Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 20 - 28 év közötti budapestiek!! Ismerkedés, barátkozás fórum

20 - 28 év közötti budapestiek!! Ismerkedés, barátkozás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
60. Ami.
2012. jan. 19. 21:34

Igen,meg a mi életvitelünkhöz ez a fajta jó,mert átalussza a fél napot,nincs nagy mozgásigénye,sőt..Ugye ha dolgozunk,mit csinálna otthon.Meg rövid szőrű,és nagyon nyugis,jó kisgyerek mellé.

Nekem a csau csau tetszik nagyon,de hosszú szőrű is,meg panelba nem tenném be.

Yorkik már nem tetszenek,túl vannak tenyésztve,és minden celeb,meg annak akaró csajnak az van,mert az a cuki.És buták is.Régen nekem is tetszett,de körbenéztem és pont olyan típusú csajoknál látok mindig,akiket ki nem állhatok.

2012. jan. 19. 21:23

hát most két robovszki törpehörcsögöm van, de ha már nem suliba fogok járni, és lesz rendszeres jövedelmem, akkor mindenképp szeretnék egy kistestű kutyát (yorki, westie, bichon fajta, német közép spitz)

a mopsz is nagyon aranyos fajta...és jó hogy nem nő nagyra :)

58. Ami.
2012. jan. 19. 20:56
Nekünk nincs,majd egy mopszot szeretne nagyon a férjem,de ebbe az albiba nem lehet.Majd jövőre ha saját lakásba megyünk.Neked?
2012. jan. 18. 22:07
Van valamilyen házi állatod?
2012. jan. 18. 19:22

hát megmondom őszintén én takarítás közben szoktam nézni vagy inkább hallgatni a zenecsatornákat, és amikor netezek, vagy tanulgatok akkor háttérzajként főleg ismeretterjesztő csatornák mennek...:)

jó hogy van akivel csinálhatsz ilyet, szerencsés vagy...ha az ember mellett van valaki, könnyebben feltalálja magát...

55. Ami.
2012. jan. 18. 16:02

Én sem nagyon nézek tévét,ha szól is csak a zenecsatorna,meg vasalás közben szoktam a természetcsatornát.

Én is römizni szeretek,meg kockázni.Mondjuk én sok társast,meg jenga,torpedó,mindig mást játszunk a férjemmel.

2012. jan. 18. 12:56

ahhoz képest hogy kevés szabadidőd van, sok dolgot csinálsz :) és ez tök jó....

én a tévével úgy vagyok, hogy van a szobába de egy héten egyszer ha bekapcsolom, jobban szeretek inkább sorozatokat letölteni és a gépemen nézni (így nincs az a sok reklám) :)

hát a pókerezés, csak az alapokat tudom...én inkább a römi híve vagyok :)


én mondjuk ha van szabadidőm, akkor szoktam csinálni valami fincsi kaját, egyébként nem szoktam főzni sűrűn főzni...ezenkívül szeretek olvasni, zenét hallgatni....

és alig várom a tavaszt, hogy kint is lehessen lenni, úgy hogy nem fagy le az ember keze - lába :)

53. Any 87 (válaszként erre: 49. - Kisvirág1990)
2012. jan. 17. 22:10

Szia.

Mit is csinálok szabadidőmben? Hmmm...

Ami nem sok van.

Olyankor pihengetek, vagy elmegyek a keresztlányomhoz, vagy az anyukámékhoz.

imádok tv-ni is, pihenni a kellemes kis szobában.

Na meg persze, a szerelmemmel lenni mindennél jobban szeretek lenni.

Pókerezni is imádok, az a hobbim, van amikor összeülünk, van amikor vneten játszom, de ne aggódjatok, nem egy beteges játékos vagyok, csak játékzsetonokkal játszom.De leköt.

2012. jan. 17. 21:56
akkor lehet hogy szemezgetek belőle, mert semmi jó ötletem nincs, hogy mit kellene nézni... :)
51. Ami.
2012. jan. 17. 21:15

Nekem rengeteg van,nem tudnám mindet felsorolni.Napokba amit láttam és nagyon tetszett,Csizmás,a kandúr,Delfines kaland,Lopott idő,Gyógyegér vacsorára,Az ember aki túl keveset tudott,A legsötétebb óra.

Ezek a múlt hét termései:)

2012. jan. 17. 20:44
kinek mi a kedvenc filmje? van olyan film mostanában amit érdemes megnézni?
49. kisvirág1990 (válaszként erre: 48. - Any 87)
2012. jan. 17. 09:14
kicsit beszélj magadról....mit csinálsz szabadidődben?
48. Any 87 (válaszként erre: 47. - Ami.)
2012. jan. 17. 00:16

Szerintem is, én is ezen a véleményen vagyok:)

Szép estét mindenkinek.

47. Ami.
2012. jan. 16. 23:34
Mindenkit szívesen látunk szerintem:) Csak így a találkozás nem megoldható.De beszélgetni,bárhol bármikor lehet egy jót:)
46. Any 87 (válaszként erre: 44. - Kisvirág1990)
2012. jan. 16. 23:29

Örülök.

És köszönöm a pozitív hozzáállást:)

45. Any 87 (válaszként erre: 43. - Kisvirág1990)
2012. jan. 16. 22:53

Szia.

Örülök h attól barátkozhtunk mert nem pesti vagyok:)

2012. jan. 16. 22:47
én szívesen beszélgetek emberekkel
43. kisvirág1990 (válaszként erre: 41. - Any 87)
2012. jan. 16. 22:43

szia!

üdv itt, én szívesen barátkozok, levelezek....

42. Any 87
2012. jan. 16. 22:43

Sziasztok.

Bocsi ha befurakodtam a fóürumba,mert csak most látom h budapestieknek szól:)

Szép estét:)

Any87

41. Any 87
2012. jan. 16. 22:32

Sziasztok.

Én egy békéscsabai 24éves lány vagyok, kb2éve költöztem be Békéscsabára, a kollégáimon kívül nem nagyon vannak barátaim. Nem nagyon járok szórakozni, lehet ez is közre játszik.

Szivesen barátkoznék:)

Üdv. Any87

2012. jan. 16. 22:12

hát valahogy mindenki így van a vizsgaidőszakkal, sajnos most szerintem ilyenkor senki semmi ideje semmire, csak a könyvek, és könyvek....és ha vége, az az igazi megkönnyebbülés. :) már én is várom, már csak két és fél hét és vége :)

bulizni sűrűn szoktatok járni?

39. Ami.
2012. jan. 16. 20:57

Mi is azért járunk 1szer havonta,h a filingje meglegyen,de mi is minden este nézünk vmit általában otthon,ha nem játszunk épp.Színházat most kezdtem felfedezni,még sulis koromba a fejembe vettem h nem szeretem,és sose mentem,aztán most h voltam,rájöttem h néha milyen is jó:) Ugyh szerintem fél évenként ez is progi lesz.

Jajj,de várja már mindenki ezt a vizsgaidőszakot,barátaim is,majd ha vége lesz,ezt csinálunk,azt csinálunk,így rúgnak be,olyat buliznak:D

2012. jan. 16. 20:50

én nagyon ritkán járok színházba, pedig nagyon szeretem, csak nincs mindig rá keret, mozival úgy vagyok, hogy nagyon ritkán csak ha van valami jó film, egyébként minden mást letöltök. :)

de ha vége a vizsgaidőszaknak és minden vizsga meglesz, akkor meglepem magam egy mozi vagy színház jeggyel :) jutalomként :)

37. Ami.
2012. jan. 16. 20:45

Én szeretem mindkettőt.Színházba most voltam a férjemmel nem rég,az Öldöklés istenét néztük,előtte 2 héttel meg a barátommal a Furcsa párt,rengeteget röhögtünk rajta:)Ez a december ilyen színházas volt.

Moziba havi 1szer járunk,a többit letöltjük.

Te?

2012. jan. 16. 20:03
színházzal, mozival hogy álltok?
2012. jan. 13. 14:43
ezek szerint te nagyon szereted a sportokat?
34. kisvirág1990 (válaszként erre: 33. - Ami.)
2012. jan. 11. 21:56

igazából nincs olyan dolog amit sportszerűen vagy hivatalosan csinálok...

a jégkorizás elég jól megy, előre és hátra is :) bár egyedül nem nagyon megyek el, de idén volt az első alkalom, hogy egyedül is elmentem, mert muszáj volt kipróbálni a városligeti műjégpályát. :)

most szeretnék majd márciustól elkezdeni futni, hogy kicsit javítsak az állóképességemen, remélem sikerül majd belőle rendszerességet csinálni.

amit még kipróbáltam az a tenisz volt, az is bejött nagyon, bár azt csak suliban tesi órán csináltam :)

meg majd most tervezem még, hogy rollerezni fogok, legalább is mikor kiülök a parkba tanulni, vagy csak olvasgatni :)

33. Ami.
2012. jan. 11. 19:01

Hát a futáshoz nem kell sok minden,ugyh igen,azt szoktam,de csakis jó időben,ilyenkor nem bírom rávenni magam,fagyos vagyok.Jégkorizni elszoktunk menni barátokkal,de nem sport szinten állok,örülök,ha nem esek el,bár szokott izomlázam lenni:)Squasht nemrég próbáltam először,de tetszett,ugyh lesz folytatás,mindent megmozgat,másnap felkelni alig tudtam az ágyból,pedig játék közben semmit nem éreztem.

Te miket csináltál,csinálsz?

32. kisvirág1990 (válaszként erre: 30. - Ami.)
2012. jan. 11. 17:35
más egyéb sportot kipróbáltál már? gondolok itt futás, görkorcsolyázás, aerobic.....
2012. jan. 10. 19:07
hát igen kb. nekem is akkor lenne jó :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook