Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 20 áprilisi elsejei tréfa családoknak fórum

20 áprilisi elsejei tréfa családoknak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 20 áprilisi elsejei tréfa családoknak

1 2 3
32. Bekacomb (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2017. márc. 31. 13:15
Ez jó. :-D
2017. márc. 31. 13:14

Mi versenyzünk, hogy ki tud hamarabb észrevétlenül egy hal alakú matricát a többiek hátára ragasztani. Azért hal, mert nálunk nem április bolondja a szlogen, hanem "áprilisi hal" vagyis pesce d'aprile:)


Rendszerint a gyerekek nyernek:D

2017. márc. 31. 13:04

A szemek a hűtőben aranyos, meg a kukac is. De a többi...

Kenyeret a fiókba? És utána ki takarítja ki a morzsákat?


A többi meg szimplán a másik szívatása, és elég sok mindet elárul arról, aki a más kárán vagy bosszúságán szeret jól mulatni.

29. Guruljka (válaszként erre: 26. - Ikebana3)
2017. márc. 31. 11:03

Én nem szeretnék itthon úgy élni, hogy csapdákat kell feltételeznem.


Az enyémekre sem akarok ilyen érzést kényszeríteni.


Munkahelyem meg nincs, itthonról dolgozom.

28. bowie (válaszként erre: 21. - Pengő Gyöngyi)
2017. márc. 31. 10:09
Jesszus :DD
27. bowie
2017. márc. 31. 10:08

Nekem bejön mind. Volt amelyiknél hangosan felnevettem, mert láttam magam előtt a család arcát. :DD

Holnap meg a főnököm dolgozik, én nem, szóval lehet hagyok egy kis gyurmaragasztót a csapon. :DDD

2017. márc. 31. 10:05

Soha nem vettem részt ilyenben és nem is csináltam ilyen "tréfákat". Értem és szeretem is a humort, de ezek inkább a másikkal való kitolások és nem tréfák vagy viccek.

Úgy emlegetik április 1-jét, a bolondok napja. Csináljon hát mindenki, aki akar, saját magából bolondot vagy bohócot és nevettesse meg a környezetét, de más kárára szórakozni nem ez a kategória.

25. bowie (válaszként erre: 12. - Elbb)
2017. márc. 31. 10:02
:DDDDDDDDDDD
2017. márc. 31. 09:55

Nem baj, ha nem mindenki viccelődős. Meg nem is mindegy, hogy kiket akarunk megviccelni. Egy kisgyerekkel óvatosabban kell, mint egy kollégával, aki jól érti a humort, vagy maga is kicsit gonoszkodó tréfamester. A cikkben direkt a családokra tértem ki, ahol mindenki együtt tréfál. Ennek épp az a lényege, hogy ne legyen bántóan durva, vagy sokkoló. A terhességi teszt volt talán a leginkább kemény a listából, de ez is attól függ, hogy milyen a család, mennyi gyerek van, mennyi idősek, mennyire van esélye az újabb jövevénynek, mennyire tudják poénra venni a felnőttek.

Minden az emberektől függ.

Én lélekben mindig gyermek maradtam, ma is szeretek játszani, rácsodálkozni dolgokra, szeretek rajzolni, alkotni, ábrándozni, a gyerekekkel mindig hamar megtalálom a közös hangot, mert bennem is él egy, aki nem lett teljesen felnőtt. :) Én ennek örülök, mert sok mindenben segít, másképp gondolkodni például.


A munkahelyemen nekem is volt sok durva tréfa, de olyan volt a közösség, hogy nagyokat röhögtünk, még az elszenvedő is, ha nem is olyan harsányan. Amikor meg visszavágott, akkor ő volt a leghangosabb a hahotában. :D

A legkisebb tréfa volt, hogy a számítógépből minden létező kábelt kihúztak és össze-vissza csomózták, a legdurvább, amikor kutyakakit tettek a fiókba.

2017. márc. 31. 09:25
Mi ilyenkor Csali meséket, dalokat énekelgettünk. Imádták, hogy mi lehet a LEHETETLEN, amivel át akarjuk verni, meg akarjuk viccelni a hallgatót. Megfogtam egy szúnyogot;Egy nagy orrú bolha;Száraz tónak nedves partján; Volt egy tücsök, meg egy légy;Egyszer volt egy hajó... Néha volt olyan, hogy "mitől kormos az orrod?", " fel van akadva a szoknyád"...és ha odakapott, akkor jött az "Április bolondja..." mondóka. De aztán ezekből is kinőttünk:)
2017. márc. 31. 08:37

velem van a baj, vagy ezek tényleg nem viccesek?

mondjuk az cuki, hogy a hűtőből minden mosolyogjon vissza az emberre... de ez sem vicces, csak aranyos.

21. l.luiselotte (válaszként erre: 17. - Bekacomb)
2017. márc. 31. 08:27

l. Guruljának válaszoltam.

2. 3.sorban elnézést kértem azoktól, akik élvezik az ilyesmit( " aki vevő rá, azoktól bocs..." )

3. saját véleményem irtam le, ami azért a válaszadók egy részének a véleményével megegyezik..



Holnap mindenkinek jó mulatást !

20. M0ncsa (válaszként erre: 19. - Syria)
2017. márc. 31. 08:23

Igen, ez tokjo :) Ez az aprilis elsejei trefalkozas kicsit eroltetett, amolyan "muszaj"-szaga van :) Sokkal jobb a spontan :p


A magam reszerol kethavonta sokkolom a kornyezetemet valamilyen elkepeszto szinu frizuraval :D

19. syria
2017. márc. 31. 08:20
Amúgy nekem nem szükséges, hogy április elseje legyen. Simán telefonbetyárkodok az ismerőseimmel, ha éppen olyan a helyzet. :) Először megijednek/meglepődnek (mikor mit találok ki), aztán nem győznek röhögni. :D
2017. márc. 31. 08:09
Az "akóz" helyett "az" lett volna, sorry!
17. Bekacomb (válaszként erre: 22. - L.luiselotte)
2017. márc. 31. 08:08

Kíváncsian várom, te mit tartasz poénosnak, pláne azok után hogy leovisoztál itt kb. mindenkit.


Valahogy az az érzésem, egyeseknek örömet szerez másokba belekötni, egyfajta felsőbbrendű filozófiával próbálják alátámasztani hogy mindenki hülye csak ők a helikopterek. Pedig nem olyan bonyolult tisztelni a többieket és megtartani a véleményünket.


Na akkor most én leszek az alpári bunkó de teszek rá, nekem eddig az összes tetszett, igen, még a kakis és akóz akasztott bábus is. :-D

16. tsfmvk
2017. márc. 31. 06:38
Engem a lányom tréfált meg 17 éve, mert 00.25-kor született, április elsején :D Senki nem felejti el a szülinapját, még a tágabb ismerősök se.
15. syria (válaszként erre: 4. - Bekacomb)
2017. márc. 30. 18:05

Meg a besavanyodott póniknak. ;)


Nekem a 9., a 14-16 tetszik a legjobban. Egyszerűek, hatásosak. :D

A 11-est viszont biztosan nem díjaznám, így nem is csinálnám meg senkivel.

2017. márc. 30. 17:20

Nálunk már nincsenek gyerekek, mert kirepültek,már saját fészkük van.

3 dolog nagyon tetszik, majd kiválasztom, melyikkel lepem meg a férjemet. Lehet, hogy mindegyikkel. :)


"Kend be a csap száját kék ételfestékkel! Így kék színű víz fog folyni reggel. Vagy ha bátrabb vagy, nyomj gyurmaragasztót (bluetack) oda, így a víz össze-vissza fog fröcskölni."

A gyurmaragasztós változat, az tökéletes lesz. :D



"Fagyaszd le a tányérra megkomponált reggelit előző nap, és keményre fagyottan tedd az asztalra"

Csak bele ne vásson a foga! :D


"Az ízlelőbimbókat is meg lehet tréfálni, de ezekkel óvatosan, mert nem mindenki találja viccesnek! Például szórhatsz egy pici sót a fogkefére. Vagy kicserélhetsz egy oreo tölteléket fogkrémmel. Te biztos jól fogsz szórakozni, de csak olyan ellenfelekkel szemben játszd ki ezeket a lapokat, akik szintén szeretik a hasonló vicceket (ráadásul bosszúra garantáltan számíthatsz!)"

Ő érti a tréfát. A sós fogkefés tetszik, mert próbáltam már a sós ízű fogkrémet, irtózik tőle. Most is mentolosra számít majd.


Most szombatra esik a bolondok napja. Lesz ideje visszaadni nekem. Csak ő gondolkodhat, míg nekem tálcán nyújtottad az ötletet. Köszönet érte. :)

13. Angelgirl8588 (válaszként erre: 12. - Elbb)
2017. márc. 30. 16:06

Ez nagyon tetszik, bár én annyira szeretem és bírom a csípőset, hogy nekem nem lett volna "kib.szás" :D :D


Amúgy nagyon jónak találom a leírtakat, valóban semmi goromba nincs benne, még így olvasva és elképzelve is vicces, hát még ha meg is valósítjuk :D Még gondolkozok rajta, nem szoktunk áprilisi tréfát csinálni, de ki tudja, talán idén... :D :p

12. elbb
2017. márc. 30. 14:41

Egyik évben a pasim anyukája pont nálunk vendégeskedett április elsején, és már előző este megbeszéltük, hogy ő reggelit akar csinálni nekünk. Rántottát sütött, de az enyémet külön csinálta csiliolajjal. olyan volt mintha tűzet nyeltem volna. Kérdezem tőle, hogy őket nem csípi, ártatlanul mondja hogy nem, hát nincs is benne csípős, kóstoljam meg. De hát hiába kóstoltam az övét, addigra már bármit kóstoltam volna, marta a nyelvem :D

A párom és anyós baromi sokáig tudták játszani az ártatlant, sőt, mikor két falat után mondtam hogy én ezt nem tudom megenni, még látszólag meg is sértődött,hogy nem eszem a főztjét így még legyűrtem pár falatot. Aztán elnevették magukat én volt április bolondja. Bár én még 4-én is szenvedtem a csípős olajtól, azért nem volt harag köztünk :)Sőt, évekig emlegettük és nevettünk.

11. nikletty (válaszként erre: 8. - ChrisTai)
2017. márc. 30. 13:28

én is arra gondoltam meg cipősre...

én köszönöm az ötletet! :D :P

2017. márc. 30. 13:27
Én a kék vizeset tervezem idén a gyerekeknek, mert azt még biztosan nem ismerik. De a hűtőszekrényes is nagyon tetszik, kis munkával meg lehetne csinálni. :)))
9. szeretekolvasni (válaszként erre: 8. - ChrisTai)
2017. márc. 30. 13:26
Majd mesélj! :)
2017. márc. 30. 13:23
Az autósat lehet kipróbálom :)
7. Hanami (válaszként erre: 2. - Szeretekolvasni)
2017. márc. 30. 13:18
Mindegyik jó és nagyon ötletes,köszi! :)
2017. márc. 30. 12:52

Ez nagyon vicces :D És jópofa, semmi gorombaság nincs benne.


Vannak durva "tréfák", de a cikk írója pont arra hívja fel a figyelmet, hogy lehet együtt nevetve is megtréfálni egymást ;)

5. szeretekolvasni (válaszként erre: 4. - Bekacomb)
2017. márc. 30. 12:45
Látod ezt én sem értem, hol voltam goromba. Én is örülök, hogy a családom jól áll hozzá a közös mókázáshoz és minden évben azon vagyunk, hogy megnevettessük egymást április elsején is.
2017. márc. 30. 12:28

Baromság a sótlanoknak.


Szerintem nagyon jópofák, tuti kipróbálok egyet-kettőt! Jó móka lesz. :-D


A zsepivel cipőt kitömős tetszik a legjobban. Az almába gumicukor kukacot is aranyos, az öt évesem tuti jót nevetne rajta. Csak tudnám, ezekben mi a gorombaság...

2017. márc. 30. 11:56

mekkora baromság!

a legtöbb áprilisi tréfa inkább gorombaság, nem megvicceli az embert, inkább frusztrálja, bosszantja.

csináld, mit bánom én, szerencsére nem vagy családtagunk

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook