hozzászólni a témához.
181. wn (válaszként erre: 179. - Kathlee)
2008. jún. 23. 23:04

Szerintem egyátalán nem vagytok elkésve.


Minden gyerek más.Nekem a tesómék példája van előttem,a fia 18 hónapos,már 11 hónaposan ment,igaz Ő előbb ült és felállt,majd mászott,de viszont 1-2 szónál többet nem mond,inkább elmutogatja,hogy mit akar.

Az ismerősünk kislánya 15 hónapos,Ő beszél,de egyedül nem tud még menni.

Nálunk már van fog,de a férjem unokatestvérének a kisfia már 14 hónapos és még nincs foga.

180. wn (válaszként erre: 178. - Kathlee)
2008. jún. 23. 22:58

Vettem medencét,nagyon aranyos,már ki is próbáltuk,élvezte a Drágám.

Ez egy pici medence,pont ekkora babáknak való,nálunk is szélességében pont elfér az erkélyen.

179. kathlee (válaszként erre: 177. - Wn)
2008. jún. 23. 20:12
Úgy tűnik, mi le vagyunk maradva. Luca csak körbe forog, meg gurul. Nem kúszik és nem is mászik. Szerintetek nem vagyunk még elkésve?
178. kathlee (válaszként erre: 172. - Wn)
2008. jún. 23. 20:11

Sunyi kaki... Ez jó, nagyon tetszik a megfogalmazás!

Vettél medencét? Élvezte Mété? Hát nálunk elég kicsi au erkély, de épp elfér a medencéje. Nagyon élvezi a Drágám.

177. wn (válaszként erre: 176. - Scorpiolady)
2008. jún. 23. 15:44

Máté is még keveri a kettőt,de a kis rafkós arra már rájött ha négykézláb van, akkor jobban eléri a cuccokat az asztalon.

Voltunk tanácsadáson 8590g.

176. scorpiolady (válaszként erre: 175. - Wn)
2008. jún. 23. 11:46
Itthon a Bence is úgy lubickol mint egy őrült, de a medencéjén lévő kígyótól megijedt, később víz nélkül beültem vele akkor jól megpofozta a kígyót és minden rendbe lett. Olvasom milyen ügyi a Máté, már mászik, a Bence még mindig "csak" keverve közlekedik, hol mászik hol kúszik, de inkább kúszik,bár tegnap mikor mentem be a nappaliba olyan fürgén odajött hozzám, hogy képtelen voltam megállapítani hogy hogyan is csinálja. Most meg már egy órája alszik.
175. wn (válaszként erre: 174. - Scorpiolady)
2008. jún. 23. 11:38

Szia!


Máté élvezi a pancsit, már 3 napja a nagy kádban pancsizik,úgy rugdalja a vizet,hogy minden tiszta víz,sikoltozik, tetszik neki.

2008. jún. 23. 11:32
Szia, mi tegnap beraktuk a medencéjébe Bencust, de szegény elkezdett sirdogálni benne.
173. wn (válaszként erre: 171. - Kathlee)
2008. jún. 23. 11:16
Még nem voltunk strandon,nem is pancsizott medencében,ma akarok neki venni,lehet én is kiteszem az erkélyre,meg majd a mamáknál jó lesz.
172. wn (válaszként erre: 170. - Kathlee)
2008. jún. 23. 11:14

Szia!


Még nem megy,rosszul fogalmaztam meg szerintem,négykézláb mászik és így "lépeget",még nem állt fel,csak úgy ha én állítom.


Hihetetlen a kiscsajszi,megvár?Nagyon ügyi.

Nálunk is vannak erőlködős kakik,meg sunyi kakik( én így nevezem),amit már csak a szag alapján veszek észre.

171. kathlee (válaszként erre: 169. - Wn)
2008. jún. 23. 11:06
Nálunk is nagyon meleg van. Ki is tettem Luca medencéjét az erkélyre. Pancsizott egy nagyot, most meg úgy látom, hogy elaludt. Pedig még nem is ebédelt. Ti voltatok már strandon Mátéval?
170. kathlee (válaszként erre: 168. - Wn)
2008. jún. 23. 11:04

Komolyan lépeget? Ó, istenem! Tök jó! Már én is nagyon várom. Mikor állt fel először Máté?


Nálunk is össze vissza van a kaki, de előtte mindig erölködik és ha szólok neki, hogy várjon, mert hozom a bilit akkor szépen megvár.

169. wn
2008. jún. 23. 10:08

Nálunk a lakásban olyan meleg van nem nagyon aludtunk az éjszaka.

Szegény kisdrágám is sokat nyüglődött.

168. wn (válaszként erre: 166. - Kathlee)
2008. jún. 23. 10:06

Szia!


Ez igen,akkor nagyon ügyesek vagytok!

Nem gondoltam volna,hogy ilyen korán rá lehet szoktatni a bilizésre,nálunk a kaki sokszor annyira össze-vissza van.

Nálunk Máté elkezdett mászni,eddig kúszott,tegnap délután tett 1-2 "lépést",ma reggel már többet,megy a játékai után,és forgolódik.

Még eléggé inog,férjem szerint olyan mint a csillagok háborújában a birodalmi lépegetők.

Édes.

167. kathlee (válaszként erre: 165. - Scorpiolady)
2008. jún. 23. 08:26
Tegnap este vettük észre, hogy fel van dagadva az ínye. Remélhetőleg ebből lesz már vmi.
166. kathlee (válaszként erre: 164. - Wn)
2008. jún. 23. 08:25

Szia!


Jól sikerült nálunk is. Bár mi már csak a készre érkeztünk meg... Luca meg az uzsiját töltötte ott, de nem túl sokat evett. Plussz rámborított egy kis kaját.

Hát igen, az én lányom sem volt nyugis kicsinek.

Ja, képzeld el! Péntek óta bilizünk. már többször kakiltunk és pisiltünk a bilibe. Nagyon ügyi.

165. scorpiolady (válaszként erre: 163. - Kathlee)
2008. jún. 22. 20:00
nálunk sincs még fog, ő is sokszor nyügi, ma például a kiságy rácsát rágcsálja, és nagyon piros az ínye, meg úgy néz ki mint egy kis vámpír, a szemfogainál úgy meg van dagadva.
164. wn (válaszként erre: 160. - Kathlee)
2008. jún. 22. 16:16

Szia!


Jól sikerült a tegnapi bogrács buli,Máté nagyon jó baba volt.

Már az ebédet is ott ette meg,játszottunk a pléden a fűben ,amit nagyon élvezett,tépkedte a füvet,nagyon kellett rá figyeni,aludt egy nagyot,utána sétáltunk,mindenkire vigyorgott,aranyos volt.

A 2 hónapos kislány evett,aludt,nagyon irigylem a barátainkat,bár mondták egész nap ilyen,de este viszont nagyon nyűgös.Máté sem volt picinek ilyen nyugis.

A kiscsaj szopi után szinte beájult.

Nálatok milyen volt a buli?

Ja és este mikor hazaértünk,fürcsi, utána kaja, majd leraktam,tettem-vettem mire bekukkantottam már békésen szuszogott,egy hang nélkül aludt el.Régen volt már ilyen.

163. kathlee (válaszként erre: 162. - Scorpiolady)
2008. jún. 21. 13:50
Még nincs, de nagyon várjuk. Már annyiszor a fogacskájára fogtuk, mikor nyűgi volt, de sehol semmi. A mienknek befelé nő... :)
162. scorpiolady (válaszként erre: 161. - Kathlee)
2008. jún. 21. 11:58
Mi is panelban lakunk, hetediken, mindig kérdezgetem az alattunk lakó nénit, de ő nagyon rendes és azt mondja, nem hall semmit, max. nagyon minimális sirdogálást.A te babódnak van már fogacskája?
161. kathlee (válaszként erre: 158. - Scorpiolady)
2008. jún. 21. 06:46
Ó, nem csak a kezével... van hogy a csőröspohárral, vagy a kanállal. A kedvenc elfoglaltsága az, hogy dobálja le a dolgokat. Nem is lenne baj, de mi panelban lakunk, és az alsó szomszéd bizti nem örül a csatazajnak.
160. kathlee (válaszként erre: 156. - Wn)
2008. jún. 21. 06:44
Akkor nem aggódnék! A 2 hónapos babó meg végigalussza az egészet. Mondjuk az én lányon kicsinek nem volt az az eszek alszok típus. Mindig irigyeltem is az olyan gyerekek szüleit.
2008. jún. 20. 21:48
Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
158. scorpiolady (válaszként erre: 152. - Kathlee)
2008. jún. 20. 21:48
Neked is üti az asztalkát a kezeivel? A kicsi fiacskám nagyon tudja püfölni, és mérges képet vágni hozzá. :-)
2008. jún. 20. 21:36

Sziasztok!


Nektek már alszanak a picurok, a fiacskám csak pár perce volt hajlandó elaludni, addig vagy ötször felforgatta a kiságyát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook