Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2005. januári Babák :-) fórum

2005. januári Babák :-) (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
455. jooeva (válaszként erre: 450. - Misz)
2011. febr. 14. 11:52

Ágikának hogy van a füle?

Tominak szépen rendbejött pár nap alatt, ma már ment is oviba, nekünk is a héten lesz a farsang, aztán hétfőtől a lánykám is ovis lesz......de fura!

454. jooeva (válaszként erre: 450. - Misz)
2011. febr. 14. 11:50

Köszi!

Már jobb a helyzet, magának csinálja, így kevesebb a fájdalom, de ott vagyok vele és irányítok.

453. jooeva (válaszként erre: 451. - Eperke79)
2011. febr. 14. 11:49

Hali!


Ez a "kukacos" dolog nagyon vacak egy anyukának! Ilyen rosszul még nem éreztem magam az elmúlt 6 év alatt :((....

Az utókezelés nehéz, rávenni, hogy napjában többször piszkáljuk, de azért elég hősiesen tűri a drágám!


Jobb lenne szerintem a természetre hagyni, pár év alatt szépen megoldódna magától.....Férjeinkkel sem szaladgáltak szerintem az urológushoz anno.

452. misz (válaszként erre: 451. - Eperke79)
2011. febr. 12. 20:56
Hát remélem, mi megússzuk ezt a tortúrát. Elég volt a műtét is.
2011. febr. 12. 10:45

3 évesen csinálta meg neki a gyerekorvos.

a férjem ment be vele

én kint vártam meg őket,akkor voltam terhes a Katával így jobbnak láttam kint maradni így is eléggé rossz volt,hogy üvölt a gyerek :(

450. misz (válaszként erre: 449. - Jooeva)
2011. febr. 12. 00:21
A te kisfiad is egy hős! Remélem minél hamarabb és minél fájdalommentesebben zajlik majd az utókezelés.
449. jooeva
2011. febr. 11. 15:57

Sziasztok!


Túlestünk az urológián. A doki rendes volt, elmagyarázta, hogy mit fog csinálni, meg is mutatta az eszközt....Mi becsuktuk a szemünket és szorítottuk egymás kezét. Fájdalmas volt, de mire hazaértünk már nem fájt neki.

Az utókezelés lesz nehéz, mert a bőrt mozgatni kell, hogy ne tapadjon vissza...

3 hét múlva kell visszamenni kontrollra.


Balázsnak okés a kukaca?

2011. febr. 11. 08:24

kikellett fúrni a fogát azért kapott injekciót



Éva!

írd meg,hogy mi volt az urológián

447. misz (válaszként erre: 446. - Jooeva)
2011. febr. 10. 19:08
Szorítunk. :)
446. jooeva (válaszként erre: 444. - Eperke79)
2011. febr. 10. 13:09

Hali!


De kis ügyes a fiacskád, hogy ilyen jól tűrte ezt! Injekciót miért kapott?


Holnap nekünk is lehet szorítani, mert urológushoz megyünk Tomival....Még mindig van kis letapadása, háziorvosunk eddig adott haladékot.

Remélem, hogy gyorsan megcsinálja a doki és a lábadozás sem tart sokáig!

445. misz (válaszként erre: 444. - Eperke79)
2011. febr. 9. 20:07

Kapott érzéstelenítőt Balázs?


Ha ilyen hős volt, hát lehetsz is büszke. :)

2011. febr. 9. 18:12

na,meg volt a fogorvos is ma

hát én jobban izgultam mint a Balázs

hát szerintem sok felnőtt irigykedhetne rá,hogy milyen jól viselte

pedig injekciót is kapott



Éva nem azért írtam ezt csak viccnek szántam

443. jooeva (válaszként erre: 441. - Eperke79)
2011. febr. 8. 13:20

Jaj, nem is úgy gondoltam!

Csak az enyhe idővel jár ez sajna.....Vagy lenne tél vagy tavasz! De hogy hetente változik.....

442. misz (válaszként erre: 441. - Eperke79)
2011. febr. 8. 12:29
:DDDD
2011. febr. 8. 12:09
nem én küldtem a bacikat :)
440. misz (válaszként erre: 439. - Jooeva)
2011. febr. 8. 07:37
Gyógyuljatok meg Ti is hamar! :)
439. jooeva
2011. febr. 8. 06:53

Halihó!


Sajnos már ide is értek a bacik.....Tomikám tegnap estére belázasodott és fülfájós lett, az éjszakánk is elég nehéz volt, pedig felváltva kapta a cataflam-ot és a nurofent.....Szóval no ovi, irány a doki.

438. misz (válaszként erre: 437. - Eperke79)
2011. febr. 7. 14:00
Mielőbbi jobbulást kívánok a gyerkőcöknek! :)
2011. febr. 7. 11:48

Balázsom marad itthon a héten,kapott orrcseppet is még pluszba a többi gyógyszer mellé

Katát vihetem vissza szerdán is


holnap mennek az ovistársai a fogorvoshoz akihez mi is megyünk szerdán,meg az angolról is lemarad,de csütörtökön azért elviszem karate edzésre

436. misz (válaszként erre: 434. - Jooeva)
2011. febr. 7. 09:58

Igen, most minden a legnagyobb rendben. :) Gyerekek egészségesek. :)

Ágikát és az 5 barátnőjét is felvették a suliba. :)

435. jooeva (válaszként erre: 430. - Eperke79)
2011. febr. 7. 08:58

Szia!


Sajnálom, hogy fogászatra kell mennetek!

Tutira lyukas a foga?

Mert mi 1 éve úgy jártunk, hogy a ovis ellenőrzésen beikszelték, hogy szükséges kezelés, mert lyukas a foga....Otthon átnéztem, nem láttam semmit....Csak elmentünk a dokihoz és kiderült, hogy nincs is semmi baj, pont mikor nézte, valami ott volt a fogában, nem voltak jók a fényviszonyok stb, így megúsztuk a dolgot.

ÉS valóban genetikus is lehet a dolog, ha ilyen fogakat örökölt, hiába minden....

Jobbulást a gyerekeknek! Ettől félek én is, hogy megjött az enyhe idő, aztán támadnak a bacik.....

434. jooeva (válaszként erre: 429. - Misz)
2011. febr. 7. 08:55

Jó reggelt!


Örülök, hogy minden okés a kisfiaddal!


Suliba felvették Ágikát és a barátnőit is?

433. misz (válaszként erre: 432. - Eperke79)
2011. febr. 7. 08:12

Én is mosom reggel-este + az oviban délben is.

A doki azt mondta, hogy nagyrészt a genetika okolható. Ha rossz hajlamot örökölt, bármit csinál az ember, bizony romlani fognak a fogai.

Azt tanácsolta, hogy a cukorkát és a nyalókát felejtsük el teljesen. És inni nem szabad sportkupakos és Kubu-s üvegből, mert az olyan mintha cumisüveg lenne. Tovább marad a cukros lé a szájüregben.


Ha édesség, akkor kaja után és nincs napközben nasi. Ha iszik, pohárból, és lehetőleg víz.


Az Elmex gélt javasolta még, ami talán megállíthatja a folyamatot. Hetente 1x kell bekenni vele a fogsort.


Jobbulást a gyerekeknek. :)


Én is ma viszem Zolikát vissza a fülészetre torok-kenet-kontrollra.

2011. febr. 7. 07:48

tök nem értem,hogy mitől lyukas neki,mert én is megmosom neki a fogát


ma viszem a két gyereket orvoshoz,Kata nagyon csúnyán köhög a Balázs nem annyira de neki folyik az orra is.Nem akarom,hogy rám szóljanak,hogy miért viszem így a gyereket oviba.

431. misz (válaszként erre: 430. - Eperke79)
2011. febr. 6. 18:13

Hát ez nem jó hír. :(

Bár azt hiszem nem fognak vele semmit csinálni, mert nem lehet még érzésteleníteni őket, és csak vészhelyzetben fúrnak így. És reménykedni kell, hogy hamarabb kihullik a beteg tejfog, még mielőtt megfájdulna.


Ha már vannak kint rágófogak, javaslom a barázdazárást. Teljesen fájdalommentes és megvédi a rágófogakat a szuvasodástól.


Szorítok, hogy Balázs jól viselje. :)

2011. febr. 5. 14:10

hát ez tényleg egy nagyon jó hír



Balázst visszük jövő héten fogorvoshoz.lyukas a foga :(

429. misz
2011. febr. 4. 21:14

Kicsi zűrzavar volt a leletátküldés körül és csak du. lett meg. De a lényeg: TELJESEN NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Minden téren teljesen egészséges a kisfiam. :))) Annyira, de annyira nagyon örülök!!!!!! :)))


Köszönöm, hogy szorítottatok. :)

428. jooeva (válaszként erre: 426. - Misz)
2011. febr. 4. 08:31

Jó reggelt!


Mi is így jártunk a fogászattal, 1 éve eldöntöttük, hogy rendbetetetjük a fogunkat, volt fogkóeltávolítás, töméscserék, aztán kiesett tömés, letört fog, szájsebészet, idegelés.....brrrrr....


Jól teszitek, hogy megcsináltatjátok maszekban is a vizsgálatot! Olyan szörnyű, hogy az ember lassan csak pénzért kap megbízható diagnózist.....

Majd írd meg, hogy mi volt! Drukkolok!

2011. febr. 4. 07:07

szorítok nektek

biztos minden rendben lesz Zolival

426. misz (válaszként erre: 425. - Jooeva)
2011. febr. 3. 20:30

Félévente járunk családilag ellenőrzésre. De Zolika születése után valahogy nem jött ki a lépés. Decemberben mentem el, és kiderült egy fogam gyökérkezelni kell. Jött a röntgen és kiderült van másik is. Aztán kilazult egy régi tömés, aztán panoráma röntgen és lett még egy lyukas fog... Haj-haj...


De bízom benne, hogy évekig megint nem lesz semmi gond.


Holnap megyünk magánlaborba kérünk egy vizsgálatot. 2 óra múlva meg is lesz az eredmény és pár száz forinttal megússzuk. Remélem jó híreket kapunk. :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook