Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hetes kislányom minden sikeres böfizés után erősen csuklik. Mitől lehet, mit tegyek? fórum

2 hetes kislányom minden sikeres böfizés után erősen csuklik. Mitől lehet, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 8. 22:09
Természetes. Semmi teendőd nincs vele, egy idő után kinövi. Emlékszem, az enyém képes volt másfél órákat csuklani :D:D:D Most 8 hós és tök ritkán csuklik 3-4-et
2011. okt. 8. 22:00
elmulik,ne aggodj,semmi gond vele,gyakorol a rekeszizom,tobbszor lesz ilyen kesobb is.evek mulva is,naponta 3,4 szer kulonbozo idokben is elofordulhat,semmi gond vele!
5. emi75 (válaszként erre: 2. - Ezti)
2011. okt. 8. 22:00
az enyém is nagyon csuklott, hosszan, még a pocakban is, idővel kinőtte. picur korában néha nem tudott elaludni a csuklástól, akkor ordított kicsit, attól elmúlt, vagy cicire tettem újra. de volt hogy egyik se használt. a doki szerint normális, és ki is nőtte .
2011. okt. 8. 21:55
Ez normális, ne aggódj, elmúlik magától. Akár fél óráig is eltarthat. Pocakban nem csuklott? A teli gyomra ingerli a rekeszizmát, és ezért indul be a csuklás. Vagy esetleg a böfinél jön vissza pici anyatej, ami ugyanugy inger. Ha őt zavarja elkezd sírni és a sírós légvéttől elmúlik majd, de lehet magától is :)
3. dus
2011. okt. 8. 21:53

Szia.

Talán attól lehet, hogy amit bukik, közben párat visszanyel. Az én fiam is ezt csinálta. Vissza tettem cicire és elmúlt a csuklása.

2. Ezti
2011. okt. 8. 21:52
Szerintem sok levegőt nyelhet csuklás közben, meet utánamindig tekereg szegény:( egyébként nagyon nehezen böfizik, sokáig kell várni rá.
1. Ezti
2011. okt. 8. 21:51
2 hetes kislányom minden sikeres böfizés után erősen csuklik. Mitől lehet, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook