Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 2 kutyával kertes albérletet találni? fórum

2 kutyával kertes albérletet találni? (tudásbázis kérdés)


7. Aville (válaszként erre: 6. - 89b99f816e)
2009. jún. 15. 13:29

Szerintem abszolút reális az igényed, és fogsz találni. Nekünk most nagyon jó albérlőink vannak, szóval nálunk nincs üresedés. :)

Nem minden szerződésben van kikötve min. idő. És szerződés nélkül is találhatsz albérletet... ;) (Ismerős pl.)

10 évig albiztam, most meg nálunk laknak, szóval van tapasztalatom jó-rossz, kertes-panel-gáz, mindenhol laktam én már :))) A lényeg szerintem, hogy már az elején kérdezz rá őszintén a kutyikra...

6. 89b99f816e (válaszként erre: 5. - Aville)
2009. jún. 15. 13:04

Igen, azt tudjuk, h hosszabb távra adnak ki albérletet. De szerződésben nincs rögzítve valami minimum hónap?

Lakás is megfelelne igazából, a kiskutya szerintem bírná, de a nagy, öreg labrador, aki 15 éve alatt a kertest szokta meg, na vele lehet, h gondok lennének, ezért is akarunk kertest. Könnyebb lenne mindenkinek. Nem is kell nekünk semmi felújított, bár nem rombolnának a kutyák; csak 100 ezer alatt legyen, és lehessen a két kutya.

2009. jún. 15. 13:02
Nyugi, biztos, hogy fogsz találni, nálunk is van az albérlőnknek kutyája. Mi pl. megengedtük. Sőt, mikor albiban laktunk, ott is volt, aki kutyával lakott a másik lakásban. Csak nehezebb lesz találni! Ja, és egy jó tanács: semmiképp ne mondd, hogy csak néhány hónapra mész oda lakni, amíg nem találtok másikat!!! Senkinek nem cél csak néhány hónapra kiadni lakást... ;)
4. 89b99f816e (válaszként erre: 3. - H.Ancsi)
2009. jún. 15. 12:58
Egyelőre még nem vették meg a házunkat, de van kb 3 komoly érdeklődő. Kb 2 hónapig még biztos maradni tudnánk itt, de ennyi idő alatt sztem nem tudunk újba költözni majd...Legjobb a 4., 13., 15. kerület lenne.
2009. jún. 15. 12:54
na az nem könnyű:) merre keresel?
2009. jún. 15. 12:54
Lehet, h sikerül mostanában eladni a házunkat, addig viszont, mivel nem akarunk egy újba rögtön beleugrani anélkül, hogy jól szétnéztünk volna, albérletbe kéne költöznünk majd. 2 kutyával nyilván kertesbe. Vkinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban??
2009. jún. 15. 12:52
2 kutyával kertes albérletet találni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook