Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 császár után természetesen fórum

2 császár után természetesen (beszélgetős fórum)


7. 090716 (válaszként erre: 1. - Bella111)
2012. júl. 26. 11:05
Nekem mondjuk 10 év van a kettő között, de engem meg pont rábeszélt az orvos, és elég hamar, simán megszültem! Neked is ezt kívánom!
2012. jún. 29. 20:01

Én tökéletesen megértelek és dehogy ítéllek él :)

Ismerek több olyan anyukát is a városunkban akiknek ugyanaz volt a vágya mint neked , de sajnos süket fülekre talált ...sőt olyat is ismerek akit még a 3. terhességégről is lebeszélt az orvosa , mondván, hogy a két császár után már gyenge a hasfal . Hát nehéz ez , de kívánom, hogy találj egy szuper orvost aki segíteni tud neked :)

2012. jún. 29. 12:04

Van egy régi fórum erről, nézd meg, hátha találsz valami infót! Mindenestre nem lehetetlen, tudok ilyen esetekről, csak jó orvost kell találni hozzá.


A fórumcíme: "Szerintetek két császármetszés után van esély rá, hogy simán szüljek?"


[link]

2012. jún. 29. 11:52
köszi nektek,jelentkeztem :)
2012. jún. 29. 11:51
Ezt csak a VBAC klubban tudjuk megbeszélni, mert nyilvánosan csak konfliktus van ott van empátia a klubban!!!VÁRUNK SZERETETTEL!!!!!!:)))))))))))))
2012. jún. 29. 11:46

Szia!


van egy ilyen titkos klub itt a hoxán:


[link]

2012. jún. 29. 11:42

sziasztok!


3. babámat várom,szeretnék természetesen szülni végre. az én dokim elzárkózik még a témától is. aki tud kórházat,orvost,ahol és akivel lehet érdemben beszélgetni legalább a dologról,legyen kedves megírni nekem. szüléstörténeteket is szívesen venék.


a 2. és a 3. szülés között 3 év 2 hó lenne


kérem azonban,h azok kíméljenek,akik csak a fejemet leordítani jönnének,h miért akarom veszélyeztetni magam és a gyerekem,mert erről szó sincs.


köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook