Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 éves lesz a kisfiam, milyen játékot érdemes venni? Természetesen a tortája mellé. :-) fórum

2 éves lesz a kisfiam, milyen játékot érdemes venni? Természetesen a tortája mellé. :-) (tudásbázis kérdés)


18. lebeka
2009. szept. 3. 09:42

Ettől a kortól mindenképp késség fejlesztőket ajánlott, nekem a védőnőm mondta.Lego,dupló amikben kiélheti a maga kis kreativitását, az sem baj ha csk egymás tetejére rakja mnél maasabbra.

Sok sikert a választáshoz.

17. pmjudit (válaszként erre: 16. - Drnéni)
2009. márc. 12. 21:35

Nekünk is onnan volt a mennyasszonyi tortánk + az összes süti:))

Rebényi úr még mindig megismer bennünket, pedig néhány évig nem jártunk oda, mert akkor a férjem Almádiban dolgozott és a Kenesei Eleven cukrázat volt a nyerő.

de 1 éve újra Fehérváron dolgozik, így visszatértünk

Rebényihez - még mindig elégedettek vagyunk!


A barátnőmék a Korzóban /azt hiszem az a neve a cukrászdának, ott a Plaza mögött/ csináltattak versenyautót, az is nagyon tuti lett.

16. drnéni (válaszként erre: 15. - Pmjudit)
2009. márc. 12. 20:57
Hogy én milyen hülye vagyok! Ott csináltattuk az esküvői tortánkat, és hét nyelven beszélt! Hogy miért is nem onnan rendeltük a kicsim tortáját, nem tudom. Nagyon köszi!
15. pmjudit (válaszként erre: 14. - Drnéni)
2009. márc. 12. 19:17

Válaszoltam a másik topicban, de ide is beírom.

Fehérváron csináltattuk a Rebényi cukrászatban z Öreghegyen.

14. drnéni (válaszként erre: 13. - Pmjudit)
2009. márc. 12. 14:19
Nem is volt drága! megkérdezhetem, hol csináltattátok? A kislányom vakondosa 6900 volt, és sokkal kisebb, tűzijátéka se volt (igaz, azt nem is akartunk, nehogy megijedjen).
13. pmjudit (válaszként erre: 12. - L.Niki18)
2009. márc. 12. 09:36

Hát nem volt éppen olcsó, de a kisfiam kimondhatatlan öröme minden pénzt megér.

Eszterházy ízesítésű volt és több, mint 2 kg-os. A torta tűzijátékkal, csomagolással, gyertyával együtt fizettem 6200Ft-ot. A töltelékkel lehet spórolni, a sima csokis jóval olcsóbb.

Annyira örült neki!


A lányomnak Kockásfülű nyúl volt az is fent van az adatlapomon.

2009. márc. 12. 09:18
Húúú az a Thomas gőzmozdonyos torta nagyon szép lett! Inkább ilyet kellene csináltatnom kisfiamnak is. Mennyibe került? :-)
2009. márc. 12. 07:29
hát igen a torta meg az én fiam mindíg a gyertyafújás{{ gyujtsd meg anya}}
2009. márc. 12. 07:16

Nekem is most volt 2 éves.

Kedvence a Duplo, mesekönyvek, kukásautó - teljesen élethű.Van egy Thomasos mesekönyve mágneses lapmozdonyokkal - bele tudja illeszteni a könyvbe.


De a legnagyobb öröm a Thomasos torta volt. Kép az adatlapomon.

2009. márc. 12. 07:04
hát énse tudnám..nehéz annak venni valamit akinek mindene megvan,,,
2009. márc. 12. 00:08
akkor esetleg betonkeverőt. a müllerben vettük, 10e. ft volt, olyan mint az igazi.
2009. márc. 11. 10:08
Nekünk is van már olyan nagy traktorunk, biciklink is, meg 2 motorunk. :-)
2009. márc. 11. 07:16
mi is nemrég töltöttük..de ő mindenféle játéknak örült volt akitől kicsit.volt akitől hatalmasat,,de nem tett különbséget!!!én biciklit vettem neki mert mindenféle járműje van traki kvad,motorok ,örököltük őket,,,
2009. márc. 10. 22:25
a kisfiamnak a 2. szülinapjára pedálos traktort vettünk, olyat aminek van leakasztható utánfutója. sok helyet foglal, de a mai napig ez az egyik kedvenc játéka. most 4,5 éves.
2009. márc. 10. 19:44
A kislányomnak most volt a 2. szülinapja, rengeteg ajándékot kapott. Szerintem ennyi idősen a legtöbb gyereknek már annyi játéka van, hogy nem is érdemes venni, mert nincs is ideje mindennel játszani. Tőlünk könyveket kapott, mert a lapozókhoz már nagy, de legeslegjobban a kisvakondos tortának és a héliumos lufiknak örült! Tulajdonképpen ezután a többi nem is nagyon érdekelte. Egyébként takarítószettet, kirakót, fürdőjátékot, ruhát kapott. Lehet, hogy fel is teszem, hogy örült a lufinak.
2009. márc. 10. 18:32
Amikor a fiam kicsi volt, volt egy "nyuszibrüje". Hogy is magyarázzam el? Egy kétkerekű műanyag közlekedési alkalmatosság volt. Rá lehetett ülni, és lábbal tudta hajtani magát. A kormány résznél volt egy nyuszifej (innen kapta a nevét). Úgy kapta, kb 2 éves korában, és imádta. Igaz ennek már 23 éve. Nem tudom, hogy lehet e még ilyet venni. De annak idején a környezetemben levő gyerekek is nagyon szerették.
2009. márc. 10. 18:24
Duplo lego... nem olcsó, de nagyon sokáig játszanak vele, strapabíró. Vagy el lehet tenni a következő gyereknek, vagy eladni utána, mert jó állapotú marad.
2009. márc. 10. 18:23
2 éves lesz a kisfiam, milyen játékot érdemes venni természetesen a tortája mellé. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook