Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2 hetes léböjt működik fehérjeporral kiegészítve is? Vagy ennyi idő alatt nem épül le az izom? fórum

2 hetes léböjt működik fehérjeporral kiegészítve is? Vagy ennyi idő alatt nem épül le az izom? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 4. 11:59
Ja és igen, nekem kellett a szabi péntekre, mert nem bírtam volna bemenni, nagyon kívántam a pihenést, de hétfőtől már szerintem simán menni fog a munka. Ja és amit még észre vettem, hogy eszméletlen mélyen és pihentetően alszok, illetve rengeteget álmodok, amikre részletesen emlékszek reggel is, szerintem az agyam kicsit felpörgött :D
2014. okt. 4. 11:56
Közben elkezdtem a léböjtöt, a 3. napnál tartok és eddig nagyon pozitív :) Első nap este erős fejfájásom volt, de azóta semmi, simán elmegyek kaják mellett, és meg tudom állni. Nagyon-nagyon figyelek a megfelelő folyadékbevitelre, és megfogadva a tanácsotokat a fehérjeport is kihagytam, 2 hét alatt nagy baj nem lehet, mások is elvannak nélküle, mikor böjtölnek. Éhségérzetem semmi sincs, inkább csak a rágás hiányzik, de túlélem, meglátom meddig bírom :)
2014. okt. 2. 15:29
Nem ártana ezt tisztázni a háziorvossal, mert tönkrevághatod a vesédet. És onnan nem nagyon van visszaút.
11. Zsú1965 (válaszként erre: 1. - Fulesmackoo)
2014. okt. 2. 12:38

A léböjt pont alkalmas egy fogyókúra indítására. Legyen egy hét, ha még nem böjtöltél, de csináld rendesen, fehérje nélkül, rávezető es felépítő nappal.

Ha tudsz, vegyél ki addig szabit, készítsd el előre a leveket, és sportolj vagy sétálj, meg pihenj sokat.

Nem fogsz jelentős izmot veszteni.


Böjt után sokkal könnyebb tartani egy megreformált étrendet.

10. emagdi (válaszként erre: 7. - JJnew)
2014. szept. 30. 10:40
azért ez elég durva :D
9. emagdi (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2014. szept. 30. 10:39
pont ugyanezt akartam írni én is :)
8. fulesmackoo (válaszként erre: 4. - 4740439ec6)
2014. szept. 30. 10:14
Igen én is így látom a két lehetőséget...mindenhol mást írnak arról hogy mikor épül le az izom, van aki azt mondja mozgás mellett nem is építi le csakakkor van baj ha a lebojt alatt otthon punnyadunk..
2014. szept. 30. 08:03
Nekem csak a feherje dieta valt be. Nem kell potolni a vitamint ill a nyomelemeket mert a feherjeporban (legalabbis amit en veszek) abban minden benne van. 3 feherje turmix egy nap, 620 kal, 150g protein 0 g szenhidrat 3g zsir 3 kilo minusz egy heten.
2014. szept. 28. 15:27
2hét alatt pont 3/5 l fogyadékot leadsz.te tudod.
2014. szept. 28. 14:54

Fehérje hiányod nem lesz, sem vitamin hiányod a két hét alatt. Én már többször csináltam böjtöt. Nagyon jó hatásai vannak. De én nem hiszem, hogy kell fehérje ehez. Inkább csak zöldség és gyümölcs levek. Én általában víz böjtöt szoktam csinálni 2 hétig, de rövidebb ideig tartó böjtnél zöldség levet is ittam és gyümölcs levet. Illetve tartottam egyszer egy hetes kefír kúrát. Annak is szépe eredménye volt. Próbálj meg nem mesterséges anyagokat inni.

Sok sikert :)

2014. szept. 28. 13:32

A fehérjék feldolgozott élelmiszerek,adalékanyagokkal.Ergo ha beviszed,nincs értelme a méregtelenítésnek.Ha nem viszed be,akkor leépülsz.Dönts!


Egyébként meg az ember azért van tele méregtelenítő szervekkel,hogy megoldja magának ezt a feladatot.

2014. szept. 28. 13:18
Maradjon csak a zöldség és gyümölcslé.
2014. szept. 28. 13:16
Nincs, nincs.
2014. szept. 28. 13:09

Szeretnék elkezdeni egy 2 hetes léböjtöt(méregtelenítés, tisztítás, vitaminfeltöltés és fogyás indítás céljából).. ebben hajthatatlan vagyok, szóval nem szeretném, ha a beszélgetés abba az irányba menne el, hogy a léböjtnek semmi értelme. Másik részről viszont, a csak zöldség/gyümölcslé nem juttat fehérjét a szervezetbe, ami szerintem nagyon fontos lenne, szóval arra gondoltam, hogy esetleg vízzel kevert fehérjeporral pótolnám reggel és este, de lehet így a méregtelenítést gátolnám. Nektek van tapasztalatotok ebben? Amúgy a 2 hét után rendesen ennék továbbra is főtt húst, zöldséget, tojást, magokat, gyümölcsöt meg fehérjeport, szóval lehet hogy gyakorlatilag nem is lesz izomzatcsökkenés 2 hét alatt? Edzést is tervezem mellette folytatni rendesen.

Köszi a válaszokat..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook