Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20 évvel idősebb férfi fórum

20 évvel idősebb férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3
42. cseel (válaszként erre: 41. - Gribedli***)
2015. márc. 17. 14:14

Nos,én nem következtetnék ilyen gyorsan a szex mennyiségére.

Nekem is 60 éves a párom,én 42 vagyok,és mindketten erős libidóval rendelkezünk.


Szerintem,aki fiatalon langyi,az idős korára sem változik,és fordítva.

Egy igazán szenvedélyes,tűzes ember nem fog leereszteni hatvan éves korára,elhiheted.:D

Saját tapasztalat!

41. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Henna75)
2015. márc. 17. 12:32

Ha a korodból indulok ki, te 40 és ô 60 (ahogy kiderült), gondolom most sem a szex a központi témátok, tehát ha neked most sem hiányzik, hiába van kevés, hidd el, hogy 60 évesen sem fog hiányozni. De utazgatni még tudsz vele akkor is mert "csak" 80 lesz:)))


Szóval ha most ennyire stimmeltek, szerintem jó alap

40. Pipi57
2015. márc. 17. 11:34
Azt szokták mondani,élj a mának.A jövő meg kitudja mit hoz.
39. ca43169457 (válaszként erre: 1. - Henna75)
2015. márc. 17. 11:17
Hosszú távon nem hiszem, hogy lesz jövője a kapcsolatnak. Tudod a biológiai óra ketyeg, és 20 épv nagyon sok...
2015. márc. 17. 10:58

Sziasztok!


Henna75: ne foglalkozz senkivel és semmivel, főleg a rosszindulatú negatív hozzászólásokkal. Ha te jól érzed magad és boldog vagy, akkor csináld.

Én a férjemmel már 8 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve házasok, van egy gyönyörű 6 éves kislányunk. A korkülönbség 27 év az ő javára! :) De boldogok vagyunk és nem nincs apakomplexusom.

Az elején nekünk is meg kellett küzdeni a rosszindulatú megjegyzésekkel és hasonlókkal. De mára mindenki elfogadta. Látják, hohy boldogok vagyunk és ez a lényeg.

Nem azon jár az eszem, hogy mi lesz 15, 20 év múlva. Most nagyon jó és ez a lényeg.


Minden jót kívánok neked henna75! És szép napot mindenkinek!

2015. márc. 17. 05:15
Jól gondold meg!Az évek feletted is telnek előbb utóbb sok lesz!
36. cseel
2015. márc. 12. 19:04

Most nézem a tévében , Pataky Attila beszél,mellette a majd harminc évvel fiatalabb párja.Egész jól mutatnak:D

Képernyőn keresztül nem jön le,hogy mennyivel fiatalabb a hölgy.Minimum 45- nek néztem:O

35. Rubin17 (válaszként erre: 33. - 2c5f60da64)
2015. márc. 12. 18:53
Érdekes dolgok ezek.Mindegy mit teszünk,elnyomni sosem fogjuk tudni ezt magunkban.Én megpròbáltam,de hasztalan.Az én esetemben sokszor volt,hogy idősebb férfi nyomult rám,mintegy érezve,hogy nekem az a korosztály jön be.Pedig soha sehol nem hangoztattam ezt,még anyám sem tudta soha.Én is ùgy vagyok vele,ha valami oknál fogva megnyìlik köztem és a pasi közt az ùt,nem fogom vissza magam és lépek.Ő szabad.Én itt vagyok a 11éves fiammal aki imádja az apját,és nincs szìvem még szétszakìtani őket.
34. cseel
2015. márc. 12. 18:13

A mának élek.

Az,hogy mi lesz,mi várható tízen X év múlva,nem lehet megjósolni,csak találgatni.

Ami a potenciát illeti,a volt férjem még 74 évesen is igen aktív.

Amondó vagyok,hogy élvezzük az életet,és ne szalasszuk el a boldogságot!

33. 2c5f60da64 (válaszként erre: 27. - Rubin17)
2015. márc. 12. 11:10

Én is mindig az idősebbekhez vonzódtam, olyannyira, hogy az első szerelmem (koromból kifolyólag plátói maradt) apám egyik kollegája volt :) 20 évvel idősebb nálam. Rajongtam érte évekig. Ez így van kódolva.

Volt hasonló korú és fiatalabb párom, de közel sem éreztem olyan mélyen irántuk, mint a jóval idősebb pasik iránt, akik az életemben voltak (két komolyabb volt, mindkettő 10 évvel idősebb.)


Egyszer meg régen, nagyon nagyon megtetszett egy 16 évvel idősebb férfi, én is neki. Remegő lábak stb... de házas volt, így Ő is plátói maradt. Az valami első látásra szerelem volt... megláttam és a lábaim remegtek, szinte elájultam. Sosem volt köztünk semmi. Amikor nagy ritkán összefutunk (az élet más irányba sodort minket) utána hetekig írogat. De nős... szóval felesleges lenne belebonyolódni.


Viszont... ha úgy hozná az élet, hogy elválik, biztos hogy nem állnék ellen.

2015. márc. 11. 23:15

Talán abból kéne indulni, hogy semmi sem örök ... semmi sem állandó ... egy vmi biztos ..... a változás ....

Nem tudom, most hány éves vagy .... lehet, hogy most egy 20 évvel idősebb pasi szuper ... de vedd számításba, hogy idővel később ez már nem feltétélen lesz olyan idilli .... mérlegelj .... mit szeretnél rövid távon, mit hosszú távon .... bonyolult dolgok ezek ....

31. Marja
2015. márc. 11. 22:55

A kapcsolat elején minden oké de ahogy telnek az évek, egyre jobban egy kis öreg emberke lesz...

20 év egy generáció...

De ez az én saját véleményem,akinek általában fiatalabb pasik jönnek be.

30. jstefan (válaszként erre: 4. - Henna75)
2015. márc. 11. 21:49
Teljesen egyéniségfüggő! Vannak nagyon öreg fiatalok,és nagyon fiatal öregek. Éldd az életet, ha majd ténylegesen is öreg lesz hozzád lecseréled fiatalabbra, mint ahogy mi pasik tesszük.
29. viva70
2015. márc. 11. 21:49
Ha nem kell érte feladnod semmit, akkor mi veszíteni valód van? Az ellen meg semmit nem tudsz tenni, ha megnéznek más férfiak is. A szemét senkinek nem lehet befogni. Ha, csak nem jársz csadorban...:XD
28. vacsa
2015. márc. 11. 21:09
Ne agyalj, élj!
2015. márc. 11. 21:02

Én világéletemben az idősebb férfiakhoz vonzòdtam.Már 10évesen is megfigyeltem ezt.Megélni sosem mertem,mert szégyeltem.A mostani párom akivel 12éve élek,csak 4évvel idősebb nálam.Van egy 11éves fiùnk is.Nagyjábòl boldognak érzem magam(fiùnk miatt)de ugyanakkor hiányérzetem van.Valami nem teljes.Valami nem úgy van,ahogy kellene.Van valami szánalmas üresség az egészben.Pàrszor mellette is tetszett "idősebb" férfi,de mindig visszafogtam magam.Tavaly nyáron nem sikerült.Egy szempillantás alatt lettem szerelmes egy 50éves férfiba.(én 42nek néztem)15év van köztünk.A harmadik napon egymásnak estünk,mihelyt sikerült kettesben lennünk.Ő el sem akart engedni,velem akart élni.Én nem mertem engedni a vágyaimnak,mert ott a fiam és nem akartam elszakìtani az apjátòl..

Ha ez akkor történik amikor a fiam már nagy és felnőtt,semmit nem gondolkodtam volna,megyek Angliába,ugyanis életem szerelme ott lakik.Sajnos tavaly nyár òta nem láttuk egymást,csak telefonon szoktunk beszélni.De boldog vagyok amikor hallhatom a hangját.Bizom benne,hogyha ő az akit kerestem,akkor kapunk még lehetőséget az élettől,hogy boldogok legyünk.

Szerintem ne gondolkodj semmit.Ha nincs semmi ami visszatart,akkor lépj, és legyetek boldogok.Bár én is meg mertem volna lépni..

26. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Henna75)
2015. márc. 11. 20:56
Hosszú távra ne számolj vele, mert te fogsz fiatalabbat keresni pár év múlva.
25. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Henna75)
2015. márc. 11. 20:29
Egy darabig. De ha majd ha 60-65 éves korára impotens lesz, te meg akkor leszel a legtüzesebb...
24. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Henna75)
2015. márc. 11. 19:13

Legyetek boldogok! :)

Szerintem azok lesztek;)

23. henna75 (válaszként erre: 20. - Kriszta773)
2015. márc. 11. 17:54
köszönök mindenkinek minden hozzászolást
2015. márc. 11. 16:59
szép dolgok ezek most, majd lesz belőle vagy lehet,hogy tehén terelés a mezőkön meg sima otthoni kerti medencés fürdőzés, lehet melletted áttér a szobai biciklire is. de neked ez kell, ez jó
21. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Henna75)
2015. márc. 11. 16:29

De van is valami, vagy csak te szereted? És biztos, hogy akkor is jövés-menés, nyaralás, vadvízi evezés,bicajozás lenne, ha együtt lennétek?

Te ismered...nem lustul el, egy biztos kötelékben?:)

20. kriszta773 (válaszként erre: 15. - Henna75)
2015. márc. 11. 16:21

és akkor most azért nem leszel vele, mert 20 évvel idősebb? a férjeddel sem maradtál életed végéig, nem? ha csak pár évig érzitek jól magatokat egymással, szerelemben, az is elég, nem?


de szerintem ha valakiben már ez így felmerül, hogy van-e jövője és kifogások, akkor azt nem kell erőltetni, mert úgyis hamar vége lesz

2015. márc. 11. 16:18
ki gondolta, hogy anyagi dolog lenne?te mondod, az van benne?
18. Csigusz 79 (válaszként erre: 12. - Henna75)
2015. márc. 11. 15:41
...és fogod is mindig hallgatni,ez csak rosszabb lesz.
17. ec7efbffe4 (válaszként erre: 4. - Henna75)
2015. márc. 11. 15:31
Ne gondolkodj,ne hagyd ki,tart ameddig tart,légy boldog!
2015. márc. 11. 15:30
Nekem mindig a nálam minimum 10 évvel idősebbek "jöttek be".. csak mindig jól beleválasztottam a legneccesebbe, de nem adom fel...
2015. márc. 11. 15:29
nem hiszem, hogy ez apakomplexus lenne. Hisz van apám aki a világ legjobb apja. Csak egyszerűen szerelmes lettem.
2015. márc. 11. 15:21

szerencsere nincsen apakomplexusom;

ameddig jo, addig elvezd az eveket!

ha meg zavarja, hogy teged megneznek masok...

nos ez az o problemaja, nem a tied;

sajnos a szituacio meg adja magat;

13. henna75 (válaszként erre: 8. - Cseel)
2015. márc. 11. 14:36
Annyira örülök, hogy ti boldogok vagytok. Ez legalább reményt ad.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook