Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hetes lusta baba fórum

2 hetes lusta baba (beszélgetős fórum)


1 2
5. 67c772efc3 (válaszként erre: 2. - Helge)
2012. nov. 24. 21:12
Az mi???
2012. nov. 24. 21:12
Lehet,hogy tényleg egyszerűen csak lusta...Várd meg,ameddig igazán éhes lesz,közben próbálj meg fejni,hogy legyen elegendő tej. Ő még nagyon fiatalka,lehet,hogy fáradt...:) Nem minden baba egyforma.:)De azért említsd meg a gyerekorvosnak!:)
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 67c772efc3)
2012. nov. 24. 21:10

Sehogy :(


Tapasztalatból tudom és későn jöttem rá, hogy előfordul, a tejed túl zsíros, nem kell annyit ennie.

Viszont most már tudom azt is, hagyni kellett volna, míg éhes nem lesz és akkor eszik, csak hát mi is a párommal, tartani akartuk a formát :)


De minek? Hiszen minden gyerek születésekor már külön egyéniség.

Nem kell korán rájuk erőltetni azt, amit ráérnek később is megszokni, egyen ha éhes. Te sem vagy mindig, akkor nem eszel :))


Sok sikert, még több szerencsét és sok boldogságot, természetesen rengeteg erőt és energiát, és jó egészséget az egész családnak :)

2. helge (válaszként erre: 1. - 67c772efc3)
2012. nov. 24. 21:07

Szia!

Nyelvféket nézték? Nálunk sajna későn vették észre:(

2012. nov. 24. 21:05

Sziasztok! Kisfiam szopás kapcsán igen lusta... Bekapja a cicit, szív egy kicsit és már csukódik is a szeme... Piszkálom, szív 2-t, megint semmi... Semmi lendület nincsen a szopiban.... Persze így kb. 40 perc alatt szopik 60 körül, kevés neki, mert utána büfi alatt vadul keresi a cicit, de közben meg a tejem is kevés és hiába rakom vissza, nem szopik, mert nincsen benne semmi... Muszáj táppal/lefejt tejjel pótolnom, mert csak így alszik el... Alszik, de alig kel, sőt.... Kelteni kell 4 óra után is. Ez így nem jó, mert a tej sem tud szaporodni, de nem is magától kel, hogy éhes.... Így sokszor persze, hogy szunyál csak cicin....


Hogyan tudnék lendületet vinni a szopikba???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook