20 ezer forintot elszórtam 3 hülye parfüm másolatra a... (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
Nem írtam, hogy a parfümök persze szörnyűek lettek. Mind a háromtól megfájdul a fejem. Kapzsi voltam, többet akartam. Jó kis lecke volt. Inkább vettem volna egy dkny almásat, vagy egy guess seductiv woment a notino n.
Többre mentem volna vele.
Mindezt okulásképpen írtam. Ha valaki elcsabulna, ne tegye! 😁🥰
Miért hozta ki belőled ez a vallomás ezt a sértő gondolatot?
Húsz ezer Ft. 3 db parfümre annyira sok szerinted? Amikor 1 db is lehet 100 ezres, vagy jóval több kiadás.
Mert szereti az illatokat, attól még a 20 ezres tételével nem konzumidióta. Maximum nem gondolta át, hogy a bőréhez fog-e illeni az az illat, amit vásárolt.
Te sosem hoztál még rossz döntést?
Én is annak néztem ,csak nem értettem hogy mit keres az egér után?
Templom egere akart lenni gondolom,de babbal?
Lehet nem volt morzsa..
Az egér után az micsoda ?
Egyébként ezt a szösszenetedet rossz volt olvasni.
Talán jó lesz😊
Bár inkább egy legyen de az “olyan”
Amikor magadra teszed felüdít:)
Majd ha csóró💸🚫 leszel mint a templom egere⛪🐭🫘, 10.000-szer is meggondolod hogy mire flancoskodod el a lóvédat!
(Ja hogy vágyvezérelt🔥🔥🔥🧨, szeretetéhes💔😛 konzumidióta vagy? Akkor BOCSI!)