Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 gyermek, 2 császár, 2 ellentétes élmény fórum

2 gyermek, 2 császár, 2 ellentétes élmény (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 2 gyermek, 2 császár, 2 ellentétes élmény

2011. febr. 13. 07:00
Sziasztok!Nekem két fiam van, mindkettő császárral született, és teljesen ellentétes volt a két születés.Rám aztán tényleg illik a fórum címe.
2011. jan. 25. 17:11
Én 148 cm vagyok csak, de mégis mind a 3 lányom természetes úton szültem! 3,10 , 3,35, és 2,77 súllyal. A 3. lányom 36 hétre született.
2011. jan. 21. 05:56
Gratulálok a gyönyörű gyermekeidhez.
19. Macskuszek (válaszként erre: 18. - Macskuszek)
2011. jan. 16. 17:03
Ezt kihagytam az előző írásomból: amiért szégyelltem magam ...szóval akkor abban a kórházban mindenki úgy állt hozzám, hogy, na itt van az üvöltős kismama. Láttam mindenkin, az orvoson, a nővéreken, a csecsemősökön. Sőt kisfiam miattam még gúnynevet is kapott a kórházban. Borzasztó. Azt hittem elsűllyedek szégyenemben. Pedig több helyen olvastam szülés elött, hogy a szülőszobán minden megengedett, mert mindenki másképp éli meg ezt a csodát...
2011. jan. 16. 16:55

Nagyon aranyosak vagytok mind, hogy ilyen kedveseket írtatok nekem. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire aranyos hozzászólásokat kapok. íkicsit szégyelltem magam amiért kiabáltam az első szülésnél, mert ott abban a kórházban (anikko! Az első szülésem a Nyírő Gyula kórházban volt.) Érdekes, hogy akkor rögtön aznap tudtam, hogy kell mégegy baba, csak abban voltam biztos, hogy nem abban a kórházban fogom világra hozni.

Köszönöm mégegyszer a kedves szavaitokat!

2011. jan. 14. 08:08

Gyönyörűséges gyerekeid vannak, gratulálok hozzájuk!


Azért kíváncsi lennék, hogy a "kedves" műtősnő hogyan szült, biztos fájdalommentesen...

2011. jan. 13. 21:35
Gratulálok, nagyon szép gyermekeitek vannak! Nekem is fiam és lányom van, ebben a sorrendben :) És imádom mindkettőt. De nagyon boldog vagyok, hogy lányom is lett, mert olyan más... :))
15. anikko (válaszként erre: 13. - Kobolddd)
2011. jan. 13. 10:17
Nekem is az volt, hogy 12 órás vajúdás után megcsászároztak és ugyan úgy kaptam érzéstelenítést, de én csak EDA-t és azzal vágtak. Nem üvöltöttem, de nem sok hiányzott. inkább rókázni akartam sokszor. De 9 órával később én is felkelhettem, mertem zuhanyozni.
14. anikko
2011. jan. 13. 10:15

Először is gratulálok.

Mi is a 2. babánkat várjuk, Nekem is a 2. császárom lesz és most én is a Szt Imrére váltottam. Az 1. hol volt?

2011. jan. 13. 09:16

Gratulálok a gyermekeidhez és a bátorságodhoz amiért nem féltél a másodiktól!

Nekem egy kislányom van aki császárral született (én 163cm vagyok) téraránytalanság miatt. Én csak 13 órát vajúdtam, de az maga volt a pokol. Nem semmi amit kibírtál. A műtőben kaptam spinális érzéstelenítést, ami nem használ, de altatni már nem mertek, gyorsan ki kellett venni Babócámat ezért én végigüvöltöttem a császárt.

Irigyellek amiért ilyen jól bírtad, másnap felkeltél és bevállaltál mégegy babát. Szerintem nagyon büszke lehetsz magadra.

2011. jan. 13. 06:37

Szia! Ezt a történetet, mintha én írtam volna! Nekem is pontosan így zajlott le az első császárom, kivéve, hogy az első is epidurális érzéstelenítésben történt. Az akkor történtek miatt megfogadtam, hogy nem szülök többet! Ám mégis jött a követekező babám, amit már Franciaorszáőgban hordtam ki és az ottani nőgyógyásznak elmeséltem a császárom történetét. Erre azt mondták, hogy megpróbálhatom természetes úton is megszülni a gyermekemet, ám nagy százalék, hogy megint az első eset előfordulhat. Így a császár mellett döntöttem, ami így már programozott volt, és szó szerint kellemes élmény.

Sok boldogságot a neked és a családodnak.

2011. jan. 12. 23:35

Gratulálok a gyermekeidhez és a szép történethez!

Én is császárral szültem mindkét gyermekemet:)

Abszolute nem érzem magam kevesebbnek ettől..nálunk orvosi javallatra történt.

Sok boldogságot kívánok Nektek!

2011. jan. 12. 22:02

Szia!

Gratulálok a gyermekeidhez. Nekem is két gyermekem van, egy nagylány és egy kisfiú, mindkettőt császárral szültem én is, de én nem érzek semmiféle lelkifurdalást emiatt, az a lényeg, hogy egészségesek és szépek. :-D

2011. jan. 12. 21:26

Gratulálok a 2 gyönyörűséghez:)))

Én is azt gondolom, hogy teljesen mindegy, hogy milyen úton születik (én 2x szültem természetesen úton, de ha császár lett volna akkor sem éreztem volna rosszul magam), lényeg, higy egészséges legyen...

2011. jan. 12. 21:02

Gratulálok a 2 szépséges gyerekedhez!!

Nekem is 2 császár: első váratlanul jött, nekem az volt a pozitívabb élmény, mint a 2. programozott, a kórházi személyzet és ellátás miatt.

2011. jan. 12. 20:56

Szia. Én is császárral szültem a fiam, és már előre tudom h a pocaklakómat is császárral kell szülnöm.

Nekem az első megváltás volt, nem éltem meg rosszul, remélem a második is ilyen lesz.

Gratulálok a csodás gyerekeidhez.

6. misz
2011. jan. 12. 20:42

Gratulálok a 2 csodás gyermekedhez. :)


Én is úgy gondolom meghatározó ki az orvos.

Nekem a kislányomat vészhelyzet miatt kellett császárral világra segíteni. Mindenki végtelenül kedves és segítőkész volt. Mint neked a 2. szülésednél. Ma is mosolyogva emlékszem vissza. :)

A kisfiam természetes úton született, ahogy vágytam. De a dokim nem tudott bejönni és egy sintér kezei közé kerültem. Életem legmegalázóbb napja volt. A doki levegőnek nézett vagy ordított velem. Most is fáj a lelkem, ha eszembe jut. :(


Minden szépet és jót kívánok nektek! :)

2011. jan. 12. 20:21
Gratulálok, gyönyörű gyerekek, megindító történet!
2011. jan. 12. 20:14

Hát gratulálok!:)

A Te cikkedben is kiderült,hogy igenis nem mindegy,hogy hol,és kinél szül az ember.......

Örülök,hogy a második szülésed jobban alakult,mint az első!!!!!

2011. jan. 12. 20:01
Gratula a két szép gyermekhez!Én most várom a második kisfiamat, az első császár volt, de az élményeim a Te másodikadhoz volt hasonló és remélem a második is majd ilyen lesz!
2. Tündérlány76 (válaszként erre: 1. - Macskuszek)
2011. jan. 12. 18:26
Nekem is kimaradt pedig nagyon szerettem volna természetes úton szülni. Nekem is mindkettő császáros lett.
2011. jan. 12. 16:08
Nagyon szerettem volna átélni a természetes úton történő szülést, 2 lehetőségem volt erre, de sajnos mindkettő császáros lett. Végül azzal vigasztaltam magam, hogy teljesen mindegy, milyen úton jön a világra az a kis tündér, lényeg az, hogy egészséges legyen, és ahova csöppen, ott a lehető legtöbb szeretetet, gondoskodást kapja, mert jár neki!

Ugrás a teljes írásra: 2 gyermek, 2 császár, 2 ellentétes élmény

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook