Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2007 novemberi babák fórum

2007 novemberi babák (beszélgetős fórum)


246. csibebaba07 (válaszként erre: 241. - Wn)
2008. jún. 29. 11:52
Igen, egész nap nyűgös szegénykém, éjszaka sem alszik jól, pedig már a fájdalomcsillapítót is bevetettem. Nappal sem tud aludni, már az autóban sem, pedig eddig mindig elnyomta az álom, ha kocsikáztunk...Nálunk nem is hajlandó már 3. napja semmit sem enni, csak a cici kell neki. De majdcsak túl leszünk rajta...kitartás nektek is.
245. wn (válaszként erre: 244. - Kathlee)
2008. jún. 28. 14:57

Igen, az azért más,de bizosan jól ellesznek.

Máté most nagyon nyügi,már aludnia kellene,de még bohóckodik.

244. kathlee (válaszként erre: 242. - Wn)
2008. jún. 28. 14:46

Nálunk dög meleg van. Alig lehet meglenni a lakásban. Viszont fúj a szél, így jó kis szellő van Luca szobájában.


Furi lesz, mert nap közben már többször is volt anyukámmal, de este még soha...

243. wn (válaszként erre: 217. - Kathlee)
2008. jún. 28. 14:45

Csináltam Máténak meggyet,bár tettem bele,almát és banánt is,így nem lett olyan savanyú,de eddig nem igazán jött be Neki.

Tegnap a paradicsomos krumplit próbáltuk,azt simán megette.

242. wn (válaszként erre: 240. - Kathlee)
2008. jún. 28. 14:38

Szia!


Biztosan nem lesz gond,el lesznek.

Nálatok jó idő van?

Itt nálunk (Győr),elment a nap,és szerencsére nincs az a nagy kánikula,felhős az ég.

Akkor este kikapcsoltok egy kicsit,bár szerintem sokat gondolsz majd rá mit csinál a picúr.

241. wn (válaszként erre: 232. - Csibebaba07)
2008. jún. 28. 14:34

Nálatok egész nap nyüglődik a fogak miatt?

Nálunk Máté éjszaka sír keservesen.Az elmúlt éjszaka is 1 órán keresztül fennt voltunk,picit aludt,utána felsírt,csak a cici nyugtatta meg.

240. kathlee (válaszként erre: 239. - Wn)
2008. jún. 28. 14:33

Szia!


Szerintem próbáljátok meg azt a bilit. Lehet, hogy élvezné is.


Mi ma megyünk bográcsozni. Csak ez ilyen esti lesz, így anyukám lesz Lucával, mert kb. 10-re érünk majd haza. Remélem nem lesz gond....

239. wn (válaszként erre: 233. - Kathlee)
2008. jún. 28. 14:20

Szia!


Képzeld,ma is ugyanúgy betettem a járókába meztelenül a törölközőre.

Pár másodperc múlva oda is pisilt.:)

238. wn (válaszként erre: 237. - Scorpiolady)
2008. jún. 28. 14:16

Szia!


Nem mosta el az eső,a teraszon voltunk,jól éreztük magunkat,késő délután már sütött a nap.

Este már nem volt erőm ide ülni a gép elé,szörnyen fájt a fejem,és még ma is ,nem tudom mi ez,lehet a frontok.

237. scorpiolady (válaszként erre: 236. - Wn)
2008. jún. 27. 21:29
Szia! Merre vagy? Milyen volt a grillparti? Nem mosta el az eső?
236. wn
2008. jún. 27. 11:50

Most mennem kell,nem sokat voltam!:(

Meghívtak a barátaink délutánra,grillezni :)

Végre nem ebben a dögmeleg lakásban leszünk.

Remélem este találok itt valakit!:)

Sziasztok!Kellemes délutánt mindenkinek!

235. wn (válaszként erre: 233. - Kathlee)
2008. jún. 27. 11:45

Szia!


Még nem próbáltam,bár nincs még bilink,de ki fogom próbálni,legalább hozzászokik.

Nagyon ügyes a kislányod!

234. wn (válaszként erre: 232. - Csibebaba07)
2008. jún. 27. 11:40

Szia!


A sudokrémet mi is használjuk,bár Én csak a popsijára használom.Lehet a testére is?

Kipróbáltam a hintőport úgylátszik jó neki mert kicsit enyhült,talán szárította,nem olyan piros.

233. kathlee (válaszként erre: 230. - Wn)
2008. jún. 27. 07:59

Nem próbálod meg felöltöztetés elött bilire tenni? Persze, ha csak neki is van kedve hozzá. Elmondod neki, hogy mire való, és hátha. És ha sikerül neki, írtó büszke lesz magára.

Képzeld, mi ébredés után egyből a bilin kezdünk, nem telik bele 2-3 perc és már pisi is kaki is van. Ivás után kb. 20 percel teszem bilire. Ilyenkor vagy van pisi, vagy nincs, ez még nem állt be. Szerintem egyszer próbáld ki, ha bejön neki, nem csinálsz kárt vele, hogy próbálgatjátok a dolgot. De 5 percnél tovább soha nem hagyom ülni rajta.

2008. jún. 26. 22:49

Sziasztok!

A pöttyekre jó a Sudocrem is (nagyon vékonyan kenve), ez nem csak nekem vált be, más is mondta, hogy jó. Szerintem a kamilla is jó ötlet.

Én is akartam céklát adni, de a fogzás miatt csak cicizni akar, a kajcsikból csak egy-két kanállal eszik. Ha túl leszünk rajta kipróbálom, kíváncsi vagyok nálunk lesznek-e hasonló tünetek.???

2008. jún. 26. 21:49
És a kaki meg lila volt, és a seggecskéje is.
230. wn (válaszként erre: 229. - Scorpiolady)
2008. jún. 26. 21:47

Szia!

Az szép lehetett (rózsaszín pisi).

Én is gondoltam a hitőporra,lehet ki is próbálom.Egyszerűen nem tudom már mit is adjak szegénykére,többször pucérkodik a járókájában,leterítek alá egy törölközőt és játszik rajt.Az az érdekes,míg igy van se pisi,se kaki,amint rárakom a pelust végzi a dolgát.

229. scorpiolady (válaszként erre: 228. - Wn)
2008. jún. 26. 21:41

Szia!

Bence is tele volt melegkiütésekkel, a két karja a két lábaszára még a lábfeje is, meg az egész háta, én napjában többször behintőporoztam és másnap reggelre elmúlt, persze a melegtől újra és újra kijön, de a hintőpor (johnsonos)bevált.

Egyébként ma nagyon beindult mászás terén, az egész lakást felfedezte, persze a konyhába nem engedtük be, pedig nagyon akarta, raktam fel képeket is róla ide a hoxára.

Ja és képzeljétek tegnap megevett egy csomó céklát, és rózsszínt pisilt tőle.

228. wn (válaszként erre: 226. - Kathlee)
2008. jún. 26. 21:30

Most este főztem ki kamillavirágot és annak a levét öntöttem a fürdővízébe,azt mondták az talán használ.Egyébként,a barátnőm akinek 2 hónapos a kislánya mondta,hogy Ő kapott rá patikai kikevert krémet,holnap megyünk hozzájuk és ad,majd megnézem mi a neve,leírom,nem értem miért nem írták fel nekünk,annak idején a tej pöttyökre kaptunk.

Pelust mi használtunk Liberot,nekünk az jó volt,DM pelust,de mostanában van egy plenkás bolt itt nálunk és ott vesszük,azok beváltak.Van DM-es kuponfüzetem abból mindig kiváltom a pelusokat,így sokat próbáltnuk már.

227. wn (válaszként erre: 225. - Kathlee)
2008. jún. 26. 21:20
Én a rossmannban vettem,biztosan van a DM-ben is,Hipp Gyümölcs Duett, 7 hónapos kortól.
226. kathlee (válaszként erre: 224. - Wn)
2008. jún. 26. 20:36
De igen! Én nem is vittem dokihoz, mert tudtam, hogy nincs mit tenni. Lucának a nyaka van teli, meg a combján néhány. Még szerencse, hogy a popsival nincs probléma. Csak jók ezek a pelenkák! Ti milyet használtok? Mi csak pamperst... Próbáltunk liberót, meg Tesco színest, de egyik se vált be. A liberó átázott a pisitől, a tescostól meg nyakig kakás volt minden alkalommal.
225. kathlee (válaszként erre: 223. - Wn)
2008. jún. 26. 20:32
Joghurtos desszert? Nem láttam még, vagy csak nem figyeltem... Dm-ben lehet kapni?
224. wn
2008. jún. 26. 16:10

Ti nem szenvedtek meleg kiütéstől?

Szegény Máté karja,válla,mellkasa tele van pöttyökkel.

Múltkor elvittem a dr. nénihez azt mondta nyugottan fürdessem töbször,nincs rá krém,de olyan sok van már rajta.

Még jó,hogy nem viszket neki.

223. wn (válaszként erre: 222. - Wn)
2008. jún. 26. 16:05
Egyik nap vettem HIPP-es joghurtos desszertet,pillanatok alatt bevágta,ízlett neki.
222. wn (válaszként erre: 221. - Kathlee)
2008. jún. 26. 16:03

Szia!

Úgy hallottam a görögdinnyét is le kell turmixolni,a magok nélkül.

Majd megkérdezem még a védőnőt Ő mit tanácsol.

Tegnap megnyalogatta a sárgadinnyét,először fintorgott,mint minden új gyümölcsíz előtt.Édes volt :)

221. kathlee (válaszként erre: 219. - Wn)
2008. jún. 26. 15:53
Én sárgadinnyét sokat adok neki, mert szereti. Megeszik egy felet uzsira, de néha szoktam almát, barackot, kekszet tenni hozzá. Én görögöt nem mertem adni, a magok miatt.
220. kathlee (válaszként erre: 218. - Wn)
2008. jún. 26. 15:50
Én kevertem neki banánnal. Hát elég gusztustalanul nézett ki.... Összerántotta a banánt.
219. wn
2008. jún. 26. 15:24

Dinnyét lehet már nekik adni?

Valahol azt olvastam,hogy sárgát igen,görögdinnyét nem, de hallottam fordítva is.

218. wn (válaszként erre: 217. - Kathlee)
2008. jún. 26. 15:20

Én is kiváncsi vagyok,fél 5-kor eszik uzsit,majd meglátjuk.

Te más gyümivel együtt adtad?

Arra gondoltam,hogy összekeverem almával,banánnal,így nem lesz olyan savanyú,bár nem tudom milyen a meggy nem kóstoltam.

217. kathlee (válaszként erre: 201. - Wn)
2008. jún. 26. 10:49
Luca már evett néhány hónapja fagyasztottat. Hát megette, de nem a kedvence. Kíváncsi leszek Mátéra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook