Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006. júniusi gyerekek fórum

2006. júniusi gyerekek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2965. Zsu77
2009. ápr. 10. 11:05
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk: Zsu és Eszterke
2964. Zsu77 (válaszként erre: 2963. - Csehe)
2009. ápr. 10. 07:36

Az oltástól semmi bajom nem lett, egy kicsit bepirosodott, de 2 nap múlva lehúzódott.

Eszter ekcémás jellegű bőrelváltozásaira kapott valami kutyult kencét, de egy sima babakrémmel többet érünk el. Az uszi előtt jó vastagon bekenem és mire odaérünk már jól beszívódik a bőrébe és nem csapja ki annyira. Sokat van napon szerintem ez is segít a bőrének.

Olyan a kiscsaj, mint a kinti munkásaink: az arca és az lakarja, főleg a kézfeje fekete a többi testrésze hófehérke. Mondjuk én is ilyen vagyok, kivéve az arcomat, az inkább szeplős:)

Remélem nem kapjátok el a bárányhimlőt. Nem Te említetted, hogy beoltattad Lucát? Abár ezeknél a mai betegségeknél ki tudja....

2963. csehe
2009. ápr. 7. 21:48

Eltelt 1 újabb hét... :)

Oltás milyen volt, Zsu?

Bőrgyógyász mit mondott?

Nálunk bárányhimlő mizéria van. Kíváncsi vagyok, hogy elkaptuk-e. :)

2962. Zsu77
2009. márc. 30. 09:21

Sziasztok!

Mi megvagyunk, csak én betegeskedek. A múlt héten csütörtök és péntek semmi sem maradt mag bennem, aztán meg a torkom kezdett el fájni, most meg az egész mellkasom.

Eszter pofija még mindig olyan kis csufin piros, ráadásul a csuklóin és a könyök hajlatban ismételten megjelent az ekcéma szerű kiütés. Mindenképp elviszem egy bőrgyógyászhoz, mert nagyon szenved miatta.

Képzeljétek szerdán kapok tifusz elleni oltást, mivel hulladéklerakót építünk egy működő hulladéklerakóra és mellé így most egy év után eszükbe jutott, hogy ez veszélyes is lehet. Nem tudom, hogy ilyen nyavmadtan érdemes-e beadatni, de talán addig javulok.

2961. csehe (válaszként erre: 2960. - Csehe)
2009. márc. 29. 16:55

Hahó!

Elfújt mindenkit a szél??

2960. csehe (válaszként erre: 2959. - Zsu77)
2009. márc. 25. 07:42
Nem tudom milyen összetételű. Az, hogy van benne körömvirág, egy dolog, ettől még lehet mellette károsanyag, ami izgatja a bőrét. Küldd majd el emailbe mik vannak benne, aztán meg mondom, milyen. ;) Különben a DM-ben lehet venni Babylove-os időjárás elleni védőkrémet, az jó, ill. a Lidl-ben a Cienes, kacsás, tégelyes krémek még jobbak. ezeket teszteltük. :)
2959. Zsu77 (válaszként erre: 2958. - Csehe)
2009. márc. 24. 13:51
A rossmannban vettem egy körömvirág tartalmú krémet, direkt kicsiknek. Szerinted mit kellen használni? Neked olyan jó ötleteid vannak és eddig be is váltak.
2958. csehe (válaszként erre: 2956. - Zsu77)
2009. márc. 23. 17:43
Nem mindegy mivel kened...
2957. csehe (válaszként erre: 2955. - Zsu77)
2009. márc. 23. 17:42
Ha vettél lakást, és nem akarsz költözni, esetleg jelentkezünk lakóknak. :D:D:D
2956. Zsu77
2009. márc. 23. 11:31

Szombaton voltunk usziban. Nagyon tetszik Eszternek és nekem is. Jó egy kicsit kikapcsolódni. Persze a mozgás is ránk fér.

Eszter arcán a pofi résznél teljesen kipattog a víztől. Már a pancsi előtt is bekentem szél elleni krémmel, de nem sokat használt. Van valami ötletetek?

2955. Zsu77 (válaszként erre: 2954. - Csehe)
2009. márc. 23. 11:28
Remélem összejön az idei nyaralás. Én is gondolkodok, de egyenlőre még mindig a lakásvásárlásra hajlok. Nem túl sok jóval kecsegtetnek a bankok. Nincs adóstársam, mert a szüleim már túl idősek. Úgyhogy nézelődök. Valami kis lakást kellene vennem amihez minimális hitelt kellene felvennem, de egyenlőre nem találok. Nem akarok most külön költözni, csak azért az a kis pénzemen ne élősködjenek a bankok. Mindig sokkol, hogy mennyit levonnak kamatadó és kezelési költség néven:(((
2954. csehe
2009. márc. 22. 08:36

Hétvégén voltunk, a tesóméknál, és csak Lucával. De jó volt ez így. Azért nem kell nagy nyaralásra gondolni a mai világban. :D

Nyáron Hollandiába akarok menni. :D:D

Mi újság mindenkinél?

2953. Zsu77 (válaszként erre: 2951. - Csehe)
2009. márc. 16. 10:02
Merre vagytok? Meddig maradtok? Ment az egész család?
2952. Zsu77
2009. márc. 16. 10:01

Sziasztok!

Szombaton voltunk úszni. Nagyon nagy előrelépés, mert még nem voltunk, a Balcsiban is csak 2x, akkor is összeszedtünk vmi vírust. Arról nem is beszélve, hogy félek a víztől és nem is tudok úszni. Szóval egy ilyen előélettel elindultunk. Az első 10 perc arról szólt, hogy: Anya menjünk ki, én nem akarok vízben lenni. Aztán jöttek a feladatok: Anya az arcomhoz jött a víz, Anya végezzünk már. Persze mindezt teli torokból visítva. Aztán jött a pálfordulat. Kicsit játékosra vettem a dolgot és 5 perc múlva, már a medence széléről csobbant a vízbe. Jó még fogni kell, de úgy örültem, hogy imádta a vizet. A héten is megyünk. Kicsit regenerálódok, mert a karom puding lett a sok emelgetéstől (vagy 50x a kis 24 kg-s csajszit kiemelni a medence szélére), de az eredmény a lényeg.

Tegnap a szakadó esőben toligáltam a biciklivel, mert nem bírt már magával a lakásban. Meg is értem. Szombaton tavasz volt, tegnap meg novemberi időjárás.

2951. csehe
2009. márc. 14. 22:49
Mi "nyaralunk" fehérváron. :)
2950. Zsu77
2009. márc. 13. 12:48

Mi a helyzet Lányok? Merre vagytok?

Nálunk minden rendben, vagyis a szokásos nyűglődések folynak. Remélem nem vagytok betegek!

2949. Zsu77 (válaszként erre: 2948. - Csehe)
2009. márc. 9. 16:00

Butus, nem a hájtémáról érdeklődtem:)

Köszönjük a köszöntést!

2948. csehe (válaszként erre: 2947. - Zsu77)
2009. márc. 9. 15:10

Nálunk mi a helyzet? Hájtémában? Nem nyilatkoznék! ;)

Névnapot átadtuk, köszönjük! Ő meg nőnapot küldd mindenkinek itten. :)

2947. Zsu77 (válaszként erre: 2946. - Csehe)
2009. márc. 9. 13:12

2 hely is van ahová lehet menni: Bagon és Hatvanban. A bagi most jobban tetszik, de majd a szüleim körbejárják a témát, mert a baba és kisgyerek úszás pont a munkaidőmbe esik. Na ez nem azt jelenti, hogy nem lógok el párszor. A hatvani uszodában pedig szombat délelőtt van. Ez időben jobb lenne, de több ismerős anyuka nem volt megelégedve.

Kíváncsi vagyok, hogy tetszik-e neki. A héten elviszem a dokinénihez, mert igazolást kell vinnünk, hogy nem beteg. Szóval egy kicsit macerás. Olyan rendesek a szüleim, elviszik őt és én meg oda megyek, persze csak az óra végére érek oda, de legalább egy kicsit láthatom pancsi közben.

Először vízhez szoktatás van, aztán jöhet az úszás.

A háj témában nem sikerült semmit tennem, nem olyan vészes, csak nagy a s..gem és a sonkám:))) Mindenesetre még mindig jobb ez az állapot, mint mikor úgy néztem ki, mint egy 12 éves fiú:D

Nálatok mi a helyzet? Apátoknak boldog névnapot kívánunk! Add át jókívánságainkat!

2946. csehe (válaszként erre: 2945. - Zsu77)
2009. márc. 6. 21:22

Nagyon édes Eszter a fürdőszerkóban! :)

Képzelem milyen "hájas" vagy. :D Hova jártok uszodába? Eddig nem voltatok?

2945. Zsu77
2009. márc. 6. 10:31
Ma megyek venni Eszternek fürdőrucit. Kinéztem egy szépet és nagyon jó ára van. Remélem még kapok. Aztán jövőhéten megkezdődik az uszizás. Kíváncsi vagyok, hogy fog neki tetszeni. Jó lenne addig a hasamon, combomon és a fenekemen kialakult kisebb hájréteget lejebb faragni, de erre semmi esélyt nem látok:(
2944. Zsu77 (válaszként erre: 2942. - Csehe)
2009. márc. 6. 10:29
Eszter még most is pizsiben van. Nem akar felöltözni, kimenni pedig végképp nem. Teljesen megértem, nekem is nehezemre esik ebben a szakadó esőben bárhová menni. Autóval pedig egyáltalán nem lehet közlekedni, mert itt Pesten az emberek nem esernyőt hordanak hanem autót. Persze a legkisebb rutin nélkül.
2943. Zsu77 (válaszként erre: 2941. - Csillu77)
2009. márc. 6. 10:27
Jobbulást Annának! Hogy telt az éjszaka? Lement a láza? Sajnos ez az idő csak a baciknak és a vírusoknak kedvez.
2942. csehe
2009. márc. 6. 08:41

Jobbulást!

Mi nem vagyunk betegek, viszont esőben szélben, szürke időben túrázunk Lucával, ma már nem akar jönni. Mondjuk megértem. :)

2941. csillu77
2009. márc. 5. 18:33

Sajna nálunk Anna beteg, kedd reggelre belázasodott. Szerencsére nem valami undok vírus, csak mandulagyulladás, kapott rá AB-ot. Eddig egész jól volt, de ma délutánra megint belázasodott, remélem nem lesz semmi baj és a kicsik se kapják el.


Már én is nagyon várom a jobb időt, főleg, hogy ki se mehetünk...

2940. Zsu77
2009. márc. 5. 15:42

Mi a helyzet veletek? Teljesen eltűnt mindenki. Remélem nem vagytok betegek. Nálunk minden rendben van, kicsit köhögünk, kicsit megint pöttyös az Eszter, de azért élünk virulunk.

Utálom ezt a ködös, nyálkás időt. Reméltem, hogy a héten már jó idő lesz, de ennél még a napsütéses mínusz 10 fok is jobb volt.

2939. Zsu77 (válaszként erre: 2938. - Csehe)
2009. febr. 26. 14:58

Nem csoda, ebben a világban szinte életveszély elindulni.

Sajnos én ritkán vagyok utas. Akkor is csak rövid időre. Pedig imádok úgy utazni, hogy csak bámészkodok a nagyvilágba:)

2938. csehe (válaszként erre: 2937. - Zsu77)
2009. febr. 26. 14:41
Én is szeretek autózni, Luca is, bár én vezetni valahogy nem....
2937. Zsu77 (válaszként erre: 2936. - Csehe)
2009. febr. 26. 11:04

Valószínűleg, de akkor a 6-on 6-kor kellett volna kezdeniük:)))

Jövőhéten hétfőn Kaposváron lesz valami oktatásunk, munkiavédelem, elsősegély és Kresz. Nem értem ezt az utolsót, de néhány kollegára ráfér egy kis fejtágítás. Persze én sem vagyok egyszerű eset, elhíresült gyorshajtó vagyok, csak amióta Eszterke megvan azóta figyelek sokkal jobban erre is. Ennek ellenére még mindig száguldozónak titulálnak.

Eszter imád autózni, a Papát is mindig megfűzi, hogy menjenek 1-2 kört:))) A gének...

2936. csehe (válaszként erre: 2935. - Zsu77)
2009. febr. 26. 07:44
Atyavilág! Mondjuk, itt is esett egész éjjel és nap, de reggel 8kor még nem takarították le az utakat... Szerintem a 8-ast sem. Biztos csak 8kor kezdődött a munkaidejük. :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook