Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 20 ezer forintot elszórtam 3 hülye parfüm másolatra a... fórum

20 ezer forintot elszórtam 3 hülye parfüm másolatra a... (beszélgetés)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

máj. 31. 21:38

Nem írtam, hogy a parfümök persze szörnyűek lettek. Mind a háromtól megfájdul a fejem. Kapzsi voltam, többet akartam. Jó kis lecke volt. Inkább vettem volna egy dkny almásat, vagy egy guess seductiv woment a notino n.

Többre mentem volna vele.

Mindezt okulásképpen írtam. Ha valaki elcsabulna, ne tegye! 😁🥰

máj. 9. 14:20
Rexona nem jó?
22. Titkos üzenet (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
máj. 9. 13:58
Nyiss egyet!
máj. 9. 07:38
8000 Ft ért tök jó, tartós illatú parfümöket vettem a rossmannban. Ott meg is lehet számolni a testeren.
máj. 9. 06:25
20 ezer nem sok 3 parfümre. Ha szereted, tetszik, finom és tartós is, jól jártál. Mostanában már az eredetik sem tartják meg sokáig és tartósan az illatukat.
19. Anyagi
máj. 8. 23:49
Jajjj....
18. 80ASIQ
máj. 8. 14:13
Megérdemelted.
17. michelle.r (válaszként erre: 2. - Titkos üzenet)
máj. 8. 13:35
De kár, hogy nem létezik lélek mosoda. Pedig igény - úgy látom - lenne rá.
16. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 15. - Kacsahercegno)
máj. 8. 12:29
Azt nem láttam.
15. Kacsahercegno (válaszként erre: 14. - Kedvesenfanyar)
máj. 8. 11:14
Gondolom ugyanazért amiért a másik fórumban amiben valaki azt írta, unja a zöldségeket, olyan szépet kommentelt, teli jóindulattal :D
14. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 2. - Titkos üzenet)
máj. 8. 11:07

Miért hozta ki belőled ez a vallomás ezt a sértő gondolatot?

Húsz ezer Ft. 3 db parfümre annyira sok szerinted? Amikor 1 db is lehet 100 ezres, vagy jóval több kiadás.

Mert szereti az illatokat, attól még a 20 ezres tételével nem konzumidióta. Maximum nem gondolta át, hogy a bőréhez fog-e illeni az az illat, amit vásárolt.

Te sosem hoztál még rossz döntést?

13. globus (válaszként erre: 11. - Kedvesenfanyar)
máj. 8. 10:46
Tonkabab 😂
12. Tien (válaszként erre: 11. - Kedvesenfanyar)
máj. 8. 10:36

Én is annak néztem ,csak nem értettem hogy mit keres az egér után?


Templom egere akart lenni gondolom,de babbal?

Lehet nem volt morzsa..

11. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 8. - Tien)
máj. 8. 10:14
Az bab, mit jelent ebben a hsz.-ben a manó tudja. Nem is keresek logikát ennek a felhasználónak a mondandójában.
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Tien)
máj. 8. 09:15
A többit is...
máj. 8. 09:12
Ajándékozd el.
8. Tien (válaszként erre: 2. - Titkos üzenet)
máj. 8. 08:43

Az egér után az micsoda ?


Egyébként ezt a szösszenetedet rossz volt olvasni.

7. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 8. 08:14
Jól tetted! Remélem, meg leszel elégedve vele és szeretni fogod!
6. Csicsi25 (válaszként erre: 4. - Birebora)
máj. 8. 08:13
👍
5. libikóka (válaszként erre: 4. - Birebora)
máj. 8. 08:06
👍
4. birebora (válaszként erre: 2. - Titkos üzenet)
máj. 8. 08:02
Ez nem volt szép tőled. Most jobban érzed magad? Kellett a lelkednek ez a durva beszólás?
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 8. 07:51

Talán jó lesz😊

Bár inkább egy legyen de az “olyan”

Amikor magadra teszed felüdít:)

máj. 8. 06:48

Majd ha csóró💸🚫 leszel mint a templom egere⛪🐭🫘, 10.000-szer is meggondolod hogy mire flancoskodod el a lóvédat!


(Ja hogy vágyvezérelt🔥🔥🔥🧨, szeretetéhes💔😛 konzumidióta vagy? Akkor BOCSI!)

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook