Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2, 5 éves gyerekkel már el lehet menni a genfi autókiállításra? fórum

2, 5 éves gyerekkel már el lehet menni a genfi autókiállításra? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 1. 16:35

Utazással nem lesz gond, 1 éves volt mikor Olaszba mentünk, havonta 1* Bécsbe megyünk imád autózni. Igen társasággal mennénk, és 2 napra, hogy ne rohanás legyen az egész.

Végülis az érdekelne, hogy sokan vannak-e, a lábadon taposnak, vagy nyúgisan lehet nézelődni, mert látsz is valamit.

2010. febr. 1. 16:06
Szerintem, ha a gyerek bírja az utazát menjetek. A mienk is csak a Balatonig bírja, de a keresztfiammal Spanyolországot járták be ennyi idősen. Kár kihagyni a jó programokat azért mert kisgyerek van. Ha már ott vagytok ő is biztosan jól fogja érezni magát. Ha baráti társasággal mentek akkor még a felügyelet is oszlik.
2010. febr. 1. 16:02

Hát ...

Csak azt nem tudom mit ért majd belőle a gyerek?És mit csinál majd ott?Szaladgál a kocsik közt nte meg majd utána, csak így meg lemaradsz a lényegről :))Én nem vinném

2010. febr. 1. 16:01
Hát szerintem ez még korai. Genf egy kicsit messze van, én biztosan nem vállalkoznék rá. Ennyi idősen még a Balaton is messze volt Pesttől.
2010. febr. 1. 15:58

Tavaly még korainak találtuk, de az idén már kacérkodunk a gondolattal.

Valaki volt már ott kisgyerekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook