Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 2 hónap a párom nélkül! :( fórum

2 hónap a párom nélkül! :( (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 21. 10:50
Fú, én is tuti belegebednék:) Nekünk augusztus szeptemberben néz ki úgy, hogy lehet őt választják ki a cégnél egy oktatásra, ahová minden évben küldenek vkit..az csak 10 nap, de én már előre félek, és a lehetőségeket keresem, hogy hogyan lehetne elkerülnie:D
11. 3fd432567f (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. ápr. 21. 10:17
Próbáld lekötni magad,tanulj,ha otthon vagy,az kifizetődik!!!Nyelveket, szgép-használatot(egy magasabb szintre fejleszteni),vagy ami érdekel.
10. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. ápr. 21. 09:39
Találkozz a barátnőiddel, menjetek bulizni, kirándulni, sportolni.
2010. ápr. 21. 08:48

Köszi mindenkinek! Németorszégban van! Sajnos neten nem tudjuk tartani a kapcsolatot! :( Így marad a telefon,de már tegnap is nagyon sok pénzt eltelefonáltunk :(((

Most jelen állás szerint csak este beszélünk,hogy ne kelljen naponta 5000ft-tal a telefonon tölteni.

Szerintem elkezdek tornázni..megpróbálom leadni az a 9kg felesleget ami rajtam van! Remélem elég lesz rá a 2 hónap!?

A nyelvet jól beszélem,így nincs szükségem arra,hogy még talnuljam.

2010. ápr. 21. 08:16

Tölts sok időt a barátaiddal!

Jól beszéled az ország nyelvét, ahova utaztok?

Mert, ha nem akkor fejleszthetnéd a nyelvtudásod.

2010. ápr. 21. 08:14

Nálunk is voltak ilyen időszakok. A férjem külföldön dolgozott, ott töltött 5 hetet, maj ötöt itthon.

Sokat segített, h dolgoztam amíg nélkülöznöm kellett őt.

A családommal sok időt töltöttem, többször nálunk aludtam.

Aztán volt egy olyan 5 hét is, ami alatt teljesen kicserélődtem. Új stílus, új haj, új alak! :)


Egyébként amikor először elutazott dolgozni, rengeteget beszéltünk telefonon..ennek meg is lett az ára, írtó magas volt a telószámla.

De később már csak napi egy lényegretörő sms, és hetente 1x 5 perc beszélgetés.


Hova utazott a párod?

2010. ápr. 21. 08:07
Az interneten nem tudnátok kapcsolatot tartani, sokat segíthet?
5. eperlevél (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. ápr. 21. 08:07

Szia!


Nálunk többször volt,h. 6-7 hetet külön voltunk. Ki lehet bírni. :) Ha kertes házban laksz, rendezd a kertet.:D Vagy találj valami "kreatívságot". Tanulj meg kenyeret sütni. :D Ezek lehet viccesen hangzanak, de elterelik a figyelmed :)

4. Sookie (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. ápr. 21. 08:07
Hova utazott? Mit fogtok kinn dolgozni?
3. caffi (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. ápr. 21. 08:06

Szia!Mi kb 10 éve így élünk a párommal....ő hetel....elmegy hétfőn,és csak pénteken jön haza!

Mára már "hozzá" szoktam....de az első időszakban szerdáig csak bőgni tudtam:)....akkoriban én se dolgoztam!

Van két gyermekem,ővelük kötöttem le magam....meg elkezdtem kreatívkodni:).....valami elfoglaltságot találj,mert bele fogsz betegedni!!

2. Sookie (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. ápr. 21. 08:02

Szia, hát ez eléggé szörnyű...elképzelni sem tudnám, hogy ennyit külön legyünk.

Az külsőddel meg vagy elégedve? Én lehet arra használnám az időt, hogy tornázzak, fotmálódjak...stb..

2010. ápr. 21. 08:00

3 éve vagyunk egütt,eddig 1 éjszakát töltöttünk külön, Tegnap elkellett utaznia és 2 hónapig nem látjuk egymást!!! :( Hogy lehet ez kibírni? Sajnos itthon vagyok egésznap,mert nincs munkám és nem tudom,hogyan foglaljam le magam. Nem is szeretnék munkát keresni,mert erre ahol lakom szinte lehetetlen találni és 2 hónap múlva úgyis megyek a párom a után........

Az 1.éjszaka szörnyű volt! NEm tudtam aludni,csak forgódtam és jó párszor beszéltünk telefonon!

Valaki adhatna tippeket,hogy mit tegyek,hogy ne l egyen ilyen szörnyű érzés az,hogy nincs velem!???

(én 25, ő 31)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook